24 máj 05, 14:18:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Neked mi az ami nem tetszik a Naruto c. anime/mangában?  (Megtekintve 12852 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #15 Dátum: 12 jún 21, 19:00:20 »

Igen,én csak animét  >.<#
Mangához nincs annyi fantáziám  Nevet
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #16 Dátum: 12 júl 17, 15:18:18 »

Nekem egyedül az Animéval lenne egy két apró gondom mégpedig a következők: Nem tetszik ez  a filler dolog de sajnos muszáj belevonni mert utolérnénk a mangát Szomorú Meg kicsit lassan játszódik le a manga nagyon húzódik a történet mondjuk ezzel különösebb kép nincsen baj mert legyen sokáig még Naruto csak hogy heti 1x jön Anime meg Manga is ez se tetszik annyira.. bár megértem sok munkával jár ez de van hogy iszonyatosan van meganimálva.. Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #17 Dátum: 12 júl 17, 15:40:27 »

-Mi nem tetszik? Ez az egész.Nem kellett volna ide az a háború

-Naruto agyontápolása
-Sasuke antiszociális baromságai
-Oonoki "áldozzukfelmagunkmertazmenő" cuccosa
-Mei tehetetlensége
-Madara agyontápolása
-Tobi jellemváltozásos baromsága
-Kabuto átalakulása
-A Raikage idegbetegsége
-Tsunade majd nem kinyírása, mert ő is itt játssza a mártírt... "adjunkchakrátháthajobblesz" izéja miatt.
-A titkolózás(Oro tekercse..)
-Már csak húzzák az animét, és a mangát is...
-Ginkaku-Kinkaku(vagy mi a fene) marhasága az ereklyékkel
-Túltápolt Kagesegédek
-Deidara részére elrontott háború
-Az animében lévő Haku-ék visszatérése nagyon gagyi volt, a kardforgatókkal együtt
-A Jinchuurikki-k porba vetése... Mindegyiket játszi könnyedséggel kapták el, kivétel Gaarát, habár ő is meglett. Még szerencse hogy Bee meg Naruto hátravannak.
-Sasori kiselejtezését is utáltam
-Utakatát elintézték pár cseszett bombával


Egyedül egy dologba nem kötök bele: Az Gaara. Őt jól megcsinálták.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #18 Dátum: 12 szep 01, 19:54:49 »

Nekem az, hogy nagyon tápolják az embereket. Elején még: Kakashi hű, de menő, mindenki hallott a nagy másolóninjáról. Most meg Naruto és Sasuke is, akik mégcsak 16 évesek, sz*rrá vernék. Gaara: egy gyerek, aki kage lett 3 év alatt a genin szintről. Régen még a Raikiri olyan nagy szám volt, mostanában Sasuke a chidoriból képes formálni egy hatalmas sárkány. Sasukénál az a "ránézekésmáriselégegyolyantűzbenamitavízsemoltel" cuccos, ugyanez Kakashi Kamuinél is. Meg Naruto megcsinál egy olyan technikát geninként, amire senki sem volt képes rajta kívül (mondjuk akkor már jóval genin fölött volt). Meg Shippudenben első találkozásnál Sasukéval Sasuke egy karcolás néklül elver egy Chuunint, egy Genint, és két Anbust, és elfojtja a Kyuubi erejét egy pillantással.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 20:18:28 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #19 Dátum: 12 okt 23, 20:29:05 »

Ha mondanom kéne valamit akkor az a semmin alapuló érzelmek. Például, hogy Naruto mindíg megfogja védeni Sasukét bármit is tesz, mert ő a legjobb barátja, ami hát eléggé furcsa tekintve, hogy gyűlölték egymást genin korukig és ott sem voltak éppen puszipajtások, Sasuke majdnem megölte, majd 3 évig nem is találkoztak. És Sakura viselkedése Narutoval szembe. Az állandó ütlegelés engem már nagyon fárasztott, főleg, hogy a kezdetektől csak ütötte-verte őt, közbe meg Naruto még mindíg halálosan szerette xD Ha én odamennék és random felképelnék egy fiút nem hiszem, hogy sikerem lenne xD meg persze az igaz szerelme Sasuke iránt, miközben nem is ismeri xD Szerintem az egyetlen kapcsolat amiben igazi érzelmek voltak Minato és Kushina kapcsolata
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 20:33:42 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
8000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #20 Dátum: 12 dec 21, 13:20:22 »

fillerek meg az időhúzás
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 00:46:38 írta 8000 » Naplózva

dottebayo
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #21 Dátum: 13 jan 02, 11:26:15 »

Engem leginkább ez zavar: mint tudjuk Kakashi 6-7 volt amikor chuuninná lett. Tehát ő ennyi idősen mehett B osztályu küldetésekre. De hogy a ****-ba küldenek el egy kvázi-pelenkás kisgyereket öldökölni ? Ez nem tudom megérteni. Szerintem kellene legyen ott valami szabály,hogy ennyi-meg ennyi éves korodtól lehetsz csak genin.
Kishi folyton folyvást új karakterek hoz be a sztoriba és néha megfeledkezik a régebbi szereplőkről.
Mindenki azon panaszkodik,hogy Kishi nem nyir ki senkit. Itt egy lista,kiket tett el már láb alól :

1.Haku,Zabuza
2.Harmadik Hokage
3.Kin,Zaku,Dosu
4.A hang ötöse -> startbol öten mentek
5.Asuma
6.Jiraiya
7.Mindenki az Akatsukibol kivéve Zetsut és Tobit.
8. Danzo
9. Neji, Shikaku, Inoichi

Lehet hogy még vannak, de ha jól számolom ez összesen 25 emberke.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #22 Dátum: 13 jan 02, 11:51:09 »

Engem leginkább ez zavar: mint tudjuk Kakashi 6-7 volt amikor chuuninná lett. Tehát ő ennyi idősen mehett B osztályu küldetésekre. De hogy a ****-ba küldenek el egy kvázi-pelenkás kisgyereket öldökölni ? Ez nem tudom megérteni. Szerintem kellene legyen ott valami szabály,hogy ennyi-meg ennyi éves korodtól lehetsz csak genin.
Kishi folyton folyvást új karakterek hoz be a sztoriba és néha megfeledkezik a régebbi szereplőkről.
Mindenki azon panaszkodik,hogy Kishi nem nyir ki senkit. Itt egy lista,kiket tett el már láb alól :

1.Haku,Zabuza
2.Harmadik Hokage
3.Kin,Zaku,Dosu
4.A hang ötöse -> startbol öten mentek
5.Asuma
6.Jiraiya
7.Mindenki az Akatsukibol kivéve Zetsut és Tobit.
8. Danzo
9. Neji, Shikaku, Inoichi

Lehet hogy még vannak, de ha jól számolom ez összesen 25 emberke.


Bizonyos kultúráktól nem idegen a gyerekek fegyveres erőként való bevetése Nevet
Sőt, még a középkori Eu-tól sem ( gyerekek hadjárata) persze, ez esetben a hatékonyság és az ésszerűség erősen megkérdőjelezhető.
Viszont ettől eltekintve pl. manapság is léteznek olyan államok, ahol 6-8 éves kölykök már egész komoly feladatokat el tudnak látni+ Naruto csak egy mese, ahol tüzet hánynak, repülnek az emberek+ olyan genetikai manipulációkat hajtanak végre, amelyet Arnold Schwarzenegger Junioros pasiként is megirigyelne Nevet

Nekem ami nem tetszik:

bizonyos karakteren nincsenek eléggé kidolgozva, + Naruto karaktere eléggé le lett butítva+ olykor túl sok az időhúzás Szomorú
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #23 Dátum: 13 jan 02, 12:47:56 »

Kishimoto mondta, hogy Naruto már eleve "bolondnak és egyszerűnek" akarta ábrázolni Mosolyog
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #24 Dátum: 13 jan 02, 22:51:01 »

Engem leginkább ez zavar: mint tudjuk Kakashi 6-7 volt amikor chuuninná lett. Tehát ő ennyi idősen mehett B osztályu küldetésekre. De hogy a ****-ba küldenek el egy kvázi-pelenkás kisgyereket öldökölni ? Ez nem tudom megérteni. [/s]

Ha háború van gyorsabban kell felnőni a gyerekeknek, és ha Kakashi már akkor is mondjuk a falu felső 30-40%-ába tartozott, akkor nyilván előléptetik és őt fogják küldeni a gyengébbek/butábbak helyett. De láttuk, hogyan mérlegelik a tanácshozók, ki milyen küldetésre menjen, ahol nagyobb ütközetekre lehet számítani, oda küldhetnek esetleg erősebb embereket, ha meg be kell csempészni valakit/valamit a vonalak mögé de nem volt nagy a kockázat, oda elég volt egy fiatal gyerek is, ha okos.

Mindenki azon panaszkodik,hogy Kishi nem nyir ki senkit. Itt egy lista,kiket tett el már láb alól :

1.Haku,Zabuza
2.Harmadik Hokage
3.Kin,Zaku,Dosu
4.A hang ötöse -> startbol öten mentek
5.Asuma
6.Jiraiya
7.Mindenki az Akatsukibol kivéve Zetsut és Tobit.
8. Danzo
...
Lehet hogy még vannak, de ha jól számolom ez összesen 25 emberke.[/s]

Inkább arról szokott menni a picsogás, hogy a jók közül kevesen halnak, a listádból hatan vannak abszolút jók. (+Itachi? Végül is a halálakor és az azelőtti 300-400 fejezetben rossz volt, úgyhogy nem számítom ide.) Szerintem rendben van az elhullott emberek száma, mondhatni olcsó trükk, de tényleg hatásosabbá teszi a történetet ha hullanak az emberek. Én hiányolni szoktam a szereplők halálát, pl. hogy Fairy Tailben Erza nem halt meg, vagy hogy Hoshi no Samidare-ben SPOILER a hercegnő életben maradt.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #25 Dátum: 13 jan 04, 21:42:26 »

Ha már az elhalálozási számnál tartunk Kakashit igazán hagyhatták volna halva, de mondjuk ez meg nem olyan rossz de, hogy Nagato 2 szótól hirtelen feléleszti egész Konohát. Ha elpusztítják a falut miért éli túl mindenki? Ez kissé irreális.
(szerintem, bár én a konohai ninják nagy részét elég gyökérnek tartom Nevet)
Ja meg a filler, de ezt szerintem már nem kell kifejtenem. Mosolyog
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #26 Dátum: 13 jan 18, 19:00:49 »

Na az sztem a legnagyobb baki hogy amikor Naruto elsajátítja a rasengan shurikent akkor azt mondják hogy nem szabad használni mert tönkre tesz a chakrahálozatát.Erre Naruto szinte minden csatában csak úgy dobálgatja.Ez sztem nagy hiba.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #27 Dátum: 13 jan 18, 21:10:00 »

Amikor elsajátította a Remete módot megtanulta eldobni a FRS-t, így a keze és chakra hálózata sértetlen marad.
Naplózva

narusasufanboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #28 Dátum: 13 aug 08, 18:36:44 »

Az hogy most csak Naruto képes elpusztítani Obitót.
Na, meg, hogy újabban Sasuke hokagévé akar válni. (Már Narutonál is utáltam ezt)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #29 Dátum: 13 aug 08, 18:46:12 »

Pontosítok: Bárki, aki használni tudja a remete módot képes megsebezni Obito-t. Persze a végén úgyis Naruto győzi le, tehát valamilyen szinten igazad van.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!