24 máj 05, 19:36:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Élet a Shippuuden után (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 32980 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #60 Dátum: 12 szep 01, 13:57:05 »

Vagy az lenne, hogy 1-2 év eltelne, és Naruto lenne a Hokage és még erősebb ellenfelek 1-2 boss is lenne benne, kb. ilyen Tobi szerűek, hogy nem mutatják ki azonnal a foga fehérjüket(Sharinganjukat) xD Vagy esetleg előtérbe kerülhetne 1-2 mellékszereplő, mint pl.: Konohamaru, de mivel a sorozat neve Naruto, ezért nyilván a főhősnek benne kell lennie aktívan, őt nem tehetik át mellékszereplőnek. Nem akarok vészmadár lenni, meg minden, de szerintem az lenne a legjobb, ha max 1 éven belül lezárná a történetet véglegesen. Ha kitalál valami újat, az lehet hogy már nagyon erőltetett lesz.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
NaruSasuuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #61 Dátum: 12 okt 02, 13:21:51 »

Hát szerintem úgy lessz,hogy a ninja háború után (mert én odáig tudom csak a történetet) Naruto hokage lessz,és sok harcot kell vivjon a faluért,és osztán egyszer Sasuke megtámadja a falut és akkor Naruto-val fog egy jó nagy harcot fog vivni vele Mosolyog Lehet hülyeségnek tunik,de én így képzeltem el Mosolyog
Naplózva
tol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #62 Dátum: 13 ápr 04, 22:32:39 »

Na agyon kerestem ezt a témát  Technikai KO Erről akartam nektek írni.
Sokak szerint a vége az lesz ,hogy Sasuke VS Naruto harc,szerintem nem ezt meg fogják hagyni a folytatásra.. a folytatás meg az amit sokan emlegetnek az Akkipuden-t ,de elvérezett az akkipuden története is hiszen azt írták az akkipuden elején SPOILER: Neji meghal Hinataval,nos Neji már meghalt szóval ennek nem hiszek már.
Szerintem a shippuden folytatása az lesz ,hogy Naruto miután legyőzte az akatsukit vissza akarja még mindig hozni Sakurának Sasukét,mert megígérte ,de Sasuke megint csak meg akarja majd ölni őket,és TALÁN ott lesz majd nagy harc NaruSasu között.
A folytatásban el tudom képzelni ,hogy Naruto Chounin vagy Jounin vizsgára megy ,és azt is ,hogy megint kapunk egy gonosz kis szervezetet.
Elgondolkodtató ....  Gondolkozik
Naplózva

Szeretem a narutot,de inkább szerkeszteni,és foglalkozni vele ki a nyerő,és mi történt címen. Egyértelműen a gonosz oldalán állok az az Akatsuki oldalán PainXKonanXJahiko
Diablo1221
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #63 Dátum: 14 júl 29, 23:05:36 »

Szerintem ezt ugy lehetne még folytatni hogy nem naruto hokage vagy a fiával hanem inkàbb ükunokájával igy az alapokat vissza lehetne hozni pl:már senkisem emlékszik naruto ra és at utódja azért akar hokage leni hogy be bizonyitsa hogy igenis volt valaki  és az alapokról kicsit részletesebröl mivel  az már nagyon copy lene ha ő is sárgába világítana kurama chakrájátol inkabb egy kis elő történet "A bijuuk bukása" ahogy uj démonok jötek létre az emberek szívében lévő sötétségtöl és nem farok számuk lene hanem az 5 elem megtestesülése lenne pl a tűz elem 1 vörös sárkány aki a tüzet uralja (ez lene uj fő hősünk démonja) 1 kék oroszlán a villámok ura arany bika a földé 1 főnix aki nem lángol hanem a testét szél borítja és 1 tengeri cápa szerű szörny aki a víz démonja és itt jön-e a bijuuk bukása ez az uj 5 démon legyőzik őket (persze nem narutoékat hanem egy másik jinchurikit aki kuramat birtokolja) és miután meg ölték a bijuukat egy rejtélyes árny elő tűnik és a bijuukat külön-külön egy keistályba zárja ám ekkor a vörös sárkány meg szólal hogy hogy merészeli fel használni az elemek urait piti kis céljaira és ekkor hirtelen az ujj démonok eltűnnek évekkel késsöbb (6 évvel később) az uj hősünk nek egy különös álma van egy vörös sárkány al aki azt mondja neki hogy te vagy a tűz örököse aki érdemes az erőm re kinek a szíve lángol pont ugy mint az enyém ekkor a fiu elpirul mert eddig senkisem ismerte el és hazugnak mondták az ükapjárol szoló gyerekes történeiröl ám ekkor a fiu meg kérdezi mi a neved feleli a sárkány nekem nincs nevem én maga vagyok a tűz ere a fiu el mosolyodik és igy szól legyen a neved eragon (dragon csak az tull uncsinak tünikk) ere a fiu fel ébred és azóta el telik újabb 6 év azt hiszi hogy csak egy álom volt inéd indul a történet.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #64 Dátum: 14 júl 30, 02:06:15 »

Hát nem semmi. Szép fantáziád van Nevet Komolyan, egy kicsit persze nyers, meg az elemek urai szerintem nem állatoknak kéne lenniük, de egész jó ötlet. Persze az esély arra, hogy ez valóra váljon, kb. annyi, mint hogy holnap havazni fog.
Szerintem nem kell a shippuden után semmi. Naruto a főszereplő, a forradalmár, aki elhozza a békét. Utána legyen béke, legyen egy szép, magasztos lezárása, és én boldog leszek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #65 Dátum: 14 júl 30, 02:27:15 »

Egész ügyes, (fanficet még akár össze is hozhatnál belőle), de nem hinném hogy Kishimoto olyan "messzire" menne hogy ükunokákról írna folytatást. Inkább valami olyasmi lehetne hogy lezárja a szálakat egy pár fejezetes "különkiadásban", amiben kiderül hogy ki mit csinál a nagy harc után, a szerelmi szálak és egyéb életcélok. Az biztos, hogy Kurenai gyerekének Shikamaru lenne a tanára.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Diablo1221
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #66 Dátum: 14 júl 30, 12:39:58 »

Igen ez is jol hangzik  Nevet de már szerintem mindenkinek a szívéhez nőt a naruto és sokan nem szeretnék hogy vége legyen de ugy már elég nehéz lene folytatni SPOILER:hogy már naruto szinte isten és le tudja verni könnyedén bárkit mert mind a 9 bijuubol van neki chakrája és ott a sennin mod azt ott már 1 kézzel dobálja a senpo:futon bijuu rasenshurikent max ha még sasuke ellen mert neki ott a rinnegan de ő megint jo azt nem hiszem hogy megint bekatan. ezért egy uj főszereplővel igaz és ha már van egy polip ökör keverék bijuu obitonak a fél teste gyertyábol van Nevet vagy miből szerintem ebből is lehetne egy jo kis sorozatot ki hozni .
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #67 Dátum: 14 júl 30, 16:05:12 »

Diablo, érdekes egy ötleted van, de ahogy látom, erősen megihletett az Eragon-tetralógia. ikszdé ( volt szerencsém olvasni )
De, hogy ne legyen off, a shippuuden után valóban nem kell folytatás, le kellene zárni egy tipikus happy enddel, ahol eltelik kb: 15 év és megtudjuk, kivel mi lett időközben. Feltűnne az új generáció, akik gyakorlatilag a hősök utódai, akik megmentették a shinobi világot. A világról alkotott képük pedig a békéről szólna. Számomra ez tetszene a legjobban. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Diablo1221
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #68 Dátum: 14 júl 30, 16:30:16 »

Lehet hogy kicsit erős téleg a név Nevet de hisz a kurama is róka démon pl a yu yu hakusoba van egy ugyan ilyen nevű ezért szerintem jobb 1 egyszerűbb név mint hogy ki találni egy túl komplikált nevet Nevet de ez csak az én véleményem amugy igen ez az ötlet engem is érdekel hogy mi hogy kivel ki lesz Nevet de ezután talán lehetne valami ehez hasonlót csinálni az újat a régi el variálni.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #69 Dátum: 14 aug 19, 14:44:22 »

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/210/e/d/naruhina___new_naruto_movie___the_last____by_anoushkaka-d7srerz.png

Ezen akkorát nevettem, hogy az fájdalmas. Nevet Persze, elgondolkodtató, de eleve azt sem hiszem el, hogy az a valaki ott egyáltalán terhes, az pedig nonszensz, hogy Hinata legyen az. Hát, a remény hal meg utoljára, hogy valami ilyesmi fog történni a jövőben. ^^ ( ezek vázlatok a  moviehoz, ha valakinek nem esne le. )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ekicsir
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #70 Dátum: 14 nov 07, 07:02:36 »

Bizony, bizony lesz folytatása. Leállnak vele kb 1-2 évre...de lehet csak pár hónapra, ezt még nem tudni, de az 100%-ék, hogy lesz folytatása. Kishimoto sem akar elesni egy ilyen jó bevételi forrástól, plusz kb elérte a Narutoval azt, amit Toriyama a Dragon Ball-al. És ez nem kis szó, lényegében, nem lehet vége a Narutonak, rengeteg szálat nem zártak le.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 07:21:43 írta Ekicsir » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #71 Dátum: 14 nov 07, 10:24:00 »

Bizony bizony nem lesz folytatas... Nevet az osszes fontos szal le lett zarva, megoldodott a sasuke szal, a hokage szal, a haboru. Itt a vege. Pont ezert  becsulom Kishimotot, mert nem huzta a vegtelensegig a penz miatt, hanem lezarta. Igy lett kerek a tortenet. Persze van egy par nyitott kerdes, de en nem banom, hogy nem lett minden megmutatva. Valami kell a fantazianak is.
Persze az a kis spin-off jon majd, de ez
1. Nem Narutoek lesznek a kozeppontban,
2. Rovid lesz.
Szoval igen, a Naruto manganak vege. Es gyonyoru lett a vege  Nevet
Orulok, hogy vege, igy egy gyonyoru lezarast kapott a tortenet. Igy jo lesz ra visszaemlekezni.
Ui. Bocs a helyesirasert, telorol vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 10:33:40 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!