24 máj 05, 12:46:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Élet a Shippuuden után (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 32977 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #30 Dátum: 12 jún 23, 16:56:27 »

Hát nem tudom ,kishi még elég fiatal és szerintem a naruto a legjobb eddigi "műve" én a helyébe huznám még egy darabig a narutot...Jó igaz én csak a yugioh-ról tudok,de kiskoromba azis nagyon tetszett..Sztem még bemutatja a 3.dik nemzedéket is...Naruto és a csapat szemszögéből,még lesz egy ilyen fejezet,de nem olyan hosszú mint a shippuuden.  Nevet
Valójában addig nem lesz vége mig naruto nem váltja valóra álmait,gondolok arra hogy ö lesz a legjobb hokage+ legjobb shinobi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 23, 19:32:56 írta dreamfolow » Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #31 Dátum: 12 júl 11, 19:23:37 »

Szerintem az lenne a legjobb, ha folytatnák kb pár száz évvel későbbről, átneveznék a sorozatot, más lenne a főszereplő, és a Narutoban történtekről csak múlt időben beszélnének, történelem szintjén. De hasonló technikákkal lenne, és különösebben nem lenne köze hozzá. Így aki nem szeretne folytatást, nem nézi, mert nem Naruto. Aki pedig szeretne, az meg nézi. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #32 Dátum: 12 júl 11, 20:20:22 »

Szerintem az sem kizárt, hogy nem folytatás jön, hanem bemutatja a műsort mások szemszögéből is, hogy például nem Konoha van a középpontban, hanem például az Akatsuki vagy valami ilyesmi. De az is lehet, hogy Madara elpusztítja Konohát, és egészen az Akkipudenig próbálják megölni Madarát, és visszahozni Konohát.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #33 Dátum: 12 júl 13, 16:29:09 »

Nem tudom,valszeg még 1 darabig lesz Naruto.
De csak akkor folytassák a dolgot hogyha valami normálisat találnak ki,shippuu után lehetne még naruto (fiatal) felnőtt korában küldetéseket csinál a 7-es csapattal,persze már beteljesedett célokkal, amit még nem nagyon tudunk megállapítani hogy mi fog történni, (ezért is korai még ezen gondolkodni),utána esetleg Narutonak lesznek kölykei és az lenne a "Naruto" csak akkor már nem igazán Naruto a Naruto...De ezek után már lehetne hanyagolni a dolgot mert már mindent kihoznának a Narutoból amit lehet,persze lehet hogy valami jobbat is kitalál Kishi Mosolyog.
Naruto remélhetőleg nem fog szülni gyereket,ezért a kyuubit se tudnák kiszedni belőle,és nem tudná olyan szálakon futtatni a Naruto utáni generációt mint magát a Naruto generációt.Gondolok itt kyuubi kiszabadulása és Naruto szüleinek a halála.Kizártnak tartom hogy ne Naruto legyen a főszereplő ezért nem nagyon tudom elképzelni azt a kölykös dolgot..
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 16:30:16 írta dreamfolow » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #34 Dátum: 12 júl 16, 10:26:31 »

Igazából szerintem se.

  Az én folytatásom azzal kezdődik, hogy Naruto valakivel bebizonyítja, hogy rájuk nem az a sors kell várjon, ami a szüleire.
Vagy is mindenféle herce-hurca nélkül lesz egy gyerekük,( elvégre Naruto nem női jinchuuriki, ahogy fentebb már említették ikszdé ) vagy több, és az ő életükről szólna tovább a fáma. ( vagy a még későbbi leszármazottjaikról, és akkor már lehetne egy kicsit modernebb az a világ, ahol élnek)

Ez így tényleg rém uncsi lehet, mert kb. ilyenekkel van tele a net, hogy új generáció meg hasonlók, azoktól tényleg a falra tudok mászni, de talán Kishi "ki tudna találni" egy olyan sztorit, ami méltó arra, hogy a Naruto folytatása legyen, bár valószínűleg más címet kapna, egy teljesen más főszereplővel.
( Narutot persze azért emlegetni fogják, mert miért is ne Nevet )

Például jöhetne egy női főszereplő, aki Naruto rokona, és ( ez tényleg tiszta hülyeség, de az én fantáziám botrányos ikszdé ) mondjuk majdnem úgy nézne ki, mint Naruto Sexy jutsuja.

 Az tényleg oltári poén lenne. ikszdé
Ez csak azért jutott eszembe, mert annak tényleg nem lenne sok értelme, ha egy szintén napsárga hajú fiú megint azzal a céllal jönne, hogy ő lesz a hokage...

Ennek a lánynak teljesen más tervei lennének, sőt talán lakozna benne egy még a kyuubinál is sokkal veszedelmesebb, teljesen új erő, amivel még neki is meg kellene küzdenie. Ez lenne az én alapsztorim, a többi bonyodalom pedig már csak ráadás, de végül is a Naruto is erről szól nem? Nevet

A személyiségét tekintve ez a lány meglehetősen gyerekes, bár nem annyira fafejű, mint Naruto, de makacs, szeret fejest ugrani az ismeretlenbe, de hasonlóképpen arany szíve van, bárkit a barátjává tud tenni, azonkívül amíg meg nem tudja, miféle képesség rejlik benne, nem több egy meglehetősen kiváló orvosi ninjánál.

( mellékesen,  enyhe fanservice-ként, egyáltalán nem szégyenlős, sőt időnként nem fél " használni az adottságait", hogy elérje amit akar ikszdé )

Természetesen az egész történeten végigkísérik a barátai, tanárok, bölcsek és megannyi legenda, valamint szőhetnének valamivel több romantikát is a történetbe.  Pirul



Bocsi, amiért lefárasztottam a népet, ez az én elképzelésem, ami elégé ciki, nyugodtan le lehet szólni, hülyeségnek tartani. ^^

Ez csak egyike az agyszüleményeimnek, ( amik többségének semmi köze a Narutohoz  ikszdé ) és ha végre lenne erőm papírra vetni őket, talán még lehetne is belőlük valami...

Világéletemben voltak írói ambícióim, mangát is nagyon szívesen rajzolnék, bár azt nem tudom kit érdekelne...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 10:27:25 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #35 Dátum: 12 júl 17, 08:00:10 »

Hát ha már vége lenne a Shippuudennek könnyebben lehetne kitalálni hogy mi lesz a folytatás de így is megpróbálom. Szerintem most a Shippuudenben vége a háborúnak Madara eltűnik és Tobi is elpatkol. Viszont a folytatás olyan 10-20 évre saccolom és Naruto eléri célját hogy Hokage viszont Sasuke a másik oldalon ugyanúgy bosszúálló marad és leakarja majd rombolni Konohát aztán így egy háború következik. Azt se tartanám kizártnak hogy Tobi visszatérni mint anno Madara a Hashirama elleni harcban. Aztán a háború végén összecsapna Naruto meg Sasuke és akkor eldőlne minden.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #36 Dátum: 12 júl 17, 12:50:11 »

Naruto remélhetőleg nem fog szülni gyereket....
You are a GENIUS.

A shippu után remélem vége az egésznek, már most is csak húzzák-nyúzzák. Epic befejezés lenne, ha Naruto és Sasuke megölnék egymást, de biztos Naruto lesz a hokage, Sasuke megtérül stb, és egy sablon, happy end shounenvéget kapunk.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #37 Dátum: 12 júl 17, 13:29:55 »

Naruto remélhetőleg nem fog szülni gyereket....
You are a GENIUS.

A shippu után remélem vége az egésznek, már most is csak húzzák-nyúzzák. Epic befejezés lenne, ha Naruto és Sasuke megölnék egymást, de biztos Naruto lesz a hokage, Sasuke megtérül stb, és egy sablon, happy end shounenvéget kapunk.



Én attól tartok hogy sablonos lesz  a vége.. Remélem nem mert már unalmas lenne a happy endes vég kicsit bele kéne csavarni a végébe egy elgondolkodtató jelenettel és akkor már lehetne törni a fejünket hogy mi lesz  a következő Narutoba, már ha lesz.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Kouga Genki-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #38 Dátum: 12 júl 26, 09:06:30 »

Én amellett  vagyok, hogy remélem amíg Kishimoto él addig rajzolja a Naruto-t Yóóóó. Nos remélem eljutunk legalább egy olyan 1000 rész körülig Nevet! Amúgy én örülnék ha Naruto összejönne Hinatával...gyerekük lesz....a gyerek továbbviszi Naruto örökségét...Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 09:08:32 írta Kouga Genki-sensei » Naplózva

私と一緒に混乱しないでください!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #39 Dátum: 12 júl 26, 09:19:48 »

Hát akkor elég fiatalon kéne meghalnia. Ezután az arc után, már a tobi és amdara ki lesz pipálva, aztán még lehet húzni marcsival meg sasukével, de ez már eléggé régi sorozat, és a végét járja. Sztem olyan 2 év lehet hátra. Persze az nem elképelhetetlen, hogy a Naruto univerzumban indul egy 3. széria is, bár félek, nehogy erőltetett legyen.

Nem lenne hülyeség jól lezárni a Narutot, és utána új mangába kezdeni. Ha van egy jó sztorija akkor lehet nagy siker egy új manga, mivel Kishimoto neve alatt fut, ami garancia lenne. Bár az is kérdéses, hogy 13-14 év után hogyan tudna kiszakadni a narutoból.


Így belegondolva milyen lehet már egy mangakának egy évtizeden keresztül minden héten kiadni egy-egy fejezetet. Tudom, hogy ez a dolga, de érzelmileg is ragaszkodhat már a mangához.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #40 Dátum: 12 júl 26, 09:47:40 »

Én se vagyok az a párti aki azt mondja hogy na most aztán ebbõl a narutóból nem lehet többet kihozni...Dehogyisnem ha Kishi használja az eszét akkor egy 3.évadot is simán kitudna találni,sztem ez lenne a legizgalmasabb része,hogy hokage lesz naruto ,családot alapít,utána hokageként megmenti sasket,stb...Ezer és ezer dolog van amivel lehetne folytatni és érdekes lenne.Bár a shippu egy két részét nehéz lenne felülmúlnia.
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #41 Dátum: 12 júl 26, 12:23:29 »

Nem kell az ide. Csak tönkre vágná. Nincs értelme még egyet. Erőltetett,és vontatott lenne. Már most az.Jól elrontották egy pár dologgal, és ez az Itaa, és Sasuke múltja, már lerágott csont.

Csinálnak egy újabb Narutót: Legyen 30 éves, vagy 25. Ott áll, ő a Hokage és mi lesz?  Jön megint egy gonosz akit szajkóznak? Orochimaru után eza Tobis cucc, de előtte az Akatsuki, ennek nincs értelme. Már azt várom mikor nyögik be, hogy Sakura igazából gonosz..
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #42 Dátum: 12 júl 26, 12:30:02 »

Egyetértek AyaseAkami-val, ha a háború után lenne megint egy pár éves ugrás, ahol Narutó már isten szinten van kiderül majd, hogy van egy még erősebb meg még erősebb, a végén már rikudo senninnél rinneganjánál is erősebb kekkei genkaiosok jönnek elő és olyan erőltetett lenne, mint a Dragon ball volt a vége fele.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #43 Dátum: 12 júl 26, 12:37:33 »

Akkor ne folytassák...de amikor vége lesz a shippuunak 1 év múltán dobhatnának ki egy olyan filmet hogy mi lett narutóval egy 10 év elteltével és a többiekkel,szerintem ez a dolog kihanyhatatlan Nevet Hát én azzal vigasztalom magam hogy 2 év még nagyon sok idõ...mondjuk az is.Mosolyog És azse biztos hogy a shippuu lesz az utolsó évada,merthát ilyen sikeres animét csak úgy nem fejezhetnek be...Lásd DB,Bleach.Ha elis cseszik a naruto folytatását szerintem mindenképp az lesz ,hogy lesz még egy új évad.De kishi úgyis nagyszerü dolgokat talált ki,ezután mértne tudna?Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 12:42:52 írta dreamfolow » Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #44 Dátum: 12 júl 27, 06:17:22 »

Semmi értelme nem lenne tényleg. Jó folytatódik:

-Kell egy cél
-Kell egy fő gonosz
-Neki is egy cél
-Bonyodalom
-Sok sok rész, az azzal járó fillerek
-Új nagyon erős emberkék
-Bijuuk nem lesznek

Na akkor: Kell egy cél dologhoz: Mi?Megszeldíteni a rókát? Már mindent elértek a Shippuuden-ben.
Kell egy fő gonosz, már megint: Már röhejes. Lassan mint írtam Sakura lesz a fő gonosz -.-
Neki is egy cél kell: Mit akar? Felrobbantani a világot? Monoton...
Bonyodalom: Itt szerelmi kapcsolatra gondolok: 30 évesen csak lesz valakijük....
Sok rész, azzal járó fillerek: NA,na Már így is sok volt belőle
Új nagyon erős emberkék: Jah, még kerítnek egy Akatsuki2-őt? Vagy új háború? C-c
Bijuuk nem lesznek: Feltételezem Bee és Narutoén kívül nem marad, úgyhogy ezzel se lesz már hűhó, de legalább ez jó pont...

Szerintem így nem érdemes folytatniuk.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!