24 máj 05, 19:06:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Élet a Shippuuden után (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 32979 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Dátum: 11 aug 07, 18:57:19 »

Itt megírhatjátok a véleményeteket hogy lesz-e folytatása a Naruto nak és ha igen, akkor ti hogy folytatnátok, milyen történetet találnátok ki a folytatásnak.

Moderátor:
- Hogy a téma megőrizze használhatóságát, mostantól (2011.08.09. 7:41) éltbe léptetem a "2 soros szabályt". Mosolyog Vagyis minden hozzászólásnak legalább 2 sornak kell lennie. A rövidebbek törölve lesznek.
- Továbbá felhívom mindenki figyelmét, hogy ez a téma nem egyenlő a "Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért?" témával. Ha bele is szövitek a hozzászólásotokba, hogy szerintetek mi lesz a Naruto vége, azért többségében a folytatásról, az esetleges további történetről szóljon.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 06:43:25 írta Chakra » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1 Dátum: 11 aug 07, 19:09:00 »

Reméljük lesz! Mosolyog

Úgy képzelném el, hogy Naruto összecsap Szaszkével és kb. úgy lenne vége mint a Madara-Hashirama harcnak. Az Uchiha elmenekül és azt sem tartom kizártnak, hogy Kabuto is élni fog. Valsz Kakashi meghalna és Tsunade, így Narutora marad a tűz akaratának továbbvitele. Közbe jön az új generáció, Konohamaru chuunin vagy jounin lesz és jön pár új genin is. Megnézhetjük Nejiéket ahogy okítják kis csapatukat amíg Sasuke az Uchiha klán felélesztésével tölti az időt, lebujból lebujba jár. Mosolyog
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2 Dátum: 11 aug 08, 00:01:19 »

Ha lesz folytatás akkor Sasuke lesz a főellenség (mint ahogy Oro volt) vagy visszamegy hangfaluba uralkodni v alapít1 másikat, és Naruto vándorolgatnifog mint anno Jiraya mert nemvállalja a hokageséget ha még a barátjátse tudta+menteni. Tsunade nemhiszem h sokáig él még, kell 1 új hokage, az kényszerből Kakashi, de már alig várja h legyen vki akinek átadhatja  a posztot. Sakurával + az orvoscsoport vezetőjeként találkoznánk.
Ja és Kakashi igazán összekaparhatna 1 gyereket a sippuden után, hamár annyira áradozik az "új generációról" h felülmúlja a régit, és rájuk kell bízni a jövőt...  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3 Dátum: 11 aug 08, 09:53:01 »

Nagyon szeretném én is ha lenne. Én úgy tudnám elképzelni, hogy a Naruto-Sasuke összecsapás során, Sasuke a harc végén, elmenekül és esetleg visszamegy a hang faluba, ahol ő lesz a "kage" és ő ott ellesz. Naruto a Madara ellen vívott harcba meghal, és madara is, de Tsunade élete árán feléleszti Narutot mint anno sasori nagyanyja Gaarat. Eztán a Hokageságot Naruto nem vállalja, így Shikamaru lesz az új Hokage. és esetleg naruto az Sanin lesz, mint anno. Jiraiya.
Kakashi kap egy új csapatot és azokat edzi mint anno Narutoékat,  és esetleg Naruto is kap egy csapatot, és esetleg pont Konohamaruékat kapja meg, akiknek előző senseiük meghalt a 4. ninjaháborúba. De aztán megjelennek ellenségek. Pl. eltudnám képzelni, hogy kabuto mikor meghalt, a száján kimászott egy fehér kígyó, aki aztán átalakul Orochimaruvá, esetleg lehetne bonyodalom abból, hogy valahogy valaki véletlen (vagy direkt) kiássa Hidant, és ő bosszút esküszik Shikamaru ellen, és pl elrabolja Asuma gyerekét, és shikamaru ellen fordítja, meg esetleg sasuke is megmaradhatna örökös ellenségnek, vagy akár újra barát is lehetne, meg még Néhány új és erőss ellenfél, Vagy lehet hogy sasuke a háború után megalakíta egy teljesen új Akatsukit, vagy épp orochimaru csinálná ugyanezt.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4 Dátum: 11 aug 08, 10:00:08 »

abban 100%ékig biztos vagyok hogy sasuke nem hal meg a shippu végén... mert abba naruto belehalna hogy nem menzhette meg stb......
sztem a shippu után nem lesz semmi ... Mosolyog
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 11 aug 08, 10:09:26 »

a név elvan írva nem Shippuden hanem Shippuuden:D
egyébként szerintem naruto meg itachi áttéritik sasukét a jó oldalra kabutot meg madarát megölik és mindenki örül Nevet
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #6 Dátum: 11 aug 08, 10:29:26 »

de lehet hogy Itachi az nem is marad meg, lehet hogy kabuto eltünteti, de erre még nagyon kíváncsi vagyok. Viszont az Tuti hogy sasuke nem fog meghalni. És nekem is van egy olyan érzésem hogy nem lesz semmi a Shippuuden után
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 11 aug 09, 06:42:52 »

Moderátor:
- Hogy a téma megőrizze használhatóságát, mostantól (2011.08.09. 7:41) éltbe léptetem a "2 soros szabályt". Mosolyog Vagyis minden hozzászólásnak legalább 2 sornak kell lennie. A rövidebbek törölve lesznek.
- Továbbá felhívom mindenki figyelmét, hogy ez a téma nem egyenlő a "Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért?" témával. Ha bele is szövitek a hozzászólásotokba, hogy szerintetek mi lesz a Naruto vége, azért többségében a folytatásról, az esetleges további történetről szóljon.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8 Dátum: 11 aug 09, 17:28:31 »

Az se lenne rossz folytatásnak hogy Sasuke lesz a hang ország vezetője, és megtámadja a Tűz országát, és akkor a következő "évad" egy háborúba játszódna, ahol Naruto az új csapatával azt a feladatot kapja hogy keresse, meg sasuket és ölje meg, és ezt mutatná be a kövi. történet. esetleges ellenségnek eltudnám még képzelni Hidant, akit Sasuke kiás hogy segítsen neki, és Hidan mindenképp bosszút akarna állni Shikamarun, és így esetleg megölné vagy elfogná asuma gyerekét, és Hidan után meg shikamaru indulna el néhány harcosával hogy elpusztítsa és visszavegye a kis srácot. Kakashi új csapatot kapna, és ő lenne a Konohai haderő főparancsnoka. Narutonak lenne a sorozat közepe felé esélye megölni Sasukét, de nem teszi meg, de miután egyik csatába Sasuke , Naruro szeme előtt megöli Kakashit onnantól mindenáron meg akarja ölni Sasuket. Persze nem háborúból állna az egész,ugyanúgy lenének nyugodt napok is.  És a történet végén, meghalna sasuke, és naruto is, hidant Shikamaruéknak sikerül elintézni és minden happy end. És sasukenak születne egy gyereke, akit Örökös ellenfel tiszteletére Narutonak nevezne el így még e történet után is lehetne folytatni a sorozatot
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9 Dátum: 11 aug 09, 19:05:48 »

először is a hang az csak falu  smirksweat
másodszor sasuke megölése felejtős mivel mint mondtam egész azon alapul hogy naruto meg akarja menteni sasuke-t szóval a shippu azzal végződik szerinem  hogy sasuke megöli kabuchimarut és ezzel elfogadják mint hőst szval nyigodtan visszatéhet a faluba én inkább úgy tudnám elképzelni hogy kapunk egy kisseb timeskip-et... és az utódokrĺ szólna valamilyen módon...
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10 Dátum: 11 szep 04, 10:37:18 »

Mért lenne Sasuke megölése felejtős? Naruto is mondta hogy megküzd vele de mind a kettőjük belehal abba a csatába de a végén Tsunade feléleszti azt kész... Utána Naruto látja hogy Sasuke még a halála után is milyen üres tekintetet vág azért nem sajnálja kicsit sem. *következő rész* Naruto Hokage Shikamaru a segédje Kakashi új csapatot tanít Sakura a főorvos, Hinata naruto felesége, és még egy gyerekük is, Neji pedig az akadémián tanít... és elvan rendezve ez a hepiend Nevet Nincs ellenség mivel én azt képzelem el hogy ez a rész a Shippuuden után csak egy ilyen 10-20 részes lesz csakhogy mindent bemutasson Mosolyog
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #11 Dátum: 11 szep 04, 21:02:37 »



- Folytatás szerintem csak ezért lesz mert a közönség ki követelni mint sajnos a Bleach-nél, és arról fog szólni, hogy a Bijuuk el szabadultak  miután megtörik a Hold szemét kiszabadulnak és újra be kell fogni őket mivel veszélyesek és Naruto is be pecsételni az egyiket a lányába.(Hinata-tól van  Ördögi ) Legalábbis más folytatási lehetőség nem nagyon tudok elképzelni miután már egyesült a Shinobi haderő és legyőzik az egész Ninja történelem legnagyobb fő gonoszát már csak ez a lehetetőség lehetne szerintem.
Sasuke-ről anyit, mint már írtam régebben szerintem csak úgy úszhatja meg az egészet ha elveszti a szemeit pl: Kabu ellopja és akkor már hadi rokkanként talán kegyelmet kaphat Naruto-tól ha ő lesz az egyesül Shinobi haderő vezetője Nevet
De ha hihetünk ennek az ova amv-nek akkor lehet, hogy Sasuke-t a háború után se bírják majd visszahozni és lehet, hogy akkor a folytatásban Madara helyett ő lesz legfőbb gonosz de ez még kérdéses
itt a video :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Bltd2ol4cfQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Bltd2ol4cfQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 21:24:49 írta Balegh » Naplózva

hegetom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #12 Dátum: 11 nov 15, 03:48:35 »

Szerintem jelenlegi sztori az egyesített shinobi rendszer létre jöttével fog záródni . Folytatást pedig úgy képzelem, hogy egy kb. 10 éves idő ugrás lenne ahol ismerkednénk a még gyerek cipőbe járó új rendszerrel ami nem mindenkinek tökéletes így lennének minimális belső ellentétek. Illetve narutó univerzum tágításra kerülne amit új kontinensek behozásával képzelek mivel most egy kontinens felépítését látjuk. Ez kb. olyan lenne mint a dragon ballba új bolygók behozása volt. Így lehetne új karaktereket vagy nagyobba gondolkodva nemzeteket behozni. Mert szerintem Kishimoto ezzel a háborúval mindent meg mutatott ill. meg fog mutatni amire jelenlegi szereplők képesek.

Új sztorira pedig több opcióm is lenne.:

1-Új kontinensekről kapnának fel kéréseke különböző küldetésekre ami azt célozná meg hogy megállítsák egy hatalomra törő személy ármánykodásait. Ezt lehetne kezdeni kicsibe mondjuk egy 4-fős csapat kiszabadítana egy elrabolt magas rangú személyt. Utána lehetne folytatni más látszólag teljesen külön álló küldetések elvégzésével amik végén kiadnának egy nagyobb terv részleteit. Ez a sötét pedig már nem csak a másik kontinenst de a shinobikat is veszélyeztetné így már lehetne ok több embert küldeni át így nagyobb létszámú csihi-puhi is kijönne.

2-Földes urak az egyesítést kihasználva a számunkra ismeretlen kontinens területeire vetnének szemet és elküldenék a shinobikat derítsék fel a területet így hőseink új kalandokba keverednének. Majd vissza nyalna a fagyi mert az új területeken élő nemzet támadná meg őket.

Mind két opcióhoz annyit hogy az új kontinensen élőket valami új harci stílussal kéne ellátni amire nics ötletem. Illetve a jelenlegi karakterek elhelyezése az új hierarchia-ba is problémás feladat. Annyit talán lehet ne meg maradjon Naruto-Sasuke  vonal. Amit úgy képzelek, hogy Sasuke mondjuk mond a két oldallal szembe helyezkedne hol az egyik hol a másik levesébe köpne bele.                 
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #13 Dátum: 11 nov 15, 12:51:50 »

Naruto is meg fog halni, remélem valaki azért feléleszti!
Részletesen ki fogják dolgozni a korábbi shinobi háborúkat.
A történet még legalább 20 évig folytatódik. (remélem) :-)
Készítenek belőle majd filmet, ami valószínűleg rosszul fog sikerülni. :-)
A szamurájokról is többet meg fogunk tudni.
A történet egy szála elmozdul a romantika felé, végre valakinek létrejön egy kapcsolata.
Naruto becsajozik :-) és remélhetőleg nem egy varanggyal.
A csajok nyitnak egy rámenezőt :-)

Ha valaki még nem próbálta Naruto kedvenc ételét, akkor mindenképpen követelje otthon a szüleitől, asszonyától, urától!
RÁMEN, RÁMEN, RÁMEN! Imádom a rámen levest!
Ez egy csodálatos étel! Ha még nincs ilyen itt (lehet van  smirksweat) , akkor szívesen adok jó recepteket.


Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #14 Dátum: 11 nov 17, 12:16:05 »

Frusztráló belegondolni, hogy egyszer vége lesz a mangának.
Amikor még anno el kezdtem olvasni, tudtam, hogy még jó sokáig fogok izgulni egyes fejezetek megjelenése előtt. Különböző teóriákat fogok megvitatni a haverokkal, és még fórumon is tanúja lehetek pár elmélet összecsapásának. Aztán ahogy haladt előre a történet, rá kellett döbbenjek, hogy nem fog sokáig folytatódni. Így is rengeteg dolog van még a Naruto világában, amiben nem kaptunk választ, és ha a végére nem is kapunk mindegyikre, talán nem is baj. Gyerek szemmel nem akarom, hogy vége legyen, hiszen minden héten legalább tíz órákat foglalkozom vagy az elmélkedéssel, vagy a részek újra nézésével, esetleg a haverokkal egy Naruto Maraton elkészítésével. De aztán, ha elő kell vennem a felnőtt elmét, rá kell döbbenjek, hogy van eleje, és van vége. Egy ilyen tökéletes történetet nem rontanék el azzal, hogy kierőszakolom magamból a sok-sok továbbjátszást. Ne járjunk úgy, mint a Bleach-el. Ha a filmeket nézitek, amik ha sikeresek, akkor mindig követi őket egy-két következő rész, ami az esetek többségében meg sem közelíti az első rész minőségét. Én azt vallom; legyen vége, úgy ahogy Kishi tervezte. A háború vége, és a nemzetek egyesítése ez tökéletes befejezés lehetne. Remélem Kishi így gondolta.

Ha viszont úgy érzi, még nem merült ki, és rengeteg ötlete van, amik minőségben, és az elvárásoknak is megfelelnek, akkor rajta, és valósítsa meg. De ne azért, mert a rajongó tábor követeli. Abból semmi jó nem születne.

Általában egy folytatásnak, mint itt is, a lényege az új ellenség behozása a történetbe. Mint anno az Akatsuki. A gyűlölet része a széthúzás volt a Shinobik részéről, de amint össze kovácsolódnak a nemzetek, nincs többé gyűlölet. Nincs ki ellen harcolni.

Az új szigetek, illetve kontinensek behozása, a jutsuk elkorcsosulása (továbbfejlesztése sokak szemében), nem biztos, hogy jó ötlet lenne, hisz akkor beeshetnénk más sorozatok bukásába is. Ráadásul képzeljétek el azt a hihetetlen mennyiségű fillert, ami a Shippuuden, és a következő nagy történet szál között lenne! Te jó ég! Rémes.

Mindent összevetve: Gyermekként, még több fagyit akarok. Felnőttként nem akarom, hogy kevésbé kedveljem a fagyit. A jóból is megárt a sok.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!