24 máj 05, 13:50:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az Uchiha-Senju-Uzumaki klánok kapcsolata - SPOILER  (Megtekintve 38290 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #75 Dátum: 13 jan 05, 12:15:06 »

Mondjmár nekem olyan Uchihát akinek nincs Sharinganja Nevet
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #76 Dátum: 13 jan 05, 12:51:09 »

Nevet nem tudunk mondani de Madara vagy talán Obito a visszaemlékezésében említette a mangában, hogy egyre több volt az olyan Uchiha aki még a sharingant sem volt képes felébreszteni. Mindezt azért mert elkényelmesedtek a békés életben és nem szorultak rá annak felébresztésére.
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #77 Dátum: 13 jan 05, 12:53:03 »

Plusz Mikotonál sem láttunk meg az öreg házaspárnál sem. Azt hiszem, hogy Kakashi mondta, hogy nem minden Uchiha tag születik sharingannal, s Neji mikor Naruto ellen harcolt (vagy Hiashi mondta ?) hogy minden Hyuga byuakuugannal születik Mosolyog
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #78 Dátum: 13 jan 05, 13:53:35 »

Plusz Mikotonál sem láttunk meg az öreg házaspárnál sem. Azt hiszem, hogy Kakashi mondta, hogy nem minden Uchiha tag születik sharingannal, s Neji mikor Naruto ellen harcolt (vagy Hiashi mondta ?) hogy minden Hyuga byuakuugannal születik Mosolyog

Igen, valami ilyesmire emlékszem én is. Viszont akkor egy talán érdekes megjegyzés: Obito ugye mindig azon pörgött, hogy MAJD, ha aktiválódik a sharinganja így+úgy, ill. Sasukenak is volt valami hasonló megjegyzése a Lee-vel való első küzdelménél, hogy "már régen vártam, hogy kipróbálhassam"... ezek szerint kb lehetett tudni, hogy ki születik vele (= ki tudja magában kifejleszteni), és ki nem. Nyilván ha Obito nem 100%-osan biztos benne, hogy valaha is birtokolni fogja, akkor nem bizakodik a megjelenésében ennyire, és nem ettől várja majd a világmegváltó pályafutását.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #79 Dátum: 13 jan 05, 14:47:40 »

Szerintem minden Uchiha sharingannal születik, csak fel kell éleszteni magukban ellentétben a Hyuuga klánnal. Viszont nem tudom hogy kell felébreszteni akiket láttunk eddig(Obito, Sasuke) ők mind haragból élesztették fel.(Obito mikor megvédte Kakashit, Sasuke mikor Itachit megutálta)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 03, 02:23:03 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #80 Dátum: 13 jan 05, 15:23:47 »


Igen, valami ilyesmire emlékszem én is. Viszont akkor egy talán érdekes megjegyzés: Obito ugye mindig azon pörgött, hogy MAJD, ha aktiválódik a sharinganja így+úgy...

Obito egy szájhős volt, szerintem ebből azért nem derül ki, hogy előre lehet tudni, ki ébresztheti fel a sharingant és ki nem. De nyílván az összes Uchiha (legalábbis akik shinobiként éltek) reménykedett benne, hogy sikerül felébreszteniük.
Az meg biztos nem viccből lett elmondva, hogy az Uchihák vére egyre silányabb lesz.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #81 Dátum: 13 jan 05, 16:16:46 »

Idézet
Az meg biztos nem viccből lett elmondva, hogy az Uchihák vére egyre silányabb lesz.

Szerintem ez is pontatlan megfogalmazás hisz uchihák őse nyílván a legerősebb volt aztán a közte lévő meg madara lévő generációkba nem tudjuk, hogy milyen erősek voltak az uchihák csak azt, hogy madarának+izunának sikerült csak feléleszteni a mangekyou sharingant avlamint, hogy madara rendelkezett elsőnek FMS-el. Ebből következik, hogy uchihák őse és madara közti időszakba az uchihák nem rendelkeztek mangekyou sharingannal hanem sima sharingannal és így madara lett az uchiha őse után a legerősebb uchiha és még azóta is ő a legerősebb (mondjuk Sasukenak megvan az esélye, hogy ő legyen a legnagyobb ha ilyen tempóba fejlődik)
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #82 Dátum: 13 jan 05, 16:38:35 »

Úgy értettem, hogy emiatt a "vérminőségromlás" miatt, egyre kevesebben képesek feléleszteni magukban a sharingant, de akiknek sikerül azok akár elérhetik a mangekyou-t is. Madara és a bratyója előtt meg ezek szerint senkinek nem jutott eszébe megölni a legjobb barátját csak ezért lettek ők olyan erősek. Persze ez itt már erősen off.
Naplózva
sasori93
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #83 Dátum: 13 júl 22, 12:50:42 »

véleményem szerint  rokonok a senju-k és az uzumaki-k. vagy legalább is van köztük rokonság. mind két klán képes a bijuu-kat "irányítani" "lepecsételni" vagy valami hasonlót. lényeg hogy van közük a bijuu-hoz. a másik érvem pedig az hogy nagato-nak rinnegan-ja van. madara szerint ahoz hogy valaki birtokolhassa ahoz uchiha-nak és senju-nak kell lennie. nagato-nak pedig azért van mert azok nem az ő szemei hanem uchiha madara-é. és madara is feléleszti a rinnegan-t miután hashirama dns-ét magába ülteti.

talán nem is csak rokonság hanem az uzumaki klán megegyezik a senju klánnal. sok év alatt higulhatott a vérvonal és így egy úgy klán született. akik senju-k voltak csak nem olyan erősek és csak bizonyos képességek maradtak meg bennük. gondolom ez viszályt szült és ezek az emberek eltüntek a senju klánból és alapítottak egy új klán uzumaki névvel. hashirama pedig véget akart vetni a viszálynak és feleségül vette uzumaki mito-t amivel újra egyesítette a két klánt
 
Naplózva
domi1414s
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #84 Dátum: 13 okt 27, 19:03:44 »

Volt szó arról,hogy ha egy uchia megszerzi a senju dns-t akkor szerintem képes aktiválni a rinengan-tmert amikor uchiha madará-t föl éleszteték elöször csak sharinganya van aztán harc közben aktiválni tudta a rinengan-t.
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #85 Dátum: 14 jan 03, 20:55:09 »

A Senjuk és az Uzumakik távoli rokonok és barátságban álltak (amíg meg nem támadták az Örvény országát vagy mi volt), ezért is van a konohai egyenruhán rajta az a piros örvény.
Na én most csak azt nem értem, hogy az 1. hokage Senju volt, a felesége meg Uzumaki, és akkor most konkrétan egy rokonához ment hozzá? Nem volt az kissé furcsa? Vagy akkor ezért álltak barátságban? Már nem értem.  ikszdé
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #86 Dátum: 14 jan 04, 07:18:38 »

A Senjuk és az Uzumakik távoli rokonok és barátságban álltak (amíg meg nem támadták az Örvény országát vagy mi volt), ezért is van a konohai egyenruhán rajta az a piros örvény.
Na én most csak azt nem értem, hogy az 1. hokage Senju volt, a felesége meg Uzumaki, és akkor most konkrétan egy rokonához ment hozzá? Nem volt az kissé furcsa? Vagy akkor ezért álltak barátságban? Már nem értem.  ikszdé

Nem értem, hogy miért tartod olyan különösnek a rokonok közti házasodást. Még napjainkban is számos példa akad rá! Nevet (talán 3./4. fokú rokonságtól nem tiltja az egyház)   
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #87 Dátum: 14 jan 04, 13:30:16 »

Mondj egy példát, mert én nem tudok.  >.<#
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #88 Dátum: 14 jan 04, 13:42:08 »

Mondj egy példát, mert én nem tudok.  >.<#

Off: - XIX. sz-i, de legalább elég ismert példa: Ferenc József + Erzsébet házassága ^^
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #89 Dátum: 14 jan 04, 13:49:56 »

Jól van, ezzel meggyőztél.  Nevet
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!