24 máj 05, 10:03:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az Uchiha-Senju-Uzumaki klánok kapcsolata - SPOILER  (Megtekintve 38286 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #15 Dátum: 11 okt 25, 15:30:13 »

Jaaaaaa, nem én találtam ki. Csak olvastam én is máshol naruto témában. Persze ez olyan h vagy elhiszi az ember amiket írnak vagy nem. Egyenlőre én még nem tapasztaltam h akkorákat tévedt volna ez a spoiler. Így még hiszek benne...persze aztán jön egy nagy kamu és már én se fogok semmit elhinni. Ez embertől függ.
Nem tudom lehet e belinkelni, ha nem akkor majd törlik a moderátorok.
Így szól az eredeti:
1- Madara's story about the two sons of Rikudo Sage isn't completly true. According to my source, there were three decendants of Rikudo. Uzumaki (first born and true decendant. (a girl) before Rikudo became Juubi), Uchiha (second born (a boy) after Rikudo became Juubi host), Senju (third child (a boy) after Rikudo became Juubi host).
2- Also, Tobi was behind the destruction of the Uzumaki clan. He feared the union of Uzumaki and Zenju.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 11 okt 25, 17:08:50 »

Hát ez olyan, mintha én írnék neked valamit, amit 5 perc alatt kitalálok, akkor az már kész ténynek számít, amíg meg nem dől? Nevet Ennek szinte semmi alapja.. pláne, hogy nem Senju és Uchiha született, hanem egy fiú, aki a Sennin testét örökölte (Senjuk ŐSE) és egy, aki a szemét (Uchihák ŐSE).
Az, hogy Tobi nyírta ki az Uzumakikat meg... hát... miért? Nevet Semmi alapja, nem értem honnan szedte a srác.
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #17 Dátum: 11 okt 25, 17:32:08 »

Említettem h ezt a verziót japán mesélte angolszász nyelvűnek és felhívták a figyelmet h nyelvi akadályok azért akadtak. Nevet Nevet Tényleg nem lehet tudni h ez mennyire igaz, de megnéztem h 2011 jan-ban post-olták, amiben 85%-os pontossággal leírta a srác a naruto vs. Itachi+Nagato csatát...egyenlőre még nem történt olyan, ami megdöntötte volna h kamu. Mosolyog
De tekints rá úgy, mint egy lehetséges véleményre, amihez még nem magyaráztak semmit. Egy lehetséges verzióra.

A leszármazottakat értsd úgy h abból a 3 gyerekből származtatható a 3 klán. Persze h nem annak születtek. Én csak lefordítottam angol nyelvről. És megosztottam h hátha lehet ez is. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #18 Dátum: 11 okt 25, 18:26:36 »

Ott bukik az elképzelés, hogy Kushina a Senjuk rokonaként írja le az Uzumakikat, az Ucihákat pedig nem említi.
Nekem ebből az jön le, hogy az Uzumakik és a Senjuk ugyanattól a testvértől származnak, és nincs semmiféle harmadik testvér.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 11 okt 25, 18:32:16 »

Mikor elkezdtek együtt kóborolni (Itachi és Nagato) már lehetett tudni, hogy kibe botlanak bele. Valamint amíg annak a japónak a neve, aki az infókat írja nem Kishimoto, addig nem hiszek neki, maximum jól tippelt, de tudni nem tudja. Elképzelése meg mindenkinek van.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 okt 25, 19:12:56 »

Ja, ez hakni. A Tengu-elméletre legalább voltak utalások, még ha teljesen meg is bukott azóta. Mosolyog
Nem azt mondom, hogy az ilyesmiket nem kell beírni, mert be lehet. De nem kijelentő módban, hanem a "Van egy olyan elmélet, hogy..." szavakkal kezdve, mert sokan esetleg tényként kezelik, aztán nem győzzük cáfolni. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #21 Dátum: 11 okt 25, 19:44:42 »

Ok ok..akkor van egy ilyen elmélet. Mosolyog De Rikudo közvetlen leszármazottjairól is csak Tobi-tól tudunk nem? És eddig mindent megtett h manipulálja Sasuke-t. Tobi se egy szavahihető ember. Mosolyog Szóval, akkor ez csak egy elmélet. Mérget én se vennék rá. Nevet Nevet
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #22 Dátum: 11 okt 25, 19:59:54 »

Lehet hogy enyhe off, de ide vág eme fontos kérdés:
A yamanaka, a nara és az akamichi klán honnan a pokolból jött+az ugrott be, hogy ugye még valahol régen említették h a hyuuga az uchihából van, lehet hogy úgy történt h a senjuk keveredtek egy másik népel ebből lett az uzumaki, míg az uchihából lett a hyuuga.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 11 okt 25, 20:01:39 »

h144600:

Ja, de az legalább benne volt a mangában. Mosolyog
Tudom, hogy ez nem igazi indok, de Kishimoto M. sensei nem rajzolta volna meg potyára azokat a képeket, ha legalább részben ne lenne igaz a történet. Bár lehet, hogy a végén kiderül, pár apróság máshogy volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #24 Dátum: 11 okt 25, 21:22:23 »

Nem a Hyuugakból lett az Uchiha klán? Gondolkozik
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #25 Dátum: 11 okt 25, 21:28:03 »

Nem a Hyuugakból lett az Uchiha klán? Gondolkozik
Elvileg:
"A Hyuga klán egyike a legősibb, és legerősebb klánoknak a Levelek Közt Rejtőző Faluban. Már a falu megalapítása előtt ott éltek. Az Uchiha klán erről a klánról szakadt le, és átalakult a vérvonal képességük is. Minden Hyuga klán tag együttszületik a Byakugan nevű Dojutsuval. Ez a Kekkei Genkai képessége a Hyuga klánnak."
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #26 Dátum: 11 okt 26, 13:39:49 »

Ezt hol olvastad? Beírod ide a manga fejezet és oldalszámot?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #27 Dátum: 11 okt 26, 14:24:52 »

Hát ezt még Gai és Kakashi mondta a Chunin vizsga viadalos részénél Neji vs Hinata fightban Nevet
Vagy isz pontosabban a Byakuganból alaklult ki a Shraingan, és nem az Uchiha jött létre a Hyugaból:D
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #28 Dátum: 11 okt 26, 14:58:45 »

Ilyesmit Kakashi mond és nem Gainak, hanem még korábban a Chuunin-vizsga 3. fordulójának elődöntőjén, asszem a Hinata-Neji harc alatt.
De hozzáteszi, hogy "talán". És mivel erre azóta sem kaptunk semmilyen megerősítést és a mangaka láthatóan nem vitte tovább azt a szálat, így nem hiszem, hogy alapoznunk kellene rá.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #29 Dátum: 11 okt 28, 12:13:35 »

Nem igazán találtam megfelelő topicot ennek, de sztem ez áll a legközelebb a kérdésemhez.

 Az első hokage gyermekéről tudunk valamit? Mármint Tsunade szüleiről. Azért kérdem, mert vannak olyan elméletek, hogy a rinengan erejéhez, hatalmas chakra mennyiség kell. Ez a senju és uzumaki klánnál megvan. Na most, ez nagatónál megvolt(uzumaki), és miután madara megszerezte az 1. hokage dns-ét benne is megvolt. Ha ezt teóriát követjuk akkor Tobi-nak is nagy mennyiségű csakrájának kell, hogy legyen ahhoz, hogy a rinengant használni tudja. Vagyis uzumaik vagy senju, esetleg mindkét vérvonal tulajdonosa is lehet.  A teória csak annyi, hogy lehet e pofára esés, ha esetleg tobi összefut tsuna-deval?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!