24 máj 25, 00:50:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 35735 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #15 Dátum: 11 máj 04, 19:10:04 »

A maszk mögött nem kell feltétlenül Izunának bujkálnia ahoz, hogy Madara lépjen elő a koporsóból.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #16 Dátum: 11 máj 04, 19:12:41 »

itt alul van izuna a halálos ágyán: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/7
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #17 Dátum: 11 máj 04, 19:41:57 »

Az Uchiha klánból nem maradt senki, aki veszélyt jelentene Madara kilétére ( arcára vagy valódi kilétére...). Kagék kilőve, Kushina kilőve, Izuna kilőve...kimaradt, akit ismerünk?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #18 Dátum: 11 máj 04, 19:56:56 »

itt alul van izuna a halálos ágyán: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/7
Ott fekszik ugyanabban a koporsóban, amit Kabuto megidézett. Megfejtettük a rejtélyt, jöhet a következő Mosolyog.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #19 Dátum: 11 máj 04, 19:59:57 »

Az sztem egy standard koporsó, gondolom ott nem selyembevonású koporsókat használnak Mosolyog
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #20 Dátum: 11 máj 04, 20:01:49 »

Jah, Uchihák, kicsire nem adnak,szerintem sem ilyen egyszerű. Egy sima koporsó, mert pl Deidarát, aki felrobbant meg a többieket is koporsóban idézte meg és esélyük se volt koporsóban meghalni ( lásd Hidan, Kakuzu, Deidara).
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 máj 04, 20:05:44 »

Az ha Kabuto közhírré tétetné, hogy ő nem Madara, az úgymond nem hiszem, hogy sokat nyomna a latba, csupán eddig úgy tudták, hogy, ő egy Uchiha Madara nevű maszkos ninja, aki a az Akatsuki vezetője, nagyon táp, és téridő jutsukkal operál,  arra változna, hogy egy ismeretlen maszkos ninja, aki a az Akatsuki vezetője, nagyon táp, és téridő jutsukkal operál.
Szerintem bizonyos okból fontosabb lehet az a személy, mintsem, kiderüljön ki is ő valójában.

Kabuto "Nyugi nem mondom el senkinek." kijelentése is érdekes. Kell lennie legalább egy ékő személynek madarán kívűl, aki jól ismerhette azt aki akoporsőban van, s talán merőben megingatná Madara terveit, ha az a kettő kapcsolatba kerülne egymással.
Jelenleg egy ilyet ismerek az Sasuke, ha ő megtudna egykét információt, akkor nemkizárt, hogy Madara elveszthetné felette az irányítást.
A koporsóban lévő személyt Sasuke is ismerhette, de ez szerintem kevés, olyannak kell lennie, akinek szavai legalább annyira hatással lehetnek rá, mint Itachié, ha nem jobban. Az aki erre esélyes, az Fugaku.

Kieg: Nem tudom miért emlékszek úgy, de amikor Itachi megölte őt, akkor a halála előtti pillanatban mintha a tekintetén olyasmi tükröződött volna, hogy eléggé (sok)mindent tud, s elfogadta a saját, és a klánja halálát.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 04, 20:08:25 írta Shiro » Naplózva

Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #22 Dátum: 11 máj 04, 20:06:38 »

Sztem egy teljesen új karakter aztán tobi elkezd mesélni h ki ő meg minden
vagy tobi szülei Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #23 Dátum: 11 máj 04, 20:10:01 »

Én nem is tudom Shiro, most akkor azt állítod, hogy Fugaku van benne a koporsóban és Tobi valójában Madara?Mert szerintem egy Madara kaliberű ember nem rémülne meg annyira Sasuke faterjától, tudjon akármit is.Ilyen reakciót nem hiszem, hogy kiváltana belőle amikor meglátja a koporsóban.
Most azért tartanak Tobi-tól mert nem tudja biztosra senki, hogy ő Madara viszont feltételezik és be is vannak tőle tojva rendesen.Ha lehullana a lepel és kiderülne, hogy még se ő az akinek mondja magát azért az hátrányára válna Tobi-nak szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 04, 20:11:42 írta tibee77 » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #24 Dátum: 11 máj 04, 20:11:16 »

Amugy nekem is valami hasonló volt az eszembe,hogy Tobi valójában Madara testéve,Izuna,és a koporsóban pedig Madara van.De azt nem értem hogy-hogyan ment csatázni szemek nélkűl?Láttuk a részt amikor kiszedte Madara Izuna szemeit.Láttuk a koporsóban,úgy hogy bevolt kötve a szeme.Akkor nem lrtem,hogyan halt meg csatában(és nem kötözködni akarok Domynyk)ha nem is látott.Jó vannak érzékei ha öszpontosit meg minden de akkor is....Lehet,hogy az valamiféle álca volt Izuna részéről,egy ultrahiper szuperűl jól sikerülő átverés.És lehet hogy igaz,és Madara tényleg meghalt,majd Izuna kiszedte Madara szemeit.És lehet,hogy most Madara volt a koporsóban,és emiatt van úgy megdöbbenve....áááááá...belebonyolódtam...dattebayoooo!!! Nevet  ikszdé
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 máj 04, 20:12:26 »

Nem Sasuke faterjától, hanem, hogy miatta elveszíthetné Sasuke felett az irányítást.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #26 Dátum: 11 máj 04, 20:18:48 »

Értettem a dolgot, hogy amolyan "eszmei értéke" van Fugaku-nak de a nagy Madara ennyire félne ettől?
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #27 Dátum: 11 máj 04, 20:24:08 »

Ha Tobi Sasuke miatt aggódna akkor nem engedte volna Kabutónak hogy megidézze Itachit.

Tobival kapcsolatban valami nincs rendben mert akkor Kabuto nem mondott volna ilyeneket, ugyanakkor pedig Kisame Madaraként azonosította, amikor megmutatta neki az arcát (kétszer is).

A koporsóban pedig vagy Madara lehet, vagy valaki még ismeretlen. Nekem azért sem egyértelmű, hogy Tobi=Madara mert tudtommal csak a Kakuzu-féle vagy Oro-féle technikával lehetne életben. Egy vérbeli Uchiha ilyenre biztos nem vetemedne, ugyanakkor már "korosnak" kell lennie mert harcolt a 4. Hokagéval.

Még annyit, hogy Fugaku-n nem hiszem hogy ennyire csodálkozott volna Tobi.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 04, 20:33:50 írta CsukiIce » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #28 Dátum: 11 máj 04, 21:04:39 »

Szerintem a koporsóban Madara van, Tobi pedig Madara vagy Izuna fia. Miért ne lehetett volna nekik?
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #29 Dátum: 11 máj 05, 06:42:03 »

Ha Fugaku lett volna, akkor Tobi egyszerűen odamegy és beszippantja.
A koporsó olyasvalakit rejt, akivel Tobcsi ezt nem tudta volna megtenni.
Így megint ott tartunk, hogy vagy Rikudou, vagy az igazi Madara. (Vagy Whitebeard. Faceg)
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 05, 06:44:31 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!