24 máj 05, 10:40:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ninja faluk, helyszínek (Melyik tetszik és miért/miért nem?)  (Megtekintve 50008 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Trixie
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 07 dec 19, 19:01:51 »

csak nem...de ha belegondolok,jóformán csak Konohát lehet"barátságos"-nak nevezni
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 07 dec 19, 19:03:16 »

Konoha egy egyszer sima falu, körben jó nagy keríttéssel  Nyelvesít
monduk sztem is a legjobb hely, de a csillagfalu is jó lehet
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 07 dec 19, 19:11:05 »

bezony...én asszem elgrasszálnék még a rejtett ködbe....érdekel a föld,ahonnan a démon származik..mellesleg nem nézhet ki rosszul,szeretem a ködöt.tudom tudom-mit látok belőle,ha ködös?segáz..
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #18 Dátum: 07 dec 19, 19:51:31 »

Moderátor:
Ez a téma kezd feleslegessé válni.
Erős késztetés ébredt bennem, hogy töröljem.
Ha mindenki csak azt írja le, melyik faluba utazna, akkor meg is teszem...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #19 Dátum: 07 dec 19, 20:39:08 »

különben szerintem Konoha azért olyan barátságos nekünk, mert ott olyanok a környezeti feltételek, mint nálunk.

Anno a legerősebb shinobik is ott vannak, de pl.  Homok falu, vagy Köd falu ninjái sem akármilyenek.
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 07 dec 19, 20:55:34 »

pont ezért mondtam h a köd érdekel. igazad van,de azért ha megnézi az ember Konoha épületei elég furcsák,kicsit absztrakt formát öltenek-de ennek ellenére ez pozitív
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #21 Dátum: 07 dec 19, 21:15:01 »

Hátigen, Konoha tényleg az egyik, hacsak nem a legjobb, mert a legtöbb országgal szövetséges vagy semleges viszonyban áll, ninscenek igazán ellenségei. Amagakurében ugyebár van némi háborúveszély, de pl. a Fű és Szikla országokról ténylegesen nem tudunk semmit sem :-X

A Hold országa (3. movie) viszont nagyon király hely lehet, tengerpart, gazdag ország, az épületek is elég ízlésesnek tűnnek, mediterrán hangulat... Nevet
Naplózva
Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #22 Dátum: 07 dec 19, 21:43:42 »

Valakinek nincs egy listája az összes faluról magyarul?  :-X  :-X  :-X
Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #23 Dátum: 07 dec 19, 21:44:51 »

http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=42
Itt van, és nem rövid a leírás kacsint
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #24 Dátum: 07 dec 19, 21:49:29 »

Én Kumogakurére lennék nagyon kíváncsi! Se a Villám országáról, sem pedig a rejtett falujáról szinte semmit se tudni! Eddig is csak egyetlen ninját láthattunk onnan - illetve az, aki olvassa a mangát - és lehet, hogy a Rejtett Felhőben volt a helyszín harc közben, de erre sem mernék megesküdni ;D
De komolyan... semmit nem tudni, csak hogy van a Raikage és kész... hogy milyen a viszonya a többi faluval vagy valami, arról semmi... pedig én nagyon-nagyon kíváncsi vagyok^^ És a csajszi (említett shinobi) is szimpi volt xP

Mondjuk... az ország elég a periférián van, ha megnézitek ;D
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #25 Dátum: 07 dec 30, 19:38:12 »

Van abban vmi, hogy Konoha a legbarátságosabb. Ha megnézzük, hogy a többi falu hogy néz ki... A Homok tök sivár mag minden, a Köd az meg nyomasztó, a Csillag meg olyan...  ??? egyszerű. Szóval szerintem Konoha a legjobb! Ha válsztani kéne én tuti ott élnék.
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #26 Dátum: 07 dec 30, 23:19:13 »

Persze, de gobdold el, hogy csak azért ilyen, mert ott játszódik a történet, és az éhajlat nagyjából hasonlít a miénkre.
Egy szaharában élő gyerek biztosan szívesen menne a homokba. Vagy nem. Nyelvesít
Mindenesetre, gondold el, hogy mit gondolhatnak Magyarországról, Pl.: Amerikában.
Egy Istenhátamögötti kis ország ahol az emberek elmeradottak.
Mégis jól megvagyunk itt. és szerintem nem vagyunk elmaradottak. Szóval lehet, hogy például a ködfalut nem tartjuk olyan jónak, de azért mégiscsak élnek ott emberek.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
idiotkakashi
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 07 dec 31, 08:54:57 »

Nekem a homok falu tetszik nagyon egyrészt mert Gaara lakhelye és én Gaara fan vagyok másrészt meg azért mert olyan sivár valami titok söt titkokat rejt és és csak nehezen tudsz rájöni mit akar neked mondani.
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #28 Dátum: 08 jan 01, 20:03:47 »

Én nem mondtam, hogy rossza hely a Homok, sőt én azért bírom. Csak összehasonlítottam Konohával. Nem igazán értem , hogy jön ide Amerika?  ???
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #29 Dátum: 08 jan 01, 20:21:10 »

Nagyon egyszerűen.

Ha Te például az afrikai szavannára születel és ott töltöd egész életedet, akkor lehet bármyilen szép egy mediterrán ország (évszakok váltakozása)(Pl. Magyarország, vagy ha az animéből indulunk ki, Konoha), akkor is a szülőföldedet fogod az első helyre sorolni. Mosolyog

Ha egy mérsékelt égövi (Európa, "É"-Ázsia, É-Amerika) Naruto-rajongót kérdezel meg arról, hogy melyik a kedvenc Narutós faluja/országa, akkor 95%-ban Konohát jelöli meg.
De ha egy forró égövi rajongót (sivatag, trópusi őserdő, D-Ameriak, Afrika és környéke) kérdezel, akkor nagy valószínűséggel a Rejtett Homok Falut (sivatag), Rejtett Eső Falut (sok eső -> trópusi esők) fogja megjelölni.

De ez persze csak afféle lépcsőházi okoskodás. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 01, 20:28:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!