24 máj 05, 19:05:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1041910 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8475 Dátum: 14 szep 27, 12:51:49 »

Eljött az idő, amire sokan vártunk! Sasuke vs. Naruto!

Szerintetek így a harc előtt, mik az esélyek? Ki miben látja a másik erejét? Sasuke képes lesz teljesen kihasználni a R'innegan lehetőségét? Naruto senjutsuja itt is be fog válni mint anno Pein ellen tette, vagy Obitoval szemben?
Bijuk nélkül mi lesz az, amivel megfékezheti Sasuke Susano'oját? Mosolyog Back to basics?
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8476 Dátum: 14 szep 27, 13:57:32 »

Egyértelműen Naruto fog nyerni. A történet miatt, és nem is nagyon szükséges számolgatni. Gyanítom hogy hasonló lesz a kimenetele a csatának, mint anno a Hashirama-Madaranak, csak ez még nagyobb mértékű lesz.
A bijuuk ugyanúgy benne vannak Narutoban, szóval az összes bijuu+fekete gömbök (kihasználhatná már őket)+sennin mód+ami ezzel jár (bijuu bombák, ultra rasenshurikenek) vs rinnegan, tökéletes Susanoo, teleportálás, Amaterasuk.
Nagyon kiegyenlített, de a végén Naruto fog nyerni. A genjutsuk meg nem működnek Naruto ellen, mert jinchuuriki. Nem is egy bijuu van benne, hanem 9.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 13:59:07 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8477 Dátum: 14 szep 28, 11:20:57 »

Mivel Naruto a manga neve és ez a véső harc így szerintem is Naruto fog nyerni nagy nehezen, vagy pedig döntetlen lesz. Azért azt se szabad elfelejteni, hogy Sasuke nem sima kis Rinnegannal tolja, mint Pein (Pedig ő is azért eléggé brutál volt a rinnegannal attól függetlenül, hogy nem bírta olyan jól kihasználni, mint Sasuke, mivel nem Uchiha volt) hanem olyannal amit még Madara is megjegyezte, hogy nagyon különleges a szemének az ereje. Ráadásul mintázata is hasonlít a Kaguyáéhoz aki mint tudjuk brutálabb volt, mint Rikodou Sennin. Persze ettől függetlenül Sasuke vagy kikap vagy döntetlen, mivel Naruto a manga neve, viszont ha Naruto elveri Sasuke-t akkor szerintem utána Naruto is összefog esni. Hasonló lesz szerintem a vége ennek mint Itachi vs Sasuke harc amikor Itachi-t megölte Sasuke aztán rá pár mpre összeesett Sasuke is és egy ideig ágyba feküdt. Ám azt se szabad elfelejteni, hogy míg Naruto eléggé megmutathatta az erejét a háborúba addig Sasukenak se az FMS-es szemének az összes erejét, se pedig a Rinnegan teljes erejét nem láthattuk.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #8478 Dátum: 14 okt 03, 22:26:58 »

Miért lenne ostobaság? Talán nem imádnivaló Sasuke?  Hümm-hümm

Naruto vs Sasuke

Narutónak szurkolok, és szerintem Ő is fog nyerni. Hogy miért, mert ő a főszereplő mert mindig ő győz mert megígérte Sakurának, hogy "visszahozza" Sasukét fogalmam nincs, de őt érzem esélyesnek, szerintem Kishi jobban szereti Narutót, itt most ilyen érvekkel hülyeség lenne dobálózni, hogy "emiatt a jutsu miatt", gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak (erős költői túlzással) biztos lesz a csatának egy klasszikus DBZs "ki tud nagyobbat robbantani" része, de lesz benne egy cseppnyi taktikázás is
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8479 Dátum: 14 okt 08, 10:58:12 »

Szerintem a ninjutsuk teljesen kizárhatóak Naruto részéről, hisz a R'innegan-nal el tudja őket szívni Sasuke. Így marad Narutonak a taijutsu és a Sennin forma (vagy az abból készített technikák). Sasuke is tisztában lesz vele, hogy az eddig megszokott dolgok nem fognak működni Naruto ellen. A szimpla erő demonstrálás nem kifizetődő. Úgy hiszem taktikus küzdelem fog inkább dominálni, mint a nagy erejű támadások, legalább is remélem. Ami számomra egyértelművé vált, hogy a legerősebb dolog az a természet energiája. Az ellen csak a R'innegan nyújt balanceot, ahogy Nagato tette. Én még mindig őt tartom a legjobb szem használónak, hiába Madara szemei, az erejét ő használta ki a legjobban. Sasukénak csak úgy van esélye, ha azon, vagy még egy szintet ugrik. Akkor lesz egy döntetlen és Naruto meggyőzi, hogy mehet ez együtt is!

A bijuukat Sasuke Chibaku Tenseibe zárta. Nem hiszem, hogy Naruto tudna rájuk támaszkodni.

Kár, hogy vége lesz. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 11:00:31 írta Tr4nCe » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8480 Dátum: 14 okt 26, 10:18:00 »

Felhoznék pár új csatát most, hogy tisztába vagyunk Sasuke meg Naruto jelenlegi erejével.
Sasuke vs edo tenseies 3útas Madara (az a Madara aki harcolt az 5 kage ellen és elverte őket)
Sasuke vs 3útas Madara edo tensei nélkül.
Naruto vs edo tenseies 3útas Madara
Naruto vs 3útas Madara edo tensei nélkül.

Én pár héttel ezelőttig még azt mondtam volna, hogy nagy harc után mind a két félt elverné Madara, ha edo tenseies, ha nem, de most, hogy láttam sasuke meg naruto erejét meg amit kyuubi mondott, hogy most Sasuke olyan erős, mint rikodou papó (márpedig kyuubi tudja milyen erős volt így nem beszélne hülyeséget), ráadásul Narutoval eléggé jó harcot letoltak ahol nem volt sok különbség köztük, így már megváltozott a véleményem.
Szerintem ez a Sasuke vs Madara harcok, meg Naruto vs Madara harcok olyanok lennének, mint a mostani Naruto vs Sasuke csak más jutsukkal. Olyan szoros lenne szerintem. Azt a Madarát mondom aki komolyan venné a harcot. Szerintem Sasuke mind a két féle Madarát elverné ilyen 51-49-re, meg Naruto is, de lehet tévedek, egy biztos, nagyon jó harcot lebírnának mind hárman tolni egymás ellen.
Juuby-s Madarát azért nem írom, mert szerintem se Sasuke se Naruto nem bírná őt elverni 1v1-be, viszont 2v1-be szerintem már azért elpicsáznák nagy nehezen.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #8481 Dátum: 15 máj 27, 14:35:42 »

Sasuke vs edo tenseies 3útas Madara (az a Madara aki harcolt az 5 kage ellen és elverte őket)
Sasuke vs 3útas Madara edo tensei nélkül.
Naruto vs edo tenseies 3útas Madara
Naruto vs 3útas Madara edo tensei nélkül.

sasuke vs edo madara: madara nyerne, kicsit nehezen de szerintem azért elverné még. 70-30 madara-nak
Naruto vs edo tenseies 3útas Madara: itt is madara kb ugyanolyan nehézséggel mint sasuke ellen.
Naruto vs 3útas Madara edo tensei hát tuti lenne jópár sérülése mind a 2nek de madara jönne ki nyerve, olyan 60-40re szerintem madara-nak.

És szerintetek ezekben ki nyerne?
Danzo vs kakuzu (élő)
kimimaro vs zabuza (élők)

Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8482 Dátum: 15 máj 27, 16:26:43 »

Áh, biztos nem. A mostani Naruto meg Sasuke? Ugyan, szerintem ha nem is simán, de nyugodtan legyőznék az edos Madarát. Meg a feltámadtat is. Madara nagyon állat volt, és Juubi jinchuurikiként szinte biztos, hogy erősebb, mint Naruto meg Sasuke külön-külön, de ketten már biztos, hogy leverték volna, akkor is, ha nincs Kaguya. Nagyon erősek lettek azért Rikudou után...mind a kettő kapott chakrát, Sasuke rinnegant és azzal egy csomó képességet, Naruto a fekete gömböket, stb. Kizárt, hogy az Juubi nélküli Madara nyerni tudott volna ellenük 1v1-ben, lehetett akármilyen erős is.

Viszont a másik kettő érdekes...
Danzo vs Kakuzu...háát, szerintem Danzou nyert volna. De nem biztos. Danzou folyamatosan nyomhatta volna az izanagit, bár amilyen tapasztalata lehetett Kakuzunak, lehet, hogy ismerte a technikát, és akkor előnyben lett volna. De akárhogy is, ez egy baromi jó és kiegyenlített meccs lett volna, hasonló erejű technikák, és gyakorlatilag mind a kettő halhatatlan (legalábbis egy ideig).
Kimimaro vs Zabuza... Nevet Hát ez is jó kérdés. Fogalmam sincs Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 564 565 [566]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!