24 máj 05, 12:22:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1041673 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kao
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


Nem mindenkinek jut banánkarika.


« Válasz #8460 Dátum: 14 aug 15, 20:04:38 »

Mostani Naruto vs Mostani Sasuke

Erről nagyon nem lehet véleményt mondani. Ha belegondolunk és nem vesszük a főhős vérvonalat akkor a történet alapján két egyenlő erőt kaptak hogy ellensúlyozzák egymást, legalábbis szerintem. Ying és Yang nem győzhet egymás ellen szóval Kishimoto nehogy elrontsa ezt a filozofikus történetet.

Hinata vs Sakura

Hát megvédeni szerintem Sakura tudná jobban.
Pár ok: Csapattársak, Sakura elvileg medikus ninja, és ami még fontos a közelharci értéke se rossz.
Hinatarol annyit hogy ha már támogató a szerep akkor az egyoldalú támadó szellemű harci stílusa nem igazán illik Naruto egyébként is orbitális erejéhez. Persze ott a Kaiten de ennyi. Meg nagyok a dudái!  Ördögi
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8461 Dátum: 14 aug 16, 13:09:25 »

Szeretnék felhozni néhány ùj harcot ami mostanában foglalkoztat.
Orochimaru vs Sasori
Orochimaru vs 2.Mizukage
Kabuchimaru vs Madara.(nem Rikodumadara, és hashirama,senjutsujat se birtokolja)
Orochimaru, Sasori és a 2.Mizukage a kedvenc karaktereim, ezért érdekelne hogy szerintetek mit tudnának egymással kezdeni egy harcban.
A Kabuchimaru és Madara meg szerintem elég érdekes harc is lehet, hisz Kabuto egyedül harcolt 2 ms Uchiha val és Itachit többször meg is ölte.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #8462 Dátum: 14 aug 16, 13:29:40 »

Hát szerintem az Orochimaru vs Sasoriban, Orochimaru nyerne, mivel neki alapból ott van az Edo Tensei amivel a csatát simán behozhatja de ha nem is használná szerintem akkor is nyerne, és mivel társak voltak ezért elégé jón ismerheti a technikáit és szerintem Sasori mérge nem hatna rá!

Kabuchimaru vs Madarában szerintem Madara nyerne, a tökéletes Sussano ellen Kabuchimaru semmit se tudna kezdeni és Itachiék ellen azért bírta annyira jón mert nekik élve kellett megállítani, ha megölhették volna akkor csak simán ráküldtek volna egy Amaterasut hogy égjen! Mondjuk Kabutonak ott van a Edo Tensei de szerintem azzal se menne sokra hiába idézne meg sok embert mert Madara letarolná őket egyetlen kardcsapással! És ha Kabuchimaru meghal akkor a csata teljesen értelmetlen lesz! Mondjuk ha megidézi Nagatot és Itachit is akkor egyértelműen győzik szerintem Kabuto de max ha ezeket elsőnek veti be! Mondjuk szerintem ez a csata egy olyan 50-50 százalék lenne!
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8463 Dátum: 14 aug 16, 14:10:28 »

Orochimaru vs Sasori harcban szerintem is Orochimaru nyerne. Bár azt nemtudom miért ne hatna rá a méreg, de a mergezeseket a vedlessel elég jól oi tudna védeni.  A gyorsasága szerintem elég ahoz hogy elérje sasorit főleg ha a felveszi a félig kígyó, félig Orochimaru formát amivel naruto ellen is harcolt. Az kérdéses hogy a kazekage ellen mit csinál. A feherkigyo forma az ez esetbw nem jó (ível sasuke ellen harcolt) mert túl nagy támadási felületet ad, Sasorit meg hiana harapják meg a meges kígyók. Bár így belegodolva ha sasorira se hát a kigyoharapas méreg akkor hogyan sebezne Oro.?! De ha Orochimar beveti a Yamato no Orochit a 8 fejű kigyos rechnikat azzal szerintem szetdaralna sasorit. (bár arról a technikáról semmit nem láttunk csak hogy nagy meg hogy a biju bombahoz hasonló cuccot lő)

Orochimaru vs 2.Mizukage?!

Kabuchimaru vs Madara. Szerintem durva lenne. Kabuto ha sebzest kap kibujik a testéből, a kigyos jutsukat Kabuto nagyob jól használja, amivel sasukera és itachira támadt azt is csak sussanno val tudtak kivedeni. Sage módban kurv@ gyors és erős. A környezet iranyiros jutsuja veszejes és hasznos lehet, akár a Sussannot csapdába is ejtheti. A nagy villanos technikával elvakithatja Madarat és akkor hiába a sharingan. Genjutsuba nem eshet a szemhartya miatt. Viszobt a végső sussanno wllen nemtudom mit tehetne. Manda2 mennyire lenne ellene hatásos.  Szerintem épp hogy Madara nyerne.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8464 Dátum: 14 aug 18, 08:13:18 »

Hinata vs Sakura , kíváncsi vagyok hogy melyikük lenne a jobb hősnő, és melyikük tudná jobban megvédeni Naruto, mondjuk nem mintha meg kellene!   Nevet

Mostani Naruto vs Mostani Sasuke, én Narutót valamennyivel erősebbnek látom!

Egyértelműen Sakura az, aki jobban meg tudja védeni Narutot. Egy medikus shinobi... pontosabban Tsunade után úgy néz ki a második legjobb medikus shinobi, aki képes a pecsétjét is feloldani, igen csak jó supportot jelent. Arra most nem emlékszem, hogy Katsuyut ő meg tudja e idézni?! Bár ha támogatásról van szó, Hinata is igen jó. A Byakugan kifejezetten hatásos és a védelme is átlag feletti (ebben utcahosszal veri Sakurát). Mondjuk Naruto mind Kyuubi, mind Remete módban remek érzékelő, így Sakura sokkal jobb hozzá, mint Hinata.

A Naruto vs. Sasuke harc pedig valóban elég kiegyenlített csata lenne. Naruto talán annyival erősebb, hogy jelenleg az összes démon az ő pártján van, ami igencsak megdobja az amúgy sem kicsi chakráját, illetve a támadó és védő értékét. Amíg Sasuke az új szerzeményével, a R'innegannal, még közel sem epic pro. Szóval jelen állapotban én Narutot előrébb látom, de ez változni fog.


Kabuchimaru vs Madara.(nem Rikodumadara, és hashirama,senjutsujat se birtokolja)

A Kabuchimaru és Madara meg szerintem elég érdekes harc is lehet, hisz Kabuto egyedül harcolt 2 ms Uchiha val és Itachit többször meg is ölte.

Itt egyértelműen Madara a domináns. Senju chakra néllkül is rettentően erős, hisz úgy vette fel a versenyt Hashirama ellen is. Itachi meg Sasuke, ahogy már írták nem akarták megölni. Sennin módjával sokra  nem megy a teljes Susano'o ellen. A hang, fény jutsuja meg csak zárt helyen lesz igazán effektív, de ez a teljes Susano'o használatánál teljességgel kizárt! Na meg ott az Izanagi is, ha kaki kerül  a palacsintába. Esélytelen szerintem!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 18, 08:22:22 írta Tr4nCe » Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8465 Dátum: 14 aug 18, 21:00:12 »

Oké. Mondhatjuk hogy Kabuto csak azért bírta olyan jól Itachiek ellen mer azok nem akartak megolni hanem csak elkapni. De én úgy vagyok vele hogy ha olyan erős vagyok és van velem még egy hasonloab erős valaki, akkor azért akit el akarok kapni azt elkapom megoles nélkül. Itachi meg Meghalt egy párszor Sasuket is ki kellet párszor menteni a pacbol, és csak egy übertàp Uchiha jutsu tudta elkapni.
Szerintem azért egy senjutsut birtokló ember, akinek senjutsu képességét Itachi is félve mondta ki, az már azért nem eselytelenul áll ki Madara ellen. Csak gondoljátok bele, naruto és Jiraya senjutsuja elég volt Pein harcokhoz, és a 3.Raikage ellen sőt narutonak a 9 farkú ellen. Akkor Kabuto senjutsuja és a vedlesek a kigyos jutsuk, már adnak neki anyi erőt hogy ne eselytelenul aljon Madara elé. +Manda2 és lopott technikák. Szerintem Madaranak egyalltalan nem lenne konyu dolga. Végső sussannoo nélkül akár alul is maradhat. (meg valami: Orochimaru fel karral megallitotta a 1o farkú elleni harcoknal a fa sárkányt. Kabuto a saját elmondása szerint erősebb mint Orochimaru+ senjutsu.) Madara lehet megszorulna. :s
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8466 Dátum: 14 aug 18, 21:56:17 »

Itachit tudtommal nem ölte meg jó párszor max. egyszer onnantól kezdve már izanami hatása alatt állt a kabuto, ráadásul itachinak nem nagyon kellett arra figyelnie, hogy ne haljon meg mert edo tenseies volt. Az egy dolog, hogy kabuto-t nem akarták megölni csak elkapni, de kabuto nem olyan gyenge, hogy öt perc alatt elkaphassák, annyi szintkülönbség azért nincs itachi+sasuke vs kabuchimaru között, kivéve ha mindkét uchiha megakarja ölni, sőt nem, hogy nem akarták megölni, de itachi még meg is akarta menteni kabuchimaru-t önmagától így szentbeszédet is sokáig mondta.
Szerintem FMS-es Madara elverné kabuchimaru-t. Láthattuk, hogy 5kageval hogy szórakozott és azt mondta, hogy hashirama fényévekkel messzebb erősebb volt mint ez az öt kage, Madara meg eléggé felvette a versenyt hashiramával, ha 1napon át képes volt harcolni ellene.
Madaranak biztos nem lenne könnyű dolga, de olyan 61-39-re nyerne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8467 Dátum: 14 aug 19, 07:42:23 »

De arról előszeretettel szerettek hallgatni, hogy Kabuchimaru sem akarta megölni Itachit, sőt. Ő Itachit szerette volna visszaszerezni magának. Csak a végén döntött úgy, hogy végezni fog vele, viszont ekkor meg már elkésett a dologgal mert az Izanami hatása alá került. Szóval erre azért ne alapozzatok. Alapvetően Kabuto megfogta a genjutsujával Itachit és ha akkor nincs ott Sasuke akkor veszíthetett volna. Ebből nekem az jön le, hogy Itachi gyengébb mint Kabuchimaru akkori formája. Természetesen minden mérkőzés, összecsapás más mert változnak a körülmények, több információval rendelkeznek, más a helyszín vagy éppen bal lábbal kell aznap. Ha például akkor Itachi többet tudott volna Kabutoról akkor biztos, hogy máshogyan állt volna neki a dolognak. Viszont ez áll Kabutora is. Ha ő tudott volna az Izanamiról akkor ő is máshogyan állt volna a dolgokhoz.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8468 Dátum: 14 aug 19, 10:35:23 »

Ha tudott volna Izanamiról a Kabuto akkor se tudott volna ellene semmit tenni, mert pár perc alatt a személyisége nem változik meg kabutonak. Kabutonak még az is szerencséje volt, hogy ismerte az itachi-t míg itachi nem, de tegyük fel, hogy ha keményen harcolt volna itachi meg kabuto és megakarták volna ölni egymást akkor mondjuk kabuto nyer, de FMS-es Madara szerintem erősebb, mint az itachi így nehezebb dolga is lett volna kabutonak, ráadásul nem hinném, hogy itachival is olyan könnyen elbánt volna, ha mindketten megakarják egymást ölni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8469 Dátum: 14 aug 19, 11:52:33 »

Éppen, hogy nem, hiszen akkor a genjutsu ideje alatt elintézhette volna őket Kabuto. Így Itachinak nincs lehetősége alkalmazni az Izanamit rajta. Amint láthattuk azért az Izanami létrehozásához elég hosszú idő szükségeltetik, tehát addig valamiképpen ki kell húzni az időt. A genjutsuból ráadásul Sasuke segítségével volt lehetősége kimászni, egyedül hogyan tette volna meg? Abban viszont igazad van és én sem állítom az ellenkezőjét, hogy Kabutonak a legkisebb esélye is lenne Madara ellen. Eltaposta volna mint egy hangyát. De azt gondolom, hogy Itachi is így járt volna Madara ellen.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8470 Dátum: 14 aug 19, 12:27:37 »

Kicsit átmentetek itachi, sasuke vs. kabucihamru harcba. Mosolyog  Pont ezt írtam én is, hogy a genjutsuja nem fog hatni Madara-ra, mert ahhoz zárt tér kéne Kabutonak, hogy hatékony legyen a jutsuja. (Maga Kabuto mondta, hogy az a hely ahol van, kimondottan neki kedvez. Azért választotta azt.) . Viszont ez ebben a harcban nem igazán megoldható. A vedléssel meg nem megy sokra, csak az időt húzza maximum. Arra meg nem tud apellálni, hogy Madara kifogy a szuflából, hisz Naruto mennyiségű chakra-ja van. A Manda2 meg kb. 1 suhintásig húzná a Susano'o ellen. Maximum, ha már nagyon unja a banánt, betakarja az egész állatkertjével együtt egy meteorral.  Semmi esélye sincs!
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #8471 Dátum: 14 aug 21, 13:55:36 »

Felhoznák néhány új csatát!

Mostani Kakashi vs Pain(a hat személyes csapat)
Mostani Kakashi vs Nagato
Mostani Kakashi vs Itachi
Mostani Kakashi vs EMS Madara(Rinnegan és Hashi nélkül)
Mostani Kakashi vs Madara(Rinnegan + Hashi-val)
Mostani Kakashi vs Hashirama
Mostani Kakashi vs Sasuke  Nevet
Mostani Kakashi vs Naruto

+ egy Hinata vs Sakura

Ezen jót lehet rágódni!
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8472 Dátum: 14 szep 06, 23:57:09 »

felhoznék 1 harcot ami érdekes is lehet. Ott van a 2.Mizukage és Muu, két legendás és nagyonerős harcos, akiket tömegek se tudnak legyőzni, mind a kettő érzékelhetetlen, Muu láthatatlan, tud repülni, mind a 4 elemet használja, és ott a jinton. A mizukage sebezhetetlen a Víz test miatt, a délibábbal, létrehoz egy másolatot magáról ami sebezhetetlen, de a másolat tud sebezni, + ott a jokey boy.
Na most:

Muu & 2.Mizukage  vs Madara (aki annó hashirama ellen harcolt, rinnengan és hashirama dns nélkül)

Szerintetek nyerhet a 2 személyes hadsereg Nevet? Én látok esélyét kacsint
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8473 Dátum: 14 szep 09, 15:32:08 »

Madara nem igazán jó matchup  a mizukagenak, illetve Muunak sem. Sharingannal tudja követni a chakrát, még ha nem is látja az embert. A vízi cuccok meg nem igazán egy izzig-vérig katon stílusú shinobi ellen lenne jó... Talán a jinton technikákkal lehet kezdeni valamit az Uchiha ellen, de másban nem igazán tudják megfogni. Illúzió nála megbukott és a suiton jutsuk is.  A jinton meg nem tudom mennyire van hatással a teljes Susano'o-ra. Erről sajna nincs információnk, de ha lenne, akkor azzal jó esélyük lehetne. Így nálam Madara hozza  harcot: 60 - 40%-ban.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #8474 Dátum: 14 szep 11, 15:27:22 »

minimum 3 sort kell írni? megpróbálok
tehát PS armored Kurama solos egyiküknek (se Muunak, se a Mizukagénak) nincs semmije, amivel áttörhetnének a Perfekt Susanoot. A víz test pedig nem teljesen sebezhetetlen (lásd Sasuke csapat vs Bee), szerintem egyértelműen Madara nyer mert ő fogja tovább bírni. Nagyobb tűzereje és jobb védelme van, és nekem eléggé úgy jött le a mangából, hogy több csakrája is de javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!