24 máj 24, 18:23:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 366003 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1770 Dátum: 12 júl 31, 21:06:01 »

Ha agyonnyom egy szikla, beszélsz még 2 percig? Gondold át ismét! Az utóbbi 10 oldalon már semmi  normálisabb új elmélet nem született, s nem is erősített, cáfolt meg egyet sem. Biztosan nem fogjuk tudni, míg le nem hullik a maszk Tobiról.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
samat
Vendég
« Válasz #1771 Dátum: 12 aug 01, 12:27:24 »

Most a manga miatt jönnek az Obitos elméletek meg hogy ő is Kamuit használ pedig nem bizonyított mert csak egyszerű dimenzió váltós trükköt és ha tényleg Obito akkor gratulálok Khisihinek hogy keresztbe tesz magának a történetével és hogy semmi ötlete nem támadt.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #1772 Dátum: 12 aug 01, 14:35:07 »

Most hogy megnéztem az 596 fejezetet szerintem kakashi már tudja hogy ki tobi és van egy olyan gyanum hogy ő is obitora tippel.  Nevet
De az biztos hogyha bejön a tippem és tobi télleg obito akkor a úgykellesz lenyugtatózni mert olyan hiperaktív leszek Nevet  ikszdé
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1773 Dátum: 12 aug 01, 21:29:02 »

Ez nem mind az én elméletem csak amiket itt sorakoztattunk fel. és igenis változatatja a halmazállapotát! Nézd meg a keze maradványait mindig mikor valamilyen módon eltűnik a keze. Azonban azt hiszem rájöttem. Az igazságra. A kamui-s rassengan miért csk egy másik dimenzióban égette meg Tobit? Mert ő nincs ott! Tobi egy másik dimenziós ember. vagyis mindent amit eddig hittünk mefcáfolhatü ezzel az egy ténnyel. Lehet, Madara, lehet Obito, lehet Minato, lehet Rikudou és bárki lehet. nem ismerjük a másik dimenziót. Gondolkozzatok, amikor sasukét és karint is beszippantotta láttunk a jutsuját belülről. és kiderült az, hogy semmit se tudunk így a sötétben tapogatózunk. 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1774 Dátum: 12 aug 01, 23:37:58 »

Eddig nálam a legjobb elmélet a Madara tanítvány és az eddigiek is inkább ezt támasztják alá. Én imádnám, hogy Obito lenne Tobi, de nem  az. Tobi nem Uchiha, de valószínűleg elbitorolta Obito másik szemét. Érdekes lenne még Tobirama is, hiszen neki is simán meglenne az indoka. Aki kiejleszt egy edo tenseit az eleve nem 100% a mennyek imádója. Ráadásul semmi sem bizonyítja, hogy meg is halt.

Ez most egy elborultabb elmélet, de nem lehetetlen szerintem az eddig LÁTOTTAK/OLVASOTTAK alapján. Tobirama látta Hashirama hibáját és igyekezett volna kiengesztelni az Uchihákat. Nem sikerült, ezért inkognitóba vonult. Ezért Tobi, a SENKI.
Nagyon kíváncsi vagyok Kishi megoldására. Hiába illene Obito teljesen a történetbe, a folyamatosan nyitott sharingan másra utal. Kakashi 3 rész óta folyamatosan utal, "hogy csak nem"... A technika valóban Obitoa utal, de nem ő az! Reméljük kiderül hamarosan.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #1775 Dátum: 12 aug 01, 23:48:37 »

Bizonyítéknak csak annyit, hogy vagy számtalanszor említették a mangában, hogy a kin-gin elleni harc után meghalt. Ha ez nem elég, egy harcot említenék: Hiruzen vs Oro(meg még két valaki, Hashirama, és a szerinted masked guy). És igen, ő fejlesztette ki magát a jutsut. Akkor mégis mi a fenének nem használta eddig, és magyaráztatta el a saját jutsujának működését Sisak barátunkkal??
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1776 Dátum: 12 aug 02, 13:07:57 »

Moderátor:
Téma egyelőre lezárva, mert a mangában jelenleg (596. fejezet) és a következő részekben erősen Tobi kiléte lesz a középpontban, és a Naruto manga témában is erről megy a diskurzus. Két helyre pedig ne gyűljenek ugyanazok a hsz-ek. Természetesen a korábban már elhangzott elméletek onnan is törölve lesznek. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 21:59:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 117 118 [119]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!