24 máj 05, 10:13:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyek a kedvenc részeid/jeleneteid és miért?  (Megtekintve 101130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #405 Dátum: 12 máj 19, 23:58:34 »

AyaseAkami: Felsoroltad az összes részt, amiben haku szerepel sztem. Ezek szerint, ha haku az összes részben szerepelne, akkor neked az össze rész a kedvenced lenne? ikszdé

Hmm kedvenc jelenet  Gondolkozik Hát pl. amikor neji kidomaruval harcol, és a végén bekap egy szép kis találatot, de aztán bepörög, akkor nyomnak is egy jó zenét aszzem, elmagyarázza, hogy neki itt muszáj győznie,  és kiüti kidomarut.
Kedven részeim pedig talán a végzet völgyében vívott naruto vs szaszke fight részei.

Ezenkívül az se lenne rossz jelenet, mikor naruto megtanulja a rasengant, és kiüti kabutot. Csak azt elb@szták, mert pont akkor lett vége a résznek, mikor kiütötte volna. ikszdé

Érdekes a shippuudenből egy se jut eszembe. Talán ami nem volt rossz, amikor jiraya utolsó erejével még ráírta fukasaku papa hátára a kódot.
ÉS innen kedvenc rész/ek hmm  Gondolkozik Nem mondanám, hogy lennének, báár az itachi vs szöcske és a jiraya vs pein részek ne rosszak.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #406 Dátum: 12 máj 30, 15:28:16 »

Nekem a naruto shippuuden 166.rész a kedvencem.^^ De mondjuk azért Naruto mondhatott volna valamit mert Hinata végre összeszedte a bátorságát és ki is mondja hogy "Szeretlek." Naruto meg csak néz.?  smirksweat azért legalább egy 'ok'-ot mondhatott volna vagy valami. Nevet deháát majd legközelebb,vagy nem. Nevet
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #407 Dátum: 12 jún 14, 08:17:57 »

Az is nagyon adja sztem mikor
Shippuden-be: 100 rész körűl Kiba basztatja Narutot hogy még csak genin erre Naruto egy szépet fing az orra elé ikszdé az nagy volt

Meg azokat a részeket is nagyon bírom mikor Yamato/Tenzou bevágja a durva arckifejezését  Mosolyog

De még sorolhatnám nekem szinte minden rész tetszik.
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Nobuko-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


« Válasz #408 Dátum: 12 jún 14, 21:06:23 »

a sima Narutoból az a rész tetszik amikor meg akarják tudni h mi van Kakashi maszkja alatt ikszdé

a Shippuudenből pedig az a legjobb amikor Gai kihívja Kakashit...verseny közben meg Kakashi megdobja Gait egy merőkanállal, az meg kérdezi h honnan szedtek ezeket, Kakashi meg rávágja: Csak egy halom törmelékből. ikszdé Kiröhög ezen vagy egy fél órát szakadtam ikszdé
a másik meg már nem tudom h melyik részben volt, az amelyikben Gai "makkjáról" esik szó  Kiröhög
Naplózva

Minato forever ikszdé

Senkitől sem tűröm el, hogy lebecsüljön. Kivéve az adóhivatalt.

Nem értettem mit mondott a doktor. Elmehetek, vagy elmebeteg?
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #409 Dátum: 12 jún 14, 23:03:04 »

Ha jól emlékszek akkor ez a "makkos dolog" a hajózgatós fillerszezonba volt, amikor Kakashi odament (Gai elhamarkodott segélykérő üzenetet küldött) ahol épp a hajóval jártak Naruto, Yamato, Gai, + nemtom h kik, és volt vmi viszaemlékezés a rivalizálásukról.
Nekem az tetszett amikor a végén Gai mindenáron alakváltónak nézte Kakashit, az+ elmesélte (+súgta) a többieknek a makkos esetet. Na azon szakadtam.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nobuko-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


« Válasz #410 Dátum: 12 jún 14, 23:18:25 »

igen tényleg abban volt ikszdé
azt tudom h Aoba ment még velük...
meg a végén amikor Naruto kijön a fedélzetre és felháborodik h megint kihagyják vmiből...megkérdezi tőlük h mit csinálnak, azok meg - semmit csak a csillagokat nézzük, erre meg beszól az egyik h milyen kicsik a csillagok, a másik meg h makkokat keresünk ikszdé szakadtam meg tőlük Kiröhög


jah meg az is jó rész amikor Gai a hátán viszi Kakashit...futás közben meg Kakashi "lebeg" (vagy mit csinál Nyelvesít)...Kakashinak az a fej Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 16, 18:42:14 írta Nobuko-chan » Naplózva

Minato forever ikszdé

Senkitől sem tűröm el, hogy lebecsüljön. Kivéve az adóhivatalt.

Nem értettem mit mondott a doktor. Elmehetek, vagy elmebeteg?
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #411 Dátum: 12 jún 22, 13:19:46 »

Naruto+Edo-sennin perverzsége :DD--> Amikor sakura megjelenik ikszdé
Kyuubi Fightok azok mindent visznek...Meg persze Killer Bee (Y) Legjobb  bow ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 13:20:40 írta dreamfolow » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #412 Dátum: 12 júl 15, 13:36:24 »

Nekem sok kedvenc részem van sok idő lenen leírni de egyiket most kiemel mégpedig az Itachi vs Sasuke fightot. Azért tetszik nekem a legjobban mert nagyon látványosan harcolnak ugye két Uchiharól van szó.. Aztán a harc alatt megtudunk egy két dolgot a múltból ami most vagy igaz vagy nem.. Az is tesztett hogy közben Zetsuék kicsit "kommentátorkodtak" a harc alatt. Ami viszont elszomorított hogy Itachi hagyta magát és már beteg is volt de ennek ellenére nagyon meggyőző harc volt. Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
NaruSasuuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #413 Dátum: 13 feb 11, 20:21:30 »

Éz én kedvenc részeim,mikor Naruto elmegy a békával elsajátítani a bölcs formát,én miután visszatért és leveri Pein-t! Még azokat a részeket is szeretem amikor Naruto-nak sikerül legyőznie a rókát,és evel elvéve a róka csakrájának nagy részét!
Naplózva
Sora-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #414 Dátum: 13 ápr 05, 18:28:19 »

Az én kedvenc jelenetem a shippuuden 62. része, mikor megjelenik Sora a tűz templomából és elkezdik egymást gyepálni a parkban, hát én azon sírva röhögök mindig Mosolyog
A másik legjobb, mikor meg akarják nézni Kakashi arcát a 101-es részben, az is kész van teljesen Nevet Nevet
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #415 Dátum: 13 júl 26, 14:31:53 »

Nekem inkább kedvenc pillanatom van, és hosszú volna leírni, de ez a gif mindent demonstrál belõle:

Meg amikor Gai viszi a hátán Kakashi-t, hát azon sírva fetrengtem a földön...
*visszaolvassa a topic címet* Hogy miért? Mert:
1. Madara totál überbrutál, meg nagy Madara fan vagyok, sz'al ez egyértelmû.
2. Mert Kakashi arcán annyit röhögtem akkor, mint a teljes Gintama-n végig Nevet
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #416 Dátum: 14 jan 03, 20:59:49 »

Nekem a sima Narutoból a 101. rész a kedvencem, amikor megpróbálják levenni Kakashi maszkját. Hát én azon a részen besírtam. Örök fav!  Nevet  ikszdé
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #417 Dátum: 14 márc 23, 02:27:43 »

Én talán azon a részen nevettem a legtöbbet, mikor Narutónak kellet vigyázni arra a srácra aki a templomból jött! Sora asszem. Ott nagyon sokat nevettem.

De rengeteg kis hülyeség volt benne amin bármikor tudok nevetni! Amikor Konohamaru le csúnya boszorkányozza Sakurát pl. Vagy mikor Jiraya  elmeséli, hogy kétszer volt eddig közel a halálhoz. Az első mikor megleste Tsunade-t. Az az arc közben. Nevet De rengeteg ilyen van!

Ez másfajta vicces jelenet! Nem tudom, hogy másnak is feltűnt e. Igaz ezt nem annak szánták a készítők, csak nekünk Magyaroknak furcsa. De lehet csak én nevettem rajta. Az az, amikor kiderül, hogy a Homok faluból jött egy Kan-kuro nevű srác! Nevet

Kedvenc harcjeleneteim meg Lee vs Gara, meg mikor Itachi benéz Konohába, miután megölték a Hokagét!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!