24 máj 05, 12:09:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 171750 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #780 Dátum: 12 máj 16, 22:22:55 »

ráadásul Naruto anyja is Uzumaki xD és hát annál közelebbi rokonság nincs, mégsem örökölt tőle sem... hacsak ki nem derül, hogy ez a gyors regenerálódás nem is a Kyuubi miatt van, dehát ez nem valószínű Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #781 Dátum: 12 máj 16, 22:30:07 »

Örökölni mindenféleképpen örökölt valamit az anyjától. Például a kyuubit  Mosolyog de szerintem a hosszú élettartamot  és a beszédét egyértelműen. A gyors regenerálódás viszont a kyuubinak köszönhető ha visszagondolunk a történet elejére.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #782 Dátum: 12 máj 17, 12:26:52 »

de a kyuubit nem úgy örökölte ikszdé azt csak Minato belépecsételte, de amikor megszületett nem mászott át Kushinából Narutoba Mosolyog én ilyenekre gondoltam, hogy gyors regenerálódás (kyuubi nélkül) és gyógyító képesség, amit biztosan nem örökölt ugyanis egy csomoszór elmondják, hogy rossz a chakra kontrollja.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #783 Dátum: 12 máj 29, 12:40:08 »

Én azon se lennék meg lepődve ha a jelenlegi mizukage rokona lenne narutonak mint pl Kushina unoka huga vagy valami ilyesmi Minato részéröl meg anyit hogy szerintem Minato nem rendelkezik ninja szülökkel ezért nem hallani a klánjáról de lehet hogy ez hülyeség :S

Off: írtátok hogy nem olvasnak vissza az emberek én vissza olvastam jó is mert nem merült fel bennem olyan kérdés amire kisujból küldöm a választ de az nem jó benne hogy amikor linkeltek egy képet azt a vissza olvasó nem biztos hogy meg tudja nézni mert addigra már törölték na de mindegy is enyit akartam sziasztok (:
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #784 Dátum: 12 máj 29, 12:42:01 »

Nem valószínű, hogy a mizukage is Uzumaki lenne. Eddig gondolom elhangzott volna már.  A neve egyébként is Terumi Mei és nem Uzumaki Mei  Nevet Nevet
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #785 Dátum: 12 máj 29, 19:44:18 »

jó tudom meg néztem pár honapja én is a nevét de lehet hogy csak az anya volt Uzumaki mert ha jól emlékszem Kushina azt mondta hogy a falujuk lerombolása után az életben maradt sinobik szét szorodtak a világba ugy hogy enyi erővel akár melyik vörös hajú lehetne uzumaki és nem tom nem olvasok mangát de honnan tudjátok hogy Nagató Uzumaki csak onnan hogy a maszkos azt mondta amit de a nevét teljesen nem tudjuk és én annak a karakternek nem sokat adok a válaszaira :S bár ez az én nézetem Mosolyog
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #786 Dátum: 12 máj 29, 19:59:27 »

hát nem valószínű, hogy Tobi saját magának hazudott Nevet És nem lehet minden vörös hajú Uzumaki, azért az durva lenne Nevet Naruto is Uzumaki mégis szőke, szóval szerintem nem a haj alapján kéne keresni a rokoni szálakat Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #787 Dátum: 12 máj 29, 20:14:49 »

ez igaz és amikor Tobi azt mondta Nagató föllöt én azt ugy vettem hogy lehet ezt ugy is értelmezni hogy a nézöknek mondja mert ha igen akkor nem hiszek neki ha magának akkor meg azt mond amit akar ikszdé bár nem tom igazábol hogy a sensei-tek menyire megy bele az ilyen "szereplö kiszol a nézökhöz dologba"
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #788 Dátum: 12 máj 29, 20:57:59 »

hát ahogy nekem rémlik ilyesmi még nem nagyon fordult elő Nevet amúgy Tobi Nagato fölött igazából Nagatohoz beszélt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 29, 20:58:49 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #789 Dátum: 12 máj 30, 00:04:15 »

Naruto is Uzumaki mégis szőke, szóval szerintem nem a haj alapján kéne keresni a rokoni szálakat Nevet

Naruto az apja miatt szőke, nem az anyja miatt. Tőle a jellemét örökölte, az arcát, és a ninjutsu stílusát




Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #790 Dátum: 12 máj 30, 05:54:37 »

tisztában vagyok vele xD arra akartam kulyukadni, hogy haj alapján nem érdemes keresni a rokoni szálakat mert mivel Naruto szőke de mégis Uzumaki, ennyi erővel bárki lehetne Uzumaki Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 30, 05:56:20 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
szlaceka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #791 Dátum: 12 máj 31, 19:28:03 »

tisztában vagyok vele xD arra akartam kulyukadni, hogy haj alapján nem érdemes keresni a rokoni szálakat mert mivel Naruto szőke de mégis Uzumaki, ennyi erővel bárki lehetne Uzumaki Mosolyog

Lehet végülis mert a szétkeveredett Uzumakiknál elég jellemzően hosszú sima vörös haj pl. Karin, Nagato és a többi Uzumaki akik a kyuubit hordozták.
A Hyuuga klánban is meglátszik és az Uchiha klánban is. És még néhány klánban Konohában is.
Nem rossz kiindulási alap, de nem is jó. Általában azért nem maradnak titokban a származások.
Minatonak nem volt olyan különleges képessége ami miatt feltételezhető, hogy közeli rokonságba lenne a Senjuukkal, se hajszín, se stílus, se jutsuk. Egy nagyon erős saját harcmodorral rendelkező, inteligens ninjazseni volt...


aki meg ly-al írta a hajat az előző oldalon az szégyelje márel magát
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 31, 19:28:47 írta szlaceka » Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #792 Dátum: 12 jún 04, 19:55:43 »

még annyit a Minato-s "elméletemhez" hogy ha jól emlékszem Minatonak is az volt az álma hogy elismert hokage legyen ebből következtethetnénk hogy neki nem volt nagy klánja egyik felmenőjéről sem söt lehet egyik szülője se volt ninja (bár lehet hogy a mangába már volt erröl szó de én azt nem olvasom)
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #793 Dátum: 12 jún 04, 22:17:56 »

Ez a kívánság/óhaj  szinte minden gyerek álma volt és ma is az lenne, ha igazi történet lenne abban a korosztályban. Nem kell ehhez kicsi vagy nagy klánba tartozónak lenni. Ez egy állom amit szeretnének elérni. Minato klánjáról semmit nem tudunk a nevén kívül (valószínűleg a szélről kapta a család a nevét és ez szerintem utalás a természeti elemük uralmára). Ráadásul még sok minden az Uzumakikkal, kifejezetten az anyjának  családjával kapcsolatban is sok az ismeretlen tényező.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #794 Dátum: 12 jún 06, 20:44:58 »

értem

nem tudom ez itt lehet off lesz de azé meg kérdem ugye Narutonak nem mondtak/mondhatak semmit a származásáról na és a Kyubi ? ő szerintem pontosan tudta és ha akarta még elis mondhata volna Narutonak (mert ha ettöl mérges lett volna a kilencedik faroknál a démon szabadulhatott volna de lehet hülyeségeket beszélek :S)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!