24 máj 05, 16:20:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 171756 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #15 Dátum: 07 júl 27, 16:52:03 »

Mert utálja a kyubi miatt!

(Aggódtam, de most már megvan a 4 szó!  Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 27, 16:54:30 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Miroku
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 07 júl 27, 16:52:18 »

lehet hogy ő maga is félt a kilenc farkútol és ezért hagyta el narutot és más vidékre költözött vagy ami tényleg valoszinüb hogy bele halt a szülésbe !
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #17 Dátum: 07 júl 27, 16:55:16 »

Sztem az anyjának lehet köze Narutonak arra a cicabajuszhoz a száján Mert Yondinak olyan nincs a kakashi gaidenben.
És Yondi nem volt oan "bugyuta" sztem mert akkor nem lehetett volna  Hokage szal lehet h az anyja volt a "bugyuta" :Mosolyog
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #18 Dátum: 07 júl 27, 16:58:46 »

Mert utálja a kyubi miatt!

Szerintem ez azért hülyeség, mert egy anyának mindegy, hogy a gyermeke mit tett, milyen, mert attól még szeretni fogja.
Meg nem hiszem, hogy Yondi elvett volna egy "bugyuta" nőt... Azért mégiscsak egy Hokage... Csak ad magára vagy valami... :Mosolyog
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #19 Dátum: 07 júl 27, 17:06:13 »

És amennyiben Yondi nem bugyuta, akkor nem vesz el egy bugyuta nőt. Következtetés: egyikőjük sem bugyuta Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Miroku
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 07 júl 27, 17:16:30 »

szerintem egyszerüen naruto egy kicsit férlre sikerült !
és csak öa családban ilyen kis idióta !de majd biztos felnő és kinővi  Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #21 Dátum: 07 júl 27, 17:52:59 »

Én nem hiszem h Yondi lenne az apja. ??? Az anyja viszont egy érdekes kérdés, de télleg az lenne a legésszerűbb h belehalt a szülésbe ??? Elég fura h a "főszereplő" családjáról tudunk a legkevesebbet.
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #22 Dátum: 07 júl 27, 18:04:39 »

Én nem hiszem h Yondi lenne az apja. ??? Az anyja viszont egy érdekes kérdés, de télleg az lenne a legésszerűbb h belehalt a szülésbe ??? Elég fura h a "főszereplő" családjáról tudunk a legkevesebbet.

Ez már csak így szokott lenni Nevet (lásd: Harry Potter kacsint ) Meg nem hiszem, hogyha nem hal bele, akkor csak úgy ott hagyja a gyerekét. Remélem, a sorozat végére/végén megtudunk már végre valamit az anyjáról is. :Mosolyog
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #23 Dátum: 07 júl 28, 09:36:15 »

én is szeretném ha legalább pár dolog (de inkább minden^^) kiderülne. ahogy halad a történet, egyre kíváncsibbleszek
Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #24 Dátum: 07 júl 30, 11:52:02 »

Kérdések, amikre nincs válasz.... Nevet
Tényleg, Naruto és Anko személyisége viszont hasonlít. Mi van, ha távoli rokonok? (mondjuk másod-harmad unokatesó?) kacsint
Naplózva
Miroku
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 07 júl 30, 12:33:33 »

ááá én nem hiném hogy unoka tesok lennének !
amugy én nem vetem észre hogy anyira hasonlitana naruto ahoz a hibant nő személyhez !
de tényleg jó lenne ga minden kiderülne naruto multjárol (honan származnak az ösei.kik a szülei.vanak e még élőő rokonai )

amugy meg nem értem hogy naruto mért nem nyomoz egy kicsit ez ügy ben ha én lennék ilyen helyzetben minden fü szálat meg mozgatnék csak hogy valami infohoz jusak !

vagy talán fél hogy valami olyasmit talál aminek nem örülne ?
és vajon a körülöte lévök tudhatják hogy kik voltak a szülei ?
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #26 Dátum: 07 júl 30, 12:57:13 »

Hát elvben Konohában mindenkiről mindenki tud mindent (ez szép volt), szal nem elképzelhetetlen, az is meg volt tiltva, hogy Narutonak elmondják, hogy benne van a Kyuubi, mi van, ha ez is egyfajta titok?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #27 Dátum: 07 júl 30, 12:57:49 »

Szerintem Naruto sz@rik a családjára. De tényleg. Nevet Kicsi korában a Kyuubi miatt mindenki utálta, még kicsit páran most is, szerintem egy időre elege lett az rokoni szálakból meg úgy csuklóból az emberekből. Talán a shippuuden vége felé elkezd érdeklődni.
Ja! Bajsza szerintem a róka miatt van.
Én sokmindenre gondoltam már. Nevet Pl hogy az apja változatlanul Yondi, és egyben ő az Aka vezér is, ez esetben az anyja Lila Nevet az is lehet, hogy Pein, Yondi meg Naruto egy klánból származnak, csak annyira régi hogy az emberek már nem is emlegetik. Vagy valami ilyesmi. És ezért hasonlítanak. Hm... Szerintem a keresztanyja Tsunade Nevet
Nagyszülők... Bevallom nagyvonalúan hogy rájuk eddig nem is gondoltam pedig nekem még mind a négy él és hivogat hetente :-X
Viccen kívül, talán az anyja tényleg belehalt a szülésbe. Vagy hasonló módon került bele a Kyuubi, mint Gaarába a Shukaku, és az anyja így halt meg, csak mindenki úgy emlegeti, hogy Yondi rögtön a születés után zárta bele... De szerintem így vagy úgy de kizárt hogy Yondi ne állna valamilyen rokoni kapcsolatban Narutoval
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 30, 13:00:11 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Miroku
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 07 júl 30, 15:32:38 »

tőkk poén lenne ha kiderülne hogy naruto konha leg eliteb családjának az útolsó túlélője  Nevet
mert végülis neki is biztos van klánja nem hisz szinte minden gyereknek van csak az ővé már rég feledésbe merült !
igy gondolva ha lene klánja akor az sem lehetettlen hogy van valamilyen tecnikája amit még nem ismer és a klánja különlegesége mint  általában a tőbbi családnál ! huu ha ez igy történe a animeben is nagyon nagy fordulat lenne !
Naplózva
Damon
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359



« Válasz #29 Dátum: 07 júl 30, 15:37:50 »

Ha lenne valamilyen speckós technikája sztem már rég előjött volna belőle, de ennek nagyon kicsi a valószínűsége szinte semmi. A családjáról meg nem tudni semmit és sztem a Kyuubi ölhette meg a szüleit vagy pedig Naruto talált gyerek.  ;D
Naplózva

Eceteslinzerkarika
Sok-sok ember rokona
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!