24 máj 25, 20:14:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kishimoto Masashi interjúk  (Megtekintve 65023 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #30 Dátum: 09 aug 17, 18:33:37 »

Ja könnyen elképzelhető az is hogy valaki más hal meg hisz elég sokan mennek a Vas országában.(Van egy olyan érzésem hogy most lessz majd a nagy Fight) Így nyilván lehet olyan is hogy a végső csapás elött beugrik Tobi elé mint anno Hinata Pein elé....Igaz ő nem halt meg Nevet
Naplózva

robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #31 Dátum: 09 aug 17, 19:15:15 »

válaszom renninganak!
Kétlem hogy a kage bunshin kekkei genkai lenne, bárki tudja használni kakashi is és sztem nincs kapcsolatba vér szerint yondaimével!
Elnézést rájöttem hogy mit tud madara meg yondaime nem teleportálás tér-idő jutsu volt lásd naruto manga 395.rész:)
Ja és igen ezt kakashi biztos hogy nem tudja csak yondaime és madara már amennyire tudjuk.De ez nem lehet kekkei genkai mivel, hogy azt nem lehet sharingannal lemásolni.Tehát a tér-idő jutsu az valószinüleg nem kekkei genkai csak egy nagyon erős jutsu féleség.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #32 Dátum: 09 aug 17, 20:08:17 »

A 3 új aka tagból egyik a hokage tesója ha matekozunk akkor a hokagék fele Senju Nevet 50%esélye van, hogy kapunk egy csávót fa leműcsakrával meg démon írányító erővel és ha Tobi kipurcan Narutó ellen akkor ő intézheti konoha elleni támadást.

Genmáról meg köszi az infó, lövésem nem volt ki is ő.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #33 Dátum: 09 aug 17, 20:16:17 »

Az nagyon kemény lenne ha még 1 Mokuton használó feltűnne... Nevet Az felérne 1 oan nagy dobással, mint Danzou sharingánjá...(Sztem)
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #34 Dátum: 09 aug 17, 20:23:28 »

Az nagyon kemény lenne ha még 1 Mokuton használó feltűnne... Nevet Az felérne 1 oan nagy dobással, mint Danzou sharingánjá...(Sztem)

Ja megnézném hogy csatázna el Yamatóval Nevet
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #35 Dátum: 09 aug 17, 20:26:09 »

Tényleg felérne. De lehet nem ilyen képessége van, hanem h pl tudja irányita a kyuubit. Lehet ha  fater is megpróbálta, csak Madara MS-e erősebb volt.
Naplózva







Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #36 Dátum: 09 aug 17, 20:33:10 »

Most jutott eszembe , lehet , hogy a 2. Hokage lessz az Akatsukiban elvégre rola nem tudunk semmit és az 1. Hokage tesója . Ohh My God
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #37 Dátum: 09 aug 17, 20:35:42 »

a2 hokage halott. Ezt a tényt támassza az alá, h Oro elétre keltett 2 halottat (1-2) ráadásul még a lelkét le is pecsételte a 3ik, tehát ez kizárt. Csak danzou maradt, esetleg tsunade. Milyen érdekes, h egyik pillanatról  amásikra felkelnek a halottak Nevet
Naplózva







Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #38 Dátum: 09 aug 17, 20:39:18 »

Nah de attól még Hokagék maradnak... szal akár a 2. vagy 4. Hokage tesója is szóbajöhet.
Hát milyen jó is volna, ha Itachi visszatérne közénk... Mostanában csak ezen jár a fejem.
Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #39 Dátum: 09 aug 18, 08:52:24 »

Sasuke mint Hokage... huh... na az erős lenne.

Yamato remélem nem szerepel a kivégezendők listáján ^^".  De az interjúból azt lehet leszűrni szerintem, hogy még igen csak készíthetjük magunkat az esetleges halálesetekre.... ^^"
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #40 Dátum: 09 aug 18, 19:06:55 »

Köszönjük Sevanna. Mosolyog Jöttél azzal, hogy biztosan fake az infók nagy része. Mutass fel példát, ha támadsz! kacsint Addig csak találgatsz te is.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #41 Dátum: 09 aug 19, 11:58:23 »

Erről a megvakulós bigyóról:
Nem kell ahoz doujutsuval rendelkezni, hogy megvakuljon az ember. Pojén Végülis könnyűszerrel ki lehet bökni vkinek a szemét. Nevet
Komolyra fordítva, szerintem logikus, hogy majd Sasuke fog megvakulni.
Bár Kishi mangájáról van szó, sz'al abszolút nem biztos. smirksweat
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #42 Dátum: 09 aug 19, 21:07:39 »

Rem ez az interjú valóban Kishitől származik, hisz már eléggé bele éltem magam pár dologba. pl. örültem , h elv. lesz 3 új AKA tag. ( főleg ha igy hullanak( Zetsu) Neeem + Naruto kekki genkai-ának + Killer bee-nek
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #43 Dátum: 09 aug 19, 22:24:49 »

Rem ez az interjú valóban Kishitől származik, hisz már eléggé bele éltem magam pár dologba. pl. örültem , h elv. lesz 3 új AKA tag. ( főleg ha igy hullanak( Zetsu) Neeem + Naruto kekki genkai-ának + Killer bee-nek

Ja énnekem is teccetek,bár gyanúsan sokat mondó volt Gondolkozik Amúgy Mi történt Zetsuval?
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #44 Dátum: 09 aug 20, 12:47:38 »

A három Akatsuki tag már jöhet is Nevet kell a friss hús!Az Itachi-s visszaemlékezés sem árthat,egész megkedveltem a karakterét,azt erre Emo King kinyírta....(Kinyírták Itachit!A szemét! >.<#)
Remélem Naruto nem veszti el a harci képességeit,bár ez szinte száz százalék.Tsunade is remélem nem hal meg.Killer bee meg mehet a túróba!Hagyja békibe Konohát!(lehet halálra rappeli az egyik konohait >.<#)
Vajon Madara (mert ő az Akatsuki vezére) kiket öl meg?Ki lesz az a 6szerencsétlen?Remélem nem Naruto korosztályában lévő konohaiak lesznek Sír
Háború?!Mi a csudáért kell negyedik shinobi háború?Bár a Raigake nem százas.Eléggé maradi.Szegény Mizugage-t (remélem jól írtam) hogy le hordja már?Meg a Tsuchikage (remélem ezt is jól írtam) hogy méregeti már Gaara-t,hogy fiatal??Nem képesek egy tisztes szövetségre....
Túl sok halál eset van lehetőségben,egy vakulás és egy harcképtelenné válás + egy háború.Ez nem túl fényes jövő.Izgalmasnak ígérkezik,de ha elmennek a kedvenc szereplőim az örök shinobi mezőkre--> Sír
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!