24 máj 05, 21:31:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kishimoto Masashi interjúk  (Megtekintve 64596 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #195 Dátum: 12 feb 12, 12:00:36 »

Ez a régebbi időkben pedig gyakran megtörténhetett. Én sem, de gyanítom te sem emlékszel arra, hogy mit csináltunk 6 éves korunk előtt. Én is csak azért tudok róla mert az édesanyám elmondott ilyeneket. Másrészt régebben nem voltak ilyen bébi pelusok mint manapság. Most már talán ezek miatt nem jellemző ez a dolog de régen ez a lehetőség nem állt fenn.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 12:01:49 írta rini67 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #196 Dátum: 12 feb 12, 12:07:53 »

Meg ki tudja a japánoknál mi van.
De azért szerintem vicces dolog hogy ezt kishimoto így elmondta. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #197 Dátum: 12 feb 12, 12:28:56 »

Ilyen témát érinteni szerintem mindegyikünknek elég kínos lenne ha nem tudnánk, hogy lehetséges. Másrészt ez elég régen történt, így másként, viccesen reagálnak az emberek ilyen dolgokra. Gondoljál bele ha ezt mostani időkre mondaná. ikszdé
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #198 Dátum: 12 jún 14, 09:12:42 »

Nem semmi hogy ez a japán fickó milyen nagy hatással van számtalan fiatalra és idősebbre a világon a művei által köztük rám is. Hát minden elismerésem neki a Narutoval egy nagyon nagyszerű dolgot alkotott meg véleményem szerint éljen soká. Mosolyog bow
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #199 Dátum: 12 jún 23, 20:20:29 »

Valaki meg tudná mondani melyik interjúban jelenti ki Kishi, hogy Naruto erősebb mint Sasuke? Ha van ilyen persze. Előre is köszi. Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #200 Dátum: 12 júl 06, 21:36:28 »

Köszi, azóta már megtaláltam az "interjúkat", a felén jókat nevettem. Hachibi berohanja Konohát meg társai... Igen, látjuk... smirksweat
Egyedül az akatsukitag a kage tesója mondat fogott meg, de ki tudja, lehet az is kamu lesz.  smirksweat
Naplózva
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #201 Dátum: 12 júl 24, 16:47:22 »

Találtam egy interjút (July 21, 2012) Kishimoto-val, angolul. Akinek van kedve lefordítania, vagy elolvasni, annak itt a link:
http://www.likenaruto.com/masashi-kishimotos-interview-otona-fami-magazine/

Ha már volt, akkor bocsi!
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #202 Dátum: 12 júl 24, 18:11:00 »

Hát ez érdekes volt. Mindenesetre megtudtuk, hogy meddig fog tartani kb. a manga, és hogy egyes szereplők újra elő lesznek véve.. Nagyjából ezekre emlékszem most. xD Lefordítanám, de azért annyira profi nem vagyok még. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #203 Dátum: 12 júl 24, 20:28:06 »

Szóval még vagy két év legalább... Örülök is, meg nem is.... Nem tudom, hová húzzák még innen a mangát, tökre a tetőpontján tart. Azt meg nem kell magyarázni, miért jó, ha van  Pojén
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #204 Dátum: 12 aug 04, 08:56:50 »

Egész pontosan Kishi azt mondta 1 vagy 1,5 év. Magyarul vagy kb. 50, vagy kb. 75 fejezet van még hátra. Pontosan
Én szerintem ennyi kell is. Egyszerűen szólva szó szerint a dolgoknak jó ha tudjuk a 10%-át. ikszdé Annyi rejtély van hogy az valami hihetetlen. Akár hogy is, 75 fejezet kell ennyi szál elvarásához, nem is beszélve arról hogy lesz még egy jó pár gigászi csata, ami olyan 20 fejezetig tart majd kb. ikszdé (Érezd a költői túlzást.)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #205 Dátum: 12 aug 04, 10:48:01 »

Ha jól emlékszem akkor nem sokkal ezelőtt linkelte valaki a legutolsó interjút és ott azt nyilatkozta, hogy még ő sem látja végét. Amikor oda fog érkezni akkor mindenkinek nyilvánvalóvá fog válni, hogy közeledik a vége. Egyszóval nem mostanában várhatjuk azt a végkifejletet. Én legalább annyit várok még belőle mint amennyi a Bleach és OP eltart. Úgy 150 fejezetet még minimum.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #206 Dátum: 12 aug 04, 10:51:47 »

Igen, kb. én is ennyit képzelek el. Ennél kevesebbe hülyeség lenne belesűríteni az eseményeket, viszont ennél tovább se érdemes húzni az egészet. 700-750 fejezet lenne reális.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #207 Dátum: 12 aug 07, 11:04:52 »

Szerintem sok lenne az a 750 még talán a 700 is mert mindenkit agyontápolt most legyőzik a gonoszokat kb 20 fejezetben és aztán lerendezik Oro-t meg aki megmaradt aztán lezárja a szálakat és a végén egy naruto sasuke harc lesz és így összesen kb 650-680.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #208 Dátum: 12 aug 07, 16:17:37 »

jó de még ki tudja mit talál ki Kishi. Lehet előhúz a pakliból egy olyan dolgot, ami fenekestől fel forgatja a mangát, és sokkal tovább tart mint gondolnánk. Persze erre van kb. 2% esély, de semmikép sincs kizárva ez sem.

Amúgy elolvastam a legújabb(?) interjút, és nagyon érdekes dolgok vannak benne. Kishi azt nyilatkozta hogy Augusztusban lelepleződik Tobi kiléte. És van egy nagyon megdöbbentő dolog: Azt nyilatkozta hogy Uchiha Madarának nincs gyengepontja.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 19:37:45 írta IndianA » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #209 Dátum: 13 jan 13, 06:27:24 »

Na, itt az új "interjú" Kishimoto-val a 2013-as évről.

Azért van idéző jelben, mert ez egy extra volt a japánban nemrég kiadott Road To Ninja DVD-jén. S megmondom, a feltámasztásokon meg a Bijuu-k összeolvadásán kívül semmit sem értettem (illetve bőven igaz lehet a 2012-es év végi eseményekre is).

Illetve tartalmaz még pár Twitter-en feltett kérdést, melyekben olyanokra ad választ, hogy melyik a kedvenc jutsu-ja, melyik karakterével lenne jó barátságban, volt-e Itachi-nak más is Sasuke-n kívül akit ugyanúgy szeretett, illetve hogy hogy melyik lány karakterét választaná barátnőjéül.

Ergo mindenki úgy kezelje, ahogyan szeretné, nekem mindenesetre egy ilyen levegőbe beszélés szerűség...

http://www.narutoforums.com/showpost.php?p=45875398&postcount=1
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!