24 máj 05, 12:48:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kishimoto Masashi interjúk  (Megtekintve 64589 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #15 Dátum: 09 aug 17, 15:34:05 »

Hehe, a módosításodon egy jót röhögtem! Nevet Más kifejezés nem jutott eszedbe? Nyelvesít  
Hát ja, azt nem tette egyértelművé Kishi, hogy melyik Hokagéra gondol. Ha Danzout most elfogadják Hokagénak, amire nagy esély van, akkor ez a kérdés lezárva.. De sztem Sarutobit kizárhatjuk, mert amikor azt nyilatkozta, ő már nem élt..
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #16 Dátum: 09 aug 17, 15:37:20 »

Shiranui Genma az a fickó akinek mindig fogpiszkáló van a szájában.Ő vezette a Chunin vizsgát.De lehet amúgy sarutobi testvére mert halála után is megilleti a hokage cím.És nem mondták hogy nincs testvére de jobban belegondolva valószinűtlen mert eléggé vén lehet már....Kb mint Danzou
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 15:38:49 írta Nucklear » Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #17 Dátum: 09 aug 17, 15:43:43 »

Igen, és én nem emlékszem, hogy a konohai támadásnál tett vmi emlékezetes dolgot. Vagy sak nekem nem tűnt fel?  >.<# Ha eddig nem tett semmit, akkor majd biztosan ezután fog, a kövi konohai támadáson. Vagyis amikor Killer Bee rohanja le Konohát.
Nekem még az sem tűnt fel, hogy Peinék bevetettek volna titokzatos szörnyetegeket. Vagy azt a 3 kígyót lehetne annak nevezni?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #18 Dátum: 09 aug 17, 15:46:25 »

genma sarutobi majma Mosolyog

amúgy ha tsunadének van valami elfeledett rokonsága, akkor kishi visszahozhatja az Első kekkei genkaiát Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #19 Dátum: 09 aug 17, 15:50:00 »

AZ Enma. Genma a fogpiszkálós pasas.  Google a barátod.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #20 Dátum: 09 aug 17, 16:01:10 »

A Soosano is MS jutsu? nem egyszerüen Ita speciális saját tachnikája?


Idézet
Végülis, a másik két lehetőség sem valószínübb, elvégre Pein és Itachi halott.

Konan nem lehet Naruto szövetségese, nem hiszem h ő lenne. Itachi meg visszafog térni, legalábbis Kishi egy interjuban azt mondta h visszatér. Nem tudom lehet csak emlékként, de akkor is, én nagyon mellette vagyok.
Naplózva







Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #21 Dátum: 09 aug 17, 16:06:26 »

Renningan, én is nagyon szerettem Itachit, szal én is nagyon örülnék ha visszatérne az életbe, de úgy olvastam az angolt, hogy visszaemlékezésben tér vissza... Szomorú
Naplózva
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #22 Dátum: 09 aug 17, 16:12:29 »

Kíváncsi vagyok nagyon mi naruto vérvonal képesége

Szerintem naruto vérvonal képessége az lesz ami yondaimének:)
Esetleg lehet hogy kushina vérvonal képessége bár inkább yondaimére voksolnék.
Kérdés hogy milyen képességei vannak yondaimének?(valaki akinek ideje van össze szedhetné:))
én csak valami teleportálásról tudok,akkor ilyen furcsa kunaikról amit tudott irányitani valami megjelölésről ami láthatunk a kakashi gaidenbe több, hogy van-e nos nem tudom:)Ja igen a halál istennel kötött szerződés lehet naruto is köt vele szerződést meglátjuk.Mindenesetre egy biztos naruto lesz a legnagyobb harcos ha a vérvonal képpességeit is megtanulja, mert akkor ugye ott a sennin mód plusz a vérvonal képesség meg még ki tudja mit fog tanulni...
Naplózva

vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #23 Dátum: 09 aug 17, 16:22:15 »

Egy visszaemlékezés erejéig biztosan visszatár Itachi. Bár halottaiból nem hiszem. De az tény hogy egyenlőre nem lehet tudni mégis mit adott Narutonak az ereje egy része mellett.

Engem azért egy-két dolog kiakasztott! pl.: hogy Killer Bee megtámadja Konohát? Könyörgöm... nem kapott már szerencsétlen falu eleget? Lehet hogy menet közben ezen változtatva lesz. A Másik meg, hogy miért támadná meg? Na jó lehet hogy addig kitör a nagy ninja háború... de azért reménykedek benne, hogy nem. Épp elég gond van nem hiszem, hogy jó ötlet lenne tetézni, egy nagy országok közötti háborúval.

Ki veszíti el a látását?  Gondolkozik  Első gondolatom Kakashi volt. De azt nagyon nem szeretném...  Neeem

Ami a legnyugtalanítóbb az pedig az vészes kijelentés hogy a Tobi vs. Naruto harcban egy meghal egy képtelen lesz a további harcra. Ahogyan azt előttem írta valaki ( bocs lyukas memória... ) ha Naruto lenne az aki képtelen lesz tovább harcolni az nagy szívás lenne. Végül is Naruto élete, hogy ninja legyen és Hokage? Hogy válhatna Hokagévá, ha nem lesz képes harcolni? Ergo nem lesz képes megvédeni a falut... Abba szerintem Naruto belebetegedne....  Neeem

Naruto vérvonalképessége? Huh na az ütős lenne. Nekem is az jutott eszembe, hogy a teleportálós izét fogja tudni, de ki tudja... végül és az édesanyjáról és az ő képességeiről semmit sem tudunk. Lehet hogy éppen ezzel kapcsolatban fogunk többet megtudni Kushináról... ez is benne volt az interjúban....

Mindent egybevetve: huh ...... izgalmas naruto manga fejezetek várnak még ránk! Nevet
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #24 Dátum: 09 aug 17, 16:26:55 »

Hokage testvére az Akatsukiban , nekem ebbe a képbe Yondaime tesoja illene , mert nem  is öreg és nem is fiatall , és ugy se tudunk sokat Yondirol . (azért top1. Yondi mert a többi már öreg )
elméletem :
- És ha Naruto vérvonal képesége a teleporálás akkor az talán meg magyarázná , hogy Madara honan tanulta el a teleportot , talán Yondi tesoja segitett ebben és Madara tovább fejlesztette  Gondolkozik

Killer Bee meg támadja Konohát erre is van 1 elméletem miszerint :
-Raikage végsö csapást akar mérni Sasukére de Naruto meg menti , és komába küldi a Raikagét . Erre a Killer Bee bosszút akar állni Konohán.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 16:34:03 írta Norec » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #25 Dátum: 09 aug 17, 17:04:18 »

Kíváncsi vagyok nagyon mi naruto vérvonal képesége

Szerintem naruto vérvonal képessége az lesz ami yondaimének:)
Kérdés hogy milyen képességei vannak yondaimének?(valaki akinek ideje van össze szedhetné:))
én csak valami teleportálásról tudok,akkor ilyen furcsa kunaikról amit tudott irányitani valami megjelölésről ami láthatunk a kakashi gaidenbe több, hogy van-e nos nem tudom:)Ja igen a halál istennel kötött szerződés lehet naruto is köt vele szerződést meglátjuk.Mindenesetre egy biztos naruto lesz a legnagyobb harcos ha a vérvonal képpességeit is megtanulja, mert akkor ugye ott a sennin mód plusz a vérvonal képesség meg még ki tudja mit fog tanulni...

A kunaiok azok voltak ugymond a célpontjai a teleportálásnak. A rájuk irt szöveggel voltak megjelölve . Azok voltak a teleportálás végpontjai.
De ezt a testvillanás jutsut Kakashi is tudja, sőt sokan mások, csak nem tudják fegyverként használni. Lehet h a Kage bunshin a kekkei genkai, végülis lazán ezret létrehozni és támasztani egy vizesést nyilván nem tud senki.
Naplózva







Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #26 Dátum: 09 aug 17, 17:06:14 »

Hát szerintem naruto max úgy veszthetné el a képességeit hogy tegyük fel pl: kifáradt,nem tudja a senin módot használni és utolsó chakrájával bevet egy rasenshurikent,amitől Tobi kidöglik de amint tudjuk ha nem senin módba használ kegyetlenül károsítja szegényt....
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #27 Dátum: 09 aug 17, 17:09:50 »

A nagyszámú kage bunshinok a chakra mennyiségének köszönhetőek, nem? Hogy lenne az vérvonalképesség, azok teljesen egyedi dolgok szoktak lenni. Emezt meg akármelyik ninjutsus meg tudja csinálni. De ez biztosan ki lett már vesézve vmelyik topicban.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #28 Dátum: 09 aug 17, 17:21:06 »


Ki veszíti el a látását?  Gondolkozik  Első gondolatom Kakashi volt. De azt nagyon nem szeretném...  Neeem

Ami a legnyugtalanítóbb az pedig az vészes kijelentés hogy a Tobi vs. Naruto harcban egy meghal egy képtelen lesz a további harcra. Ahogyan azt előttem írta valaki ( bocs lyukas memória... ) ha Naruto lenne az aki képtelen lesz tovább harcolni az nagy szívás lenne. Végül is Naruto élete, hogy ninja legyen és Hokage? Hogy válhatna Hokagévá, ha nem lesz képes harcolni? Ergo nem lesz képes megvédeni a falut... Abba szerintem Naruto belebetegedne....  Neeem

Hát kakashi nem hinném hogy elveszítené a látását,mert ugye ha a mangekyou sharingaja miatt el is vész a sharinganos szeme,a másik még ott van neki.

Ezt a valaki nem képes harcolni dogot pedig én nagyon úgy érzem,hogy csavaros dolog lesz,szóval ha most jön el a közeljövőben ez az ügy,akkor ugye ott lesz még pár ember akik bele szólhatnak ebbe a csatába,szóval az nagyon nem biztos hogy aki meghal és aki nem tud majd harcolni a két csatázó fél lesz(naruto,madara),ugye elég sok mellékszereplő előjött hirtelen a semmiből,lehet áldozati báránynak szán 1-2-t kishi.

Na de egy valami biztos,hogy érdekfeszítő dolgok lesznek még itt,és kishi csinál majd még a történetbe egy-két itachi erősségű csavart.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 17:23:55 írta con » Naplózva
skullman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5

Whác Dis!!??


« Válasz #29 Dátum: 09 aug 17, 17:55:20 »

Viszont ha a naruto vs tobi harcban ha tobi meghal akkor nem lex aki megidézze majd a bijuu-kat és akko sztem az is borul hogy tobi=madara.Mert akko már nem marad főgonosz csak orochimaru és ő pedig nem hiszem hogy nagy erőben van kabutóval mivel az ereje negy része sasukében volt és azt itachi elrendezte.És meg sztem hogy tobi terve sikerüljön ahhoz kell a kyuubi ereje is uhogy nem hiszem hogy tobi megölné narutót.Sztem inkább abban a harcban 2 különálló személy fog rosszul járni
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!