24 máj 05, 19:32:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 126016 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #420 Dátum: 14 feb 25, 10:43:02 »

Chakra jól mondja. Naruto nem valószínű, hogy meghal és nem csak azért, mert főhős, hanem mert mondhatni dolga van. Sasuke sem fogja magát feláldozni (ez honnan jött egyeseknek máig nem értem), többek között azért sem, mert neki is dolga van még, amellett a feláldozom magam a hősért cím maradjon meg a "healer" kasztnak, azaz Tsunade és Sakura esélyesebb eme posztra... Arról nem is beszélve, hogy kik éltek túl és miket. Biztos, hogy nem ez a két szerencsétlen fiatal szereplő fog elpatkolni. ^^
A 10farkú elviekben, amíg a mangaka meg nem cáfolja, pont úgy működik, mint a többi Bijuu. Tehát az öngyilkossággal semmire sem menne az adott hordozója, a pecséteket pedig fel lehet törni. Az egyetlen út a Kamui dimenzió lehetne jelen pillanatban, elvégre ahhoz egyelőre csak 2 bejárat van. Ellenben Naruto nem akarta engedni Sasukénak, hogy porrá égesse a 10farkút, kizárt, hogy ilyenbe belemenne.
A vége valószínű az lesz, hogy a 10farkút ismét szétszedik (szegény, már kész LEGO/puzzle), majd a Bijuuk szabadon fognak élni, persze némi felügyelet mellett, nehogy megint legyen egy enyveskezű hatalommániás szervezet. Nevet Elvégre már kiderült, hogy tulajdonképpen békés lényeknek számítanak, csak az emberi gonoszság és önzőség miatt lettek olyanok, amilyenek. Az persze kérdéses, hogy 2 db Kyuubi lesz-e, vagy "összeolvadnak" ismét eggyé.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #421 Dátum: 14 feb 25, 12:33:44 »

Én egyszerűen írom le a véleményem. Szerintem Narutoék megmaradnak, Madara terve megbukik. Viszont a démonoknak nincs helye ebben a világban, visszakerülnek oda ahonnét jöttek. Egyben vagy külön-külön az mindegy. A történetet ismervén nincs garancia arra, hogy mindig békésen élnének mind ahogy arra sem, hogy ne lennének olyan emberek akik megpróbálnák befolyásuk alá  gyűjteni őket. De még azt is feltételezem, hogy esetlegesen maga a chakra is eltűnhet ebből a világból.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #422 Dátum: 14 feb 25, 16:52:55 »

Én nem hiszem, hogy a bijuuknak el kén tűnniük. Azt mondod, menjenek oda, ahonnan jöttek. Hova? Vissza a fába? A másik dimenzió nevetséges, Naruto soha nem hagyná, hogy ott szenvedjenek. Szerintem, mivel Naruto összebarátkozott velük, smmilyen veszélyt nem jelentenek. Úgy gondolom, hogy mind egyesülni fognak, abban a személyben, aki méltó ekkora erő hordozására, Narutoban. Éppen ezért, úgy gondolom, hogy Bee meg fog halni, ha már nem halott. Az meg ki van csukva, hogy Naruto csak úgy hagyná, hogy elpusztítsák őket. ( egyáltalán elpusztíthatók?)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/635/13
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #423 Dátum: 14 feb 28, 01:45:03 »

Madarát legyözik. Mégpedig ugy, h mindent elvesznek töle. A bijuukat elveszik a rinegant meg a természet energiát ( ne ugy veszik el a rinegánt, h kivesik a szemét. Elszavják az erejét. Igy csak 1 átlagos jobb szeme lesz. Elszivják minden örökölt képeségét). Ez lenne számára a leg méltob büntetés, 1 átlagos shinobi lenne. Naruto meg megapja a bijuukat, és békét hoz. Már ha lehetséges
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #424 Dátum: 14 ápr 06, 07:48:16 »

Szerintem is! De még olyan is lehet, hogy ha Tsunade nem hal meg, akkor Naruto-nak adja a Hokage címet és mindenki mint a"Legendás Hokage"! De olyan lesz mint itt Magyarországban, hogy Lovag király lesz ! Azaz Lovag Hokage!
Magyarán én mindent elmondtam amit tudtam, ezért befejezem mondókám! ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #425 Dátum: 14 ápr 06, 08:57:44 »

Szerintem is! De még olyan is lehet, hogy ha Tsunade nem hal meg, akkor Naruto-nak adja a Hokage címet és mindenki mint a"Legendás Hokage"! De olyan lesz mint itt Magyarországban, hogy Lovag király lesz ! Azaz Lovag Hokage!
Magyarán én mindent elmondtam amit tudtam, ezért befejezem mondókám! ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé

off:Kicsit megártott a töri, nem? Nevet amúgy természetesen: Nagy Károly über alles Nevet:D:D
 
on: szerintem
1. madarát átpakolják obito/kakashi kis lyukába, mret a "gonoszt" sosem lehet teljesen kiiktatni
2. megszűnik a chakra és happy end (bár a leleményeseknek azért megmarad a shuriken Nevet )
3. hokagei rendszer megszűnik teljesen és a falvak fullra egybeolvadnak , vagy megmarad de és föderációféleségben egyesülnek egymással.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #426 Dátum: 14 aug 29, 14:00:44 »

Na nézzük hogy állok a mostani rész alapján Nevet

Mit szeretnek: Meg sok-sok even keresztul kovethetjuk a kalandokat, a szerepelok megoregednek, uj generaciok nonek fel, es egy Orochimaru-3. hokage parbajhoz hasonloan Sasuke es Naruto osszecsapnak es meghalnak. Hát nem.
Mit nem szeretnek: Az egyesult shinobi sereg gyoz es egyutt maradnak Naruto vezetese alatt, a manga veget er max. nehany honap mulva. Lassan 3 év is eltelt, azt hiszem ezt a lehetőséget kizárhatjuk Nevet

Biztosra veheto:

-Az alap konfliktus Naruto vs Sasuke, Naruto szerint mindketten meghalnak utolso harcuk elott, tehat ez lesz a vege is. Ha a kedves szerzo nagyon puha, xy technikaval feltamasztja legalabb Narutot, akar ugy, hogy Sasuke atadja a sajat eletet. pfff...
-Naruto egyszer biztosan hokage lesz, hiszen masrol sem szol a sztori. Ez bejött
-Valahogy fel kell oldani a Sasuke-Sakura-Naruto-Hinata szerelmi szalat is, szerintem S-S, N-H kapcsolatok lesznek. Illetve ami biztos, az Temari es Shikamaru, esetleg Chouji-Ino. (Naruto-Hinata esete mellett szolna az is, hogy a ket Rikudou leszarmazott -az ero es a szem- egyesulne a gyerekukben.) Choji-Ino nem, de a többi oké.
-A masik fo tema a vilagbeke kerdese. Eddig mindenki azt mondta Narutonak, hogy amig a jelen nindzsa-rendszer mukodik, nem lesz beke, tehat ez valahogy megszunik. Akar ugy, hogy a haboruban mindenki meghal (a vegen termeszetesen egy Sauske-Naruto parharccal), akar amolyan Avatarosan, azaz ugy, hogy a chakra megszunik, es nem lesz tobbe shinobi. Nagy bűn, hogy ebben a kérdésben nem haladtunk előre, mégha nem is létezik reális válasz.
-Latjuk mi meg Rikudout es a tizfarkut. Ez bejött
-Amikor A szel kepessegevel ismerkedik Naruto, Yamato megemliti a Yin es a Yangot, talan ez lesz a kovetkezo tulajdonsag, amit Naruto elsajatit, es ez lesz a kovetkezo sorozat fo fegyvere is: Yin-Rasen-Shuriken  Technikai KO


A többi még megtörténhet.

Ápdét: Vége Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 16:40:11 írta Életunt Cápa » Naplózva

Oldalak: 1 ... 27 28 [29]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!