24 máj 05, 09:59:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 126003 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Dátum: 09 jan 24, 21:15:25 »

Úgy láttam még nincs ilyen topic, így nyitottam. Remélem nem kerül törlésre.
A kérdés egyszerű! Szerinted mivel fog befejeződni a történet? És azt is írjátok le, hogy szerintetek miért is Mosolyog

Moderátor (Chakra, 2012.10.26.)
A témára bevezetem a 2 soros szabályt. Minden hsz-nek legalább 2 sorosnak kell lenni.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 07:10:44 írta Chakra » Naplózva
Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #1 Dátum: 09 jan 24, 21:22:02 »

Én nem is tudom szerintem megint olyan vége lessz mint a sima végén vagy hasonlo és jön egy uj. vagy nem jön ujde akkor a jok győznek nem tuti hogy naruto hokage lessz
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 09 jan 24, 21:24:38 »

Moderátor:
Egy feltétellel maradhat a téma: Normális, reális alapokra épülő hozzászólások jönnek, vagyis nem agyament butaságok.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 09:57:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #3 Dátum: 09 jan 24, 21:32:25 »

Én egy olyan végre számítok hogy az Akatsukit szétcincálják , De Tobi valahogy elmenekül így folytatást adva az animének (legalább is ezt remélem) Mivel Sasuke nem várt vendég Konohában így nem vaószínűsítem hogy vissza menne a faluba. Mivel Karin nagyon vonzódik Sasukehoz így a Clan újraélesztése is szóba jöhatne kacsint 
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4 Dátum: 09 jan 24, 21:34:12 »

Oké chakra. Remélem nem kell majd bezárni, de sajnos ez nem csak rajtam múlik  Technikai KO

Na szóval: Én úgy képzelem el a végét :
Mivel, Szerintem egyre biztosabbnak tűnik a manga alapján, hogy sasuke újra jó útra tér:
Valamilyen tragédiának kell történnie, amely tanulságos  Mosolyog ! Elképzelhetőnek tartom hogy naruto, sakura, és sasuke együtt harcol az akkori főgonosz ellen. Ebben a csatában sasuke-t megölik. Naruto karjaiban hal meg.  

Lehet velem vitatkozni, de szerintem egy olyan vég lesz, amelyben Happy end is van, de áldozat is...
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #5 Dátum: 09 jan 24, 21:38:03 »

Én is akartam még a mondandómhoz hasonlót írni de sajna nincsenek rá közvetett bizonyítékaim és nem akarom hogy pont az én spekulációm miatt legy end ennek a topicnak .
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6 Dátum: 09 jan 24, 21:41:08 »

Hát elkondolkodtam már,hogy hogy lesz vége a narutonak!

Ezekből pedig elég sok kombináció kijött,akkor kishi,aki ezt az egész sztoryt kitalálta,ezt az egész világot,akkor neki vajon mien ötletei lehetnek?! Technikai KO

De mondjuk én azt el tudom képzelni,hogy naruto meghal a végén,valami hősies halállal,vagy mondjuk sasukéval eggyütt,valami nagy harc után pl tobi ellen!

Ehez a narutohoz valami drámai befejezést tudok elképzelni,amiben naruto rosszul jár,de mégis jól,mert nekem egy tiszta heppy end már túl szegényes befejezés lenne,valami olyamit képzelek el mint rachet!
  
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7 Dátum: 09 jan 24, 21:45:31 »

Az akatsuki legyőzése után egy hatalmas Sasuke vs Naruto harc lesz. Amiben a kilencfarkú kiszabadul Narutoból.
Ezután Naruto és Sasuke összefognak hogy legyőzzék a kilencfarkút, és Naruto hastnálja a negyedik jutsuját hogy valahogy lepecsételje ez sikerül neki de közben ő is meghal. Sasuke végül elismeri az erejét.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8 Dátum: 09 jan 24, 22:58:57 »

Hmm...

Esetleg:

Harc. Naruto és Sasuke valaki ellen. Narutóból előtör (vagy az ellenség előhozza belőle) a Kyuubi, de olyan szinten, hogy ha valaki nem ad egy tockost a vörösnek, akkor Narutónak (és a többi jófiúnak/lánynak) meszeltek. Ez a valaki Sasuke lesz, ő fogja visszafogni vagy valahogy kinullázni a ravaszdit (nem elpusztítani, csak valahogy tartalékra tenni). De ő sem ússza meg sérülés nélkül, ami jelenthet halálos sebet vagy "csak" annyit, hogy belevakul a Mangekyou Sharinganjába, esetleg a túlerőltetett használatnak lesznek beláthatatlan következményei. Ha a Kyuubi lerendezve (és Sasuke már nem képes harcolni), akkor jöhet a jól bevált "ezért most rongyosra rugdosom a segged" módszer, aminek következtében az ellenség "letesz terveiről". ikszdé
Korábban már írtam, hogy talán a pecsételő módszerrel együtt Yondaime lelke is Narutóban kötött ki (erről itt ne nyissunk vitát, akit érdekel az elméletem, keresse ki vagy írjon és kikeresem neki azt a hsz-t). El tudok még egy olyat is képzelni, hogy egy bizonyos belső hangként fog segíteni Narutónak az utolsó csatában... kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9 Dátum: 09 jan 25, 00:12:21 »

Lehet csak egy kisebb előre vetítés is?

Mivel Naruto a Senjutsuval olyan erőre tett szert, melyel túltesz nem csak az átlag, hanem az elit shinobik messze túlmenő részén, a Peinnel folytatott harca abbol a következtetésből kiindulva, hogy más történetekben, hogyha a főszereplő valamely nagy hatalomra tesz szert, a főgonosz legyőzéséhez, az általában csak ideiglenes, magas ára van, mint pl az élete (nem feltétlen halál), vagy tovább is tudja használni, de ilyenkor kiderül, hogy a főgonosznak hitt főgonosz már úgymond nem nevezhető főgonosznak, mivel további hasonló kaliberű ellenfelekkel kell szembenéznie, azt a két következtetést vonhatom le, hogy mivel feltételezhetően Peinnek van a legnagyobb hatalma a negatív szereplők közt, valamint hogy még egy ideig el fog húzódni a manga fonala azt mondhatom, hogy a harc félbe fog szakadni, amit valószínűleg Sasuke és a Hebi és/vagy Leeék felbukkanása eredményez, Pein valamilyen bölcs mondott okkal leplezett okkal elhagyja Konohát, és a harc későbbre tevődik. (doh, de hosszú mondat xD) A másik ág, pedig hogyha mégis meghal akkor mégse ő a főmufti.
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #10 Dátum: 09 jan 25, 13:52:03 »

Szerintem a történet utolsó mozzanatai ezek lesznek:
Gondolom mind az animenézők mind a mangaolvasók érzik, hogy Sasuke nem fog megjavulni, nem lesz már jógyerek. Ezért szerintem a story utolsó csatája Naruto és Sasuke között fog zajlani, mint valami hatalmas eposzba illő csata, aztán hatalmas nagy búbánat közepedte Naruto rájön, hogy nem szerezheti vissza a barátját, ezért kénytelen legyőzni. Aztán remélem meghal a kis emoka.
És az biztos, hogy akkor lesz fent a pont az ,,i''-n amikor Naruto lesz a Hokage. És Happy End.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11 Dátum: 09 jan 25, 15:07:57 »

Lehet csak egy kisebb előre vetítés is? ...

Szerintem maradjunk csak a "végénél". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #12 Dátum: 09 jan 25, 20:19:56 »

Sztem Naruto legyőzi Peint. Utána meg később sztem várható egy Naruto VS. Sasuke Fight.  Nyelvesít  kacsint
Akkor kiderülne, hogy ki az erősebb.  Mosolyog
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #13 Dátum: 09 jan 25, 20:26:01 »

szerintem ez lesz a legutolsó, záró (esetleg dupla) manga, ahol pein teljesen megöli narutot, végez az egész faluval, és vége. nem derül ki semmi több, hogy végül tobinak mi volt a feladata, egyszerűen kiír egy "the end" feliratot. vélemények? Nevet
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #14 Dátum: 09 jan 25, 20:44:34 »

Kicsit úgy érezném, mintha félbe lettek volna vágva a dolgok, tehát nem lenne túl jó befejezés. ikszdé

Én úgy képzeltem el, hogy Narutoék egy hosszas és véres csata után legyőzik az Akatsukit, a byuukat, pedig elzárják valahova valamilyen tárgyba...egyedül Sasuke menekülne meg, de erről nem tudnának(csak Naruto sejtene valamit ikszdé) majd az idő múlásával Narutot Hokage-vé választanák, aztán egyszer csak a Kyuubi megtámadja a falut és mikor Naruto odaér látja, hogy Sasuke is a Kyuubival van és lenne egy kis Naruto vs Kyuubi&Sasuke fight. ikszdé

Vagy...

Narutoban marad a kyuubi, legyőzik az Akatsukit, egyedül Madara/Tobi marad életben és Sasuke. Kiderülne, hogy Sasuket Madara/Tobi eddig csak átverte, de egyedül nem lenne képes legyőzni, ezért szövetkeznek Narutoval, és szembeszállnak vele...legyőzik...és...happy end. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 25, 20:45:07 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Oldalak: [1] 2 3 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!