24 máj 05, 15:03:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit gondolsz,melyik szereplőre hasonlítasz a legjobban?  (Megtekintve 149688 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #585 Dátum: 12 júl 15, 20:19:46 »

Én nagyon higgadt ember vagyok Tobira nyomnám a voksom, viszont ha nagy a szám akkor Naruto. De Rock Lee is bennem van a kitartás és a küzdelem miatt.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #586 Dátum: 12 okt 13, 18:07:38 »

sajnos tudok olyan sótlan pofa lenni mint Sasuke... de elég gyakran bekapcsol a Naruto-mód igen rendesen xD suliban pedig tiszta Shikamaru Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
uchihagirl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 4

Uchih clan's member


« Válasz #587 Dátum: 12 nov 05, 17:55:03 »

Általában:Ino(próbálok jól kinézni),Sasuke(énem legmélye smirksweat nem tudok mit kezeni ezzel,a Sasuke utálók ezt nem díjazzák bennem, de Sasuke a legjellemzőbb rám kacsint),Shikamaru(lustaaa kivéve:tánchoz(JustDance1-4) és futni) és...talán Itachi(legalábbis próbálok nyugodt hangon beszélni)
Ha nagyon felhúztak vagy rossz napon van:Sasuke, még a tekintetem is(fekete szemek helyett nagyon sötét barnával)sőt, néha átokpecséttel együtt is ott van(ilyen vagyok smirksweat)
Jó társaságban:szószátyár, mint Naruto,és ha fáradt vagyok,olyan ,,folytonvigyor" is(Sasuke még mindig ott van!)
Idegen környezetben:félénk,mint Hinata és titokzatos,mint Kurenai
Naplózva

Amikor egy ember gyűlöl és nem ismeri el a másik létezését, a szeme, amivel ránéz, ijesztően hideg tud lenni.

Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél. /Kakashi-sensei/

Sok ember nem tudja megérteni milyen a gyűlölet.Csak miután érezte már.

Még ha senki sem hisz benned,akkor is állj egyenesen, és bátran vállald fel önmagadat!

Ha még nem veszítettél el senkit aki fontos számodra, nem biztos, hogy érted milyen érzés lehet másnak.
Rem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #588 Dátum: 13 jan 01, 11:39:08 »

Tudom az kéne én mit gondolok de őszintén szólva én nem tudom eldönteni.Imádom a csendet és a nyugalmat utálom a tömeget,különc vagyok Nevet,konfliktus kerülő,nagyon könnyen megbocsátok,mindig póbálok kedveslenni másokhoz,nem hiszek magamban (de ezen próbálok változtatni),a legtöbb ember társaságában csendes vagyok és kicsit komor,de vannak emberek akik kihozzák belőlem a boldog és kicsit őrült oldalamat,ahol tudok ott segítek,idegen emberek között kicsit félén,ja és imádom nézni a csillagokat hát ennyi lennék én na szerintetek kire hasonlítok a legjobban????
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #589 Dátum: 13 jan 01, 13:26:08 »

Tudom az kéne én mit gondolok de őszintén szólva én nem tudom eldönteni.Imádom a csendet és a nyugalmat utálom a tömeget,különc vagyok Nevet,konfliktus kerülő,nagyon könnyen megbocsátok,mindig póbálok kedveslenni másokhoz,nem hiszek magamban (de ezen próbálok változtatni),a legtöbb ember társaságában csendes vagyok és kicsit komor,de vannak emberek akik kihozzák belőlem a boldog és kicsit őrült oldalamat,ahol tudok ott segítek,idegen emberek között kicsit félén,ja és imádom nézni a csillagokat hát ennyi lennék én na szerintetek kire hasonlítok a legjobban????

 Gondolkozik  Abból amit leirtál azt kell mondanom Hinatára hasonlitasz a legjobban Nyelvesít

Szerintem én Naruto (nem tudok lemondani a barátaimról) Sakura (önkritikus, jó tanuló -kivéveve matekből Nyelvesít), Shino (kissé különc) Shikamaru (túlzott kényelmesség) és Konan (csak különleges helyzetekben mutatom meg az erősségeimet) keveréke vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 13:34:06 írta Dattenaro » Naplózva
barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #590 Dátum: 13 jan 04, 22:11:45 »

Naruto Shikamaru lustaságával megáldva Nevet
Bár a szadizmus megvan bennem is bár annyira nem Hidanban , ja és én is eléggé vonzódok a pénzhez(Kaki Nevet)
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #591 Dátum: 13 jan 17, 15:12:30 »

Sajnos Shikamaru-ra.
Most a vizsgaidőszakban szívesebben lennék Sakura, de hát ez nem olyan egyszerű  ikszdé
Naplózva

Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #592 Dátum: 13 jan 19, 00:35:22 »

Őrült vagyok, néha agresszív Nevet de (mások elmondása alapján) vannak bölcs gondolataim, jó tanácsokat tudok adni. Ezen kívül erősebb vagyok mint amennyire látszik, és szeretek "mulatozni", 40 elmúltam... - azt hiszem Tsunade XDDDD
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #593 Dátum: 13 jan 19, 00:47:59 »

Azt miért nem tetted hozzá h 40 elmúltál de 30nak látszol és van szőke szín a hajadban.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #594 Dátum: 13 jan 19, 01:15:36 »

Ja, igen ez igaz. ikszdé 30-nak látszok, és gyakorlatilag szőke vagyok most... elöl van két nagyon szőke tincs, de a többi része is szőke a hajamnak, csak sötétszőke. Nevet Szal még mindig - Tsunade.  Pojén
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #595 Dátum: 13 máj 04, 08:02:19 »

Lusta vagyok(Shikamaru)
Kinézetre Kiba
Általában nyugodt maradok minden helyzetben, de nagyritkán nagyon dühbe gurulok, úgyhogy egy kicsit Itachi, és  egy kicsit Naruto
Naplózva

GravyTeasons
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #596 Dátum: 13 máj 09, 17:58:53 »

Fu.. Tiszta Naruto de csak abban hogy hülye vok kitartó,nagy pofájú.
Néha Shikamaru és új emeberek közt Hinata... hadj gondolkozzak még  ikszdé smirksweat :/
Kiba a kutyák iránt és a beszéd stilusom ötvözve naruto nagy pofájával  Nyelvesít más hirtelen nem jut eszembe.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #597 Dátum: 13 máj 12, 21:22:49 »

külső: Mei
szorgalom: Shikamaru
természet: Jugo...
memória és tanulási sebesség: Kakashi
alkoholhoz való viszony: vizsgaidőszakban Tsunade Nevet
(hiper)aktivitás: Naruto
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 20:43:31 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
narusasufanboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #598 Dátum: 13 júl 21, 17:51:12 »

Én legjobban Sasukére hasonlítok.Például ugyanúgy én is féltékeny leszek, ha a haverok jobban haladnak tanulásban (vagy bármi másban) mint én.
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #599 Dátum: 13 júl 26, 14:27:25 »

Shikamaru, nõi kiadásban...na jó, az IQ-m se 200, csak 140... :S. Design-ben a ruházat és a hajszín a különbség, na meg több fülcsit hordok, és többet depizek, mint az egész Naruto szerepgárda együttvéve. De a hajamat is úgy hordom, mint õ, csak nem mered annyira égnek és barna. Az arcom formája olyan, mint az övé (kerek), vékony, zöld szemek stimmelnek....nagyjából ennyi....
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!