24 máj 05, 13:42:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit gondolsz,melyik szereplőre hasonlítasz a legjobban?  (Megtekintve 149686 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Dátum: 07 júl 06, 17:48:34 »

Ki kire hasonlít?A saját véleményed szerint.
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 01, 12:34:15 írta Pettinho » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 07 júl 06, 17:50:53 »

- A lustaságom Shikamaru-é,
- A modorom Kakashi-sensei-é (meg néha Gaara-é),
- A munkához való hozzáálásom Lee-é,
- A nagy szám Naruto-é.
Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #2 Dátum: 07 júl 06, 17:54:51 »

Leginkább Narutora hasonlítok kívülről,de kegyetlen vok mint Zabuza meg a Leader
Lusta szoktam lenni mint Shikamaru , de nem mindíg,csak majdnem mindig.
Az én modorom ...nem igazán tudom leginkább Dosu féle.
Naplózva
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #3 Dátum: 07 júl 06, 21:04:45 »

Hmmm, érdekes téma. Talán a külsőm kivételável Shikamaru-ra hasonlítok, mert olyan lusta vok, mint ő... külsőre meg hát... aki zöld szemű, zselézett fekete hajú krapek, nah arra hasonlítok kívülről.  :-[
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 06, 21:06:53 írta kowi » Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #4 Dátum: 07 júl 06, 22:29:04 »

Hmm... Külsőre Kin Nevet Ez tuti. Akkor... Általános visszajelzések alapján, a pofám az Temarié... X) Nehezen mosogatok, szóval shika lustaságából én is kaptam Nevet Modor.... Hátt... Ezen még gondolkoznom kell.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #5 Dátum: 07 júl 06, 23:36:07 »

Idézetet írta: Necro
Hát, mindenféle személyiség teszten túl, asszem én Kabuto leszek...  Hasonlóságok: Orochimaru imádata, kutatások/gyógyászat iránti érdeklődés izé... hosszú haj... Ja, és engem is pont úgy zavarna, mint őt, ha a holttesteim nem lennének szépen sorba rendezve...  >Nevet
Írtam valaha a régi fórumon. Fenntartom, de kiegészíteném azzal, hogy hasonlóan motivált vagyok, mint Shikamaru, És kb olyan agabiztos, mint Hinata. :-X
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6 Dátum: 07 júl 07, 07:53:25 »

Az én lustaságom viszont túltesz Shikamaruén, és a félénkségem is túltesz Hinatáén!  :-X :-[ :Mosolyog
Naplózva
kira91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #7 Dátum: 07 júl 07, 16:05:51 »

a lutaságom az 1ételmű Shikamaru a modorom kb. Sasuke a kutyák iránti rajomgásom Kiba és Sakurara is hasonlítok egy kicsit mert senkiről ne mondom el a véleményemet mert nem akarom +bántani de legszívesebben úgybeolvasnák néhány embernek
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #8 Dátum: 07 júl 07, 18:10:09 »



 Hm, amilyen ütemben írom most a munkámat, nagy esélyem van, h simán győzök Shikamaru ellen. De mindig is utáltam a versenyeket, szóval inkább feladom kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #9 Dátum: 07 júl 08, 19:38:46 »

 Nevet ez elég fogós... Szerintem Itachira Nevet (nemhiába választottam őt van némi hasonlóságunk)  Mert elég nyugottan kezelem a dolgokat mint ő, én is keveset foglalkozom a tesómmal de van mikor védem, és a lényeg : én is mindíg megpróbálom mindenkinek megmutatni mire vagyok képes . És ha ez nemsikerül, elkap az ideg és  akkor inkább Gaara az akire hasonlítok mert olyankor előtör belőlem is valami félelmetes  Nevet :hiperaktiv:
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #10 Dátum: 07 júl 08, 19:41:16 »

hát én régebben még azt mondtam volna, hogy Naruto, de mostmá tudom, hogy Sasori-és rájöttem, hogy mindenben.. Nevet
Naplózva
Genjutsu
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 07 júl 10, 20:57:47 »

Hmn. Alpjáratban Itachi mert úgy viselkedek, család közelében Tobi. Osztály közelében Gaara. Lelkem mint Sai^^ Egy teszt alapján pedig Zabuza.^^ És igen, mikor egyedül vagyok, tényleg Zabuza vagyok.ikszdé Ellneségeim közelében Neji. Minden tekintetben^^
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #12 Dátum: 07 júl 10, 21:32:13 »

Kiállok az igazság mellett mint Naruto. Perverz vagyok mint Jiraiya xD. Leggyakrabban csakis önmagamra gondolok, csak a saját céljaim érdekelnek, ezért néha átgázolok másokon (próbálok más lenni, és aki szimpi, annak segítek) mint Orochimaru. Egyelőre ennyi ^^.
Naplózva
Kurenai
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 07 júl 10, 23:37:34 »

Hát ikszdé a Hajam az tuti Kurenai ikszdé Amúgy meg Tsunade... ^.^ ???
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #14 Dátum: 07 júl 15, 14:45:55 »

Shikamaru lustasága rám is igaz. Hsonlítok egy kicsit Itachira is, mert mindig nyugodt vagyok, és néha az idegeimre megy a családom (de még élnek), Leere is, mert mindig segítek a barátaimon, és Deidarara is, mert szeretem a tűzijátékot^^
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!