24 máj 05, 10:52:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Hentai (18+)  (Megtekintve 492372 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kuvosaki15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #930 Dátum: 12 okt 23, 11:17:33 »

Nektek ki a kedvenc naruto csaj karakteretek akit megbasznátok? :O





http://www.youtube.com/watch?v=TntHpw6tsOc&feature=plcp
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #931 Dátum: 12 okt 30, 16:09:53 »

Evés közben még lehetne olvasgatni a topicot,mivel éppen azt tettem ,de ezek a gay tartalmak kicsit felforgatták a gyomromat...tényleg külön topikra lenne szükség az ilyen tartalmaknak.

1-2évvel ezelőtt en is gyűjtöttem ilyen képeket,de jóval egyszerűbb könyv jelzőkként szamon tartani,bár neha rábukkanok olyan darabokra amiket érdemes lementeni,hiszen remekül azonosul az eredeti művel ,azt kivéve,hogy hentaiban van ábrázolva.

Kuvusaki
Hmm,ezt en nem igy fejezném ki,ez kissé irracionális ,hogy lehetőséged nyílik ilyesmire,de ha igen akkor szólj ,mert megyek ikszdé
Kérdésedre választ adva ,tán Hinata a leginkább tetszetős .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #932 Dátum: 12 okt 30, 17:28:03 »

Micsoda megfogalmazás! Azta! Nevet Hinata számomra is a legjobb választás lenne, de én nem nagyon gondolok ilyesmire, megmaradok a valós erotika mellett. Hentai-t inkább csak a "történet" miatt nézek, hiszen ezeknek legalább van, nem úgy, mint azoknak a felnőttfilmeknek, amiben a férfi és a nő 2 perc alatt ennyire beleesnek egymásba. És igen, tudom, hogy még nem vagyok 18, de én ezen a korszakon már rég túlvagyok.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #933 Dátum: 12 okt 30, 17:35:58 »

Dawe
Mármint a Hentai vagy a felnőtt film korszakon,illetve azoknak értelmezés nélküli nézésén léptél túl ?!
Hmm,én sem vagyok még 18éves,de nem igazán ugy gondolok az ilyesmire mint racionális tényekre vagy ami a jövőben bekövetkezhet,igy a "kit basznál meg" kérdésre csak úgy tudtam válaszolni .A szex ilyen irányú elferditése (szexfilm )meg ...látszik a mai kor tízen évesein,hogy mit eredményez...Látszik,hogy az erről alkotott képed nem ezen filmek hatására raktad össze ,ami jó .Viszont a történetük valóban korszakokkal előrébb van mint az említett filmeknek,ezert is érdemes megtekinteni bizonyos hentai-okat.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #934 Dátum: 12 okt 30, 22:07:33 »

Elsőként arra gondoltam, hogy a hentai-okban való képzeletbeli barangás (Hinata+Én olyan téren) nem jár az agyamban. Vagy nem éppen erre "végzem a dolgom", azt meghagyom a valódiaknak. Abban viszont történet nincs. És arra gondoltam az utolsó sorral, hogy ilyenkor a legtöbben azt vágták eddig a fejemhez, ha erről a fajta filmtípusról volt szó, hogy miért nézem, ha még nem vagyok 18? Szóval csak megelőzésképp írtam. Az első felnőttfilmet 6 évesen láttam egy videókazin, de a folytatást már nem írnám le. Nevet Egyébként még azt hozzátenném, hogy én sem úgy gondolok a sex témájára, hogy én a barátnőmmel ilyen módon kövessem el. Képtelen volnék blowjob-ra kérni például.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #935 Dátum: 12 okt 31, 11:20:51 »

Dawe
Hmm,látszik,hogy neked nem elferdült képed van a szekszuális életről Mosolyog ,ami azt illeti ez manapság ,ebben a korban ritka(mondom én Nevet )...,de szerintem  egy épp eszű csaj ezt többre értékeli .
Igen,nem pazarolhatjuk magunkat ,meg kell hagyni azok számára akik belépést nyertek ikszdé .
6évesen,ez a sztori érdekelne ... Nevet
Akkor megeggyezhetunk abban,hogy tekintsünk a hentaira mint művészet Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #936 Dátum: 12 okt 31, 12:13:31 »

Épp eszű csaj, akikkel mostanában nem igazán futok össze, szóval ezzel a tapasztalattal nem sokra megyek. Nevet A story-t azt leírom pm-ben... Nevet
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #937 Dátum: 12 okt 31, 12:26:53 »

Na olyannal en sem nagyon találkoztam...persze találkoztam jó küllemű csajokkal,de hihetetlen ,hogy tegyük fel,tegyük fel,kedvesen bánsz vele az baj,de ha agresszív,erőszakos vagy az bejön...
Érdekes ,bár az ilyet hívjuk 1patronos csajnak,tudod az olyan akit a hentaiokban elkapnak es ha vége kihajítják a kocsiból Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #938 Dátum: 12 nov 02, 12:05:36 »

Moderátor:
Ez már nem ebbe a témába való. Fáradjatok át vele a "Csevegő"-be.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #939 Dátum: 12 nov 03, 10:38:19 »

Nem gondoltam volna hogy ezt a topicot is lehet offolni, de hát vannak még csodák. Hümm-hümm
Olyan üressé vált ez a topic is, hogy rondaar meg manson nem linkelik a mangákat. Szomorú Pedig ők voltak az alappillérei, remélem az utódok a huntai-on tartják majd a frontot.

Addig is...http://3.bp.blogspot.com/-mMgJ2w7PNzU/Tj0zXRVbZGI/AAAAAAAAAXc/9rqUXKMkv5w/s1600/Sexy+Naruto+Cosplay.jpg Sexy jutsu és Hinata 4ever... http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/089/4/6/sexy_hinata_by_hitomihyuuga2-d4ugwed.jpg
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #940 Dátum: 12 nov 03, 14:53:20 »



Addig is...

Naruko 10 pontos, de a Hinatádnak kicsi a melle:

http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2012/082/5/f/naruto_shippuden___hinata_sexy_outfit_by_adsontaicho-d4tod00.jpg

Nem olyan szép mint a tied, de az arányok korrektek.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #941 Dátum: 12 nov 03, 15:19:44 »

Egy cosplayes leányzó, eléggé mélyre ásott már a dologban.
http://hitsuji-hime.deviantart.com/gallery/
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #942 Dátum: 12 dec 24, 14:16:47 »

Hoztam valamit karácsonyra:

Orioke no jutsu Kakashitól:

http://s239.beta.photobucket.com/user/chimikochan/media/Naruto/Kakashi_Sexy_No_Jutsu.jpg.html
Naplózva

Hantaboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #943 Dátum: 13 jan 12, 11:53:46 »

naruto-pixxx-es képek frissítve. A képek 1-1,5 Mb méretűek és többnyire 1600*2202 pixel a felbontásuk.
2012.08.26-tól 2013.01.09-ig
2012.01.01-tól 08.26-ig

http://data.hu/dir/1p9imhrer2197211

Jelszó a mappához: hantaboy

A mappa jelenlegi mérete: ~314 Mb

Ajánlott program hozzá a jdownloader, amit a jdownloader.org -ról tudtok letölteni. Ingyenes felhasználók 65 kb/sec sebességgel
tudnak csak letölteni, ezért sincs egybetömörítve az egész.

Ha vissza olvasol a témában, akkor  találhatsz még animepixxx, onepiecexxx és bleachpixxx-es megosztást is tőlem.

Megjegyzés: ezen fájlok letöltése után én semmilyen hasznot nem húzok (értsd úgy, hogy sem pénzt, sem pontot nem kapok értük), azért töltöm ide, mert itt van prémiumom, és így tudom garantálni, hogy a képek nem törlődnek 30 nap letöltés mentesség után sem.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #944 Dátum: 13 feb 18, 17:58:43 »

egy újabb Naruto Hentai csemege Mosolyog 1:50 felé kezdődik az akció http://www.g6hentai.com/video/1042/naruto-hentai-narutos-reward
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!