24 máj 21, 16:12:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kabuto  (Megtekintve 75644 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #435 Dátum: 12 aug 03, 16:14:32 »

Dehogy nem. Biztosan erős. Ezt láthattuk Narutoék ellen. Kabuto nem gyenge, csak nem használja az erejét. Egyébként Oro-tól biztos csórt vmit..Nevet
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #436 Dátum: 12 aug 03, 16:27:26 »

Ezek szerint csak én gondolom azt hogy Kabuto már nem fog sok vizet zavarni? Miután pár évszázad múlva kitör az Izanamiból elgondolkodik majd és visszatér az árvaházas kis barátaihoz hogy rendes kis szanitéc ninjaként tengesse tovább unalmas napjait Nevet Amúgy szerintem Orochimaru ereje nélkül nem sok ereje maradt...

nem, nem te vagy az egyetlen Nevet újabban imádom Kabutot de sajnos én sem hiszem, hogy komoly szerepe lesz még... mármint most visszatért Oro és egy teljesen más dolog került középpontba, nekem kicsit elcsépelt lenne ha Kabuto bármit is alkotna, már tudjuk a múltját, Itachi legyőzte őt, szerintem ennyi volt Sisak  :/

na meg az edo tenseinek is annyi... max csatlakozik Sasukéékhoz de aktívkodni sztem már nem nagyon fog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 16:28:22 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #437 Dátum: 12 aug 04, 09:05:39 »

Biztosan lesz még szerepe. Orochimaru nem ölte meg, azaz még a pakliban marad. Ráadásul Marcsi ha vissza is vette a saját erejét, az nem volt túl nagy, mert kabutonak a sennin mód, a génmanipuláció csak bónusz volt marcsi csakrájára.
Bár szerintem ezek háttérbe szorulnak és kabuto vagy kémként tér vissza és segíti infokkal a shinobi haderőt (ami azért nem hátrány) vagy orvosként tér haza a testvéréhez.
Ráadásul a Naruton belül az egyéneknek is története van, ami áltlában kerek egészként zárul le. Így sasuke narutovel fog foglalkozni a végén, és szerintem Kabuto lesz az, aki pontot tesz Marcsi történetének a végére. Még ha közvetetten is.

Szóval még így is erős. Sőt, Tsunade állítása szerint orvosi képességekben őt is megelőzi a korához viszonyítva.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #438 Dátum: 12 aug 04, 09:15:47 »

Pontosan. Kabuto népszerű lett az utóbbi időben ( nekem mondjuk amúgy is az egyik kedvencem volt) így Kishi nem fogja ilyen egyszerűen kiírni a sorozatból. Éés ami a leglényegesebb: Orochimaru nem végzett vele. Tehát többet jelentett neki egy egyszerű szolgánál, bábnál.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #439 Dátum: 12 aug 04, 10:54:35 »

Bizonyára, végülis csak Kabuto volt a hozzá legközelebb álló ember... am nekem kabuto már kezdetek óta kedvencem. Valami szerepe tuti lesz. Főleg hogy a testvérét is mutatták. Bár valószínüleg nem éli túl magát az arcot.
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #440 Dátum: 12 aug 14, 09:22:44 »

Szerintem elég jó szereplő. Tetszik az Edo Tensei, és maga Kabuto is. Elég jól néz ki így, hogy kígyó. Régebben csúnyus volt. Sajnálom hogy Ita-san elkapta. Jó fiú volt ·.· *w*
Naplózva
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #441 Dátum: 12 szep 30, 09:48:23 »

Számomra teljesen közömbös karakter. Se nem szeretem,se nem utálom. Mondjuk az Edo Tensei tényleg jó de másra nagyon nem is képes :/
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #442 Dátum: 12 nov 14, 09:42:50 »

DSM Kabuto azért eléggé durva volt az Edo Tensei nélkül is. Vagy csak nekem tűnt annak?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 18:25:27 írta TsunadeHime » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #443 Dátum: 12 nov 14, 17:52:10 »

Hát nekem nem nagyon rémlik, hogy az Edo Tensei előtt csinált volna valamit.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #444 Dátum: 12 nov 14, 18:22:21 »

Gondolo TsunadeHime az Uchiha testvérek elleni formájára gondolt, ami azért tényleg nem volt semmi. Még Itachinak is nehezére esett alkalmaznia rajta az Izanamit.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #445 Dátum: 12 nov 14, 18:27:18 »

Lehet, hogy a part1-es Kabutora gondolt. De amúgy ő sem volt gyenge, hiszen Orochimaru az erejét Kakashi-éhoz hasonlította, aki már akkor is Elit Jounin-nak számított. Ezen kívül Kabuto rendkívül intelligens és az orvosi képességei is magas szinten állnak.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #446 Dátum: 12 nov 14, 19:12:51 »

De azért ha visszaemlékeztek az Uchiha vs Kabuto részekre, sok fight nem volt csak sok-sok visszaemlékezés, de Itachi elég hamar lerendezte, szóval nem szólt akkorát mint ahogy azt vártuk, csak jól nézett ki ez a kígyó design de csinálni nem sokat csinált. Ne értsetek félre én nagyon megszerettem Kabutot, de ami igaz az igaz Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 19:14:40 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #447 Dátum: 12 nov 14, 19:23:46 »

De azt is fontos hozzátenni, hogy Kabuto két olyan Uchiha-val küzdött, amelyek közül az egyik Edo zombi volt ( végtelen chakra) a másik pedig az EMS-t birtokolta.
Naplózva

malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #448 Dátum: 12 nov 14, 21:58:34 »

Nagyon durva, milyen erős lett, Rinnegan (Rikodou, Madara, Nagato, talán Tobi) alatt senki nem tudná legyőzni.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #449 Dátum: 12 nov 17, 19:30:31 »

Off ugye, mert ki nyerne topic, de az uchihákkal való küzdelemben már az elején lerendezte volna Itachit, mert Sasukét védte, utána a fiatal csillagszemű juhász már nem lett volna nagy falat.... Bár szó mi szó ők se akarták megölni Kabutot, De Kabuto se akarta kiiktatni Sasukét, mert a teste kellett neki, szóval senki se adott bele mindent.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!