24 máj 06, 21:06:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját One piece karaktered ( milyen életet élsz, képességed, történeted, álom )  (Megtekintve 6623 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Dátum: 12 nov 02, 21:48:45 »

Szerk: Folytathatod is a történeted hogy milyen kalandjaid vannak és persze kalóz csapat is jöhet. Nevet

Érdekelne hogy mások milyennek képzelik el magukat a one piece világában.

Név: Kenton Nagari ( Kalóz )
Kor: 22 éves
Származás: North Blue
Démongyümölcs: Víz gyümölcs ( vízember ) Típus: Logia
Fegyver + kinézet: http://img191.imageshack.us/img191/5660/hakuoukishinsengumikitak.jpg
Fegyver képesség ( rendelkezik démongyümölcsel vagy nem ): Villám gyümölcsöt ette meg és ezáltal képes villám típusú technikákkal támadni a használója
Haki: király haki kivételével ismeri a másik 2-őt és jól használja
Elhelyezkedési rang a kalózok között ( shickibukai, yonkou ): Shickibukai-nak felkérték de nem fogadta el
Történet:
Kiskorában a tengerészet ki akarta végezni az apját és az anyját. Az anyját sikerült a tengerészetnek elfognia és egy admirális végezte ki helyben. Az apja több mint 10 éve bújkál. Kenton anyja és apja kalózok voltak akik híresek voltak és súlyos tetteket követtek el. Kenton úgy véli hogy okkal tették ezeket és most azt hiszi hogy apja felhagyott a kalóz élettel és csatlakozott a forradalmárokhoz.
Álom: Kenton célja az hogy megbosszulja anyja halálát, de csak annyit tud hogy egy admirális kapta el az anyját, ezért ki akarja deríteni ki volt az és megölni azt. A másik legfontosabb cél amit véghez akar vinni az az hogy megtalálja apját és a legerősebb kalóz váljon belőle.

Vérdíj: 420.000.000 millió beli
tettei: Első tette az volt hogy North blue-n több tengerészeti kapitánnyal végzett információ szerzésért és ezért adtak neki 35.000.000 beli vérdíjat a fejére. Második alkalommal felosont egy tengerészeti hajóra hogy eljusson a grand line-ra és azután végzett több mint 3 sorhajó kapitánnyal és ezek után egy 72.000.000 vérdíjat tűztek ki a fejére. Pár évvel később Impel down-ba akart betörni több információ-ért. A démongyümölcs erejét arra használta hogy vízzé váljon és úgy osonjon be. A 6. szinten kérdezett ki pár embert. Miután végzett akkor kiosont megint, de kint már észre vették és több hadihajó is. A víz gyümölcs erejével elsüllyesztette a hadihajókat és megölt 3 ellentengernagyot 3 altengernagyot és 3000 tengerészeti katonát. Az ezután történtek után nem nézhették el jó szemmel kenton műveit így egy 320.000.000 belis vérdíjat tűztek ki a fejére. Pár hónappal az impel down-nál történtek után Sabaodyn mászkálva belebotlott az égi sárkányokba. Nem ismerte az ottani járást ezért elintézte mind a 3 égi sárkányt majd körbevette a tengerészet. Kenton nem akart itt figyelmet felkelteni, de nem is szállt harcba. Inkább menekülésbe kezdett. Belebotlott 3 pacifistába amik feltartották őt Kizaru admirális megérkezéséig. Miután legyőzte a pacifistákat azután harcba kellett szálljon kizaruval aki ellen nem ment semmire mert egyenlő ellenfélként harcoltak. Nem tartotta okosnak a harcot ezért nagy nehezen, de megszökött. 420.000.000 belit tűztek a fejére amiért bántalmazta az égi sárkányokat, legyőzött 3 pacifistát és kitartott kizaru ellen majd megszökött előle. Most visszavonult 2-3 évre hogy erősödjön és azután marinefordba tart.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 06, 21:24:03 írta Kentonsama » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1 Dátum: 12 nov 04, 10:22:46 »

Na ez tetszik Mosolyog
Nos nevem maradna magyar nevem.^^(Tengerész)
Kor:22éves
Származásom:Granliend
Démongyümölcs: Szél gyümölcs(Logia)
Kunf fu stilus harc:D Kinézetra hasonló Uchiha Obito.
Haki mind3.
Nos történet:
Amikor Gold.D.Roger meghalt,beindult új korszak akkor rablás fosztás voltak megtámadták falumat amibe sajna nagy szüleimet elvesztettem és szüleim pedig elvitték kalozok,mi közbe én otthonoban bujtam el akkor hirtelen elkezdték rombangatni szigetet még végül tenger elsodurlt.Eközben épp Tengerész hajó felé sodorlt még végül Monkey.D.Garp találkoztam,1-2hét felébredtem miközbe még hajón voltam és akkor döntötem el,hogy tengerész akkarok lenni aki kalozokat öli meg, és védi ártatlanokat és egybe szüleim keresését akkartam.Újra találkoztam Garp aki könyörögtem és legyek tanitvány és erös tengerészt legyek de sajnos elsöre nem sikerült mert mondta fontos küldetése van épp 5démongymülcsöt szállitot föhadiszállásra.Nos kövi szigetre akkartak  letenni egy árvaházban amikor épp ezt meghallotam  és elbujtam,és anyira elbujtam hogy oda kötötem ki ahol 5démongyümölcs volt.Mind1 elvolt zárva kivéve 1 ami oknál megsérült doboza,amikor szigetnél voltak és senki nem figyelte hisz végig ajtót örködték, e közbe megéheztem és megakkartam enni gyümölcsöt csak közbe ajtót nyitotak és észre vettek ahol 2 tengerész és Garp volt 2tengerész megakkarta akkadályozni meg egyem gyümölcsöt és e közbe felélett benne Hóditó Haki és egyben démon gyömülcs ereje.ÉS akkor Garp észrevette és hosszan beszélgetés után elfogadott tanitványnak és egybe tengerész oktatás volt azóta 15éve telt el és e közbe hatalmas hirnevet szereztem és Aldadmirális szintet ütötem.

Célom:Megkeresem azta kalózt aki megtámadta falumat és szüleim keresése volt.Fö célom még az volt megakadájozam hogy új kalózkirály legyen.
Tetteim:Garp tanitása után nem csak tengerész hanem mind3 hakit elsajátitotam és démongymülcs erejet használni,18évesen paracsnok voltam, közbe megtudtam,hogy milyen kalózok támadta meg falumat,aki nem más mint egyik Császár kalozai voltak aki szigeteket hóditota meg,ezzel kezdödött minden,teltek idök és erösödtem erösdtem még végül hoszbel harcok után admirális lettem utána 2-3évben lettem leghirhedtem tengerész és kezdödik az én történetem...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 04, 10:44:36 írta Pein7 » Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #2 Dátum: 12 nov 05, 10:02:24 »

Ha nem probléma én is elengedném egy kicsit a fantáziámat Mosolyog
Név: „Széljáró” Jiras
Vérdíj: 450.000.000 beli
Nem: Férfi
Kor: 32 év
Származás: Grand Line (San Faldo)
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Sz_lj_r__Gilas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Rang:  
-   Yonkou
-   a Széljáró Kalózok kapitánya
-   ex-aladmirális
Képességek:
-   Démongyümölcs (Levegő gyümölcs - logia)
-   mesteri Rokushiki használó
-   Haki használó (Kenbunshoku és Busoshoku)

Jiras San Faldo városában látta meg a napvilágot, mely karneváljairól és a Puffing Tom egyik megállójáról volt nevezetes. Édesapja a város legfőbb tengerészeti vezetője volt, s nem mellesleg az egyik leggazdagabb ember a környéken. Kitűnő példája annak, hogyan juthat valaki megfelelő képességek hiányában magas pozícióba. Jirasra is ez a jövő várt. Elvégezni a Tengerészeti Tisztiképzőt, majd az édesapja hátszelével egy békés, de jól fizető város élére kerülni. Azonban egy nap egy szokatlan foglyot hoztak a város tömlöcébe. Egy koszos, mosdatlan kislányt, aki láthatóan hosszú ideje szenvedéseknek volt kitéve. Az új rabot Nico Robinnak hívták.
Jiras nem értette, hogyan tarthat fogva a Tengerészet egy vele korabeli gyereket, amikor kalózok és rosszfiúk ellen kellene küzdeniük. A kíváncsiságtól hajtva egyik nap beosont a tömlöcbe és megpróbált beszédbe elegyedni a kislánnyal. Kezdetben Robin nem igazán akart beszélni vele, de miután Jiras napról-napra visszatért hozzá, idővel kezdett megnyílni a fiú felé. Sőt, határozottan megkedvelték egymást. A lány gyakran mesélt távoli országokról és rég elfeledett kultúrákról, Jiras pedig nem is értette, hogyan tudhat valaki ennyi mindent ilyen fiatal kora ellenére. Úgy döntött, nem hagyja, hogy Robin tovább szenvedjen a börtönben, ezért rá akarta venni apját, hogy engedjék őt szabadon. Persze az édesapja leüvöltötte őt, hogy ne szóljon bele a felnőttek dolgába, különben is a lány keresett bűnöző. Azzal Jiras kezébe nyomta a körözési plakátját. A fiút azonban a plakát sem győzte meg, mivel tudta, hogy Robin igen is jó ember. Még ugyanazon a napon véletlen kihallgatta, hogy néhány tengerész a lány Enies Lobbyba történő közelgő átszállításáról beszélt. Ennyi elég volt, hogy elhatározásra jusson. Megszökteti Robint.
Az elhatározást tett követte. Megszerezve a tömlöckulcsot és kicselezve az őrséget sikerült kiszökniük a börtönből. Azonban a szökésre rövidesen fény derült, így a környék összes tengerésze őket kereste. Jirasnak éppen sikerült hajót szereznie az édesapjától korábban lopott pénzből, amikor az egyik őrjárat kiszúrta őket. A fiú kérésére a legénység erővel fogta le és vitte fel Robint a hajóra, mivel a lány nem akarta őt magára hagyni. Jiras hátra sem nézve elköszönt, majd elszaladt az ellenkező irányba. Nem akart hátra nézni, mert még végül ő is elsírta volna magát. A fiúk pedig sosem sírnak. Az őrjárat végül őt vette üldözőbe és miután kellő távolságra csalta a tengerészeket a kikötőtől megállt és megadta magát. De addigra Robin és a halászhajó szerencsésen kiért a tengerre.
Jirast elkapták és apja elé vitték. A fiú nem tette zsebre, amit kapott. „Megvolt az esélyed arra, hogy királyként élhess fiam! De ezt az esélyt eljátszottad! – üvöltötte, azzal mondandóját nyomatékosítva egy hatalmasat kevert le neki. Majd közölte, hogy többet látni se akarja azért, mert ekkora szégyent hozott rá. Jiras összeszedte kevés holmiját, ami volt, majd még aznap otthagyta a családi házat. Az elkövetkező egy-két hónapot azzal töltötte, hogy megpróbált Robin nyomára lelni, de végül nem járt sikerrel. Mivel éhezett és gyakorlatilag céltalanul tengette az életét, ezért végül választás elé került. Vagy belép a tengerészek közé vagy kalóznak áll. Mivel a fiúban erős volt az igazságérzet, ezért úgy döntött mégiscsak tengerész lesz. De nem úgy, mint az apja. Ő a saját erejével fog felkapaszkodni a ranglétrán, nem pedig pénzzel vásárol magának hatalmat. És egy nap még szemtől szembe fog állni vele.
Így Jiras a legközelebbi toborzóirodába ment, majd az alkalmassági vizsgálatokat követően megtörtént a besorozása. A fiú teljesítette a kemény alapkiképzést, utána pedig Garp aladmirális alá került beosztásra egyszerű közlegényként. Jobb helyre nem is kerülhetett volna, hiszen akkoriban Garp folyamatosan Gol D. Roger nyomában volt, így Jiras saját maga tapasztalhatta meg, milyen is igazából a való világ a tengereken. Az évek teltével a csenevész gyerekből nyurga suhanccá vált és a hajón folytatott munkásságára maga Garp is felfigyelt. Volt is hová edzenie magát, hiszen már az első összecsapásokban sikerült magának riválist találnia az ellenség oldalán. Nem mást, mint a tejfelesszájú, folyton vigyorgó Shankset. Jirasnak azt jelentette Shanks, mint Garpnak Roger. Gyakorlatilag végig rivalizálták suhanc éveiket a vad tengereken, egész addig, míg a Kalózkirály a Tengerészet kezére nem került. Miután Roger legénysége feloszlott Garp javaslatára Jirast kapitánnyá léptették elő és saját hajót kapott.
A hosszú évek alatt Jiras fokozatosan lépte meg a szamárlétra alsóbb fokait. Mikor Luffy úgy dönt, nyakába veszi a világot, addigra a férfit már aladmirálisi rangban találjuk. Azonban ezen idő alatt úgy érezte egyre mélyebbre süllyed a világ mocskában. A Tengerészetet igazi kígyófészeknek látta, ahol ki-ki saját érdeke szerint igyekszik előre jutni és senkit sem érdekel, eközben hány bajtársán kell áttaposnia. A Shichibukait is megvetette, mert gyakorlatilag a Világkormány kutyái voltak. Az idők során Jirasnak egyre több fegyelmi problémája akadt magas rangja ellenére is. Visszafeleselés, parancsok sajátos értelmezése, parancsmegtagadás. Képességeit azonban sokan elismerték, ezért eleinte szemet hunytak ezek felett.  Azonban idővel kezdett mindez egyre kellemetlenebbé válni. Gyakorlatilag Jiras nem hajtott végre olyan akciót, amelynek végén ne lett volna rá valamilyen panasz. Ezért Sengoku flottaparancsnok úgy döntött, lefokoztatja a férfit, hátha tanulni fog az esetből. Azonban elszámolta magát, ugyanis a paranccsal kiküldött tiszteket Jiras összeverve küldte vissza. Sengoku ezt hallva elrendelte azonnali letartóztatását. Az aladmirálisokkal megtámogatott elfogó különítmény heves harcba keveredett a hitét vesztett férfival, azonban neki mégis sikerült kereket oldania. Nem jutott azonban messzire, ugyanis ezt követően maga Akainu admirális eredt a nyomába. Jiras minden erejével küzdött, azonban nem volt ellenfele a sokkalta rutinosabb Sakazukinak. A férfi súlyos égési sérülésekkel került vissza a főhadiszállásra. Miután felépült Enies Lobbyban elítélték és magas rangjára való tekintettel meghatározatlan időre Impeld Down 5. szintjére száműzték. Az eset megrázta a Tengerészet vezetőségét, ugyanis egy, a maga nemében mégis nagyszerű tengerészt veszítettek el. Garp például lehetséges admirális jelöltnek tartotta Jirast.
Az ex-aladmirális másfél évig élvezhette Impel Down vendégszeretetét. Ez idő alatt teljesen megváltozott addigi világképe. Ugyanúgy az igazságot kereste, azonban immáron a Tengerészet nélkül. El akarta pusztítani a szervezetet, ami ide küldte, hogy helyette olyan erőt hozhasson létre, ami valóban az ártatlan emberek védelmére esküdött fel. Azonban először ehhez kalózzá kellett válnia. Nem tetszett neki az ötlet, de úgy gondolta, ha azt az utat követi, amit Roger vagy Fehérbajusz, akiket a maga módján mégiscsak tisztelt, akkor nem fogják őt összemosni holmi embereket gyilkolászó söpredékkel. Úgyhogy Jiras a cellájának homályában várt. Míg egy napon be nem esett az 5. szintre Monkey D. Luffy és színes kompániája.
„Ha a Krokit viszitek, engem is vigyetek magatokkal.” – szólt hozzájuk Jiras, mikorra Crocodile és Jinbe már megszabadult láncaiktól. – „Segíthetek nektek kiszabadítani a Lángöklűt. Egykoron magas rangban voltam a Tengerészetnél. Ismerem Marinefordot is.”
Rövid tanakodás után Luffy rábólintott és hosszú idők óta először Jiras ismét szabad lehetett. Az ex-aladmirális Szalmakalaposék oldalán végigküzdötte magát Impel Down borzalmas szintjein, majd a Marinefordi csatában is segítette őket. Legfontosabb mozzanata az volt, mikor a Luffy után induló Kizarut feltartóztatta, így Szalmakalaposnak sikerült időben kiszabadítania a testvérét. Jiras hosszú távon biztosan kikapott volna az admirálistól, azonban sikerült addig elhúznia a harcot kettejük között, míg a megérkező Shanks és csapata véget nem vetett a háborúnak.
A harcok lecsendesülését követően a Marinefordnál küzdő felek elvonultak. Azonban Jiras és néhány hozzá verődő egykori rab nem az egérutat választották. Az ex-aladmirális ugyanis tudta, hogy hatalmas erőt őriznek Marineford alatt, a Tengerészet titkos széfjében. Évekkel ezelőtt, mikor még a Tengerészet kötelékében szolgált minden magas rangú tiszt parancsot kapott, hogy bizonyos formájú démongyümölcsöket maradéktalanul szállítsanak a főhadiszállásra, ha esetleg rájuk találnának. Jirasék is leadtak akkoriban egy gyümölcsöt és már akkor is érdekelte a férfit, hogy mi állhat a fura parancs hátterében. Azóta már megtudta, hogy olyan hatalmas erejű démongyümölcsök ezek, melyek rossz kezekbe kerülését nem kockáztathatja a Világkormány. Épp ezért zárták el őket szigorú őrizettel Marineford alatt. Azonban most, hogy minden romokban hevert és mindenki a sebeit nyalogatta Jiras esélyt látott arra, hogy megszerezze az elzárt gyümölcsöket. Viszonylagos akadály nélkül sikerült betörni abba, ami a főbázisból megmaradt és az alagsorban sikerült rátalálni a rejtett széfre. Jiras végül két démongyümölcsöt talált, amelyek közül az egyikben ráismert a korábban általuk beszolgáltatottra. A férfi magához vette a két gyümölcsöt, társai pedig annyi pénzt pakoltak össze, amennyit csak tudtak, utána pedig feltűnésmentesen elhagyták Marinefordot.
A csapat Water 7 felé vette az irányt és a lopott pénz nagy részéből megbízták Iceberget, a híres hajóácsot, hogy építsen nekik egy saját hajót. Ugyanitt került sor kalózcsapatuk, a Széljárók megalapítására. A név Jiras újonnan szerzett erejéből származik, ugyanis a férfi az egyik gyümölcs megevésével levegőemberré vált.
Hajójuk, a Fatamorgána elkészültével tengerre szálltak és az éppen álmából ébredező Tengerészet folyamatos zaklatására fordították minden idejüket. Időközben a csapat is bővült, erősödött és mikor Jiras elég tapasztaltnak ítélte a társaságot, a Széljárók átkeltek az Újvilágba. Versenyt futva a Feketeszakáll kalózokkal igyekeztek a néhai Fehérbajusz területéből minél nagyobbat kisajátítani maguknak. Egy bizonyos pont után, miután már csak egymás kárára terjeszkedhettek volna a két kalózcsapat összecsapott egy lakatlan szigeten. A küzdelem során a szigetet sikerült teljesen szétszakítaniuk. Azonban a két csapat nem bírt egymással. Mindkét oldalon voltak súlyos sérültek és mivel a két kapitány is ereje végén járt, ezért kényszerűen, de fegyverszünetet kötöttek, mely során elismerték egymás területeit. Ezt követően mindkettejüket a Younko között tartották számon, így az addigi négy Császár helyett már öt uralkodott az Újvilág vizein. Azonban a két új Császár kikiáltása megbolygatta az Újvilág egyensúlyát. A Széljárók és Feketeszakáll ereje egyedül nem nyom annyit, mint a többi Younkoé, mivel együtt osztoznak Fehérbajusz területein. Akár Kaido, akár Big Mom rendelne el azonnali támadást ellenük, nagy eséllyel ők jönnének ki győztesként. Éppen ezért, ebben a törékeny békebeli állapotban most mindenki puhatolózik, hogyan tudná jobban megszilárdítani hatalmát. Ha Monkey D. Luffy és Traffalgar Law Punk Hazardon kötött szövetsége megtámadná Big Momot, nagy valószínűséggel Jiras is a két Szupernova mellé állna.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 05, 10:04:10 írta Scratchmen » Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3 Dátum: 12 nov 05, 10:02:44 »

Ha már úgyis annyira belejöttem, engedelmetekkel bemutatnám a Széljáró Kalózok csapatát is csatlakozásuk sorrendjében Nevet

A csapat jolly rogere: http://kepfeltoltes.hu/121104/Sz_lj_r__Kal_zok_www.kepfeltoltes.hu_.png

Elsőtiszt: Thomas „Aranyfogú” Midas
Vérdíj: 180.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Thomas_Midas_www.kepfeltoltes.hu_.png
Képességek: - Démongyümölcs (Arany gyümölcs - paramecia)

Midas egykoron Jiras ellenlábasa volt. Egy Barokk Works-höz hasonló bűnszövetkezetet vezetett, mely elsősorban csempészettel és illegális áruk fekete piacon történő mozgatásával foglalkozott. A fickó egy pénzügyi zseni, a Világkormány akkor figyelt fel rá először, amikor több sziget gazdaságát sikerült teljesen bedöntenie. Csatlakozása Jirashoz meglepőnek is mondható, mivel ő volt az a személy, akinek sikerült rács mögé juttatnia. Minden bizonnyal elismerése jeléül társult hozzá, mivel elmondása szerint sosem volt még senki, aki el tudta volna őt csípni. Jiras Impel Down 4. szintjén találkozott vele, miközben Luffyéknak segített a szökésben.

Tudós: „Erdőkerülő” Yasu
Vérdíj: 70.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Yasu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek: - Démongyümölcs (Fa gyümölcs – paramecia)

Yasu egy igazi világutazó, aki szereti mindenbe beleütni az orrát. Sajnos éppen kíváncsi természete az, ami miatt gyakorta bajba kerül. Az utóbbi évek során elkezdett érdeklődni az Elveszett Évszázad után, amiről persze informátorai révén a Világkormány is hamar értesült. Yasu , démongyümölcs erő ide vagy oda, hamar Impel Down komor falai között találta magát. A második szinten csapódott Jiras és Midas duójához mondván, „jó buli együtt megszökni, nem igaz?” Azóta az örök optimista srác a csapat levakarhatatlan részévé vált.

Szakács: „Fekete Mamba” Jacquotte
Vérdíj: 100.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Jacquotte_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek:
-   információszerzés, beszivárgás, likvidálás
-   képzett Rokushiki használó

Jiras és Jacquotte ismerettsége régre nyúlik vissza. Éveken keresztül szolgáltak együtt Garp aladmirális hajóján, miközben Rogert kergették tengerről tengerre. A Kalózkirály halála után a Cipher Pol erőihez került, ahol éveken át működött, mint ügynök. Később egy művelet során elvesztette bal szemét, melynek következtében visszahelyezték Marinefordra. Már vagy egy éve dolgozott szakácsként a Főhadiszálláson, amikor is a csatát követően Jiras és két társa a széf tartalmával megpakolva épp a konyhán készült átvágni. Jacquotte kis híján kést állított hőseink hátába, mire nagy nehezen felismerte, hogy az egyik „koszos kalóz” nem más, mint rég nem látott barátja. Egy ideig vívódott, hogy riassza-e a bázist, végül azonban alkut kötöttek. Magukkal viszik őt, bárhová is mennek. Azóta a Cipher Pol bánhatja, hogy fél szeme ellenére kiengedték kezük közül a „Fekete Mambát”.

Lövész: „Hatlövetű” Colton
Vérdíj: 130.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Colton_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek: - Démongyümölcs (Lőfegyver gyümölcs – paramecia)

Colton egyszerű fejvadászként kezdte, de idővel felismerte, minél veszélyesebb a munka, annál nagyobb a fizetség. Így került kapcsolatba a Forradalmárokkal, akik megadták neki azt, amire mindig is vágyott: a szinte lehetetlen célpontokat. A sok közös munka során akaratlanul is átvette a világképüket, ez pedig egyenes út volt a hozzájuk való csatlakozáshoz. Colton idővel egyre elismertebbé vált a Forradalmárok között és egyre fontosabb feladatokat bíztak rá. Kis csapatával sikeres rajtaütéseket szervezett a Világkormány fontos objektumai ellen. Azonban egyik alárendeltje eladta őt a Tengerészetnek, így a következő rajtaütésnél csapdába csalták őket. Embereit egytől-egyig elvesztette, ő maga pedig sebesülten feküdve próbált segítséget kérni den-den mushin keresztül. Az épp arra hajózó Széljárók vették a jelzést és a támadás helyszínére siettek. Heves harcot követően sikerült visszaverniük a tengerészeket és kimenteniük a sok vért vesztett Coltont. Mikor a férfi magához tért alig bírta felfogni társai halálát. Azt mondta, nem lesz képes soha Dragon és a többi forradalmár szemébe nézni, ezért nem kíván visszatérni Baltigóra. Jiras ezek után felajánlotta a csatlakozás lehetőségét az egykori fejvadásznak, aki mondván, úgyis nekik köszönheti az életét, elfogadta.

Felderítő: „Égi Istennő” Marguerite
Vérdíj: 210.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Marguerite_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek: - Démongyümölcs (Tollaskígyó gyümölcs – misztikus zoan)
Hibrid forma: http://kepfeltoltes.hu/121104/Marguerite_1._forma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Teljesen átalakult forma:
http://kepfeltoltes.hu/121104/Marguerite_2._forma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Marguerite egykoron a Kuja kalózok tagja volt. Császárnőjük, Boa Hancock vezetésével szokásos portyájukon voltak, amikor csapatuk összetűzésbe került egy másik kalózbandával. Az összecsapás során Marguerite súlyos találatot kapott és eszméletét vesztve a tengerbe zuhant. Még annyi lélekjelenléte azért volt, hogy magával rántson egy üres hordót. Mivel az összetűzést követően sehol sem találták, ezért nővérei őt is halottnak nyilvánították. A vízben sodródó lányra pár nappal később bukkantak rá a Széljárók. Marguerite csodával határos módon még életben volt, de már csak egy hajszálon múlot az élete. Mivel a csapatban még nem volt orvos, ezért gyorsan a legközelebbi sziget felé vették az irányt. Jiras képességével gyorsított az úton amennyire csak tudott, így végül sikerült időben megfelelő ellátásban részesíteni a lányt. Bár mikor magához tért majdnem elájult a sokktól mikor meglátta, hogy szinte csak férfival van körülvéve. Mikorra nagy nehezen sikerült lenyugtatni Jiras megígérte neki, hogy mihamarább hazajuttatják. A hazafelé vezető úton kezdetben Jacquotte, később pedig a többiek felé is egyre jobban megnyílt. Az út során jó néhány csetepatéba is belekeveredtek, ami még jobban összerázta a társaságot. Marguerite szép lassan rájött, hogy megkedvelte ezeket az embereket. Idővel azonban elérték a Kuja-szigetet és a lány választás elé kényszerült. Ott állt a mentőcsónakban, előtte rég nem látott otthona, maga mögött  pedig azok az emberek, akiket megkedvelt. Végül egy sóhajtás kíséretében ellökte magát a hajótól, majd az utolsó pillanatban visszaugrott a fedélzetre. Mondani se kell, nagy ünnepélyt tartottak aznap a hajó fedélzetén új társuk tiszteletére. Még aznap este Jiras félrevonta a lányt és a kezébe nyomta a másik démongyümölcsöt, amit még Marinefordról szerzett. Jacquotte korábban visszautasította, hogy megegye, ezért a kapitány egy arra érdemes embernek tartogatta. Mivel Marguerite már tudta, hogy ettől a gyümölcstől származik a Kígyóhercegnőnek és testvéreinek is az ereje, ezért gondolkozás nélkül elfogadta. Azóta pedig úgy ismerik a lányt, mint az Égi Istennőt. Magas vérdíja viszont inkább tükrözi a Világkormánynak a Tollaskígyó gyümölcstől való félelmét, mint Marguerite tényleges kormányellenes cselekedeteit.

Hajóács: „Behemót” Rongo (Lil’Ro)
Vérdíj: 50.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Rongo_aka_Lil__Ro_www.kepfeltoltes.hu_.png
Képességek: Démongyümölcs (Törpe gyümölcs – paramecia)

Rongo eredetileg egy óriás, méghozzá a távoli Elbaf szülötte. Azonban társai figyelmeztetése ellenére megevett egy démongyümölcsöt, melynek köszönhetően képessé vált méretének a megváltoztatására. Így, akár az emberek között is könnyedén elvegyülhetett. Innen származik a beceneve is: Lil’Ro. Miután megunta a többi óriással való portyázást a Paradicsomba utazott és letelepedett egy kis szigeten, ahol hajóácsként élte életét. Itt hozta őt össze a sors a Széljárókkal, akiknek hajója a közelben futott zátonyra. Miután Jiras megtudta, hogy Rongo valójában óriás, meghívta őt a csapatába. Azonban a hajóács vonakodott. Végül abban maradtak, hogy győzzön a szerencse. Az óriások mindig is nagy piások hírében álltak, ezért Jiras kihívta Rongót egy ivóversenyre. Ha nyer, csatlakozik a legénységéhez, ha nem, akkor békével távoznak. Ám a hajóács legnagyobb döbbenetére a férfinek sikerült leinnia őt, így nem maradt más, mint betartania az ígéretét. Természetesen azóta Rongo cseppet sem bánja, hogy akkor a szigeten elvesztette az ivóversenyt a Széljárók kapitánya ellen.

Orvos: „Sikítószellem” Missy
Vérdíj: 20.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Missee_Lee_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek: Démongyümölcs (Hang gyümölcs – paramecia)

Missyvel a Florian Triangle baljóslatú vizein találkoztak a Széljárók. Egy kicsiny lakóhajóra bukkantak a hatalmas ködben, mely elhagyatottnak látszott. Mivel senki se válaszolt a hívásaikra, ezért úgy döntöttek átszállnak a hajóra, amelyről kiderült, hogy valójában egy úszó orvosi rendelő. A praxishoz persze orvos is dukál, így találtak rá a súlyos depresszióban szenvedő lányra. Mondanom sem kell, hogy sikerült a legénységet halálra rémítenie. Ugyanis előszőr azt hitték, hogy Missy egy zombi. Mikor azonban közelebbről is megnézték kiderült, hogy tényleg az. Egykoron Dr. Hogbacknek, az őrült tudósnak volt kutatási aszisztense, azonban Thriller Bark pusztulása után egyedül maradt a hatalmas tengeren. Kérte Jirast, hogy had csatlakozzon hozzájuk, mert nem szeretne tovább magányos maradni. A kapitány, társai legnagyobb megrökönyödésére igent mondott neki. Azóta persze a legénység többi tagja is meg tanulta tisztelni a kissé különc orvosukat.

Navigátor: Jacky „Villámléptű” Faber
Vérdíj: 60.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Jacky_Faber_www.kepfeltoltes.hu_.png
Képességek:
-   Haki használó (Kenbunshoku és Busoshoku)
-   képzett közelharcos

Jacky kereskedőcsaládba született, így már egész kicsi kora óta járja a világ tengereit. Édesapja egy hajón volt navigátor, lányát pedig gyakran magával vitte utazásaira. A gyermek apránként eltanulta apjától a navigátorkodás tudományát és elhatározta, felnőve követi majd édesapja hivatását. Azonban egyik útjuk során kalóztámadás érte a hajójukat, mely során elszakították őt családjától és megláncolva a Sabaody-szigeteken lévő Emberi Aukciósházba hurcolták. Ott az egyik Égi Sárkány személyesen választotta be őt a gyűjteményébe. A lányt kemény, embertelen edzéseknek és kínzásoknak vetették alá az idők folyamán, hogy minél jobban megerősödjön, és megfelelően képviselni tudja gazdáját az Égi Sárkányok szórakoztatására rendezett aréna játékokban. Azonban Jacky sohasem törődött bele szabadsága elvesztésébe, ezért időről-időre megkísérelte a szökést, mindaddig sikertelenül. Valószínűleg legutóbb is így járt volna, ha a sors nem hozza össze Jirassal. A lányt épp a nyílt utcán verték gazdája pribékjei, amikor is az arra járó Széljáró megelégelve ezt elintézte őket. Azonban mikor orvoshoz vitte volna a lányt hirtelen megjelent Jacky gazdája. Az Égi Sárkány visszakövetelte tulajdonát, azonban parancsai süket fülekre találtak. Idegességében rálőtt Jirasra, akin persze logia lévén nem fogtak a golyók. A kapitány közel lépett a nemeshez és egyet pöccintett a homlokára, amitől az holtan esett össze. Ezután gyorsan felkapta a sérült lányt és levegő képességének hála még azelőtt sikerült a kikötőbe érnie, hogy valamelyik admirális a szigetre ért volna. Jacky miután felépült hálából csatlakozott a Széljárókhoz és a csapat egyik meghatározó tagjává nőtte ki magát.

Zenész: Voltz, az „Angolna”
Vérdíj: 35.000.000 beli
Megjelenés: http://kepfeltoltes.hu/121104/Voltz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek: - nevéből eredően villámokkal hadakozik

Voltz egy angolna Gyojin, akit a Széljárók a Gyojin-szigeten tett látogatásuk során szedtek fel. A fiú már kicsi korától kezdve arról álmodozott, hogy majd egyszer keresztül-kasul bejárhatja a világ óceánjait, azonban faja miatt erre nem sok esély látszódott. Sok helyen a gyojinokat nem látták szívesen sőt, rabszolga fajként tekintettek rájuk. A Nap kalózok pedig már rég feloszlottak, így nem maradt más hátra, minthogy felkéredzkedjen egy emberi hajóra. Mindenki visszautasította, mivel gyojin volt, de Voltz nem adta fel. Jirasnál is bepróbálkozott, mikor a szigetre érkezett. A kapitánynak megtetszett a srác kitartása, ezért hajlott rá, hogy befogadja. Így az ifjú Voltznak lehetősége lett, hogy végre valóra váltsa álmát és szabadon beutazhassa a világot.

Kardforgatók: Feketekopó Testvérek
Vérdíj: 150.000.000 beli
Megjelenés:
-   „Eszeveszett”Genji: http://kepfeltoltes.hu/121104/Genji_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
-   „Pengetáncos” Urumi: http://kepfeltoltes.hu/121104/Urumi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képességek:
-  Haki használók (Kenbunshoku és Busoshoku)
-  Mesteri kardforgatók
A Feketekopó Testvérek a távoli Wano országából származó fejvadászok. Arról váltak hírhedté, hogy akit áldozatul szemelnek ki azt addig üldözik, amíg el nem kapják. Korábban még senki sem győzte le őket. Mikor a Széljárók átkeltek az Újvilágba rögtön felkeltették a testvérpár figyelmét. Missy elrablásával egy lakatlan szigetre csalták a csapatot, ahol erőiket sikeresen megosztva tőrbe csalták őket. Egyenként győzték le a Széljárók gyengébb tagjait, viszont a Jiras-Marguerite-Midas trióval már nem bírtak. A testvérpár becsületüktől megfosztva térdelt le Jiras elé mondván, hogy vereségükkel az életük a kapitány kezébe került. Széljáró viszont tudta mit kell tennie és soraikba fogadta a kétes hírű kardforgatókat.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 05, 10:36:41 írta Scratchmen » Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4 Dátum: 12 nov 06, 18:22:28 »

Rang: Kalóz (yonkou)
Kor: 34
Haki: Mindhármat használja.
Vérdíj: 970.000.000
Nem: férfi
Képesség: Öregséggyümölcs. (Képes bármit hamuvá alakítani, megőregíteni, emberekből is csontvázakat tud hátrahagyni. Tárgyakból is csak por marad, házakból is!

Történet:
31 évesen még Roger egyik hajóján szolgált. Akkor még nem kapott erőt. Képes volt mind a három Hakit használni.
Ő volt náluk az 5. tag. Roger mellett mindig kitartott, de egyedül sose boldogult. Először is 30 évesen, még nem volt Roger tagja, East Blue - n volt, egy Tokishi nevezetű faluba, ahol sokan vannak kalózok, tehát az East Blue legveszélyesebb területe. Onnan indult útnak Cosobe Speedto. Először mielőtt nekiindult útnak, Baratie - n megebédelt, aztán útnak is indult. Egy kis faluban találta magát (Arlong park)
 Viszont akkor még nem volt ott az Arlong park. Ott volt az a hely ahol sokat edzett, hogy a Grand Line - ra elérjen.
Azután ReadyTown - ba ment (Roger halála után LogueTown). Azért volt a neve ReadyTown, mert ott készültek a Grand Line - ra menni. Azután elérkezett a Grand Line - ra.
Mikor a Grand Line - ra ért, akkor először egy törött kalózhajót látott meg, Ikerfokon.
Azt a hajót felhasználta kalandja sorára. Mikor elindult, akkor elérkezett egy szigetre. A sziget neve: Woodshell.
Ezen a szigeten egy nagy épület volt a közepén. Amikor Cosobe partra szállt, elindult a város felé.
Út közben egy erdőbe ért. Akkor egyszer egy hatalmas medve jelent meg, képességei furák volt, mert kb 5-6 méterre voltak képesek elugrani, és nagyon gyorsak voltak. Azzal egyszerűen leütte a medvét. Vacsorára felhasználta.
Az erdőben nem akart aludni, mivel ez a Grand Line, veszélyes hely, meg is támadhatják még medvék, ezért késő este nekivágott.
El is érkezett a városba. A városban jelenleg aludtak. Speedto is az egyik fa sarkáára feküdt, és aludt. Kora reggel hamar felébredt. Még senki se ébredt fel. De épp időben kelt fel mivel látta, hogy a nagy épület felől tengerészek sétálnak. Speedto aztán megijedt, mert már East Blue - n kavarodást csinált. De az most nincs leírva.
Most Speedto vérdíja: 45.000.000 beli.
A tengerészek egyből felismerték. Támadásra készültek, de Speedto legyőzte őket, aztán a lakosok a nagy zajra felébredtek, nem tudták, hogy mi van ott, de egy 3 részeg ember seprűvel feléje tartott.
Ezt mondták hárman:
- Aludni szeretnénk, tehát ne ébressz fel! De már késő, most meghalsz.
Cosobe nyilván kiüttötte őket, és a nagy épületben levő tengerész kapitány az ablakból lesve, látta mi történik, és azt hiszi ez gyilkosság. Pedig csak részegek voltak, ezért ütötte ki. Ezért a vérdíját feljebb emelték Cosobe - nak.
Új vérdíja: 55.000.000 beli. Hát persze ilyen hidegvérű "gyilkosnak"....
El is ment a szigetről, de 3 tengerészeti hajó üldözte tovább.
Cosobe nem tudta, hogy mit csináljon, mert sok örvény volt körülötte, és nem tudott hova kanyarodni. A tengerészeti hajónak szabad helye volt bekanyarodni.
Cosobe hajóját, az egyik ágyú el is érte, és a hajó megsérült, ezért képtelen volt a vízbe ugornia.
Túl is élte mivel nem evett még démongyümölcsöt.
Cosobe - t nem találták meg a tengerészek, ezért visszafordultak volna, ha a víz, a hajót nem sodorja az egyik örvénybe. A 3 tengerész hajó tulajai ott lelte ki lelkét.
Cosobe, az egyik hajó kis fadarabjával, ment a veszélyes tengeren, az örvényeken túl van, remélhetőleg épségen eljut egy szigetre a Grand Line - on.
El is ért egy szigetre: Yaya.
Azon a városon gyüjtött két embert a csapatába:
Honort, akinek a vérdíja:5.000.000
Gerpetét, akinek vérdíj: 30.000.000
Azok ketten kértek hajót. A lakosok adtak nekik, mert féltek ezektől a kalózoktól.
Amikor tovább ment, egy olyan szigetre élt, ahol olyan sok ember élt, hogy kb. annál többen egy másik szigeten nem voltak az egész Grand Line - on.
Az a sziget már nincs Luffy korában mivel elsüllyedt. Víz alatti városnak nevezik, ahová emberek nem nagyon mennek.
A neve: Menspoll. (Luffy korába: Water city).
Most ezen a szigeten szerzett magának még 7 társat.
Aztán útnak keltek tovább Water 7 - ben, aztán átmentek a Triangle vizein, aztán már 650.000.000 vérdíjjal betört Impel Downba, amikor betört, és ki is tört akkor lett a vérdíja 700.000.000.
Amikor Cosobe az újvilágba ért, akkor először látták meg, hogy 14 hajó egy hajó ellen van.
Látták, hogy Rogerék harcoltak Shikiék ellen. Mikor Shiki hajója elsüllyedt, akkor Roger rátalált a leselkedő Cosobé - re, akit társaként hívta. Társa is lett, és a csapattársai is tagja lett.
Roger megtanította mind az összes tagnak a 3 fajta Hakit.
Végül az Újvilág hullámait lovagolták meg. Cosobe talált akkor egy démonygyümölcsöt; Öregséggyümölcs.
Mindent kiszárítot ami ő elé került. MEgállíthatatlanul vágtak a Grand Line - on.
Aztán később Rogert kivégzik, a csapat szétvál, és most Younkou nevét horja: 750.000.000 vérdíjjal.
Magához fogadott egy gyereket, aki Roger kapitány halála miatt sírt.

Shanks volt az. Sokáig tanította Speedto Shanks - et. Shanks is megerősödött 19 év múlva.
Egyszer mikor Cosobe elfoglalt szigetére ( az újvilágban) Big Mom, és Kaido elment, akkor Cosobe halálát lelte, pont akkor volt a Marinefordi ütközet, egyben Big Mom elment a szigetről, és Kaido ezek után rá akart támadni Fehérbajuszra, de Shanks nem engedte neki.
Ezek során az újvilágban szerzett vérdíja volt: 970.000.000

Ennyi a történetem.
Cosobe Speedto, a csonthalálos öregség ura. Így ismerik az egyik nagy legendát. Még az öreg Rayleigh is tisztelte halott társát.

Aztán 3 év múlva Luffy útnak indul, és kezdődik az új kalózkirály legenda.
Naplózva
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #5 Dátum: 12 dec 01, 15:14:03 »

Név: Drahada Raxonar (fejvadász/kalandor)
Becenév: Dra' Xonar
Kor: 20
Nem: Férfi
Származás: North Blue
Démongyümölcs: Sárkánygyümölcs (Zoan)
Haki: Nem tudja még használni, de van  Kenbunshoku Hakija

Jellemzői :
Nagyon furcsa teremtés, hiszen nem sok embernek mutatta magát be. Nagyon rejtőzködő és néma személyiség. Utálja ha valaki ártatlanokat bánt vagy terrorizál. Általában köpenyt hord hogy eltakarja az arcát. Legtöbbször a hibrid formájában garázdálkodik emiatt sok szemet vonz a kinézete.

Története:
Kiskorában a faluja elpusztult és ő egyedül volt sokáig egy erdőben, ahol megpróbált túlélni. Egy nap kalózok portyáztak azon a szigeten ő pedig fellopódzott a hajóra és megette a sárkánygyümölcsöt. Ám szerencsétlenségére rátaláltak majd szolgának állították be. Ekkor fogalmazódott meg a célja: "hogy küzdeni fog azokért, akik nyomorúságosan élnek", de számára ez még elérhetetlen volt. Egy éjjel elszánta magát és megszökött a hajóról. Vándorolt a tágas tengeren, addig míg egy kis faluba nem tévedt. Abban a faluban tanulta meg használni a démongyümölcs erejét és megpróbálta megvédeni a falusiakat. A falusiak felnéztek rá, de szörnyetegnek is nevezték. A későbbiekben egy klán elkezdte terrorizálni a kis falvat, ekkor kapta Dra' Xonar a "jegesszívű" becenevet, mert elpusztította az egész klánt főleg azokat akik bántalmazták a szeretteit. 2 évvel ezután tengerre szállt kalandorként, de fejvadászként is. Azt mondják hogy Sabaodyn tartózkodik, de ki tudja hogy azóta ott van-e vagy nem.
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6 Dátum: 13 aug 08, 07:01:54 »

Név: Lor D. Kazuma (Kalóz)
Kor: 22 év
Nem: Férfi
Származás: Egy kis kereskedő-sziget a Grand Line- on.
Képesség: -Gyümölcs: Démon gyümölcs (misztikus zoan)*
                  -Haki: Rendelkezik mind a 3 haki- val, de Haoshoku- t nem tudja irányítani. (Mint a 2 évvel ezelőtti Luffy, vagy a gyerek Ace.)
Harcstílus: Jól képzett Nitoryu használó. Használja a Soru- t, Tekkai- t és a Rankyaku- t. A többi Rokushiki technikát jelenleg nem sajátította el.
Kalóz csapat: Sebhelyes Kalózok
Vérdíja: 480.000.000 beli
Főbb ismertetőjegyei: Hosszú fekete haj, borosta, jobb szemén 3 vágás van, hátára van tetoválva a lobogójuk.

Múltja: Szülei nemsokkal születése után meghaltak... legalábbis mindenki ezt mondta neki.
A falusiak a szülei "halála" után nem törődve a csecsemővel élték tovább mindennapjaikat. Kivéve egy Suu nevű öregember. Suu a család egyetlen barátja volt. Ő vette magához a gyermeket és nevezte el Kazumának
Ahogy cseperedett fel az ifjú Kazuma egyre több borsot tört a falusiak orra alá egy kis figyelem reményébe. De soha senki nem törődött vele. A lakosok nem értették, miért kellet Suu- nak a gyerekkel foglalkoznia. Gyakran jártak hozzá fenyegetve őt, hogy ha nem tesz valamit a gyerekkel elűzik őket a szigetről.
Egy nap mikor Suu elment a közeli erdőbe tűzifát gyűjteni Kazuma leosont a pincébe, amitől nevelőapja mindig is távol tartotta. A kisfiú egy egész kincstárat talált a pincében. Elkezdett Kutakodni mikor az egyik szekrényben talált egy kis ládát és 2 katanát. Ám ekkor hazaért az öreg és látta, hogy fogadott fia lement a pincébe.  Nagyon nem örült neki, hogy rájött mit is rejteget a házában.
A fiú sokáig zaklatta Suu- t, hogy mégis mit keresnek azok a dolgok a pincében. De sosem mondta el neki.
Így ment 6 hónapon keresztül mikor Suu elmondta, hogy azokat még kalóz korában gyűjtötte. Elmesélte az ifjú Kazumának, hogy milyen életet is élt kalózként. Mint kiderült Roger- rel egy időben volt kalóz.
A fiú tudván, hogy apja egy nem mindennapi ember és ért a harchoz is megkérte, hogy eddze őt. Suu elvállata, hogy kiképzi Kazumát, de csak ha mindent belead. Így hát Kazuma 9 éves korától az edzésnek élt.
Minden napja edzéssel kezdődött és edzéssel zárult.
Egy nap kalózok támadták meg a falut. Ekkor Suu elmondta Kazumának az igazat: A szülei valójában nem haltak meg. Ohara- ról menekültek meg és a Tengerészet vitte el őket és valószínűleg még élnek. De nem tudták, hogy született egy gyerekük is, ezért menekült meg. Elmondta neki, hogy a dobozt amit régen a pincében talált a szülei bízták rá, mert tudták, hogy bármikor eljöhetnek értük. (Még Suu sem tudta mi van a dobozban.) Az öreg megparancsolta Kazumának, hogy fogja a 2 kardot és a ládát a pincéből és meneküljön el. A hegy lábánál talál egy barlangot ott találja a kulcsot a ládához, és talán még valami fontosat is megtudhat, mert szülei gyakran jártak oda.
A fiú úgy tett ahogy apja mondta. A barlang tele volt könyvekkel amikben szülei a kutatásaikat jegyezték le. Talált egy levelet is. Melyet szülei írtak Lor D. Kazuma névre. (Ekkor jött rá, hogy nem is Suu adta neki a nevét.) A levélben szülei leírják neki az igazat. Történészek voltak akik a tengert járva kutatták a történelmet. A könyvekből amiket hátrahagytak megtudhat mindent a múltról. Az eltűnt évszázad rejtélyeit, mi is a D.- k akarata. Továbbá leírják neki, hogy a ládában egy démongyümölcs van és, hogy hol találja hozzá a kulcsot. Kinyitotta a ládát és egy olyan gyümölcsöt látott amilyet soha. Legjobban talán egy fekete dinnyére hasonlított. Mivel szülei neki szánták ezért megette. Ez volt a démon gyümölcs, melynek segítségével képes démonná változni. Azonban a hibrid formát használja csak, mert ha teljesen átváltozik, nem tudja irányítani és teljesen elszabadul.
A fiú még 3 éven át edzett és tanult szülei könyvéből.
Így hát megvilágosodva nekivágott a nagyvilágnak.
Ekkor Kazuma 19 éves.
Sebhelyes kalózokhoz csatlakozása: Egyedül utazott a tengeren szülei után kutatva, mikor egy kis kalózcsapat meghívta maguk közé. Erre így felelt: "Csak akkor, ha a kapitány erősebb nálam! Nekem olyan célom van amit gyengékkel nem valósíthatok meg!"
Így hát a sebhelyesek kapitánya kiállt Kazumával. Azonban Noar (így hívják a sebhelyesek kapitányát) sokkal erősebb volt mint amire Kazuma számított.

Sebhelyes Kalózok: Ez a kalózcsapat nem rendelkezik nagy legénységgel. Mindössze 6 ember tartozik közéjük. De ők nem mindennapiak. Mindenki vérdíja több mint 200.000.000 beli és Kazumán kívül már mindenkit meghívtak a Shichibukai- ba, de mindenki elutasította. Különlegességük, hogy a kapitányon kívül nincs semmilyen rang a fedélzeten. Közös bennük, hogy mind utálják a Világkormányt és a Tengerészetet és el akarják pusztítani.

A kapitányuk, Noar akinek vérdíja 517.000.000 beli. Hihetetlen ekkora vérdíj egy olyan embertől akinek nincs démongyümölcs ereje. Mesterien bánik minden fegyverrel és a legtöbb harcművészetet elsajátította, sőt rendelkezik mindhárom Hakival is.
Utána következik vérdíj szerint Sayori (493.000.000 beli). Ő a víz gyümölcs erejét birtokolja. Továbbá rendelkezik a Kenbunshoku Haki- val is.
Őt követi Kazuma.
Majd Kurohara. Az ő vérdíja 431.000.000 beli. Rendelkezik a pisztolygyümölcs erejével. Képes bármilyen testrészét pisztollyá változtatni.
A következő tag, Yoik vérdíja 333.000.000 beli. Ő birtokolja a sebesség gyümölcs erejét. Ezzel az erővel megváltoztathatja (felgyorsíthatja, vagy lelassíthatja) bárminek a sebességét.
Végül 274.000.000 belivel Sayume, aki megette a gyógyító gyümölcsöt. Igen, hasznos képesség, de nem tud halottakat feltámasztani, illetve a gyümölcs ereje nem képes a halálos sebeket meggyógyítani.

Kazuma jelenlegi céljai: Kiszabadítani szüleit és elpusztítani a Tengerészetet és a Világkormányt, azért amit családjával tett.

Kazuma vérdíjának oka: Egyszer megtámadta a tengerészet egyik hajóját, majd csak egy embert hagyott életben. Vele egy üzenetet küldött a Tengerészetnek melyben csak annyit mondott, hogy "Készüljetek, mert jön Lor D."
Ebből a tengerészet tudta, hogy van egy eltitkolt gyereke a korábban elfogott oharai menekülteknek. Ekkor kapta meg első vérdíját: 131.000.000 beli.
Majd sorra vadászta le a Tengerészet hajóit.
Többször is megszöktek az Admirálisok elől.
Amiért kiérdemelte ezt a hihetetlenül magas vérdíjat csapattársaival együtt az az volt, hogy egy Buster Callt képesek voltak visszaverni.

*Érdekesség a gyümölcsről: Ez a gyümölcs fényben nem képes elérni teljes erejét, viszont sötétségben erősebb. Ezért Kazuma főként éjjel használja.

Jelenlegi tevékenységei: Előszeretettel vadászik 100.000.000 vérdíj felettiekre és a tengerészekre is. Jelenleg a Sebhelyes Kalózokkal új társakat és szövetségeseket keres akikkel háborút indíthatnak a Világkormány és a Tengerészet ellen.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 08, 22:10:03 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Baiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7 Dátum: 13 dec 02, 17:04:41 »

Engedelmetekkel én is elképzeltem a saját kalózomat  Nevet

Név: Farboar Maxim
Nem: Férfi
Kor: 25 év
Megjelenés: http://www.kepfeltoltes.hu/131206/Farboar_Maxim_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Származás: Grand Line (Water 7)
Vérdíj: 490 000 000 beli
Rang:
- Másodtiszt Monkey D. Luffy hajóján
Képességek:
- Démongyümölcs (Víz gyümölcs - Logia)
- Haki használó  
- Képzett kardforgató (Nitoryu)
- Rokushiki használó

Maxim Water 7-ben született egy hajóács fiaként. Mivel Maxim álma a kalózélet volt, sosem volt jó segéderő apja munkahelyén, amiért mindig kemény büntetéseket kapott. Maxim megelégelte apja kalózutálatát és 17 évesen mikor úgy érzete, hogy elég erős ahhoz, hogy kihajózzon nekivágott a tengernek. Utazásai során Rokushikit és Nitoryu technikákat tanult, majd egy téli szigeten, a Grand Line-on ahol a jövő specialistái születnek, elkészítteti saját kardjait. Shingei és Wolgouran neveket adta Vibrániumból készült kardjainak. Később összetűzésbe került Doflamingo-val melynek következtében elvesztette bal szemét. Találkozott egy ugyanolyan jó kardforgatóval, mint ő akit Ryuk-nak hívnak. Ryuk nagyon megkedvelte a 17 éves fiút és megkérte, hogy ketten együtt alapítsanak egy kalózcsapatot. Maxim örült az ötlet hallatán, de mégis nemet mondott a fiúnak. Végül a Grand Line egyik szigetén elváltak útjaik. Maxim 2 évig sodródott a tengeren, míg egy nap hírt nem kapott rég nem látott barátja hollétéről. Ryuk jelenleg Arabastában tartózkodott, így hát Maxim elhatározta, hogy odautazik, hogy meglátogassa barátját. Itt találkozott először a Szalmakalapos kalózok kapitányával Monkey D. Luffy-val. 2 héttel később meg is találta barátját, Ryuk Alubarnában volt kocsmáros. Mikor Maxim megkérdezte, hogy miért nem a kalózéletét éli azt mondta, hogy a Shichibukai egyike, Crocodile Arabastában tartózkodik. Maxim azonnal tudta, hogy mit is jelent a kalózok mellett egy Shichibukai holléte. Elbúcsúzott barátjától és azonnal vízre szállt. Mivel akkoriban nem volt vérdíja, nem volt ismert kalóz ezért könnyen el tudott menekülni a szigetről. Fél évvel később az a pletyka terjedt, hogy Ryuk-ot elkapta egy fejvadász és jelenleg Marineford-ba szállítják a kivégzésére. Egy ilyen hírrel a tudatában Maxim sem ülhetett ölbe tett kézzel. Azonnal elindult, hogy kiszabadítsa barátját a tengerészek fogságából. Eme cselekedete után, amiért 6 hadihajót elsüllyesztett és a szállított rabot megszöktette 179 000 000 beli vérdíjat kapott. Maxim meglepődött, amikor megtudta, hogy rögtön 179 000 000-val a fején kezdi nagy kalózéletét. Elvitte barátját szülőhazájába és elhatározta, hogy ő is visszatér Water 7-re megnézni családját. 2 hónappal később meg is érkezett, viszont már az öbölben észrevette a Going Merry-t ami a Szalmakalapos kalózok hajója volt. A városban ugyanabba az étterembe tértek be mind a ketten. Amikor Luffy észrevette a sebhelyes fiút, tudta, hogy valahonnan ismeri, de nem szólította meg. Amikor a Szalmakalaposok felkerekedtek, hogy elmenjenek Nico Ribin-ért Enies Lobby-ba, Maxim felajánlotta segítségét a kis csapatnak. A Bustler Call visszaverése után Luffy és csapata beismerte, hogy igen hasznos társra leltek, és amikor visszaértek Water 7-re, nekiszegezte a kérdést: „Lennél a legénységem tagja?” Maxim nemleges válasza elszomorította a Szalmakalaposokat, de megígérte Luffy-nak, hogy egyszer biztosan Nakama-k lesznek. 2 nappal később Maxim elindult a Sabaody Szigetvilág felé. Hosszú útja során Démongyümölcsöt is talált magának, mégpedig a víz gyümölcsöt melynek hatására vízemberré vált. Amikor odaért a Szigetvilágra azonnal felkereste Silvers Rayleigh-t, hogy tanítsa meg neki a Haki használatát. Négy nappal később a Szalmakalaposok is megérkeztek a szigetre. Amikor Maxim fülébe jutott a hír, hogy a Pacifisták megtámadták a Szalmakalaposokat azonnal odasietett, de Bartholomew Kuma már szétütötte őket. Nagyot csalódott magában, amiért nem tudott segíteni nekik. Dühében Kizaru-nak rontott. Kiegyenlített harc volt, még Rayleigh is meglepődött, hogy Maxim képes egy Admirálissal egyenlő félként harcolni. Amikor az Admirális belátta, hogy Maxim és Rayleigh erősek hozzá képest beismerte vereségét, és a Világkormány mindent megtett, hogy eltusolja az ügyet. Rayleigh az Admirálissal való incidens után beleegyezett, hogy a tanára lesz. Amikor a tengerészet újabb vérdíjat tűzne ki a fejére megtudták, hogy Maxim az Emberi Aukciós házban rátámadt egy Égi Sárkányra. Ez után már a világkormány sem nézhette jó szemmel a történteket, és amiért kitartott Kizaru ellen és bántalmazta az Égi Sárkányokat 490 000 000 belit tűztek ki a fejére. A Marinefordi ütközet után jómaga és a sötét király Rayleigh Amazon Lily-re indultak Luffy után. Luffy boldog volt, hogy láthatta Maxim-et, majd mikor felépült elkezdték edzésüket Rayleigh alatt. Mindketten elsajátították a Hakik használatát és két év múlva a Sabaody-n már a Szalmakalaposok hivatalos tagjaként mutatkozott be. Ezt követően megkezdték hosszú és nehéz útjukat az Új világba. A Gyojin Szigeten nagy segítségükre volt Maxim a vízgyümölcs erejével. Még maga Jinbei is elismerte víz természetű erejét. A Trafalgar Law-al kötött szövetség nem tetszett Maxim-nek, de később beismerte, hogy Law igazi bajtárs. Jelenleg két célja van:
- Monkey D. Luffy-t kalózkirállyá tegye.
- Egyszer s mindenkorra megfizessen Doflamingo-nak amiért elvesztette bal szemét.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 06, 17:22:53 írta Baiser » Naplózva
Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #8 Dátum: 15 márc 23, 22:07:02 »

Na megtaláltam ezt a témát és ki is találtam egyet.

Név: Arno Victor Dorian(Kalóz, Asszaszin=(Orvgyilkos))
Becenév: Victory, a középső nevéből képezték angolul győzelmet jelent, utalás arra, hogy rengeteg csatát megnyert.
Kor: 20 év
Nem: Férfi
Jellem:Magányos és zárkózott, a hajóján rend van, de a humort értékeli és legénysége szerint rendkívül jól tud tréfálni
Kinézet:http://vignette1.wikia.nocookie.net/assassinscreed/images/f/fb/ACU_Arno_Dorian_render.png/revision/latest/scale-to-width/240?cb=20140612112239&path-prefix=hu
Származás: Francia-Osztrák származású, Gyerekkorát a Sabaody Szigetvilágon töltötte
Képesség: -Gyümölcs: Orvgyilkos Gyümölcs:Ezzel képes használni a saslátást, vagyis képes érzékelni a veszélyt, átlát a falakon és hihetlen memóriája lesz. Emelett az embereket képes megkülönböztetni a lelkük alapján, és láthatatlaná tud válni.
-Haki:Mind a hármat mesteri szinten használja, emelett kiváló kardforgató és a tomahawkal is képes bánni
Kalóz csapat: Messengers Of The Death
Vérdíja: 480.000.000.000.000 Belli Meg 500.000 liter rum
Főbb ismertetőjegyei:Csuklya, Sötétkék ruhát hord, Imádja az alkoholt főleg a rumot. A hátán az asszaszinok jelét viseli
Felszerelése: Fantom penge: Egyik oldalon egy rejtett penge a másik oldalon pedig egy rejtett íjpuska, 2féle töltetel:Halálos méreg és "Őrjítő"
Múltja: Az úr 1695. esztendejének és a hölgy 9. hónapjának a 2. napja:
A Dorian
 családban reggel óta folyt az öröm mert megszületett a trónörökös a nemesi családban. De a fiúnak nem fűlött a foga a munkához, sokan nem értették viselkedése okát. Az apja megértette, hogy mi a titkos vágya:Hogy kalóz lehesen. 12 évesen álcázáskép elküldte egy "tanulmányi iskolába", pedig igazából egy barátjához (aki kalóz volt) küldte, hogy kitanulhassa a tengeri életet. 16 évesen befejezte a tanulmányait és másodtiszti rangot ért el. Egyszer egy viharos estén mwgtámadtak egy tengeri hajót mely rumot szálított az admirálisok számára. A hajót elsülyeszteték annak fedélzetén lévő asszaszinal pedig Arno végzett és elvette rejtett pengéjét. Az elkövetkező négy évbe letette a kalózkodást és tanulmányozta a rejtett pengét majd kifejlesztete a saját változatát. A Világkormányzat halottnak hitte ám örömük sokáig nem tartott. Mint kiderült egy neves al-admirálist köznevezett Monkey D. Garpot titokzatos módon halottnak nyilvánítotak, és sokak szerint Arno állt a háttérben. Elméletük be is bizonyosodott mikor merényletet hajtott végre Sengoku ellen aki vérző sebekel félholtan tudott csak elmenekülni. A tengerészet nem hunyt szemet e dolog felett és körözést adtak ki rá. Ezután találkozott Monkey D. Luffyval és csapatával. Luffy miután megismerkedett vele meghívta a legénységébe de ezt ő visszautasította, ezért megtámadták. Arno könnyűszerrel elbánt a legénységgel miközben ők teljes erejüket használták. Luffy Gear Thirdbe tudta csak megsebezni és akkor is alig. A csata közben derült fény démongyümölcs erejére. A harc után lenézően bánt Luffyékal, de a helyszínre megérkezett a Világkormányzat, hogy a sérelet megtorolják és elintézék a Mugiwarát. Arno hosszas csatában legyőzte az admirálisokat és a fantom pengét használva egymásnka ugrasztotta őket. Ezek után kimenekítette a Szalmakalaposokat és behatolt Marinefordba, hogy kihirdesse magát kalózkirályá. Ezek után Luffy ígéretet tett neki, hogy egy nap legyőzi és átveszi a helyét. Arno ennek jeléül átadta neki a fantom pengéjének a másolatát, hogy ne feledkezzen el az ígéretéről. Ezek után elindult az Újvilágba...
A Kalózcsapat szerzése: Az újvilágban kiszabadított pár foglyott akik a legénysége lettek.

Kormányos: Desmon Miles
Kinézet:http://static.comicvine.com/uploads/original/5/58339/2698165-desmond_miles.jpg
Képesség:Remek kardforgató hakimester
Vérdíj:500.000.000 Belli
Történet:Később

Szakács: David Cross
Kinézet:http://24.media.tumblr.com/tumblr_m99jgpQi3l1r4oftjo1_500.png
Képpeség: Démonygyümölcs:Égés gyümölcs: bárhol képes lesz tüzet gyújtani illetve eloltani, Haki
Vérdíj:500.000.000 Belli
Történet:Később

Hajóács:Haytham Kenway
Kinézet:http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121104171219/assassinscreed/images/c/c5/Haytham_Kenway.jpg
Képpesége: Démongyümölcs:Építés gyümölcs, a használó képes lesz pillanatok alatt dolgokat építeni és szétszedni, Haki
Vérdíj:450.000.000 Belli
Történet: Később

Orvos: Connor Carvaille
Kinézet:http://static.comicvine.com/uploads/original/11116/111161351/3893731-0042.jpg
Képpeség: Démongyümölcs:Vegyszer gyümölcs, bárhol képes méreganyagot és gyógyszert alőállítani, Haki
Vérdíj: 350.000.000
Történet:Később

Hírszerző: Edward Kenway
Kinézet:http://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b8/e4/de/b8e4de92eab1fa3357f94165780dd88b.jpg
Démongyümölcse:Hallás Gyümölcs, A használónak elképesztő hallása lesz, Haki
Vérdíj:300.000.000 Belli
Történet:Később

A csapat lobogója:http://p1.pichost.me/i/42/1651466.jpg

És ennyi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 20:47:35 írta Edward » Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!