24 máj 06, 21:30:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nevetések  (Megtekintve 16269 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #30 Dátum: 11 nov 15, 20:07:46 »

És mélységesen tiszteljük a szinkronszínészeket Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 11 nov 15, 20:12:23 »

Lenne One Piece magyarul akkor Dr.Hogback röhögését hogy szinkronizálnák? Szerintem röhögés nélkül senki se tudna úgy röhögni hogy fosfosfosfos.(ez így elég hülyén jött le.Nevet)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #32 Dátum: 11 nov 23, 17:48:43 »

hát ha japánul tudtak, akk biztos tudnának magyarul is. vagy összeszednének egy hülye röhögésű csávót. mondjuk tök mindegy, mert én szinkronnal soha nem néném meg xD Meg ha el is kezdenék, 350ig lenn egy kis idő, mire eljutnának.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #33 Dátum: 11 nov 23, 18:10:05 »

Pedig nyugodtan megnézhetnéd. Ha a szinkronizálásra megfelelő időt, technikát és pénz áldoznának rá akkor ugyan olyan jó lenne mint az eredeti. Ráadásul a nevetéseket nem is kell szinkronizálni mivel az eredetit is átültethetik ha akarják. A probléma, hogy ezeket nem teszik meg és mindent rohamtempóban igyekeznek létrehozni és emiatt egy trágya lesz az egész.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 18:10:42 írta rini67 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #34 Dátum: 11 nov 24, 13:15:08 »

hát a naruto szinkronján sem hiszem, hogy spóroltak, de az eredeti sokkal-sokkal jobb, már csak a hangsúlyozás miatt is. És a fordítás is totál más, a feliratos nekem jobban bejön (csók a team-eseknek, direkt az ő feliratukat keresem mindenhol). És ha úgy csinálják, hogy a nevetést meghagyják, az meg hallatszik, hogy egy másik szinkron.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #35 Dátum: 11 nov 24, 13:40:56 »

Pedig az is bőven az olcsó, gyors és hanyag melók közé sorolódik. Nézz meg egy-két régi animét mint a Slayers vagy a Trigun. Szerintem jobbak mint az eredeti hangok pedig akkor még a számítógépes lehetőségek sokkal rosszabbak voltak. A mai hang és számítástechnikával ezek szinte teljesen kikerülhetőek vagy belesimíthatóak úgy, hogy észre sem veszed a különbséget. Az is igaz, hogy azok nem ilyen bonyolultak ilyen téren mint egy OP vagy Naruto, Bleach. De például az Aang legendája nagyon jó lett. Látszik is, hogy nem az SDI készítette a szinkront. A nevetések pedig ilyen szempontból nem jelentenek kihívást a mai kor technikai fejlődésének. Amíg olyan munkát végeznek mint jelenleg a Naruto, Bleach szinkron, addig nekem is jobban tetszik az eredeti mert botrányos számomra mindkettő. Pedig van néhány nagyon jól eltalált hang mindegyikben.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 13:43:34 írta rini67 » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #36 Dátum: 13 máj 15, 21:05:15 »

Ez a szinkron egy nagyon vicces dolog.  Azert mert megvicceli a hallgatot. Kizartnak tartom, h valaha nekialljanak one piecet szinkronizalni magyarra, De ha meg os tennek Mi nem neznenk! NEM mert szornyu a szinkron hanem mert mar a fuled tobb mint 500 resz utan hozzaszokott a japan hangokhoz; tehat megviccelt a szinkron Mosolyog). Nem talaltam erre jobb szot. Pl avengerst moziban lattam angolul es magyarul nem tudtam mar megnezni. Visszafele is fennt all ez a dolog. 1 sorozatot vagy animet, konkretan a fma val jartam igy, hogy kicsit a szinkront is vedjem. Tehat a fma bolcsekkovet 2x a fma bh-t 1x lattam vegig, MINDIG magyarul. Nem birtam a japant. Szoval a lenyeg , hoy ha x nyelven megnezel tobbszaz resztegy sorozatbol, azt mas szinkronnal nemigen nezed mar meg. Rosszminosegunek hallod es csak a hibat keresed benne. Hellsinget is magyarul neztem death note ot is. Szerintem jo volt a szinkron azokban.

Eees a nevetesek hat shijolololo. Szinte mind idegesito! Szemely szerint nem orulok, hogy minden kretennek fura nevetese van csak , h ettol karakteresebb legyena karakter...
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #37 Dátum: 13 máj 24, 18:09:53 »

nevetések( főleg Zoroét kerestem )
http://www.youtube.com/watch?v=E8CpbIQi3GE

http://www.youtube.com/watch?v=SvjJ43wLp-U

http://www.youtube.com/watch?v=HIf1Mz2Gydk

http://www.youtube.com/watch?v=B3tOWaBBaUA ---> Brook

http://www.youtube.com/watch?v=EBzgy1W6HjA ---> 01:00 perctől Mihawk

http://www.youtube.com/watch?v=VyWFqtc3u-k ---> egy kis meglepetés 00:35-től kb

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 18:12:49 írta BlackBloodyRose » Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #38 Dátum: 13 aug 25, 05:50:20 »

http://www.youtube.com/watch?v=fRmBAakAZT4  - Örök kedvenc ikszdé Igaz egész Skypediat és Enelt szószerint utáltam de a röhögése vmi eszméletlen jó  Nevet  Nevet

Amitől a falra tudok mászni az Cesar shurorororoja  Gyáááá  alapból az egész karaktert ki nem állhatom, plusz amikor ott vannak a drogos gyerekek (ő tőlük majdnem agyvérzést kaptam) és már halálomon voltam, de még megkellet hallanom a shurororot is pluszba... ikszdé  Nevet
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #39 Dátum: 13 aug 25, 06:08:56 »

Nekem Enel röhögése egész normális. Én Crocodile röhögése miatt kapok agy vérzést. Nevet
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #40 Dátum: 13 okt 24, 19:37:01 »

Kedvenc nevetéseim:

Sisisisi
Shulololololo
Kisisisisi
Gurararara
HosHosHosHosHos
Harararara - vagy nem tom
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #41 Dátum: 13 okt 24, 22:11:02 »

HosHosHos? Ez kinek a nevetése? Ha Hokbak röhögése Fosfosfosfos volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #42 Dátum: 13 okt 25, 06:05:16 »

Mindenki máshogy hallja, vagy a kedvedért:

FosFosFosFos
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #43 Dátum: 13 okt 26, 21:10:41 »

foxy a kalózjátékoknál: híphíphíphíp
berakhatták volna a what does the fox say-be is  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #44 Dátum: 14 márc 13, 22:48:47 »

Nekem Doflamingo nevetése a kedvencem. Fufufu megunhatatlan. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!