24 máj 06, 16:34:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi a One Piece?  (Megtekintve 22572 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Dátum: 10 szep 22, 19:58:44 »

Ugyan messze még a vége, de ki mit gondol, mi a One Piece?
Kincs? Tudás? Kindertojás?
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 10 okt 04, 21:29:32 »

Nos szerintem a one piece benne lesz egy ládában. Mikor kinyitják egy papír lesz benne és ez áll majd rajta: Ugye érzed már legbelül? Na ez a one piece! Gol D. Roger.
Eltávolodik a "kamera" és mutatják a rengeteg legyőzött embert a rengeteg embert akiket megmentettek akik hősöknek tartják őket. Az embereket akik félik a nevüket és azokat akik tisztelik őket.
Én valami ilyesmit akarok majd látni.
Gazdagság, hírnév, hatalom akiknek mind ez megvolt A szalmakalopos kalózok. A gazdagság számomra nem a pélnzt jelentené, ha ilyen kaliberű kalóz vagyok. Inkább a rengeteg megélt kaland.
Naplózva
Rub
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15

The magican


« Válasz #2 Dátum: 10 okt 05, 12:41:38 »

Szerintem nem lenne megfelelő mivel Nami egyből szívrohamot kapna, meg hát elég gyerekes tréfa lenne egy Roger szintű kalóztól. Szerintem a Rio Poneglyph lehet mivel az az "egy darab" ami mindent tud.
Naplózva

"I don't see your death in the cards"
Hiei
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 10 okt 05, 16:01:53 »

Látom nem értetted. Aki eljut arra a szintre annak akkora ereje, híre és hatalma van, hogy a pénz már nem érték. Nami kapzsisága ide vagy oda ő tudná értékelni a szíve mélyén azt amit elért. A rengeteg helyet amit bejárt és már csak egy szigetet kell rá felrajzolni azt amin éppen áll.
A polygriff valóban értékes, de azt hiszem csak Nico Robinnak. A többieket annyira nem érdekli sztem. Maximum még Sanjit az all blue miatT:d.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #4 Dátum: 10 okt 05, 17:12:15 »

A te végkifejleted nekem kissé 666Sátán beütésű, és nem hiszem, hogy egy ilyen jó mangaka ilyen mélyre süllyedne,  hogy ellopja más ötletét, szerintem a One Piece csak sima tudás, mert ha sokat tudsz sok mindent készíthetsz és ezáltal nagy hatalomra, meg minden mi jóra szert tehetsz. De én el tudom képzelni, hogy a végén mindenki megkapja amit akar, és a One Piecet ott hagyják letakarva.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #5 Dátum: 10 okt 05, 18:01:27 »

Én az elején úgy gondoltam, hogy a One Piece egy személy lesz, de ki tudja? szerintem csak az író (vagy ő se?)  >.<#
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6 Dátum: 10 okt 05, 18:06:01 »

De én el tudom képzelni, hogy a végén mindenki megkapja amit akar, és a One Piecet ott hagyják letakarva.

Ez Luffy-nál hogy működne? Nevet Ahol én tartok ott a célja a One Piece megtalálása,szóval ez így nem nagyon jönne össze^^
Amúgy Hiei verziója tetszik,valami ilyesmit én is el tudnék képzelni a végére.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 05, 21:25:26 írta Mistich » Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 10 okt 05, 20:48:01 »

Nem ovlasok 666 sátánt szal ne haragudj, hogy hasonlít rá;).
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 10 okt 05, 22:48:22 »

Én is úgy gondolom, hogy alapvetően valami ilyesmi lenne a kincs. Szabadság, kaland, barátság, az élet örömei alapvetően. Az viszont nem lehet kizárni, hogy más dolgok, titkok is vannak ott emellett a titok mellett. Például a Rio és más titkok is a történelemből. Hogy Rogerék miért nem használták fel az majd akkor kiderül ha Luffyék odaérnek. Szerintem nem volt felkészülve rá a világ akkor még. Hogy most fel van készülve, az majd kiderül? Kicsit soká lesz ez még. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9 Dátum: 10 okt 09, 13:24:32 »

Azt ugyan nem tudom, hogy Roger többi társa miért nem használta fel (bár valószínűleg az iránta érzett tisztelet miatt), de Roger konkrétan halálos beteg volt úgyhogy nem hinném, hogy elegendő ideje lett volna véghezvinni egy ilyen tettet.
Valószínűnek tartom, hogy pontosan ezért mondta el a kivégzésén, hogy hol is van elvégre aki eljut oda az valószínűleg arra is képes, hogy felhasználja.

Mindenesetre biztosan nem véletlen, hogy sem Shanks sem Rayleigh sőt még Shiro Hige sem nyúlt hozzá a One Piecehez valószínűleg ez ahogyan Hiei is említette nem pénz vagy ahhoz hasonló hanem valami teljesen más, de azért érdekes, hogy bár elméletben ez a világ legnagyobb kincse, de a legerősebb és leghíresebb kalózok vagy éppen a tengerészet sem próbálja megkeresni vagy megszerezni.

Szerintem a manga végén sem fog kiderülni, hogy mi is a One Piece.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10 Dátum: 10 okt 09, 14:06:36 »

Azért nem hinném, hogy idő hiányában nem használták fel. A megtalálás után még évek teltek el mire feladta magát Roger. Ha viszont megfigyeled Roger volt legénységének általunk megismert tagjait (Rayleigh, Shanks,Buggy) akkor mind vidám, életszerető emberek. Nagyon valószínű, hogy olyanok mint Buggy nem is látták az One Piecet. Ott voltak, csak nem tudtak hozzáférni vagy csak egyszerűen nem tudták megérteni annak jelentőségét akkor még. Roger biztos, hogy tudta volna használni hiszen pont olyan képessége volt, hogy belelátott a dolgokba és megértette annak működését. Teljesen más megfontolásból nem használta fel és éppen azért mert belelátott a dolgokba így megértette, hogy mi fog történni ha felhasználja. Persze feltételezve azt, hogy ez egy tárgy és nem valami más dolog.

A haditengerészettel kapcsolatban pedig ép az a probléma, hogy ők megpróbálják megakadályozni, hogy megszerezze valaki, viszont ők sem képesek megszerezni mert őket meg pont a kalózok és esetleg más dolgok akadályozzák meg ebben. Gondoljál például itt a hét nagy kalózra (most már csak hat de biztos lesz Fehérszakáll helyet más) ezen a poszton. Én is úgy gondolom, hogy ez nem egy olyan tárgy amit csak úgy magával cipelhet az ember. Inkább tudáshoz, boldogsághoz, szabadságszeretethez közném a létezését. Viszont azt is gondolom, hogy van azért ott olyan kincs is amit használhatnak, ha akarnak de nem mindenki tudja megtalálni. Itt gondolom a "D" jelentőségét fontosnak jelezni. Szerintem csak ők képesek megtalálni, akik valamilyen örökségüknél fogva magukba hordozzák ezt a betűt a nevükben. Másoknak esélyük sincs erre.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11 Dátum: 10 okt 09, 14:16:06 »

De, ha Roger mindent ilyen jól átlátott azt is beláthatta, hogy nincs hozzá elég ideje.

Egyébként Shiro Hige nem shichibukai hanem yonkouvolt, de mindegy.
A mondandód D.-s része lefedi azt amire én is gondoltam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12 Dátum: 10 okt 09, 14:35:28 »

De most mi köze az időnek ahhoz, hogy belelátott dolgokba és megérti annak működését. Az előzőben írtam, hogy a megtalálás után még évekig élt. Ne mond azt, hogy ez nem lett volna elég idő bár soha nem lehet tudni. Dehogy azért nem használta mert beteg volt, azt kétlem.

Nem mondtam, hogy shichibukai lett volna Fehér szakáll mivel én is erre gondoltam (nem emlékeztem a nevükre) és ezért írtam 7 főt, ami Fehér szakáll halálával csak 6 lett. A shichibukai csak 6 fő és őket mind ismerjük is. Lesz Fehér szakáll helyett más. Gondolom tudod kire gondolok. Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13 Dátum: 10 okt 09, 14:57:54 »

Az időnek pont ehhez van köze teszem azt ha tudta, hogy megvalósítani azt amire a one piece létre lett hozva 13 év, akkor mondjuk az az ő maradék idejében nem lett volna lehetséges.

Shiro Hige (ami fehér bajusz és nem fehér szakáll) pedig yonkou volt amiben négyen azaz 4-n vannak (ahogyan erre ez az oldal is kitérhttp://onepiece.wikia.com/wiki/Yonkou[/i]]http://onepiece.wikia.com/wiki/Yonkou) és mivel ő meghalt így már csak három maradt.

Úgyhogy én nem értem mi akar lenni ez a 7-bő 6 lett dolog, de gondolom majd elmagyarázod.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 10 okt 09, 16:41:53 »

Emberek tisztán érthetően elhangzott, hogy az utolsó szigetre eddig csak Gol D. Roger jutott el. Senki más. Shirohige azért nem szerezte meg a One Piecet mert úgy hiszem ő a maga módján akart királlyá válni. Shanks sztem tudja mi a One Piece vagy nincs rá szüksége vagy olyan dolog ami nincs hasznára. A másik 2 Yonkou ez eddig ismeretlen. Wiki azt írja az egyik valami big mama a másik meg egy faszi viszont Garp gondol rájuk és ott mind a 2 férfi.
Rogerre meg annyit, hogy ha valami über durva fegyver volt se akarta használni, ha meg Rini állítása igaz, hogy rájött milyen félelmetes dolog nem mondta volna meg, hogy létezik és keressétek meg. Rogernek egyetlen egy célja volt lévén tudta, hogy megfog halni... hogy elindítsa a kalózok korát. Ez volt az utolsó és egyik legnagyobb tette.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!