24 máj 06, 12:39:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.  (Megtekintve 29219 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #45 Dátum: 13 aug 28, 07:42:16 »

Ez olyan kérdés amire mi is választ várunk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #46 Dátum: 13 aug 29, 11:15:19 »

Értem, köszönöm a választ. Tényleg remélem h vmi ütős lesz Nevet
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #47 Dátum: 13 okt 24, 19:40:57 »

Hmm, a D..... A D az szép betű, és ez díszíti a nevét.   Nyelvesít

De szerintem a D akarata, a kitartóság akarata, amely egyenesen a célig repít, és nem fékezi meg őt, semmi akadály, se tűz, víz, meg emberek. Csak én. - By EESmiley

Milyen költői. Nyelvesít Nálam ez már költői szint. Ismétlem: NÁLAM!
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #48 Dátum: 14 jan 16, 20:43:52 »

Sokan írták, hogy a D.-k egy, az üres században kiírtott nép leszármazottai. Ezt azért nem tartom valószínűnek, mert ismerve a világkormány politáját, ha egy utált népnek túlélői vannak, akkor azt levadászták volna (lásd Ohara-Robin). Tehát nem hagytak volan túlélőket. Persze itt is lehet spekukálni: az újonnan megalapult Világkormány végül kegyelmet ad nekik, mert  kinézem, hogy az arabastai Nefertiti királyi család közbenjárt értük, ugye ők is sárkányfiak lehetnének. A másik dolog, hogy a legtöbb D. akivel találkoztunk, az rohadt erős, ergó nehéz lehetett őket megölni. Egyetlen kivétel talán Saul, de ő pedig ismételten cáfolja az elméletet: egy óriás és egy normál ember, hogy származhatna ugyanabból a népből?
A D. tulajdonságát már leírták, és tényleg, az összes D.-ben közös vonásokat fedezhetünk fel. Én még azt tudom elképzelni, hogy valamilyen királyi családok a D.-k, bár ennek se túl nagy a valószínűsége, de megtörténhet.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #49 Dátum: 14 jan 16, 21:15:10 »

Közben eszembejutott még egy lehetséges változat. Az ördöggyümölccsel kapcsolatos. Azt írták, hogy a tenger démonai teremtették (vagy valami hasonló). Először azt hittem, hogy valami szörnyek vagy mittomén, de semmiképp se emberek. Mi van akkor, ha a D. Demon, vagy Devil...? És ők lennének a tenger démonai/ördögei. Mondjuk az egyik szépséghiba, hogy a "démon akarata" rosszul hangzik. A másik meg az, hogy ha japánul nem kapcsolódik (tehát nem d-s betűs az ördöggyümölcs megnevezése), akor bukik az egész.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #50 Dátum: 14 jan 16, 22:10:31 »

Jó lenne, ha elolvasnád a fórumszabályzatot, a dupla hozzászólás nem megengedett.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #51 Dátum: 14 jan 16, 22:25:34 »

Most hogy így emlegeted Saul-t eszembe jutott az (többször is) hogy lehet hogy óriás nem kell szimpla embernek lenni hogy valaki D. legyen. Lehet hogy csak örökölte valaki akaratát. Úgy mint Marienford-ban is. Marco azt mondta hogy Luffy fogja örökölni Ace akaratát. Rayleigh is említett valamit Roger-rel kapcsolatban de már nem emlékszem.  Gondolkozik
(Bocsi a sok szóismétlésért)
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #52 Dátum: 14 márc 17, 21:12:08 »

Gondolkodtam egy kicsit a "D" dolgon és találtam valami közös vonást, ami lehet jelentéktelen: amikor meghalnak mosolyognak. Ez igaz volt Rogerre, Acere, Saulra, sőt Lougetownban amikor Luffy azt hitte, hogy megölik ő is mosollyal halt volna meg.
Mint írtam, lehet jelentéktelen dolog (sőt valószínűleg az is), de egy kicsit érdekes.
Ha már valaki írtam előttem, akkor elnézést.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #53 Dátum: 14 márc 17, 22:26:27 »

Felvetheted úgy is, hogy ők mind megpróbálták vidáman élni az életüket, minden megkötés nélkül. Ez is egy közös jellemvonásuk mindannyiuknak, még BB-nek is.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #54 Dátum: 14 márc 18, 15:42:34 »

Kivéve BB-t, mert amikor ő majdnem meghalt Fehérbajusz által, ő nem mosolygott.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #55 Dátum: 14 júl 31, 17:26:06 »

Felvetheted úgy is, hogy ők mind megpróbálták vidáman élni az életüket, minden megkötés nélkül. Ez is egy közös jellemvonásuk mindannyiuknak, még BB-nek is.

Nem azért akarnak annyira boldogan élni, mert van vmi amit elnyomnak magukban? Mint egy emlék. Mintha lett volna egy előző életük és az abból megmaradt emlékeket akaratlanul elzárnák. Az Ősi Királyság lerombolása, igázása okozta trauma miatt.
Bár akkor inkább lennének depressziósak... Vagy csak "ez nem a pokol, ne add fel"... stb
Majd egyszer, amikor ott lesznek, akkor  egy hirtelen villanás mindenre emlékezteti majd Luffyt, vagy akár egy másik D.-t, mert ki tudja. Aztán bumm, mennek a hadak Marijoaba. I'm just kiddin'.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #56 Dátum: 14 júl 31, 19:58:53 »

Kivéve BB-t, mert amikor ő majdnem meghalt Fehérbajusz által, ő nem mosolygott.

Luffy is csak akkor mosolygott amikor már elkönyvelte, hogy meghal.Csak úgy mint Roger.
A többi harcánál vért izzadva szenvedett a győzelemig.

Ha BB is elkönyvelte volna magában, hogy a következő 5 másodpercben meghal, akkor lehet elmosolyodott volna, átgondolta volna az életét fél másodperc alatt vagy valami hasonló de mindegy is, hogy miért.De nem így tette még harcolt az életben maradásért.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #57 Dátum: 14 júl 31, 20:49:39 »

Teach nyilván nem rendelkezik az összes pozitív tulajdonsággal mint a többiek, de meg is jegyzi Fehérbajusz-papi hogy nem ő az akiről Roger beszélt.
Ő amúgy egy számító "dög", míg a többiek szitne semmit sem terveztek meg; és két gyümölcsel plusz az impel down szökevényekkel elinalt akainu elől, ugyan kérlek  Pojén
A szemembe ő nem igazi D.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #58 Dátum: 14 júl 31, 21:25:45 »

Ebben mondjuk én is egyetértek veled de attól, hogy D még nem kell agyatlan hülyének is lenni mint Luffy.
Taktikai visszavonulás is létezik bár az a jelenet amit említettél nem volt rendesen kidolgozva szerintem.

Oké, hogy BB nem WB ( ikszdé ) de attól még az ereje nála van és ha csak század olyan hatékonyan is tudja használni azért mégis annak az embernek az ereje volt aki ellen kellett az egész tengerészet, és már korántsem a fénykorában volt + még BB ezen kívül is erős az egyik legOPbb gyümivel.

a csapatáról nem is beszélve nem is értettem Akainu, hogy mehetett utána magában egy hajóval.Nagyképűségnek is van határa.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #59 Dátum: 14 aug 01, 18:43:20 »

Nem tudom mennyi köze van a D.-nek ehhez. Viszont biztos vagyok benne, hogy Roger és Luffy is megmutatkoztak már a jelei. Illetve Rogernél eddig konkrétan nem láttuk. Viszont régóta böki a csőrömet. Eddig rengetegszer újra néztem a one piecet. Így a részletek is jobban megmaradnak.

Zeff szavai után kezdtem gondolkozni ezen. Azt mondja mikor nézi Luffyt, hogy: "majdnem olyan mint aki képes visszautasítani a halált". Ezt első öt alkalommal átsiklottam. Azt utána elkezdtek beugrani Luffy harcai. Ott volt Krieg halálra verték talán meg is mérgezték, de ő túl élte. "Sírom? Az én sírom? Nem ez lesz a hely ahol meghalok". Végül túl élte és nyert.
Aztán jött Croko-boy az lényegtelen, hogy egyszer megmenti Robin másodjára szerencséje van a vízzel, de lent a katakombában megmérgezi Crocodile agyon verik és minden alkalommal felkel. Croci meg is jegyezte neki, hogy a méregnek már rég hatnia kellett volna, de Luffynak látszólag semmi baja. Luffy itt megint kijelenti, hogy nem fog veszíteni, mert ő lesz a kalózkirály és felül fogja múlni őt. Az ellenszert jóval később kapja meg Robintól.

https://www.youtube.com/watch?v=aB1OVJVoqJA

Aztán jött Lucci. Gyakorlatilag meghalt esélye se volt és ő még is mindig felkelt és folytatta. Itt is kijelentette, hogy amíg nem győzi le addig nem fog kidőlni.

https://www.youtube.com/watch?v=EHbDD23Arhk

Azt asszem jött Magellán. Más már réges régen meghalt volna a méregben, de ő túl élte és még utána Iva kezelését is. Mindegyikben meg kellett volna purcannia. Ő túl élte, mert eldöntötte, hogy túl éli.
Azt jött  Marinford ott is rég ki kellett volna lehelnie a lelkét, de nem tette...

Ez túl sok véletlennek. Felteszem Luffynak ez lesz az a képessége, ami mindennél félelmetesebbé fogja tenni. Képtelen lesz meghalni, amíg nem teljesítette azt amit kitűzött maga elé célként ergo tényleg visszautasítja a halált. Roger valszeg szintén ilyen lehetett. Tudjuk is, hogy önként ment meghalni.
Persze koránt sem biztos, hogy bármi köze lesz a D.-hez.
Amúgy már nagyon várom a visszaemlékezést Kureha-ra és Zoro mesterére. Mind a ketten fontos szereplők lehettek a múltban. Zoro mestere sztem Dragon oldalán. Kureha pedig Dragon vagy Roger részéről. Mindezek mellé pedig bejön a tippem, hogy Franky apja Vegapunk elégedett leszekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!