24 máj 06, 14:23:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.  (Megtekintve 29221 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #15 Dátum: 10 dec 28, 14:54:00 »

Én ebből a világból kinézem hogy csak azért, mert jól hangzik:D(Vagy mert egy klán)
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #16 Dátum: 11 feb 25, 19:50:13 »

Nekem különösebb ötletem nincs a D jelentésére, de az tuti h egyenlő a nemnormális szóvall. xD Szerintem valami tetszetős magyarázatot ad majd rá Oda, hisz eddig mindent rendesen megtudott magyarázni a története folyamán, tudja ő, hogy mit csinál. Am meg a D tényleg jól hangzik ott középen..én egyelőre élvezem, hogy nem tudom a jelentését, nem idegesít komolyabban az egész, már megbirkóztam egyszer egy D megfejthetetlenségével a D.Gray-man során..egy ideig sztem még ezt is kezelni tom. xD
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #17 Dátum: 11 márc 01, 19:40:04 »

Javitsatok ki ha tévednék de Robin multjába megemlitenek egy királyságot,akik az elveszet századba éltek és nagyon bikák voltak.Szerintem annak a királyságnak a leszármazottai a D. k.A D-kröl érdemes azt tudni ,hogy álmaikért mindenre képesek és ha kell szembenéznek a halállal Gol D. Roger mosolygot a kivégzésén,amikor Buggy meg akarta ölni Luffyt ő is mosolygott.
Bár ez csak az én feltételezésem de a D-k szerintem mind Király Haki használók.És gondolom közük van a Rio Poneglyphez meg a Plutonhoz is.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #18 Dátum: 11 márc 02, 12:33:23 »

Micsoda felvetések... Ohh My God
Talán, ha visszaolvasnál kőkemény 1 oldalt akkor ezeket már ott is elolvashattad volna.

Mindenkinek lehet véleménye.  Ezt le is írhatja. Ha ez a véleménye és így látja mit írjon? Hazudjon? Inkább rád igaz az, ha ezt nem írod be most nem kéne ide írnom. Cáfolj rá, ha tudsz... nem tudsz?

Csodás, hogy van véleménye és az is szép, ha kifejti, de, ha ugyanazt írja le amiket előtte már valaki(k) kifejtett(ek), akkor semmi értelme nincsen annak, hogy leírja.
Főleg nem úgy mintha ezeket mind ő találta volna ki és mindez soha senkinek nem jutott volna eszébe.
Egyébként, ha semmit nem tesz hozzá az adott témához a véleményével, akkor az éppen olyan, mintha nem is írt volna, és igen ez az én hozzászólásomra is igaz, ha gondolod töröld nyugodtan, ám ettől az előttem író hozzászólása is éppen ugyanúgy felesleges marad.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 02, 14:46:39 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #19 Dátum: 11 márc 02, 14:52:52 »

"Mit jelent a D. és kik viselik?"
Én olvastam az előző oldalt és nemsürjen találtam olyasmit amit én irtam,de ez mindegy.Az a vicc hogy felvagy háborodva mikor éncsak kifejtettem a véleményem,én ezt nem másoktol "loptam" ez az én véleményem.Erröl ennyit.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #20 Dátum: 11 márc 02, 15:25:22 »

Javitsatok ki ha tévednék de Robin multjába megemlitenek egy királyságot,akik az elveszet századba éltek és nagyon bikák voltak.Szerintem annak a királyságnak a leszármazottai a D. k.A D-kröl érdemes azt tudni ,hogy álmaikért mindenre képesek és ha kell szembenéznek a halállal Gol D. Roger mosolygot a kivégzésén,amikor Buggy meg akarta ölni Luffyt ő is mosolygott.
Bár ez csak az én feltételezésem de a D-k szerintem mind Király Haki használók.És gondolom közük van a Rio Poneglyphez meg a Plutonhoz is.

Érdekes dologra lettem figyelmes (legalábbis azt hiszem).
Szóval azok akiknek a D. benne van a nevében valamilyen úton módon, de mindig szembekerülnek a világkormánnyal és a tengerészekkel.
Szinte már már ösztönös módon, szóval szerintem azoknak a leszármazottai lehetnek akik ellen létrejött a világkormány és valamilyen különös kapcsolatban állhatnak azzal a bizonyos Rio Poneglyphhel is amit Robin annyira keres sőt a nyelv amivel a Poneglyphekre írtak az is az övék.
Sőt úgy gondolom, hogy ezeknek az embereknek hatalmas szerepe van abban, hogy a Grand Line miért olyan amilyen gondolok itt a túlzott változatosságú éghajlatokra és a különös mágneses mezőkre.

Mit jelent a D. és kik viselik?

Véleményem szerint akiknek meg adatott a D. képesek egy célért az életüket is adni minden gondolkodás nélkül. Mindent enmgtesznek azért, hogy azt megszerezzék.
Szerintem ez a D.-k akarata.


Bár ez csak az én feltételezésem de a D-k szerintem mind Király Haki használók.

Ez mind új volt a véleményedben, egyébként meg nem igaz.
Sem Monkey D. Garp, sem Marshall D. Teach (Kurohige) sem Jaguar D. Saul nem használja.


Egyébiránt elhiszem, hogy nem loptad és a saját véleményed, de mivel olyan ismerősnek tűnt (vajon mitől...  Gondolkozik  Nevet), így én is csak kifejtettem a véleményem.
Úgyhogy valóban, erről ennyit. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #21 Dátum: 11 márc 02, 15:45:44 »

Ha jól emlékszem akikről tudjuk, hogy képesek használni a Királyi Hakit, akkor  ezek a személyek:

Luffy - Láttuk már kétszer nála a használatot de nem tudta/tudta irányítani
Dragon - Garp említi meg, hogy várható volt mint az apjánál
Rayleigh - Láttuk használni a kereskedő házban
Shanks - Láttuk használni Shirohige hajóján
Shirohige - A kalózai említik meg miután Luffy használta a HQ csatában.
Hancock - Maga mondja amikor Luffy a ringben harcol és használja ezt a formát.

Persze ez nem zárja ki azt a lehetőséget, hogy lesznek olyan személyek is, (akár olyan is akit eddig láttunk) hogy nem használta de mégis ismeri és olyanok is akikkel később kerülnek kapcsolatba. Lásd Coby lehetőségét.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 02, 15:51:06 írta rini67 » Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #22 Dátum: 11 márc 02, 17:43:41 »

heo olyan sok feltételezést nem lehet szőni erröl,szóval ne csodálkozz hogy hasonlit a véleményem másékkal.A világkormány nem a D-k ellen jött létre hanem a gonosztevők ellen,mivel Monkey D. Garp sem gonosztevő.Az már más hogy a D.k nagyja gonosztevő.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #23 Dátum: 11 márc 02, 18:11:35 »

Nos először is le vagyok nyűgözve, hogy elsőre jól írtad le a nevem, ezt köszönöm.

A témával kapcsolatban pedig: "...azoknak a leszármazottai akik ellen létrejött."
A világkormány alapját alkotó 20 királyság szövetsége az ellen az ősi birodalom tagjai ellen jött létre akikről én beszélek és szerintem az ő leszármazottaik.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #24 Dátum: 11 márc 03, 14:46:00 »

Ezt honnan tudod hogy ellenük jött létre?Mék résznél van?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #25 Dátum: 11 márc 11, 17:19:03 »

Clover professzor mondja mikor Robin visszaemlékszik a gyerekkorára, ott mond el egy pár dolgot, részben emiatt a tudás miatt pusztította el a tengerészet Ohara szigetét a Buster Call segítségével.
Egyébként konkrétan innen frissítettem fel az emlékeimet. LINK (katt a LINK szóra).
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Locsos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #26 Dátum: 11 ápr 03, 18:44:54 »

És mivan ha a D. egy város vagy birodalom volt? Csak a röviditése?Egy birodalom amiben éltek óriások és mindenféle emberek.És ők valami legendás embernek a leszármazottai.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #27 Dátum: 11 júl 14, 14:39:39 »

És mi van ha a D jelentése Dilinyos:P  Mert hát van pár dinka aki rendelkezik a D.
Naplózva
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #28 Dátum: 11 szep 14, 14:19:35 »

Na, elérkezettnek tartottam az időt, hogy feljöjjek a fórumra. Épp a könyvem történetén gondolkodtam(amit írni akarok), mikor eldöntöttem, hogy beleszövöm a "végzet" szó kezdőbetűjét a főszereplőim nevébe. Sokat gondolkodtam, hogy milyen nyelven legyen, míg a latint választottam. A "végzet" latinul "fatum", aminek kezdőbetűje "F". Hogy miért lényeges mindez? Hasonlóságot kezdtem felfedezni a One Piece "D"-jével. Valahonnan ismerős ez a rövidítés, gondoltam. Aztán végiggondoltam a "végzet" szót több nyelven, míg megálltam a "destiny" szónál. D-Destiny. A D akarata- A végzet akarata. Ez az én véleményem. Természetesen ez csak spekuláció, semmi több.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #29 Dátum: 11 szep 14, 18:46:44 »

Az első normális aki a kezdőbetűre próbál asszociálni erre eddig én sem gondoltam már egyre kíváncsibb vagyok
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!