24 máj 06, 17:59:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.  (Megtekintve 29223 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei
Vendég
D.
« Dátum: 10 szep 22, 17:25:17 »

Mit jelent a D. és kik viselik?

Véleményem szerint akiknek meg adatott a D. képesek egy célért az életüket is adni minden gondolkodás nélkül. Mindent enmgtesznek azért, hogy azt megszerezzék.
Szerintem ez a D.-k akarata.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 17:26:35 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #1 Dátum: 10 szep 22, 17:38:27 »

A D-k akarata szerintem valami annyira nagy horderejű dolog amiért a világkormánynak megéri titokban tartani a poneglypheket. szerintem az a Pluton meg ezek a hülyeségek lehet hogy babacsőrgők ahhoz képest ami vana  rio poneglyphen. Nem fegyver hanem valami bizonyítéka  world goverment ellen Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2 Dátum: 10 szep 22, 17:58:42 »

Amikor meglátok egy karaktert a D. névvel mindig Nietzsche és az übermensch szavak ugranak be.
Az ember feletti ember aki egy célból él mégpedig a célja beteljesítésért, aki abban hisz, hogy hisz valamiben, aki mindig azt teszi amit ő helyesnek vél és nem utolsó sorban, ha kell kiöl magából minden érzelmet és rideg akár a hideg acél.
Semmi és senki sem állíthatja meg, akarata megtörhetetlen és felülmúlhatatlan, elmegy a legvégsőkig vagy akár tovább is.
Persze ugyanakkor van egy saját elvrendszerük amibe többnyire nem fér bele az árulás a becstelenség vagy a hűtlenség és még sok minden más sem.
Igazából az ilyen ember nagyon ritka és gondolom ezért is van ilyen kevés a One Piecen belül is, de ugyanakkor egymást a lehető legjobban tisztelik és elismerik még ha ők maguk a lehető legjobban különböznek is egymástól a D. az ami összeköti őket egy érthetetlen kapcson keresztül legalábbis annak aki nem birtokolja azt.

Én valami ilyesmire gondoltam ezzel kapcsolatban.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #3 Dátum: 10 szep 22, 18:09:36 »

Figyu BLackbeard az álmokat és a célokat elnézve mindenben különbözik mint1 általad leírt D. Megölte egy barátját egy nyüves ördöggyümölcsért Nevet Amielőtt meg nem tudtam h ő Blackbeard azaz amikor skypiea előtt találkozott lufyval akkor jóarcnak tűnt Nevet Álmokról beszélt meg minden ez egy D re vall. De amikor Ace-el harcolt akkor már látni lehet rajta hogy ő azért tényleg másabb Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4 Dátum: 10 szep 22, 18:18:27 »

Mint ahogyan írtam is többnyire nem fér bele és, hogy saját elvrendszerük van.
Mindenesetre azt te sem mondhatod, hogy nem tisztelte Luffy-t vagy Ace-t, mint embert és ellenfelet hiszen a harcok során egyszer sem vette őket félvállról  sem a tetteiket sem pedig azt amit mondtak neki vagy éppen azt ahogyan ők gondolkodnak, persze nyilván mindenki szemében más számít bűnnek vagy piti dolognak akárcsak a kettőnk esetében, de azért te is megláttad benne mindazt ami egy D.-re utal.

Egyébként azzal sehol nem találkoztam, hogy azt a fickót akit megölt a gyümölcs (és egyébként álmainak, céljainak legfőbb kulcsának tekintett eszközért is egyben, ami azért nem elhanyagolható tekintve a jellemzőket amiket leírtam) megszerzésének érdekében valaha is a barátjának tekintette volna.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 10 szep 22, 22:04:37 »

B.B. Maga mondja, hogy azért ölte meg azt az ember mert az volt az egyetlen gyüm,ölcs amire igazán vágyott. Arra volt szüksége, hogy király lehessen.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #6 Dátum: 10 szep 23, 16:36:42 »

Azonban vnn egy rész amikor mondja h nagyon jóban voltak de a gyümölcsért bármire képes Nevet
Naplózva

chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #7 Dátum: 10 szep 23, 16:46:40 »

Ez nem bizonyít semmit, Blackbeard igenis egy tisztességes ember... legfeljebb nem a mi értékrendünk szerint. Nyelvesít

Másrészt pedig szerintem a D. többet takar, mint egyszerű akaratot, vagy erkölcsi kódexet, mert ezek mind a szocializációs folyamat során alakulnak ki - elvileg -, a betűt pedig születésükkor kapták meg.
Naplózva
Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #8 Dátum: 10 okt 01, 19:41:47 »

Szerintem a D. az valami klán szerüség lehet van valami rejtett képességük ..
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9 Dátum: 10 dec 27, 01:45:32 »

Érdekes dologra lettem figyelmes (legalábbis azt hiszem).
Szóval azok akiknek a D. benne van a nevében valamilyen úton módon, de mindig szembekerülnek a világkormánnyal és a tengerészekkel.
Szinte már már ösztönös módon, szóval szerintem azoknak a leszármazottai lehetnek akik ellen létrejött a világkormány és valamilyen különös kapcsolatban állhatnak azzal a bizonyos Rio Poneglyphhel is amit Robin annyira keres sőt a nyelv amivel a Poneglyphekre írtak az is az övék.
Sőt úgy gondolom, hogy ezeknek az embereknek hatalmas szerepe van abban, hogy a Grand Line miért olyan amilyen gondolok itt a túlzott változatosságú éghajlatokra és a különös mágneses mezőkre.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
numen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #10 Dátum: 10 dec 27, 14:00:14 »

Kivéve a nagyfatert.


Szerintem mindegyik figura második neve "Dániel"... bye bye
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 14:01:12 írta numen » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11 Dátum: 10 dec 27, 14:13:12 »

Azért ez nem egészen igaz elvégre segített Rogernek a fiával kapcsolatban aztán felnevelte azt.
Többször is hagyta meglógni Luffyt és Ace kiszabadításánál is úgy tett mintha legyőzték volna, valamint a saját fia Dragon ellen sem tesz semmit évtizedek óta.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #12 Dátum: 10 dec 27, 14:30:22 »

Monkey D. Garp nem a világkormány ellen van csak ha nem muszáj nem öli meg a családtagjait.És azt hogy mennyire a Navy oldalán van azt láthattuk az Ace kiszabadítós részeknél.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 10 dec 27, 14:52:49 »

Garp papi a Navi hőse de ettől függetlenül leginkább ő viselkedik emberként az egész csordából. Nem az az elvakult fan mint a többi agy mosott báb a haditengerészetnél. Ő tartotta meg legjobban az emberségét. Azt azért vitatnám, hogy segített Luffy-nak Ace kiszabadításánál mert minden teketória nélkül lecsapta volna Luffyt. Az a helyzet Ace-vel illetve Luffy-val ugyan úgy érzékenyen érintette őt mint Luffyékat, mégis a kötelességének teljesítése mellett döntött a családjával szemben. Nem is csodálnám ha visszavonulna a történet előrehaladtával a haditengerészettől. Az meg, hogy a fiával, Dragonnal nem csinál semmit? Nem is csodálom mert szinte senki sem tud csinálni semmit vele szemben.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 19:19:27 írta rini67 » Naplózva
numen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #14 Dátum: 10 dec 27, 19:05:01 »

oké oké, én most láttam először élesben, water 7 után:D
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!