24 máj 06, 22:46:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik démongyümölcsöt ennéd meg vagy milyen lenne a sajátod?  (Megtekintve 55416 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #210 Dátum: 13 aug 23, 19:44:00 »

Hiei, ha már marásról van szó, akkor jöhetne egy kis "savgyümölcs" Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #211 Dátum: 13 aug 23, 20:10:12 »

Megváltoztattam a döntésem. Az előző gyümölcs csak selejt.

A fa gyümölcsöt akarom megenni, hogy fa emberként megmentsem a fákat. Nevet A kivágott fák helyére újat növesztenék és így nincs mi kárba vesszen. ikszdé

Viccet félretéve, szerintem ez egy jó d.gyümölcs lenne harcra és támogatásra is. Egyedül az ártalmas a fa testemnek ami gátol a mozgásban, mint pl a jég és ami el pusztítja a fa testem, meggátolva a regenerálódástól a láva és tűz, na meg a Haki.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #212 Dátum: 13 okt 24, 19:45:27 »

Fa gyümölcs. Hát, én nem nagyon tudom értelmezni a fa gyümölcsöt. Magyarázd el a használatát.
Maga te vagy a fa? És gyökerek jönnek ki a testrészedein?
Naplózva
kukuki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #213 Dátum: 14 feb 01, 18:24:31 »

Na szóval én sok féle gyümölcsöt kitaláltam ebből mind 3 kategóriába írok egyet-egyet nem minden posztot olvastam el a témában előre is elnézést ha olyat írok amit már valaki említett.
Mitikus Zoan:
Nagyon tetszett nekem Marco gyümölcse amely talán az egyik legjobb védekező gyümölcs(esetleg még Kumáé nagyobb védelemmel bír) csak egy gond van Marco gyümölcslével a nagy védelemért cserébe nem tud támadni így egy olyan gyümöcsre gondoltam mely ötvözi Ace és Marco képességeit.Valamint ennek a gyümölcsnek úgy mint Luffyénak 3 szintje lenne de itt ezek használata a használó szellemi erejétől függene.Az 1 szinten csak a támadóerő lenne nagy de kicsi a védelem ezena  szinten a lángok pirosak volnának.A 2. szinten úgy mint Marco kék és sárga színű lenne a főnix és itt főleg a védelmi erő növekedne egy kis támadóerővel.A 3. szint melynek aktiválásához már olyan szellemi erő kéne mint ami Shanks-nak van ezen a szinten a főnix színe Zöld alapon bíborvörös mintákkal lenne és ekkor a védelmi és a támadó erő is a maximumon lenne.

Nevének ezt találtam ki:Niji-Niji no gyümölcs(mely szivárványgyümölcsöt jelent a 3 szint sok fajta színére utalva)

Paramecia:
Ennek egy olyan gyümölcsöt találtam ki amely villámgyors mozgást biztosít egyik helyről a másikra  ( aki nézi a bleacht annak mondom , olyan mozgást mint amire  Ichigo képes a végső Getsuga Tenshou alakban).És a sebesség melett képes egy olyan teknikára hogy ha bármilyen dolgot h kétszer ugyanazon a helyez egymás után megérint akkor az elporlad.(3 percen belül kell lennie a 2 érintésnek).

Neve: Haku-haku no gyümölcs

Zoan:
A használója képes belenézni annak az emlékeibe akit megérint és az ott látott bármely személy alakját és személyiségét magára ölteni így arra kényszeríti az ellenfelét hogy nem támadja meg és könnyen legyőzheti.

Neve:Souki-souki no gyümölcs

Ennyi lett volna ha még érdekelnek az általm kreált ördögygyümölcsök írjatok  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 08:06:39 írta kukuki » Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #214 Dátum: 14 feb 01, 19:09:14 »

Amit a logiához írtál nagyon tetszik. (Marco főnixé tud átváltozni szóval mitikus zoan)
A haku-haku no mi-ről csak Kizárura tudok gondolni. Nevet
A souki-souki gyümi viszont érdekel. Tudnál róla még írni?
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #215 Dátum: 14 feb 01, 20:14:03 »

Jó gyümölcsök lennének, de az utolsót sehogy sem tudom Zoan típusúnak elképzelni. Hiszen az állattá, állat-ember hibriddé változtat.

"És a sebesség melett képes egy olyan teknikára hogy képes bármilyen dolgot ha kétszer ugyanazon a helyez egymás után(3 percen belül megérinti)."
Lehet velem van a baj, de ezt sehogy sem tudom értelmezni o,O.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
kukuki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #216 Dátum: 14 feb 01, 21:43:48 »

Kihagytam egy részt mindjárt kijavítom
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!