24 máj 06, 12:27:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik démongyümölcsöt ennéd meg vagy milyen lenne a sajátod?  (Megtekintve 55411 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #195 Dátum: 13 máj 15, 18:20:25 »

Hancock gyümölcse hasonló de még többet is tud.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #196 Dátum: 13 máj 15, 20:37:03 »

Hancock a szépségével változtat kővé másokat... azért ez a kettő nem ugyan az. Érte gyümölcs nélkül is megvesznek. előtte is szép volt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #197 Dátum: 13 máj 26, 00:18:30 »

Eredetileg is szép volt de a gyümölcs erre rátett még egy lapáttal. Nem csak a kővé változtatás képességét kapta meg hanem például sokkal szebbnek is látják miatta.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #198 Dátum: 13 máj 26, 09:42:21 »

OFF: Hancock szépsége a hódító haki. Mikor Momonga ment amazon lily-hez, akkor az egész tengerész legénységét elvarázsolta hancock szépsége. Nem borultak eszméletlenül a földre, mint luffy esetében, hanem kővé változtak. Momonga is majdnem kővé változott, de mitől nem? Nem volt olyan erős a hódító hakija hancock-nak, tehát ezért. A gyümölcse még inkább ráad erre. Mosolyog

On...

Én nekem egy olyan gyümölcs kéne, aminek saját képessége nincs, de ha hozzáérek valakihez és neki van gyümölcse, akkor eltudom lopni az övét 1 hónapra. Pl hakival megérintem kizarut szerencsével és azután képes leszek a képességére. Szerintem hasznos lehet ez a gyümölcs.
Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #199 Dátum: 13 máj 26, 23:40:20 »

Akár igazad is lehetne bár valószínű. Abban viszont nincs igazad hogy nem erős a hakija. Akik a királyok akaratával rendelkeznek azok mind kivételesek. A másik hogy ha haki alapú akkor meg nem azért nem tudna rá hatni mert gyenge hanem mert altengergnagyról beszélünk tehát már olyan erős akaratuk van hogy nem hat rájuk  haki. Az igazi magyarázat mégsem ez volt hanem hogy fájdalommal terelte el a figyelmét és hackock meg is lepődött és meg is jegyezte hogy ez ügyes volt (vagy valami ilyesmi). Ha hancock hakija, a szépsége, a kővé változtatás akkor abból kiindulva hogy az alterngernagyoknak erős akaaterejük van nem kellett volna magáb szúrnia (egy kést ha jól emlékszem) hogy a fájdalommal elterelje a figyelmét. De ha abból indulunk ki hogy ez más haki és ez nem jelentene védelmet akkor mniden értelmet nyer de ha jól emlékszem mintha a gyümölcs erejét használta volna még a tömeges kövé változtatásra is.  Ha hakiját akkor az nekem is feltűnt volna.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #200 Dátum: 13 máj 26, 23:42:02 »

Nem egészen értem, hogy a kővé változtatás hogy lett hirtelen haki.
Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #201 Dátum: 13 máj 26, 23:44:10 »

Én sem. De egy pillanatra helytállóak tűnt. Most nagy hülyeségnek tartom.

http://www.youtube.com/watch?v=B-82yP6Csm8

A videóbantisztán látszik hogy a kövé változttásához a gyümölcse nevét mondja. Itt hakiról szó sincs
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #202 Dátum: 13 máj 30, 19:38:52 »

Aki érzelmet táplál iránta az megkövül, ha Hancock úgy akarja. Luffy azért nem vált kővé, mert semit nem érez iránta. Igazából viszont azt nem értem, hogy miért kövül meg akit megrúg. Ha bele nézne a szemébe vagy valami, de hozzá ér és elkezd kövülni. Mondjuk később biztos elmagyarázzák majd.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #203 Dátum: 13 máj 30, 22:21:25 »

Picit off de én is átgondolom.
A Mero Mero Mellow csak akkor működik mikor a használójával szemben valamilyen érzelem támad. Ez persze csak arra vonatkozhat hogy tetszik neki. Mivel Momonga is biztosan mérges volt Hancock ra, amiért a legénységére támadt. De ő csak a kezébe szúrt egy tőrt elterelve a Hancock szépségéből adódó vonzódást. Szóval megállapíthatjuk, hogy ezen képesség használatához "vonzódásra" van szükség a használója iránt, és nem minden érzelem hat rá.
Pistol Kiss ez mindenkire ha és nem hat a gyümölcs képességekre is.
Perfume Femur Ezek a rúgások is mindenki ellen hatnak, valószínűleg hakkival ki lehet védeni. Olyasmi képesség lehet mint a Slave Arrow csak nyilak helyett a végtagjait használja. Szóval szerintem nem kell annyira rágódni rajta csak egy sima képesség, úgy mint Enies Lobbyn a rozsdásító tengerész.


Nah, hogy ne legyen off teljsen. Nekem nem kellene saját hiszen Brook képessége a legjobb, halhatatlan lesz tőle. Ha pl. Teach megszerezné, akkor simán tudna bármeddig uralkodni. És még a gyümölcsök sem "reinkarnálódnának".
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 22:26:06 írta Beeng » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #204 Dátum: 13 aug 06, 21:44:03 »

Mit szólnátok az antianyag gyümölcshöz Nevet ? Logia típus Nevet  Kicsit veszélyesebb mint a földrengés gyümölcs Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #205 Dátum: 13 aug 12, 17:35:24 »

Méreg Logia. Az jó lenne nekem. Nem paramecia, hanem logia. Luffynak még nehezebb lenne, ha Magellan logia lenne.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #206 Dátum: 13 aug 12, 18:13:04 »

Nem hiszem, hogy most már nagyobb kárt tudna okozni Magellan Luffyban. Ha logia volna akkor is mindegy lenne mivel már azokat is megtudja ütni, rúgni.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #207 Dátum: 13 aug 13, 10:41:18 »

Időjárásgyümölcs is jó lenne. Szerintem Dragon azt birtokolja.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #208 Dátum: 13 aug 23, 01:24:29 »

Kb. 3 éve olvasom a fórumot OP FT Bleach Naruto témában, azonban csak most vettem rá magam hogy regisztráljak hogy ide leírjam a saját brutál gyümölcsöm  Nevet

Szóval az én gyümölcsöm az egyik legritkább és legkülönlegesebb Logia gyümölcs lenne a Cocoa Cocoa no Mi. Ennek a gyümölcsnek az erejével képes lennék kakaóvá alakítani a testemet, természetesen ennek hála sebezhetetlen is lennék, és egy igazi kakaóember lennék, szerintem bármikor hasznos és fontos képesség lehetne!!!  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #209 Dátum: 13 aug 23, 17:11:24 »

Először azt hittem Kola gyümire gondolsz. Mivel az képes szét marni dolgokat ha tömény és még ragad is:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!