24 máj 07, 01:08:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik démongyümölcsöt ennéd meg vagy milyen lenne a sajátod?  (Megtekintve 55417 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Dátum: 10 aug 03, 15:53:02 »

Ide le lehet irni melyik démongyümölcsöt ennéd meg de kitalálhatsz saját gyümölcsöt is ha kitalálsz akkor irj pár tulajdonságot róla ha már létezőt ennél meg akkor irj indokot is.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 04, 15:14:55 írta Cartnecker » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 aug 03, 17:42:41 »

Ideje lenne felfogni hogy az démongyümölcs és nem ördöggyümölcs Nevet Ez NKW és nem turkáló Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 aug 03, 18:13:46 »

Én Absalom Suke Suke no Mi-jét (láthatatlanság) vagy Bon Clay Mane Mane no Mi-jét (átváltozás) enném meg. Hiába mindig is a sunyi dolgokat szerettem Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 aug 03, 18:44:41 »

Az (悪魔の実) Akuma no Mi a Rontás Gyümölcse xDD  Pojén
悪 (rossz, gonosz) + 魔 (varázs) = 悪魔 (rontás) xDD
-------

Zoan közül a Tori Tori no Mi Takát amit Pell használt
vagy a Phoenix

Paramecia közül meg aszem a Hana Hana no Mi, vagy a Suke Suke no Mi ami hasznos lehet  Nyelvesít xDD

Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 aug 03, 18:49:12 »

Shiro ez engem nem érdekel Nevet Mi démongyümölcsnek fordítottuk, hát itt nevezzék úgy Nevet
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #5 Dátum: 10 aug 03, 20:50:02 »

akkor a moderátorok átirják démongyümölcsre nem tudom mit kel igy felkapni a vizet meg ilyen lekezelően beszélni a másikkal uristen ördöggyümölcsnek irtem nem halét bele senki át lehet irni és kész nem tudom mit vagy ennyire felháborodva ahol én szoktam az OP ről olvasni ott ördöggyümölcs igy szoktam meg igy is hivom kész
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 aug 04, 03:23:35 »

Tudod, kicsit kellemetlen érzés az, mikor valaki 4-5 hónapot azzal tölt, hogy lefordítson 200 olyan részt egy animéből, ami már elérhető magyar ( ezt azért vitatnám xD ) felirattal, de megteszi, mert egységes fordítást akar, aztán idejön valaki, és a mi kifejezéseink helyett a turkálós kifejezéseket használja. Nem a topiccal van bajom, nem veled van bajom, csak igenis jól esik egy fordítónak, hogy ha már lefordított ennyi részt ennyi idő alatt, akkor nem a JóskaPistaJuciÉva Fansub kifejezéseit használja egy user. Mert 224 elkészült résszel már nem vagyunk erre rászorulva Mosolyog

és hogy ne legyen OFF:
290 részt láttam, szóval nem tudom van-e ilyen... de nekem vagy olyan kéne, mint a Heroes-ból Slyar képessége, tehát telekinézis, azaz tárgymozgatás az akaratunkkal, vagy pedig időutazós-teleportálós ( ala Hiro Nakamura ). Ezekkel egész jól ellennék. Persze gondolatolvasós gyümi se ártana, megkönnyítené az ember életét XDDD
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 aug 04, 12:52:08 »

Igen a gondolatolvasós se rossz, de azzal sok baj is van szóval nem kéne inkább smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #8 Dátum: 10 aug 04, 13:47:58 »

Egyértelműen Kizaru erejét választanám.
Tapion: Sylarnek nem az volt az alap képessége, hanem az hogy el tudta venni mások képességét.
És továbbá megértem hogy sokat szenvedtetek vele, de igazat kell adnom Gerynek, még ha "turkáló"-ban is hallotta, azok az emberek is megdolgoztak vele, és nem szokás mások munkáját köpködni akármilyen rossz is. Ha valaki azelőtt nézte hogy ti fordítottátok, akkor valószínű hogy azt jegyzi meg. Nem várhatod el, hogy mindenki aki nézi ugyanúgy hívjon dolgokat, például aki angolul nézi annak Devil Fruit marad mindig is, én legalábbis nem tudom máshogy hívni és ilyen példa még a Straw Hats, Mugiwara, vagy Szalmakalaposok, mindhárom ugyanaz, hogy ki hol használta lényegtelen szokás kérdése. Egyébként köszönjük a részeket és jó munkát.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 aug 04, 14:56:23 »

a gondolatolvasóssal megtudnám, mit érez irántam Ritli-chwaaaaaaaaan *-* xDDDDDDDDD
zuio: tudom, hogy az volt, de nem tudom hogy hívták azt akitől elvette, szóval inkább őt írtam, így tudják xDDD
Engem nem érdekel, ki hogy szokta meg, ha a MI fórumunkon akar ezzel kapcsolatos topicot nyitni, nézzen utána, hogy mi hogyan fordítottuk. Ha nem tetszik, nyissa meg ott, ahol olvasta. Ennyi erővel "Ucsiha Szaszuke" témát is nyithatnék, csak mert úgy szoktam meg... gondolom nem szúrná a szemed kacsint
Naplózva

zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #10 Dátum: 10 aug 04, 15:03:32 »

akkor szerintem írd azt, hogy légy szíves nevezd át a topicot, mert a mi fordításainkban démoni gyümölcs szerepel, és ehhez szeretnénk tartani magunkat. Egy kicsit goromba hozzászólás volt, csak mert más szót írt mint amit ti elvártok.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 aug 04, 15:17:49 »

A téma átnevezésre került.
- Moderátor.
Naplózva
HKMax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #12 Dátum: 10 aug 04, 16:35:28 »

Paramecia: Doa Doa no Mi   Mert az olyan flash

Zoan: Tori Tori no Mi Model: főnix   azt hiszem nem kell magyaráznom Nevet

Logia: Mera Mera no Mi   Mert forróvérű vagyok xD

Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #13 Dátum: 10 aug 04, 17:20:39 »

Tapion: Sylarnek nem az volt az alap képessége, hanem az hogy el tudta venni mások képességét.
Bocs, de a képessége az volt, hogy megértette a dolgok működését.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14 Dátum: 10 aug 04, 21:13:44 »

a gondolatolvasóssal megtudnám, mit érez irántam Ritli-chwaaaaaaaaan *-* xDDDDDDDDD
Semmi mást kizárólag gyűl... izé... imádatot *-* Nevet

Amúgy még Enel villámgyümijét is elfogadnám :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: [1] 2 3 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!