24 máj 07, 03:51:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 27375 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #60 Dátum: 13 ápr 09, 16:25:46 »

Rég lett ide írva.

Luffy & Zoro & Sanji ( mostaniak és azok alapján amiket láttunk ) vs Kizaru
A szituáció ugyanaz. Sabaody-n játszódik és minden ugyanúgy történik, csak most ilyen erővel. Személy szerint nem lenne könnyű dolguk, de mivel már megsebezhetik és 3-an is vannak, oda verik szegényt. Nem mintha könnyű lenne, de győznének szerintem.

Zoro ( mostani ) vs Vergo
Asura-t használhat. Minimum 2x erősebb lehet mint 2 évvel ezelőtt. Ezekhez viszonyítva.

Sanji ( mostani ) vs Vergo
Nem érdekel, hogy látszódott különbség. Meddig húzná vagy beverné valamilyen módon?
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #61 Dátum: 15 márc 13, 19:51:38 »

Fürge módon feltámasztom a topikot:

luffy,zoro,sanji vs kizaru:

Megennék reggelire. Kizaru mondjuk x-elt rayleigh-al. Sajnos nem mozog fénysebességgel bármennyire is ezt igyekszik mutatni a mangaka. Mivel megtudják sebezni szerinnem levernének együtt bármelyik admirálist.
(nyilván két éve ez nem volt ilyen tiszta)

zoro szétszabdalja vergót, szerintem haki nélkül is tovább bírná gőzzel mint a sütimajszoló, hakival meg centikre szeleteli.

sanji is megverné szerintem, de ez csak megérzés, a látottak alapján vergo eltördelné a lábait. Ám az csak egy kis ízelítő volt, sanji még akkor is feláll és harcol ha megölték ötször, olyan mint a többi karakter a onepiece-be, nyerné!



én harcaim:
jelenlegi luffy vs marinefordos fehérbajusz

enel vs egy gyümölcsös feketeszakáll               
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #62 Dátum: 15 márc 13, 20:15:44 »

Mindennel egyetértek.
Az új harcok:
Fehérbajusz-Luffy : Véleményem szerint Luffy valahol egy admirális szintjén lehet jelenleg. A marinefordos Fehérbajusz pedig még halálán is majdnem megölte Akainut...nem tudom elképzelni, hogy Luffy a jelenlegi szintjén nem hogy legyőzze, de akár hosszú csatára kényszerítse.
Enel-vs egy gyümölcsös Feketeszakáll : Enel nem gyenge, főleg a gyümölcse miatt, de kíváncsi lennék az arcára, amikor rájön, hogy Feketeszakáll meg tudja ütni...a gyümölcs nélkül meg gyenge. Igaz, hogy Feketeszakáll is jobban megérzi a fájdalmat, márpedig Enelnek nem semmi támadásai voltak azért...nem tudom, szerintem szorosan, de Feketeszakáll nyerne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #63 Dátum: 15 márc 14, 09:59:16 »

Én meg semmivel nem értek egyet  Nevet

Fehérbajusz sosem mutatott hakis támadást, pedig 100% hogy képes lett volna rá. Plusz mi van ha a gumi blokkolja a rengést gyümölcsöt? Akkor luffy megerőltetés nélkül verné meg.
(ezek csak a látott mozdulatok, de nyilván rendelkezik legalább olyan hakival mint garp és akkor ő az esélyesebb: 60-40)


Enel meg kiütött olyan tankokat egy-két támadással mint zoro meg viper. (meg a kígyót is, aki ellen részeken át harcoltak a többiek és nem bírtak vele)
Nem sok esélyt látok feketeszakállnak, mivel enel a legjobb érzékelő haki használók egyike még mindig, pedig 500 résszel ezelőtt szerepelt. Az ellenfél pedig se nem gyors, se nem okos, se nem immunis.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #64 Dátum: 15 ápr 10, 08:37:24 »

Doflamingonak esélye nem lenne, Akainu lazán megolvasztaná az összes húrját. Mingó az egyik legerősebb Shichibukai, de nem hiszem, hogy képes lenne legyőzni a jelenlegi Flottaadmirálist 2 évvel ezelőtti szintjét. Meg szerintem egyik se nagyon fejlődik már tovább. Adok neki egy 10%-ot max.

Fujitora vs Kizaru már érdekesebb. Az utóbbi nagyon gyors és haki nélkül érinthetetlen, de 100%, hogy Fujitora is tudja a hakit, ráadásul a kardjába is koncentrálja azt. Elvileg Fujitora öregebb Borsalinonál, szóval lehet tapasztaltabb is, bár Kizaru már régebben admirális. Az biztos, hogy a vakító fény támadásai nem sokat érnének egy vak kardforgató ellen ikszdé
Ishou-san gravitációs képessége viszont szépen elkaphatná Borsalinot.
Ajj nehéz kérdés ez, mert még egyik karakter sem mutatta meg a teljes erejét. Legyen 50-50% ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 10, 08:38:21 írta Csabi28 » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #65 Dátum: 15 ápr 12, 13:19:40 »

Mingo vs Akainu
Mondjuk hogy elégeti a fonalait, attól még über erős dofinak a hakija is (és ujjat mert húzni aokijivel aki kb egyen rangú a rőt kutyával)
Legyen 60-40 akaniu

Másikba: Igen, nagyon nehéz betájolni az erejüket, legyen kizaru; mert ő átsiklik a meteorokon, ami ugye a fő fegyvere a vaknak.
Aztán lehet hogy közelharcba leiskolázná őtet Fujitora.
55-45 kizaru
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!