24 máj 06, 14:27:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 27370 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #45 Dátum: 12 jún 05, 20:41:06 »

az 1%ot valóban hasamra ütve mondtam, de szerintem nem tévedtem vele.
Sadi-chan ostora hogy lehetne gyorsabb mint mihawk kardja? Nem tudom láttad-e hogy vágta buggyt egy tized alatt ezer részbe. Ezzel a leggyorsabb támadás-sorozatot produkálta egész anime alatt. Hát ha nem kapja el, akkor mégis hogy néz ki a harc? Iva chan menekül előle, ugrál futkos míg bírja erővel? Szerintem közel harcban lenyomná: kard>láb, és távharcban pedig kihozna egy x-et. Keveset láttuk az okama kempot, de ezek szerint beismered ha összeütnék fegyvereiket, azt mihawk nyerné. Szóval lényegtelen mit tud az okama kempo, mert közelharcban használja. 
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 12 jún 05, 21:37:47 »

Szerintem tévedtél.
Nem tudom, hogy figyelted-e Buggy mozgását akkor (igen, ez gyakorlatilag 0). A kard pedig valóban erősebb a kéznél/lábnál, de a lézersugár is erősebb a kardnál, felbicskázná vele Iva Mihawk pengéjét.
Mert te hogy képzeled el? Iva áll egy helyben, Mihawk feldarabolja, és mindenki happy? Ugyan...
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #47 Dátum: 12 jún 06, 15:50:44 »

hanyagoljuk ezt az 1%ot akkor továbbiakban, mindenkinek lehet erről saját véleménye.

Nem gondoltam hogy egy helyben áll, csak azt hogy menekülne egy ideig, aztán vége, mivel mihawkot gyorsabbnak is tartom. A lézerről eddig gondoltam elkerüli, de ilyen többszöröset nem biztos. Amúgy ha ivankov bírna a hakival, ezzel simán megölhetne bárkit, de még akainut sem bírta megsebezni. Szerintem észlelés színével elkerülhető a lézer, és több mint valószínű hogy átvinné a kardot. (bár nem 100%, az ilyen kardok elég sok történetben elpusztíthatatlanok).
És ha már akainu szóba került, shanks>=akainu, és shanksot pedig elég sokszor megverhette mihawk, hiszen Ő a legjobb. kár hogy ivankov még akainuig sem ér fel!

(bár ebben az eszmefuttatásban is bele lehet kötni hogy a 2 kardos haki nélkül csatázott, de észlelés színt minimum használniuk kellett)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 12 jún 06, 16:44:40 »

Hanyagolhatjuk, csak annyira biztosra mondtad, mintha nyolc oxfordi tudós kutatta volna ezeket az adatokat Nevet
Javítanék egy picit a gondolatmeneteden: Shanks>Shirohige által agyonvert Akainu.
Valamint Shanks oldalán csüng egy kard, viszont nem kardforgató (ha megnézed, még csak nem is egy katana, csak egy sima kard), ergo Mihawk lehet teljesen nyugodtan a világ legjobbja attól függetlenül is, hogy mennyivel gyengébb akagaminál.
Az pedig a te véleményed, hogy Shanks-ot legyőzte Mihawk. Szerintem maximum egy kicsit megszorongathatta, egyikőnknek sincs semmi komolyabb bizonyítéka, ízlések és pofonok.
Iva Hakijára pedig ugyanannyi bizonyíték van, mint Mihawk-éra. Magas rangú a saját szervezeténél+a "tanítványa" képes az akaratát ilyen módon használni. Semmi több.
A kard pedig bármennyire is vagány, csupán egy éles acéllemez. Igen jól megmunkált, nagy erővel bíró, de acél. Azt pedig tudtommal az ilyen lézeres szutykok viszik, de ha mégis kiderülne, hogy ez ennyire elpusztíthatatlan, akkor elnézést kérek előre is, igazad van/volt.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #49 Dátum: 12 jún 06, 17:59:05 »

ja ebben minden gondolatom az én véleményem Nevet. Annyira nehéz elképzelni egy animeben varázsfegyvereket, amik törhetetlenek? amúgy akainu annyira volt agyonverve, hogy vígan átment még a teljes fehér bajusz haderőn (meg luffy segítőin). Csak annyit mondtam ha ivachan hakit használna a lézerrel, mindenkit megölne (ami azért 100%, nemcsak 1 Nevet). Szerintem mihawk jobb volt (lehet hogy csak kardozásban), de mindenképpen felülmúlta shanksot, másképpen miért ne ő lenne a legjobb?
Amúgy a kardok törhetetlenségére egy példa, zoro 2 bicskája eltört mihawk ellen, de az ami benne volt top 50ben, (ez lehet más szám régen láttam), meg sem karcolódott, holott mihawk 1000x annyira erős volt akkor mint zoro.
És szerintem shanks, sok fegyverrel nem bír menni, van kardja, királyi akarata, meg gondolom 2 hakija. Na most ha az akaratot legyűri mihawk, akkor csak kard van a kard ellen.

Amúgy felvethetnél valami más harcot, mert én kimerítettem magam mihawk védelmében  ikszdé


Akkor pár új harc, ha betévedsz ide: trafalgar law(az új)  vs admirálisok (a timeskip előtt), de 1v1ben
az új luffy vs új law, új luffy vs sengoku
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 20:32:26 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 12 jún 06, 18:16:07 »

Varázsfegyvert nem nehéz elképzelni, de ez egy szimpla kard, amit igen precíz, és tökéletes munkával készítettek. A többit csak Mihawk adja hozzá.
Azért Vistáék akármilyen erősek is, Shanks közelében sincsenek.
Mihawk pedig Buggy-t ölte volna meg, ha Hakit használna. Akkor most vagy mindketten képesek rá, vagy egyikőjük sem Nevet
Azért a három megmunkált acél vs. egy nagyon megmunkált acél harcban esélyes, hogy egyik pengének sem esik baja. A lézer pedig köztudottan jobban vág, mint a penge.
Shanks pedig a kanyarba se lenne, nemhogy Yonkou szinten, ha a repertoárja kimerülne az eddig látottakban. Nem akarok találgatni, hogy mit, de valamit biztos tartogat még nekünk az erejével kapcsolatosan Oda.

Új harcot tehetsz, ha akarsz, nekem most nem ugrik be egy jó sem.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #51 Dátum: 12 jún 12, 20:36:45 »

Jelenlegi Zoro vs. Lucci, valamint jelenlegi Zoro vs. Lucci és Kaku. Mindkét harc Punk Hazard szigetén zajlana.

Ki nyerne csatában? - Három soros szabály! A téma címében is ott figyel. Kérlek vegyétek már észre:) Hova írjam, hogy látható legyen?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 12, 21:05:51 írta Hiei D. Legend » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #52 Dátum: 12 jún 12, 21:41:50 »

A jelenlegi Zoro igazándiból még nem tudjuk, hogy mire képes. Azért amit Hodi ellen villantott az azt sugallja, hogy Kaku abszolút esélytelen lenne most már ellene, Lucci, szerintem még Ő is hiába baromi gyors, mert Zoro igen nagy valószínűséggel rendelkezik hakival, az érzékelés színével, szóval el tudná kerülni támadásait, illetve szerintem sebességben is fel fejlődne a harc során Lucci szintjére. A sziget pedig jóformán lényegtelen  ikszdé.
Azt pedig, hogy Lucci és Kaku hová fejlődött vagy mi lett velük egyáltalán nem lehet tudni, de szerintem Zoro így is úgy is fölöttük van már. Pontosan

Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #53 Dátum: 12 jún 12, 22:20:59 »

Zoro vs CP9 (2 de lehetne akár az összes tag is), nagyon hamar megdádázná őket. Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de a 3 fő harcos: luffy, zoro, sanji ereje kb többszöröződött a két év alatt, mondjuk a többi tagé is de azok gyíklesők...Zoro úgy vágná át a tekkait mint egy papírlapot. Nem azt mondom hogy bárkiét megtörné de ezen tagokét tuti, sőt mi több enies lobbyba is vereséget szenvedtek mugiwara teamtől (akik edzettebb korukba is alig nyomtak le egy pacifistát), most meg lenyomnák mindet.

ott van még amiket raktam, kis előzményt írnék azokra. Law egész jó esélyekkel indul logiák ellen, főleg ha azoknak nincs kairoseki-vel turbózott fegyverük. Bár észlelés színével elkerülhető a szív kiszedése.
Szerintem luffy lenyomná sengokut, hatalmas nullát mutatott a buddha Mosolyog. Lehet tud többet, de amiket láttunk gear3+fegyverzettel lilára pofozná a D. Érdekes hogy lebírta fogni garpot sengoku, biztos garp nem küzdött azért teljes erőből (ha véleménye szerint megölte volna akainut)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #54 Dátum: 12 jún 16, 16:29:28 »

Ha úgy nézzük a kérdést, hogy a jelenlegi zoro vs jelenlegi Lucci, akkor jobban elgondolkoznék a dolgokon, bár túlzottan sok az ismeretlen az egyneletben. A jelenlegi zoro gyakorlatilag a 2évvel ezelőtti CP9-et simán lehozná, de nem tudjuk, hogy a tagok két év alatt mennyit fejlődtek.  Ugyan úgy dolgoztak e valamin, mint korábban mert, ez esetben lassabb a fejlődés. Ha viszont edzéssel töltötték ők is a 2 évet akkor egészen más tészta. Ugyan úgy felébredhetett, vmeik tagban a haki, mint a szörnytrióban.  Ez esetben mondjuk 2-3 tagot ítélnék roronak. Nem hiszem hogy mindüket let udná győzni.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #55 Dátum: 12 jún 16, 19:09:33 »

Szivesen megnéznék egy Zoro vs. Vistat. A történet során remélem találkoznak majd és akk harcolnak egy kicsit.
Illetve egy Zoro vs. Jozut. Csak, hogy lássuk vajon Zoronak sikerült amit Daznak mondott, hogy átvágja a gyémántot.
Ééés, hogy meglegyen a 3 sor  ikszdé. Sanji vs. a mostani gyogin aki láthatatlanná tud válni.  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
renato
Vendég
« Válasz #56 Dátum: 12 jún 16, 19:24:16 »

Sanji nyerne, Haki használó, a megfigyelés színével simán megtalálná az ellenfelét, legyen az látható, vagy láthatatlan.
Zoro vs. Vista/Jozu harc pedig még szerintem korai. Egyikőjüktől sem láttunk semmi komolyabb technikát, szerintem az erejük tizedrészét sem használták a Fehérbajusz háborúban.
Luffy, Zoro és Sanji elintéznék a Rokushiki használókat, ellenük nem kell egyenként küldeni őket. Viszont egy Franky vs. Lucci harcot megnéznék.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #57 Dátum: 12 jún 17, 00:34:21 »

Én egy Trafalgar vs Robin harcot néznék meg, vagy egy Franky vs Kid. Kiíváncsi vagyok, hogy Franky új borítása, hogyan reagál Kid mágnesére. A Law Robin harc meg azért érdekes, mert akármennyit darabol traffy, robin mindent vissza tud növeszteni:D  Ami nagyon gondolkodóba ejt még, az az, hogy Usopp a bogyóival hogyan tudna harcolni, ha ugyan úgy egy mesterlövész ellen harcolna.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #58 Dátum: 12 júl 12, 01:21:56 »

Luffy vs Hodi

Persze itt a 2 évvel ezelőtti Luffyra gondolok.
Én akár hogy nézem a harcot Luffy nyer......bár még akkor nem ismerte a hakit viszont más akkor is nagy erőt képviselt nemhiába volt akkora vérdia.
Úgy gondolom h ha Luffy beveti a Gear Second akkor Hodi fölé kerekedik....és ha még használni tudja ellene a Gear Third akkor teljes győzelem.
Bár jó lenne tudni h Luffy teste h reagálna a Hodi által kilőtt cápa töltényre ( bocsi nem tudom mi a neve ).
Kilyukasztja öt? Vagy képes visszalőni mint az ágyukat?
Luffy 60%-Hodi 40%
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 02:28:37 írta naru-kun » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #59 Dátum: 12 szep 24, 20:41:34 »

itt küzdötök ki az erősebb, vagy ki volt/lehetne.
én véleményem: nem feltétlen gol d roger az, csak ő volt az, akinek nem volt veszteni valója ténylegesen és a legbátrabb ember volt. De ez nem azt jelenti hogy fehér bajuszt megverné 1v1be vagy garpot. Szerintem Garpba van a legnagyobb potencia, mert sokszor beszorította rogert, és ugye az ő fia és unokája a két mozgató rugó az egész történetbe.
Tehát tengerészetnél garp a legjobb szerintem, élő kalózok között pedig shanks vagy mihawk.
Shanks nem lehet akkora böszme mint volt két kézzel, bár ha kaido csapatát odaverte akkor a többé younko felett áll valszeg shirohige halála után (és fekete sz. még mindig nem mutatott semmit, akainu meg shanks elől is elmenekült)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!