24 máj 07, 04:45:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 27376 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #30 Dátum: 12 máj 27, 22:48:01 »

Ha már felvetődött: Ivankov vs MIhawk, lázadó vezető vs schibukai
Hát én egyértelműen mihawknak adom a harcot. Évekig harcolt shanksal, aki valljuk be nem akárki, és mindezek ellenére jobbnak bizonyult nála hiszen Ő a legjobb kardforgató nem redhair. Marinefordot sebesülés nélkül hagyta el, ezt rajta kívül ha egy ember elmondhatja magáról, annak ellenére hogy összecsapott nagy nevekkel (pl Vista, Crocodile, luffy! Nevet).
Eddig amit láttunk tőle azt mind brutális erejéből tette, vágásának a szele kettévág egy több tíz méteres gályát. Ivankov mégis mibe bízhat itt? Death Winkbe? Azt is kettévágná simán mihawk. A kardos eddig nem mutatott gyümölcsöt, de szerintem van neki (ezt ne vegyük bele azért !). Ha rendelkezik hakival (ami kb 99,95%); akkor kb mindenki ellen ki bír állni eséllyel (jó eséllyel). Ivankov ha halálán van akkor egyszer feltöltheti magát, aztán én többre nem tartom. Ja használ okama kempot, de láb nélkül nem pörögne annyira. jó nagy százalékkal sólyomszemű nyer nálam olyan 80-20ra.

jó hát engem nem érdekelnek a személyes viták és teszek a  végére smilet ha csak hülyéskedek!,
csak azért mondtam mert azt hiszed iva csan nyeri a harcot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 07:59:10 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 12 máj 27, 23:13:51 »

Telefossam? O_o Ha a véleményem meghallgatása nélkül elküldesz kolostorba a harc végkimenetele miatt, akkor kénytelen vagyok "telefosni" ezt is (bár ez függ attól is, hogy te ellenem indítasz most hadjáratot, vagy a harchoz szólsz hozzá. Előbbi esetében kénytelen leszek kicsit komolyabban venni téged, mint malakiant, utóbbiban szerintem meg tudjuk beszélni kulturáltan is).
Ha Akainu magmáját és Magellan mérgét felfogta az arcán lévő smink, akkor Mihawk vágásaitól sem kell féltenünk az okama királynőt. A Death Wink-en kívül ott van neki a lézeres műköröm is, valamint női alakban olyan jól mozog, hogy könnyedén kitérne Mihawk összes vágása elől.
Valamint igaz, hogy sólyomszem sértetlenül hagyta el a háborút, de ez Iva-ról is elmondható.
Ha összességében nézzük azokat, amiket mutattak, akkor Ivankov oldalán ott az Okama kempo, remek mozgás, gyógyító hormon, pár vágást felfogó védelem, remek távolsági támadások és ha már Mihawk-nak is adunk a "vajon honnan tanulta Zoro a Haki-t" elgondolást követve Hakit, akkor Iva is kaphat a "vajon honnan tanulta Sanji a Haki-t" elgondolást követve Nevet
Nagy nevekkel Iva is büszkélkedhet:
Bartholomew Kuma, Akainu Sakazuki, Magellan... és mégis remek állapotban hagyta el a csatateret.

Szerintem az Okama királynőé a harc 65-35 arányban.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #32 Dátum: 12 máj 28, 06:23:58 »

Ha  Sólyomszemű tud hakit akkor Buggy meg kellett volna haljon amikor elkezdte vagdosni. Valószínű, hogy tud, csak akkor nem használt.  Nyelvesít.
Egy Kizaru - Marco harcot. De úgy egy igazit külön 1 szigeten.
Hogyan lehet kinyírni egy Logia használót?  Gondolkozik
Marco sebességben felveszi a versenyt, megtudja ütni Kizarut hakival.
Kizaru távolról is tud támadni és Ő is haki használó.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
renato
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 12 máj 28, 10:26:05 »

Szóval a szerkesztésed után is ott tartunk, hogy Mihawk nyerné, és én böszmeséget írok, de egy, a hozzászólásomban felsorakoztatott érveket kizáró ellenérvet sem írtál.

Kizaru vs. Marco:
A főnix képes regenerálni magát, az admirális nem. Hosszú csata lenne, de szerintem Marco nyerne, túl sokszínűre sikeredett ez a főnix gyümölcs.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #34 Dátum: 12 máj 28, 11:21:11 »

igazából most felsorosz sok mindent, én is feltudnék sorolni sok táv támadást usopp részéről, semmi esélye nemlenne. Úgyan úgy nincs esélye ivankovnak. MIhawk olyan brutális erővel rendelkezik és gyorsasággal, ami egyértelműen felülmúlja nálam ivacsant. Egyetlen amiben jobb, hogy tud gyógyulni de ez nem elég ide. Ha szerinted bármelyik távolsági támadását nem bírná levédeni vagy kettévágni sólyomszem, akkor úgyse tudlak meggyőzni. Egyszer vágná meg a lábát, leesne. Szerintem mihawk előbb utóbb becserkészné, nem tudna elfutni örökre. ivankov ellen úgyse kell haki, szétvágná véleményem szerint. Nem tudok cáfolatot írni, mint példaként említettem usoppot, Ő is ugyanúgy tudna robbantgatni mint ő, mégis 0 esélye van. Ez a védelem ami felfog pár vágást honnan jött amúgy? az ő vágásait nagyon nem fogja fel semmi, csak a brutális erővel ellentartott kard. egy vágásába belehalna nálam okamakirálynő.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 11:22:02 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #35 Dátum: 12 máj 28, 11:54:58 »

Felsorolok mindent? Mondom, hogy miért tudná kikerülni Mihawk támadását, erre te elkezdenéd sorolni Usopp támadásait. Usoppnak védelme sincs, még szép, hogy felnyársalná őt a kardforgató.
Mihawk brutális gyorsaságáról kérnék szépen képet. Maximum a reakcióideje jó, a mozgása egyáltalán nem gyors (legalábbis nem brutálisan gyors).
Mihawk járna csak rosszul, ha hárítani próbálná a Death Wink-et, mivel az robban. Röviden kéz nélkül végezné a Shichibukai, ha ezt az akciót végrehajtaná. Abba már bele sem megyek, hogy egy Hell/Galaxy Wink után mi maradna a kardforgatóból. Ha megmondod, hogy egy ROBBANÁST hogy vészelne túl közvetlen közelről Mihawk, akkor nyertél, kivédheti.
A védelem, ami felfog pár vágást? Csak innen-onnan (mellékesen a második videó elején van a lézer, azzal akár a kardot is felszeletelhetné).
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #36 Dátum: 12 máj 28, 12:20:08 »

Na nézzük: death wiket simán ketté vágná félúton=tehát felrobbantaná. Mivel területre hatóan suhint, így a galaxy winket is levédené. Igen megvédte a make-up a méregtől (a magmától kevesebb sikerrel), de ezek nem zúzó/vágó sebhelyek, az a make up biztosan nem bírna ki egy vágást. (ami a legerősebb a világon). majd ha kdierül hogy az a smink gyémánt keménységű alsó hangon akkor esetleg. tovvábbra sem győztél meg Nevet mihawk felszeletelné mindenét, kivéve talán a lézert, de azelől meg vakon kitér.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 12 máj 28, 12:32:28 »

Kettévágja a levegőben repülő kacsintást? A Galaxy Wink tudod melyik? Ivankov vagy 60 irányból küldi a kacsintást, Mihawk viszont csak egy hosszúúú vágást tud megejteni. Kivágja az alsó sort, akkor a felső kettőből kapja szét a kacsintás. Ha a középsőt, akkor az alsóból és a felsőből, ha a felsőt, akkor a két alatta lévőből éri el őt a támadás.
Miért nem volt Akainu ellen a maszk? Mert füstmérgezést kapott Ivankov? Maximum akkor lenne ez befolyásoló tényező egy Mihawk vs. Ivankov során, ha kiderülne Sólyomszeműről, hogy piromán.
Valóban nem győztelek meg, de csak mert nem lehet. Szerinted Mihawk mindent kettévág, amit meg nem, azt kikerüli, közben pedig feldarabolja az összes ellenfelét, tökmindegy, hogy mit állt ki a védelmük.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #38 Dátum: 12 máj 28, 12:50:20 »

nagyjából jól összefoglaltad. de egyébként 60 irányt is simán vágna a másodperc töred része alatt. Nézd meg hogy millió darabra vágja buggyt. De még mindig nem derült ki hogy gyémánt keménységű e a smink (mert úgysem az). a gyémánton kívül mindent kettévág ez tény. (lehet hogy azt is, csak ezt még nem láttuk mert jozuval nem is küzdött 1v1ben). igen ivankov nem szenvedett sérülést, attól még harcképtelenné tette egy ütéssel akainu.  Valóban úgy gondolom nagyon kevés ember/lény tudná legyőzni 1v1ben mihawkot. (fehérbajusz, talán shanks, a maradék yonkout nemtudom mitudnak, meg talán garp... meg kb dragon (akiről megint semmit sem tudok). Ha képes a hakira, ami nálam 99,95%ra vehető akkor amidrálisokkal is kihozna egy x-et minimum nálam.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 12 máj 28, 13:29:05 »

Viszont ha Mihawk képes így blokkolni Ivankov támadását, akkor Ivankov is képes a kacsintással blokkolni Mihawk vágásait.
Mert csak a gyémánt bírná ki? Az a sminkmaszk nem, amit szétrohasztott a láva, a méreg is rákerült, mégsem halt bele Ivankov?
Még egyszer mondom: ha nem gyújt rá Mihawk egy házat Ivankovra, akkor a füstmérgezés lehetősége nagyon-nagyon minimális.
Továbbra sem értem, hogy miért van az, hogy Mihawk minden támadása megölné Ivankovot, az okama támadásait viszont 100%-os hatékonysággal szedné le a kardforgató, de úgy érzem, ezt nem fogom megérteni. Ha kapott volna egy komolyabb kinézetet Iva, valószínűleg nem lenne ennyire alul értékelve.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #40 Dátum: 12 máj 28, 14:03:46 »

Ez nem kinézet függő. igen a távtámadásait nyilván képes blokkolni, de magát a kard közvetlen vágását aligha. Szerintem a smink maszk nem bírna ki egy direkt vágást. Hát mondjuk ez csak az én véleményem a tied meg más. Én arra akarok mutatni hogy a távtámadások hasztalanok, (elkerülhetők, levédhetőek). Míg közelharcban egy vágással ölné meg. Soha nem állítottam hogy piromán mihawk. Szerintem ha megkérdezzük az one piece nézőket, 99% rámondja hogy sólyomszem simán porba nyomná ivankov arcát.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #41 Dátum: 12 máj 28, 15:25:55 »

Közelharcban nem sokat érne? Sadi-chan ostorából is könnyedén kicsúszott Ivankov női alakban. Mondjuk a Wink-ek nem nagyon használhatóak ezen állapot során, de az Okama Kempo nagyon hatékony lenne közelharcnál, ha ilyen mozgás párosul mellé.
Ezt a piromán dolgot arra mondtam, hogy Akainu is csak a füsttel tudta lefegyverezni Ivankovot, a támadását körberöhögte a forradalmár.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #42 Dátum: 12 máj 28, 17:08:28 »

Szerintem ha megkérdezzük az one piece nézőket, 99% rámondja hogy sólyomszem simán porba nyomná ivankov arcát.
Szerintem Sólyomszemű keveset mutatott még mindig a képességeiből. Ivankov biztos hasonló erővel bír mint a gyémántember Jozu szóval eltudna hárítani 1 kardtámadást, nem halna meg 1 vágástól. És erősebbnek meg nem tartom a sólyomszeműt mert ha Ivankov benyom magának 1 nagyadag adrenalint akkor mint az úthenger átmegy a jóképű kardforgatón.  Pojén
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #43 Dátum: 12 jún 05, 08:47:49 »

sadi chant nem érdemes összevetni mihawkal támadás terén. Szerintem ha odasuhintana ivankov lábára, az leesne tőből, hiába az okama kempo. Igen hatékony közelharcban, de az ellenfele itt a legerősebb kardforgató a legpusztítóbb kardal.
zoro: igen mihawk keveset mutatott, aztán ígyis az egyik legerősebb jelenleg. Mindent pusztán fizikai erejéből ért el, míg a másik 99%nak ott a gyümölcs és a haki. (mondjuk nem bizonyított hogy képes a hakira, de úgyis az). Attól még hogy ellentábor vagy, az 1%hoz tartozol  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 12 jún 05, 19:57:31 »

Igaz, nem érdemes, mivel Sadi-chan ostora jóval gyorsabban mozog, mint Mihawk kardja.
Ha elkapná, akkor való igaz, leesne a lába, de azért ne legyen már 100%-os találati rátája Mihawk-nak se...
Ivankov sem mutatott még meg mindent. Okama Kempo-ból például igen keveset láthattunk a legnagyobb mestertől.
Ezt az 1%-ot pedig már nagyon-nagyon érdekelne, hogy milyen mérésekre alapozod. Hasamra ütve én is mondhatom, hogy 1% adná Mihawk-nak, úgyhogy a vitán belül a kisebbséghez tartozol.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!