24 máj 07, 01:07:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 27373 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 10 ápr 28, 12:54:07 »

Egy egy elleni és csapatos küzdelmek kitárgyalása.
Egy hozzászólás minimum 3 sor legyen. Ha rövidebb, törölve lesz.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 29, 22:25:56 »

Berserker kissé túlszőrösödött unokahu...bátyja,
a veszedelmes Rémszarvas Tony Tony Chopper
VS.
Niki Belucci igazságszolgáltatásban dolgozó kisöccse
a CP9 galambidomára Rob Lucci

« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 29, 22:31:21 írta Shiro » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 30, 01:57:16 »

Érdekes harc lenne, a két Zoan használó között. Tony Tony Chopper a Hito Hito no Mi, vagyis az ember gyümölcs használó, és Rob Lucci, a Neko Neko no Mi, leopárd változat gyümölcs használója között.

Rob Lucci mint Rokushiki használó, már emberi alakban is képes lenne helytállni a legtöbb normál Zoan használóval szemben.
A tekkai segítségével az acéléhoz hasonló keménységet vesz fel a teste.
A Geppou segítségével képes úgy lendületet venni a levegőben, mintha csak a földről rugaszkodna el, ez mind támadásban, mind védekezésben hatásos technika.
A Rankyaku használatával képes villám sebességű rúgásokat véghez vinni, és "levegő pengét" lőni a lábával.
A Shigan technikával még távolra is hatásosan képes támadni, hiszen ez a képességgel úgymond pisztolyként használhatja az ujját, hogy levegő lövedéket lőjön az ellenségre.
A Soru képesség hihetetlen sebességet ad neki, és a végső Rokushiki technika,
a Rokuougan segítségével végül is egy nagyon átütőerejű ütést visz véghez, aminek az ereje felér egy Impact Dial erejével.
És ugye a Neko gyümölcs adta erő fokozatok, és az ebben a fokozatokban használt Rokushiki technikák erejének rohamos növekedése hihetetlen erejű ellenféllé teszi Rob Lucci-t.

Na akkor most lássuk, hogy a kis szarvas mit is tud.
Walk Point, hát ez ugye a sima szarvas forma, amit harcban, főleg egy ilyenben, nem nagyon tudna hasznosítani.
Brain Point, ebben a formában a legkisebb az ereje, de érzékelni tudja az ellenfele gyenge pontját, na én most nem tudom, hogy Lucci-ban milyen gyengeséget tudna felfedezni, de valamit biztos tudna vele kezdeni.
Heavy Point, na ez már harcra lett kitalálva, ebben az alakban szerintem az ereje képessé teszi, hogy a gyengébb Rokushiki technikák ellen helytálljon.
Persze ez igazából még kevés lenne, ha csak ennyit tudna, mindenképpen biztos a vereség, de ugye itt jönnek képbe Chopper speciális Rumble ball-jai, amivel tovább négy forma lesz elérhető, de szigorúan korlátozott számban.
Jumping Point, hát szerintem egy ilyen harcban pazarlás lenne az egyik kapszulát egy ilyen képességre elpazarolni, jó dolog a hatalmas ugrás, de itt eléggé hasztalan.
Guard Point, én ezt se tartanám most túlságosan hasznosnak, lehet, hogy kivédené Lucci egyik hatalmas erejű Rokuougan támadását, de ez nem egy olyan dolog, amit Rob ne tudna újra alkalmazni, ahogy Chopper átvált a Guard Point-ból.
Arm Point, ebben az alakban Chopper hatalmas erőre tesz szert, és ilyen pusztító fizikai erőnek nem sokan tudnának ellenállni, biztos vagyok abban, hogy ebben a formában a tekkai semmit sem érne, és Lucci hihetetlen sebessége is hasztalan lenne, mert nagyon gyors támadásokat képes véghez vinni.
Horn Point, ez Chopper legerősebb alakja, ( vagyis inkább a második ) szerintem ha ezt kombinálja a többi alap formájával, és okosan alkalmazza a Rumble ball-okat, akkor képes lehet addig kitartani, amíg Lucci fel nem veszi az óriás leopárd-ember formát, mert onnantól szerintem Lucci fizikai ereje és sebessége túl sok lenne neki. Egyszerűen nem bírna a fokozatosan jövő pusztító erejű támadásokkal szemben kitartani.
Monster point, a végső fegyver, mivel szerintem minden képessége ellenére is kevésnek bizonyulna Lucci ellen, mindenképp használná a harmadik a Rumble Ball-t is, aminek hála átkapcsolna szörny üzemmódba, ebben az alakban szinte az összes alak erejének sokszorosával rendelkezik egyszerre. Az egyetlen hátránya, hogy elveszíti a tudatát, és ész nélkül támad, habár ez lehet, hogy egy ilyen ellenféllel szemben nem is baj, hiszen így egy őrült romboló gépezetté válik aki nem ismer se félelmet, se fájdalmat. Szerintem ha nincs a közelben víz, akkor ebben az alakban legyőzi Lucci-t. Viszont ha van víz, akkor valószínűleg Lucci semlegesíteni tudná a Monster point-ot mielőtt Chopper végezne vele.
Hosszú lett tudom, de úgy belelendültem. Nevet
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 30, 14:17:29 »

Hát  érdekes  kis csata lenne.  Én nem tudnék gyösztest mondani, de choper a szörny miatt talán egy kicsivel esélyesebb.
Én is mondanék egy mecset, legyen pl.: kizaru vs szakács meseter sanji.
Mindketen az ököl illetve lábharc hívei, így egy hasonló képeségekel rendelkező személyek küzdenének.
Naplózva
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #4 Dátum: 10 máj 01, 10:20:05 »

Igen ez igaz de szerintem Sanji-nak eséje sem lenne.Hiszen mivel kizaru fényember nem nagyonhatnak rá a támadások.Ez csak abból következtetem amikor Brook próbálta átszúrni nem nagyon jött össze neki.Ezénr gondolom hogy eséje sem lenne sanji-nak.Lehet hogy fura lesz de én egy Luffy kontra Zoro meccset néznék meg.
Képtelenségnek hangzik de csak kíváncsiságból hogy mégis melyikük gyözne melyik az erősebb Gondolkozik
Naplózva
valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #5 Dátum: 10 máj 01, 10:42:12 »

Chopper vs. Lucci

Szerintem elég egyértelmű, Chopper legerősebb támadását, a Roseo Michierit Kumadori, akinek a dourikije 800, "simán" túlélte, azaz az előzőleg felhalmozott sérülések után is felállt utána. Na most tudjuk, hogy Franky Strong Hammerja a kóla után mit művelt Fukurouval, és aztán mit művelt Luccival (semmit). Mivel Fukurou és Kumadori dourikije 800 és 810 lehet mondani, hogy azonosan erősek, így bátran állíthatom, hogy Chopper legerősebb támadását Lucci ember formában is kiröhögné.
Na most ott a Monster Point. Ez Lucci ellen (akinek elég magas az IQ-ja) szintén hatástalan lenne, mert maximum 1 sikertelen próbálkozás után messziről, vagy hátulról tolná bele a Rankyakut vagy a Roku Ougant.
Sajnos Lucci meg Chopper nem egy súlycsoport.

Sanji vs Kizaru

Felesleges addig bármit is írni, míg Sanji meg nem tanulja a Haki használatát. Hasonló sorsra jutna jelenleg, mint az a 4 kapitány akit 5 másodperc leforgása alatt intézett el Kizaru Shabodyn.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6 Dátum: 10 máj 01, 10:55:40 »

Jó igazad van, elégé kizaru felé billen a dolog.

Zoro vs Luffy? szerintem egy nagyon kiegyenlített dolog lenne, bár Luffy a mentalitása miatt lenne esélyesebb, nincs olyan ellenfél, akivel haláláig ne küzdene.

Ace vs Magellán? A tűz vs Méreg? mi lenne az eredmény?
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7 Dátum: 10 máj 01, 11:53:40 »

Sanji vs Kizaru
Sajnos itt alap, hogy a szakácsmesternek esélye sem lenne, egy Logia használó ellen mindenképpen kell a hak. Arról nem is beszélve, hogy Sajni-nak még fejlődnie kell ahhoz, hogy felérjen egy admirális erőszintjéhez. Remélem fog még fejlődni, de jelenleg Sajni nem jelentene több akadályt Kizaru-nak, mint egy sima szakács.

Zoro vs Luffy
Itt szerintem Luffy nyerne, jelenleg ő az erősebb, a Gear-ek, és a Haki egyre jobban való használata szerintem erőben Zoro fölé helyezik. Sok ideig teljesen fej-fej mellett voltak, de most, hogy csak Luffy fejlődését látjuk, azt, hogy végül is szinte folyamatosan képes használni a különböző Gear-eket. Jelenhelyzetben Zoro-nak nem lenne esélye, hacsak nem tanult pár dolgot amíg nem láttuk, de erre meg nem lehet alapozni.

Hiroto, azért két ember harcához ennél több magyarázatot írjál, arra vonatkozik a három sor.

Ace vs Magellan
Szerintem Ace bicskája beletörne ebbe a harcba, habár kérdéses, hogy ha Ace teste tűz alakban van, akkor hat-e rá a méreg, de szerintem igen, mert voltaképp az akkor is az ő teste.
Viszont ha nem hat, akkor pedig ő az esélyes, sajnos ez eléggé kérdéses csata, mert nem láttuk még olyan sokszor harcolni Maegllan-t, hogy különböző helyzetekben is megmutathassa a harcmodorát.
Naplózva

valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #8 Dátum: 10 máj 01, 20:17:43 »

Zoro vs Luffy

Itt bármiféle esélylatolgatás helyett azt mondom, hogy Luffy, szimplán azért, mert ő a kapitány, és Zoro az elsőtiszt. Így van ez jól Mosolyog

Ace vs Magellan

Itt egyetértek Kaihaku R. Kumori-val, attól függ, a tűz hogyan reagálna a méregre és fordítva. De inkább Magellannak adnám itt a győzelmet, mert ugye csak ő volt az egyetlen jelentősebb erő Impel Down-ban (Shiryuu ugye a rácsok másik oldalán volt) és Blackbeard érkezéséig senki sem pattogott.

Garp vs Diamond Jozu?
(Jó itt nyilván Garp nyerne, de mindkettő elképesztő fizikai erővel rendelkezik, kíváncsi vagyok, hogy haki meg gyümölcs nélkül melyikőjük nyerne.)
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 01, 20:19:18 írta valakinyolc » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #9 Dátum: 10 máj 01, 22:10:04 »

Itt ne foglalkozz olyan dolgokkal, hogy ki a kapitány, és ki a tiszt, itt figyelmen kívül kell hagyni minden érzelmet. Pont az a lényeg, hogy olyan harcokról beszéljünk, amik nincsenek, és hát mi elképzelhetetlenebb a manga-ban, mint két jó barát vérre menő tiszta harca? Nevet

Garp vs Diamond Jozu
Azért én nem adnám egyből Garp-nak a győzelmet, persze a Haki pont kiváló támadóerőt biztosít egy Jozu kaliberű ellenfél ellen, de a védelemben már nem vagyok ilyen biztos. Sajnos nem láttunk még annyira sok Haki használót Logia használó elleni komoly harcban, hogy én biztosra vegyem, hogy a Haki valódi védelmet is tud nyújtani ellenük. És szerintem az se mellékes tény, hogy Jozu egy olyan legénység tagja, amiben sok a Haki használó, és a kapitánya valószínűleg az egyik legjobb benne, szóval talán, hangsúlyozom, csak talán van tapasztalata Haki használók ellen is.
Naplózva

acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #10 Dátum: 10 máj 02, 17:01:00 »

Már volt jópár Zoro vs. Luffy küzdelem, ott egyértelmű győztes nem volt soha, amúgy sztem Zoro nyerne, mert egy dolog képes ártani Luffynak nagyon és az a szuró, vágó fegyver. Zoronak meg van belőle 3 is Mosolyog
Ace vs Magellan ott sztem utóbbi simán nyerne, Magellan eszméletlenül erős, átmérgezné Acet pillanatok alatt. Szegény Ace... Szomorú
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #11 Dátum: 10 máj 02, 17:24:52 »

Ki nyerne a Crocodile vs. Moria csatában?  Szerintem Croco-boy
az esélyesebb ,mert ha kedve tartja egy kis homoktornádoval elrebíti Moriát.

+ Enel vs Crocodile?  Itt szerintem Enel lenne az esélyesebb mert a villám akkora hővel rendelkezik,hogy sztem simán üveget csinálna Crocból. De vajon Luffy akkor miért nem olvadt szét, a gumi se ellenálló ekkora hővel szemben.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #12 Dátum: 10 máj 02, 17:49:12 »

Azért ennél lehetne kicsit részletesebben is érvelni szerintem, Nevet de azért nézzük.

Crocodile vs Moria
Itt legfőképp az dönt, hogy Crocodile Logia használó, szóval Moria nem nagyon tudná megsebezni szerintem, ezzel szemben Croc-nál ott a sebesség, ( igen, tudjuk, hogy a homok formában rendkívül gyors, ezzel szemben Moria nem a fürgeségéről híres ) a támadás ( az ő támadása elég sokoldalú, képes a távolból támadni, és az egész testét fegyverré alakítani, hogy ha olyan a terep, ami segíti Croc-ot, akkor szerintem már itt eldőlt a harc, hiszen úgy az egész környezetét fegyverként használhatja, és igazából a legtöbb terep neki kedvez, mert még a virágos rétből is képes homok sivatagot csinálni ) és a védekezés előnye is. ( ezt ecsetelni sem kell, hiszen tudjuk, hogy nem nagyon lehet fizikailag megsebezni )
Szóval szerintem is Crocodile kerülne ki győztesen a harcból.

Enel vs Crocodile
Hát, ugye mindketten Logia használók, viszont ez nem jelenti, hogy ez egyenlővé tenné a harcot, hiszen a Goro Goro no Mi gyümölcs elvileg a legerősebb, de persze azért ennyire ne egyszerűsítsük le a dolgot. Nevet
A sebesség egyértelműen Enel oldalán van, a villámnál nem sok gyorsabb van, ( talán a fény felvenné vele a versenyt Gondolkozik ) a támadó erő is Enel-t erősíti, hiszen míg a homok egyáltalán nem tud ártani Enel elemének, addig ez fordítva már nem mondható el.
Itt egyértelműen Enel a győztes.

Luffy azért nem égett el, mert a Gomu Gomu no Mi gyümölcs elvezette az elektromosságot, szóval szinte immúnis volt Enel képességére. Azért volt ő az egyetlen, aki felvehette a versenyt Enel ellen, mert az ő gyümölcse az egyetlen ( legalábbis a manga-ban ezt mondták, de azóta sok dolog történt Nevet ) ami természetes ellenpárja Enel gyümölcsének.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #13 Dátum: 10 máj 02, 19:38:29 »

Croco vs moria
Moria ki bírja szedni croco árnyékát, így már croco se biztos gyösztes. A nap őt is elégetné, nem számít, hogy homokbol van, vagy sem. Moria viszont  az árnyékával képes helyet cserélni, így egy jól megválasztott kombóval verheti is az aligátort. Viszont, ha az árnyéka nincs meg, akkor annyi a gyíkarcúnak, egyszerűen ez számomra eldönthetetlen.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #14 Dátum: 11 ápr 27, 19:37:05 »

Na itt már majdnem 1 éve nem írt senki.
Eszembe jutott egy jó csata. 2 évvel ezelőti Luffy vs Hancock, egy érzelem nélküli csata ( tudjátok mire gondolok ikszdé).
Azt tudjuk, hogy Luffyra nem hat szerelem gyümölcs, így nagy előnye van. Mivel hancock haki használó nem is akármilyen aki rendelkezik mind a 3 erővel. Azt nem tudom, hogy milesz Luffival ha megrugja és kővé változik ahol eltalálta. Luffy "sima módon" nem lesz esélye, de ha kettes fokozatra kapcsol akkor van esélye.
55%-45% Luffy javára.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!