24 máj 07, 04:40:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne ha...?"  (Megtekintve 35447 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #120 Dátum: 13 máj 30, 19:03:39 »

Akkor Luffynak lenne még pár szövetségese az Új Világban.
Igazából nem sok minden változott volna. Amazon Lilyre nem tudták volna követni mert ugye nem tudták, hogy oda viszik Luffyt. Szóval ugyanúgy visszamentek volna a sebeiket nyalogatni az Új Világba. Feketeszakáll ugyanúgy elvette volna a területeket. Nem hiszem, hogy Luffy egyesítette volna a csapatokat, hisz a Davy Back Fight-ban is szerzett 500 embert egy hajóval aztán feloszlatta őket.

Mi lett volna, ha Usopp beletörődött volna, hogy vesznek egy új hajót?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #121 Dátum: 13 máj 30, 19:22:27 »

Akkor már odavesztek volna a cp9 elleni csaták után, mikor zuhannak a tengerbe.

Mi lett volna, ha luffy ette volna meg a tűz gyümölcsöt és ace a gumit?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #122 Dátum: 13 máj 30, 19:40:09 »

Gány lenne a manga. Nem szeretem a tűz képességű főszereplőket.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #123 Dátum: 13 máj 30, 20:37:44 »

Ha luffy beáll Shankshoz és együtt leverik a tengerészetet ahogy írtad akkor nem hal meg és akkor nem tudja átvenni tőle az irányítást sem Hody sem Big Mam.

Megfogtál, igazad van. Nevet Azonban Hody amilyen elvakult volt, ez nem állította volna meg szerintem, hogy nekifogjon az akciójának.   
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #124 Dátum: 13 máj 30, 20:51:29 »

Mi lett volna ha Fehérbajusz örökösévé (emberei, hajói, szövetségesei) tette volna Lufyt mielőtt meghall?
Fehér bajusz hajói elpusztultak, csak a szövetségeseié maradtak meg. Rengeteg embere halt meg. De akik életben maradtak, legyen szó akár a megmaradt Marco által vezetett Shirohige kalózok vagy az a rengeteg más szövetséges kapitány. Segítene így is Luffynak (és fog is neki segíteni). Meg ahogy előttem írták tuti nem fogadná el, hanem saját legénységével szeretne kalózkirállyá válni.

Mi lett volna, ha luffy ette volna meg a tűz gyümölcsöt és ace a gumit?
Akkor unalmas lenne a manga, mivel Crocodileig nem lett volna egy ellenfele sem. Sőt még később sem Sabaodyig sem tudott senki sem fegyverzet színét használni.(Skypián csak megfigyelőt, a CP-9 meg nem hakkival tudta megütni Luffyt)
Szóval unalmas lett volna, meg szerintem a gumi képesség nem is gyakori sehol sem.(a fantasztikus négyes egy tagja, meg az Ichiban Ushiro no Daimaou ban az elnök). Továbbá sokkal kreatívabban lehet használni. (habár láthattuk a Teach elleni harcában Ace nek, hogy a tűz gyümivel is lehet variálni.
Ha Ace kapta volna a gumi gyümölcsöt valószínűleg nem változott volna semmi, mivel ő nagyon tehetséges és erős volt képesség nélkül is.(a hakki is sokkal korábban ébredt fel benne). Szóval nem Tűz/lángöklű Ace, hanem gumi öklűlenne, de ettől függetlenül ugyan úgy elfogták volna és az Impel Downba vitték.(habár az a lehetőség is fennáll, hogy a gumi képességekkel leveri Teacht, mivel azt nem tudja annyira elnyelni mint a tüzet.)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #125 Dátum: 13 máj 30, 21:18:24 »

Mi lett volna, ha Shanks előbb érkezik és megtudta volna menteni Ace-t, Akainu csapásától ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #126 Dátum: 13 máj 30, 21:53:58 »

Mi lett volna, ha Shanks előbb érkezik és megtudta volna menteni Ace-t, Akainu csapásától ?
A háború ugyan úgy leállt volna. De Luffy találkozott volna Shanks al. Shirohige is lehet húzta volna még egy darabig.(de annyi sérülés után lehet nem olyan sokáig, ráadásul öregen...habár kitudja).
Továbbá lehet nem lett volna az időugrás, mivel főként Ace halála után érezte, hogy milyen kevés ereje is van.(erre persze  Rayleigh világította rá a nők szigetén, amire nem tért volna vissza, ha nem veszti el az eszméletét és kell kimenekíteni a háborúból).
Szóval szerintem az egyik Yonko tag lenne. És nem lett volna a 2 éves időugrás.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #127 Dátum: 13 máj 31, 09:41:25 »

Mi lett volna, ha Jinbei javasolta volna, hogy jöjjenek létre az Arlong kalózok?

Mi lenne, ha Ace legyőzte volna Feketeszakállt ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #128 Dátum: 13 nov 30, 22:11:39 »

Mi lenne, ha Ace legyőzte volna Feketeszakállt ?
Megbosszulta volna a társát, majd miután visszatér a hajóra a csapatban még jobban tisztelnék őt, valamint nem lett volna a börtönben és nem végezték volna ki, ha nem végezték volna ki, nem is lett volna nagy háború a kalózok és a haditengerészet között.

Én kérdésem: Mi lett volna ha Hancock kapja a lávagyümölcsöt, Lucci tudta volna mindegyik hakit is használni?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #129 Dátum: 13 nov 30, 22:26:01 »

Ha a lávagyümölcsöt kapta volna meg, akkor sokkal hamarabb kiszabadulnak valószínűleg a testvéreivel és kb minden ugyan így lenne.

Lucci esetén, meg szerintem a One Piece korai véget ért volna. Így is félholtra verte Luffy-t.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #130 Dátum: 13 nov 30, 22:32:01 »

Mi lett volna, ha Ace nem egyedül kel útra, hanem Luffy-val. Tehát 2 évvel ezelőtt kelt volna vele útra. Mi lenne?

Mit lett volna, ha Jimbei most egyből csatlakozott volna Luffy-ékhoz?

Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #131 Dátum: 13 dec 01, 18:05:41 »

Mi lett volna, ha Ace nem egyedül kel útra, hanem Luffy-val. Tehát 2 évvel ezelőtt kelt volna vele útra. Mi lenne?

Zorot kivégezték volna. Vagy ha még is valahogy megmenekült volna akkor most nem lenne olyan erős, mint amilyen.
Usopp szerelmét megölték volna, talán vele együtt és Kuro kapitány nagyon gazdag lenne.
Nami még mindig gyűjtené a pénzt Arlongnak.
Crocodile megölte volna Robint, Vivit és az apját. Alabasta meg szépen le lenne amortizálva a lázadások miatt és uralkodó nélkül nem hiszem hogy sokáig húzhatta volna független királyságként.
Drum szigetet a volt király visszafoglalta volna és talán Chopper is halott lenne, vagy bujkálna.
És még sok rossz dolog történne, ha Luffy 2 évvel előtt indul útnak.
Pozitívum az lenne, hogy Ace és Fehérbajusz nem hal meg.


« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 18:20:14 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #132 Dátum: 14 márc 31, 12:25:36 »

Sziasztok. Most így animében is látva ezt a karaktert, Bluegillyt egy bizonyos hosszú lábú törzsből, elgondolkodtam, hogy mi lenne ha Sanjinak is lenne valami köze ehhez a törzshöz, esetleg ott született csak valamiért kiközösítették, mondjuk mert nem olyan hosszú a lába vagy valami más. Tudom ez így nagyon dióhéj, de én nagyon sokféle variációt el tudok képzelni, ti mit gondoltok? Mosolyog
Naplózva

Mr. Prince
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #133 Dátum: 14 márc 31, 14:03:14 »

Csupán véletlen, hogy Sanji a lábával harcol. Az meg hogy valaki beleszületik a törzsbe nem feltétlenül kell erősnek lennie az adott dologban. Pl. a Hosszúkarúak sem voltak erősek. Vagy például a gyojinoknál sem mindenki tanul Gyojin karatét.
Bluegilly harcolni akart tudni, s így azt a harcmodort fejlesztette, amiben a legjobb, és előnye is van.
Szerintem.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #134 Dátum: 14 márc 31, 14:13:05 »

Ez mondjuk igaz, csak elkezdett kicsit járni az agyam ezen a dolgon  Mosolyog
Naplózva

Mr. Prince
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!