24 máj 06, 13:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit gondolsz, melyik szereplőre hasonlítasz a legjobban?  (Megtekintve 13601 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #15 Dátum: 10 júl 31, 13:40:26 »

Chopper és robin keverék lennék,de ha jobban bele gondolok inkább robin-ra hasonlítok   smirksweat
Naplózva
nec1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #16 Dátum: 10 júl 31, 17:06:54 »

Ö, hát kezdjük.
Bamba vagyok mint Luffy, félős mint Chopper, Hazug mint Usopp, csendes mint Robin, annyit alszok mint Zoro, hirtelen haragú mint Nami, és szereleméhes mint Sanji, asszem ennyit rólam
Naplózva
Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #17 Dátum: 10 okt 20, 17:00:57 »

Zoro, mer az alvás igényem 15 óra, különleges körülmények közt is tudok aludni (pl hifi,hidegviz) és ha tényleg gond van rögtön felébredek.
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
málna:P
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #18 Dátum: 11 jan 09, 13:31:47 »

Én Namira Nevet Bár a pénz nem nagyon érdekel, ha van akkor simán elköltöm egy nap alatt! >.<# Na, Namira hasonlítok, de azért minden Mugiwara kalózból van bennem egy kicsi Nyelvesít
Naplózva
Bigmuscle
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 133

KLIKKesedjél' =)


« Válasz #19 Dátum: 11 jan 09, 22:33:51 »

Sanji + Luffy, megöntözve egy kis Zoroval.
Hogy miért?
Ugyanúgy bánok a nőkkel, ahogy Sanji, olyan hülye vagyok, mint Luffy, és Zoro a kiköpött másom Nevet
Naplózva
Kazuki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #20 Dátum: 11 jan 11, 00:10:55 »

Hát én nem is tudom kire hasonlítok.  Gondolkozik

Szakács vagyok... állandóan cigi lóg a számba... és még a szőke haj is passzol (igaz kicsit hosszabb) Nyelvesít
Szerintem Lukács Lacira hasonlítok a Tankcsapdából. (Poént félretéve szerintem mindenki tudja kiről is van szó Hümm-hümm Ha nem akkor visszafele elbetűzöm a megfejtést: IJNAS)
Naplózva

Félelem és sötétség körülötted. Ha cinkelsz jobb ha menekülsz. De legyen nálad a kilépőd, mert az igazgatóiba kerülsz. Kopó vagyok rideg, mint a kő. Én a folyosófelügyelő. ~
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #21 Dátum: 11 jan 11, 22:23:41 »

Hát én iylen keverék féle vagyok Nevet

Van bennem egy kis luffy + egy kis zoro is.
Luffy részéről,rengeteget bírok enni és én is nagyon lazán tudom kezelni a dolgokat
Zoro-ra anyiban hasonlítok hogy bár hol és bármikor képes vagyok elaludni és ha egyszer elalszok akkor egy atomvillanás se tudna felébreszteni  >.<#
Naplózva

ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #22 Dátum: 11 jan 15, 23:32:52 »

Szerintem Luffy és Zoro + Chopper:
Luffy azért mert Kiállok a barátaimért sőt tán jobban mint magamért és Néha hülye vagyok.
Zoro:
Viszonylag erős vagyok (nem annyira mint zoro:D jó is volna) lazán kezelem a dolgokat.
Chopper:
Ő csak azért mert van hogy félős vagyok de ha kell akkor összeszedem magam és erős leszek Nevet
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #23 Dátum: 11 jan 16, 08:17:45 »

Kinézet: Kuma
Személyiség: DonFlamingo, esetleg Buggy
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #24 Dátum: 11 jan 19, 20:12:03 »

Szerintem én legjobban Namira hasonlítok: én is simán elvinném a kincset Luffyéktól, amikor abba az étteremben találkoznak Sanjival. Meg amikor nagyon rossz a hajója az elején, akkor én is azt tettem volna, hogy átverem a kalózokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:52:11 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #25 Dátum: 11 márc 13, 10:59:19 »

Belsőleg olyan vagyok mint Franky. Egy csomó hatásvadász jeleneten eltudom könnyezni magam. x'D
Külsőleg meg... Kurohige. >.<
Naplózva
Raition
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 7


« Válasz #26 Dátum: 11 márc 17, 18:55:37 »

Zoro:sokat edzek
alvásszükségleteim 10-14 óra között mozog
sokat iszok főleg kakaót de hát mitcsináljak magam 13 éves korában ikszdé
Luffy:sokat eszek
és majdnem olyan hülye vagyok
Trafalgar Law:de csak azért mert ha néha udvariasan beszélek az olyan szintű hogy fél órát sem bírnak ki melletem
na hát ennyit magamról
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #27 Dátum: 11 aug 26, 23:41:59 »

Magasságra Aokiji. Robin férfi kivonata(a könyv és történelem szeretet miatt.) A Poénjaim hasonlóak Brook-éhoz. Probléma megoldó képesség Usopp.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #28 Dátum: 12 jan 26, 17:08:17 »

Én a szörny hármas keveréke vagyok.
Sanji-ra leginkább amikor az eszét használja (csak ugye nem cigizek és nem csajozok annyit)
de én is van hogy elkapom ezt a kerge marha romeó kórt,és lovagias leszek.(na meg persze nem emelek lábat a lányokra én sem)
Zorora:alvás mennyiség soooook.ha megígérek valamit egy barátomnak azt betartom.
Luffyra:Étvágy(folyton panaszkodnak hogy egy disznót kéne venni) Az általános komolysági szintem akkora mint az övé.
Minimum olyan makacs és céltudatos vagyok mint ő.És én is annyira vigyázok a barátaimra amennyire tok.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #29 Dátum: 12 márc 29, 15:48:11 »

Namira mert egy kicsit anyagias vagyok, Zorora mert sokat alszom, és végül Luffyra mert hülye vagyok xD
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!