24 máj 06, 20:13:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 32758 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #15 Dátum: 10 okt 27, 21:50:26 »

Ez nem baki mert Luffi csak azért egyezett bele a Davy Back Fight-ba mert vissza akarta szerezni a lovat, de nem azért hogy az övé legyen, hanem hogy vissza adja az öregnek.

Sőt ha megfigyelted akkor a nyert kalózokat azonnal feloszlatta és azt mondta nekik, hogy menjenek amerre akarnak.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #16 Dátum: 10 okt 27, 22:16:07 »

Azt vágom, nem is azt mondtam, hogy az a "baki", hogy nem maradt vele a ló, hanem nem fogadott neki hűséget, amire pedig azt mondta Foxy, hogy a Davy Back Fight része. De mindegy. Lényegtelen a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 18:10:01 írta Krieg » Naplózva
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #17 Dátum: 11 jan 23, 22:08:56 »

Nézve az aktuális anime részeket (483, 484) Luffy igencsak ölelgeti hollow tipusú bátyókáját, de a gyönyörű szép sárga mellénykéje még csak véletlenül sem lesz véres...
Naplózva
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #18 Dátum: 11 jan 27, 05:13:56 »

Azt figyeltétek, hogy a sorozatnak még nagyon az elején Richie (oroszlán) akivel Luffi harcol, akkora mint egy ház és elfoglalja az egész utcát, de amikor már a történet ott ját hogy Buggy kalózai új kapitányt akarnak választani maguknak, ott Richie csak akkora mint egy ember... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 30, 06:19:10 írta Ace » Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #19 Dátum: 11 jan 28, 21:11:38 »

Lol télleg xD. Hát gondolom éheztették , vagy megette a Kicsi Kicsi gyümölcsöt , és ezért ment össze xD
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #20 Dátum: 11 feb 16, 22:38:55 »

Na akkor egy újabb. Szal Oars az egyetlen 900-as zombi  és Luffy ék egy csomag zombit megtisztítottak akkor Moria, hogy hozta össze azt az 1000 árnyékot? 2-300 darabot mindig tart a hátsó spájzban, vagy mi van?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 16, 22:40:10 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #21 Dátum: 11 márc 01, 19:51:08 »

Luffyba lévő 100 meg a 900 ami a zombijaiban volt.Amikor egy lelket felszabaditottak nembiztos hogy megtalálta a gazdáját.Meg hát Moria azt mondta hogy 1000darab de lehet hazudot,am csak 500kisegér volt ha jol emlékszem.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #22 Dátum: 11 márc 05, 16:38:36 »

402. rész 7:53 Sanji izzó lábbal fut 7:56 tól amig fut a Kumához normál láb 8:05 nél megint izzik a lába és támad
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #23 Dátum: 11 márc 29, 19:09:19 »

A 13. openingben:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3JMpVYO-ZHw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3JMpVYO-ZHw</a>
Az 1:47 -nél Luffyn rajta van az a kalap, amit kicsivel nagyobb korában kéne megkapni Shanks-tól. Gondolkozik Mert itt még kisebb sztem.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #24 Dátum: 11 márc 29, 19:12:57 »

Nem, a manga későbbi fejezeteiből kiderül majd, hogy itt bizony már túl van a Shanks-el való találkozásán.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 20:17:56 írta Mistich » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 11 ápr 02, 15:31:47 »

Találtam én is egy bakit a One Piece-be. Brookék ugye régen a One Piece-ért indultak. Na már most ez lehetetlen. Brook ugye Time Skip előtt 88 éves volt. 50 évet ugye a hajójukon várt, amég Luffyékkal nem találkozott, plusz egy év, amég megtalálta a testét (88-51=37), tehát 37 évesen halt meg. Ace ugye Roger halála után ~1 évvel született, szóval 21 évvel Time Skip előtt (88-21=67). Ezért mikor Brook meghalt, még a fasorba se volt a One Piece.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #26 Dátum: 11 jún 10, 14:20:16 »

Viktor-sama: Azt a kalapot, már megkapta egészen kiskorában, amikor együtt volt a három tesó Ace, Sabo, Luffy. Amikor ilyen 10 éves volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Johnny08Piccolo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

Jr.


« Válasz #27 Dátum: 11 júl 17, 12:32:50 »

Én valamelyik nap elgondolkodtam a régebbi részeken. Ugyebár Enel nem tudta megrázni Luffy-t, mivel ő gumiból van. Ez rendben is van, mondhatnánk azt, hogy Luffy csak gumiból épül fel. De jónéhány résszel előtte - pontosan nem emlékszem már, de ha jól emlékszem, akkor így volt - Crocodile kiszívta Luffy karjából a vizet. És ha jól tudom az ember azért vezeti az elektromosságot, mivel nagyrészt vízből áll. Ezek szerint Luffyban is van víz, és az ő testének is vezetnie kéne az elektromosságot, szóval őt is meglehet rázni. Lehet, hogy nem így van, ahogy írtam, de én így tudom. De valaki javítson ki, ha tévedek!
Naplózva

"If you die, I'll kill you!" by Zoro.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #28 Dátum: 11 júl 17, 14:05:21 »

J.08Piccolo: Tévedsz, mivel a külső burka (az az a bőrre) gumiból van, úgyhogy ez olyan, mint egy külső védőpajzs a villám ellen. Mosolyog Szóval nem tudja megrázni a belső részeit, mert a bőrre ott van, a legnagyobb sejt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #29 Dátum: 11 júl 18, 17:12:43 »

Találtam én is egy bakit a One Piece-be. Brookék ugye régen a One Piece-ért indultak. Na már most ez lehetetlen. Brook ugye Time Skip előtt 88 éves volt. 50 évet ugye a hajójukon várt, amég Luffyékkal nem találkozott, plusz egy év, amég megtalálta a testét (88-51=37), tehát 37 évesen halt meg. Ace ugye Roger halála után ~1 évvel született, szóval 21 évvel Time Skip előtt (88-21=67). Ezért mikor Brook meghalt, még a fasorba se volt a One Piece.

Ha jól emlékszek ők nem a One Piece-t keresték, hanem csak kalandozni mentek a leghatalmasabb, legveszélyesebb és leggazdagabb tengerre. A kalózoknak Roger halála előtt is egyik céljuk volt a Grand Line felfedezése.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!