24 máj 06, 19:05:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 29226 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #60 Dátum: 12 jan 31, 08:51:53 »

A legénységen belül tényleg nem lenne jó egy szerelmi szál. Megbonyolítaná a fenn álló jó kapcsolatot a tagok között. Ellenben egy külsős, aki komoly érzelmeket táplál az egyik szalmakalapos iránt a későbbiekben akár még komoly segítséget is jelenthet a kalandjaikban. (Hancock már így is segítette Luffy-t.)
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #61 Dátum: 12 feb 03, 21:28:05 »

Nos akkor ez alapján nézzük hol van legalább egyoldali szerelem:Luffy x Hancock
                                                                                                        Usopp x kaiya (asszem így hívják)
                                                                                                        Sanji X a világ összes nője.ikszdé
szóval én ezekre látok úgy 10 20% esélyt.     
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #62 Dátum: 12 feb 03, 23:54:27 »

Kayának írják Mosolyog Na ja a Sanjis elképzeléseden jót nevettem Nevet
Én még mindig Zoro X Namit tippelném a legjobban Nyelvesít Mosolyog Na meg alap Luffy X Hancock Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #63 Dátum: 12 feb 04, 00:33:42 »

Nami x Zoro? Nevet Kicsit a SZJG-ből a Zsolti-Kinga párosra emlékeztet, mint egy veszekedő házaspár. Ennek ellenére neeee.
Az Usopp X Kaya viszont aranyos, simán lehet, össze is jönnek.
Aokij x Robin? A természetük illik egymáshoz de olyan múlttal.. :"S meg van köztük vagy 20 év.
Perona x Zoro az emegy ^^ Peronának simán lehet bejön, bár ez is veszekedő házaspár feelingű.

Viszont naagyon remélem, hogy legénységen belül senki nem jön össze senkivel, az nem lenne jó. Egyébként kb. ez az egyetlen anime, amiben nem tudok szerelmi szálat elképzelni egyáltalán, de jó ez így ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 10:10:39 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #64 Dátum: 12 feb 04, 23:54:13 »

Szerintem ha a luffy x hancock bejön mondjuk a sztori végére akkor én lehet megutálom luffy-t. ikszdé
Gondoljatok bele gazdagság hírnév hatalom és mindezek tetejére egy NAGYMELLÜ ISTENNŐ.Ezután már érteni lehet annyira irigy leszek rá hogy 2 hétig zöld lesz a képem (mint zoro haj)ikszdé.
hogy ne legyek totál off  valami eszembe jutott.Vivi elvileg most már nem számít hivatalos Szalmakalaposnak szóval még lehet látunk egy vivi x luffy-t a sztori végén.Én azon röhognék egy jót ha Franky össze jöne a "cápafej nagyival".
De Robinra kíváncsi leszek,most hogy aokji már nem tengerész ezért nem is kell ellenségeknek lenniük 'szal lehet valóra válik a Robin x aokji
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #65 Dátum: 12 feb 05, 07:37:22 »

A Robin x Aokiji párosban valóban lehet valami. Biztos, hogy elég szoros a kapcsolatuk. Kíváncsi vagyok mi lesz ha összefutnak majd valamelyik szigeten Aokijivel.

Luffy-t viszont csak Hancock oldalán tudom elképzelni. Ha esetleg más felé kacsintgatna... bele sem merek gondolni, hogy egy féltékeny Hancock mire lenne képes.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #66 Dátum: 12 feb 05, 19:01:09 »

Ha unatkozom, akkor olyan troll gondolataim támadnak, mint ez:
Ivankov x Inazuma  ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #67 Dátum: 12 feb 05, 19:14:21 »

Troll? Ez az ő esetükban simán, hála Ivakov hormonos képességének.  Pojén
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #68 Dátum: 12 feb 10, 17:36:59 »

Hanyabal x ostoros őr csaj impel down-ban.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #69 Dátum: 12 feb 10, 18:01:54 »

ha jól emlékszem Sadi-channek hívták (beszédes egy név), de Hanybal nem olyan szerintem, hogy annyira aktív szerelmi életet élne. Ugyanez vonatkozik Akainura is, ő az, akit nem tudnék úgy elképzelni, hogy akkor most szögre akasztja a flotta-admirálisi kabátját és elmegy romantikázni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #70 Dátum: 12 feb 10, 18:07:02 »

Pedig szerintem Akainu sem volt mindig ilyen. Nem csodálkoznék, ha kiderülne róla, hogy azért lett ilyen mert a családját megölték volna a kalózok. Amúgy szerintem Sadi channak a fájdalom okozás és a fájdalmas hangok a barátja. ikszdé
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #71 Dátum: 12 okt 08, 17:36:57 »

Nekem ami biztos az:LuffyxHancook legjobb párositás Nevet.Amiota beleszeretet,hatalmas rajongásom kezdödött One piecenál Nevet
NamixSanji na ezek is esélyesek már maga abba is van valami kedvesebben mondják egymásnak a nevüket-kun,sama chan  smirksweat ikszdé hehe.+Akkor Sanji nögyengédsége is megszüne Nevet.
ZoroxTashingi tökéletes nem csak kardforgatás mesterei,hanem talán régi lány riválisa,aki nem halt meg.(Szerintem ö lehet még nem volt elmondva rendesen,talán eszméletét vesztete)
UssopxKaiya ez is már elvan döntve hisz lány szereti Ussopot  Nyelvesít alig várja meggyógyitsa az ágyban  ikszdé
SmokerxHina Nevet
ChopperxRénszarvas Nevet
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #72 Dátum: 13 okt 24, 19:41:47 »

SanjixIvankov - lol
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #73 Dátum: 13 okt 24, 22:13:34 »

Olvasd el a fórumszabályzatot kérlek. A hozzászólásodnak minimum négy szavasnak kell lennie.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!