24 máj 06, 11:49:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 29223 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bigmuscle
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 133

KLIKKesedjél' =)


« Válasz #30 Dátum: 11 feb 01, 07:29:37 »

Szerintem én egyszerre összeillek Namival, és Robinnal is xD
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #31 Dátum: 11 feb 01, 18:51:12 »

Én azon a véleményen vagyok, hogy Luffy nem fog összejönni senkivel sem a nakamái közül...mert azok nakamák..>.<# Hancock érdekes és aranyos, de én valahogy egy fiatalabb lányt tudnék elképzelni Luffy mellé. Mondjuk egyelőre még a szerelmet sem tudom elképzelni Luffy neve hallatán, de azért lehet, hogy érdekesen alakulna, ha végre érdeklődne a gyenegébbik nem iránt. Vagy nem xD Kitudja. Az biztos, hogy a jelenlegi szereplők közül senkit sem látnék szívesen Luffy mellett. Egy jövőbeli szereplő? Lehet, hogy csak azért tetszik ez a "még ismretlen lány" ötlet, mert még nem is létezik..ugyanúgy mint a szerelmes Luffy sem Nevet
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #32 Dátum: 11 márc 01, 19:55:57 »

Szerintem képzelgethetünk egésznap,ugyse lesz belőle semmi.Azért (is) szeretem az One Piecet mert nem bonyolitja magát szerelmi szállal,ráadásul Chopper meg Brook kivel jönne össze?De ha nagyon választani kéne akkor:
Robin-Zoro
Nami-Kincs:D ,neki nincs olyan férfi akinek elég lenne a pénze:D
Sanji-Neki bárki megteszi csak csinos hölgy legyen
Luffy-Hancock,megnézném Luffy Hancockért meddig lenne képes elmmeni hogy megmentse
Usopp-Kaya
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 11 márc 02, 14:13:44 »

Komolyan lehet én vagyok a hülye. Láttam számtalan romantikus animet.. és általában mindig észre vettem kinek ki tetszik. Zoro Robin dolog miből jön?:O Chooper Robin-t még meg értem. Az elején volt 2 momentum a Zoro Robinra azt azzal vége is lett.
Chooper át is változott Robin miatt. Az életét is eldobta szó szerint. Tudta, hogy ami történik az életébe is kerülhet stb.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #34 Dátum: 11 márc 02, 14:50:11 »

Chopper meg Robin?Chopper rénszarvas Nevet .
Robin néha rámosolyog Robinra,és amikor Enel legyőzi Robint akkoris mond valami ilyesmit Zoro ,hogy merte ezt tenni egy nővel.De bár nemmondtam én nem nagyon hiszek abban,hogy bárki bárkivelis összejön.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #35 Dátum: 11 márc 02, 14:53:51 »

Na ebből semmit nem értettem. Ki mosolyog rá kire?Nevet
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #36 Dátum: 11 márc 02, 17:44:48 »

Bocs rosszul irtam,Robin gyakran rámosolyog Zorora aki ettöl zavarba érzi magát.Amugy meg hogy őszinte legyek engem nemis nagyon érdekel ki kivel jön össze,mivel ez nem egy olyan anime:D
Naplózva
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #37 Dátum: 11 ápr 14, 20:52:35 »

Egyet kell értenem a többiekkel. Ez egyáltalán nem olyan anime. De nem akarom elszólni magam. Hátha szolgál a mangaka kis meglepetéssel. Nevet Én a Luffy x Nami párost szeretem nagyon. Luffy olyan bolond és energikus és nagyon erős. Nem nagyon gondolkozik. Míg Nami erőssége inkább ész terén van. Nem túl erős és mindig megfontolt. Szerintem tökéletesen kiegészítik egymást. Nevet Bár Luffy egyelőre a nő és a szerelem fogalmát nem ismeri. ikszdé Esetleg Zoro x Nami páros ami még bejön, illetve az Usopp x Kaya páros. A többiekre nincs tippem. Sanji szerintem nem tudna komoly szerelmet érezni egy nő iránt se, mert mindet szereti. ikszdé A többiek meg inkább az álmaiknak élnek és nem tudom őket nagyon akárkivel elképzelni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #38 Dátum: 11 ápr 14, 21:26:37 »

Valóban nem olyan anime, de mint itt is vannak olyan személyek akik szeretik belelátni ezt is a dolgokba. Én a magam részéről egyetlen olyan lányt látok a történetben eddig aki szerintem megtudná fogni Luffyt. Az pedig Margareth a Kuja szigetről. Hancocknak szerintem esélye sincs ellene. Zoro szerintem szintén nem gondolkodott ilyenen, de számára a törzsőrmester leányzó (Tashigi?) az ideális fehérnép.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #39 Dátum: 11 ápr 15, 05:45:51 »

Én nagyon szorítok Hammokkü samanak. xD Olyan poénos kapcsolat lehetne az övéké.
Usopp x Kaya aranyos pár lenne. Naminak Sanji lenne az ideális pár, Zoronak meg Perona. x'DDDD
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #40 Dátum: 11 ápr 21, 20:04:59 »

Luffy x Hancock: szerintem ők ketten cukik és össze illenek. Milyen lenne a gyermekük belese merek gondolni xd
Usopp x Kaya: itt kölcsönösen szeretik egymást
Nami x Sanji: Sanji nagyon oda van értve meg persze az összes csajra, ha normálisabban viselkedne akkor Nami simán elfogadná

Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #41 Dátum: 11 jún 10, 14:44:03 »

Luffy x Hancock: bár sok reményt nem látok benne, hiszen Luffy-t nem érdeklik a lányok, de Hancock baromira bírja őt
Franky x Robin: jó sokszor megmentette Robin életét és megvédte Franky, sztem összeillenek Mosolyog
Zoro x Nami: amiért olyan sokszor veszekednek és Nami mindig megkéri erre-arra Zoro-t Nevet Nevet
Sanji x Kaya: én is csak azt mondhatom, mint az előttem szóló, mert kölcsönösen szeretik egymást, bár Sanji-t nemtom besorolni nagyon vmelyik csaj mellé is, mert állandóan csajozik és sztem nem tudná lekötni egy csaj mellé magát...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #42 Dátum: 11 jún 28, 18:40:25 »

Fuu én nemhiszem,hogy van olyan nő akinek bejön Franky(főleg 2 év után).
Am Zoro - Tashigiröl annyit,hogy egyik kalóz,másik pedig tengerész.Egyiksem hagyná ott a "karrierjét"(LOL),ez egy soha be nem teljesedő szerelem.
Luffy - Nami szép is volna,de valahogy lehetetlen kapcsolat.Luffynak ink. Hancock való,aki nemsajnálja tőle az ételt Nevet .
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #43 Dátum: 11 jún 28, 19:02:15 »

Ameddig Luffynak Hancock Hammock addig ott nem lesz semmi Mosolyog) De én azért drukkolok nekik Mosolyog.

Zoro - Robin egyértelmű szerintem.

Robint és Frankyban nem tudom mit láttok. Nami - Luffy az biztos nem, mikor Amazon Lilyn van akkor belegondol, h az amazonok vagy Nami e a rosszabb. Plusz mikor Absalam el akarja venni Namit akkor is megjegyzi Luffy, h Absalam igen bátor. Luffy birja Namit, hisz sehozva sem jutna el nélküle de nem jönne össze vele.

Robin Zoro azért mert Zoro a legérettebb Robinhoz a csapatból és mást még nem láttam aki tetszett volna Robinnak.

Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #44 Dátum: 11 jún 28, 19:06:59 »

Volt már az animében, hogy Hammock helyett Hancock-nak szólította, jó párszor Mosolyog Ugyhogy nincs gond Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!