24 máj 06, 23:35:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 29228 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #15 Dátum: 10 júl 27, 11:10:45 »

Hát ha Choppert valakivel párba kéne állítanom én is Robint választanám bár kicsit nagy a korkülönbség xD
Amúgy Nami szerintem bárkivel is jönne össze ő hordaná a nadrágot Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 10 júl 27, 11:27:05 »

Én a Robin x Tony-kun-t teljesen komolyan gondoltam. Véleményem szerint ők össze illenek mindenkinél jobban. Robin múltja is szomorú Chooperé is. Mindegyik a műveltebb rétegbe tartozik. Tony-kun az első aki aggódni kezd Robinért... szal szerintem teljesen korrekt:D

Franky Robinon én olyat sítamxD semmi közöset nem látok bennükxDDD
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 júl 27, 11:35:39 »

Van valaki akinek nem szomorú a múltja? Nevet Mindegyik szereplőé az kb Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 10 júl 27, 11:39:22 »

Franky múltja szerintem egyáltalán nem szomorú. Sanji múltja se szomorú az egy incidenst leszámítva. Usoop se panaszkodhat. Szóval azért akad. Luffy múltja számomra megint csak nem valami meghatóra sikeredett.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #19 Dátum: 10 júl 30, 16:10:42 »

háát..jó kérdés
szerintem ha valaki Luffy az egyik aki szűzen fog meghalni xD Mellé valahogy senkit nem tudok elképzelni,mindenkit tönkretenne maga mellett xD

Nami Sanji szerintem összeillene mondjuk.. Nami csicskáztatná Sanjit egész nap,az meg még örülne is neki xD
Robin Zoro is jó lenne szerintem,bár szerintem ez csak nekem tetszik xD

De szerintem itt egy szerelmi szál se lesz megcsinálva, One Piece-től távol áll az ilyesmi^^
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #20 Dátum: 10 júl 30, 16:40:37 »

Robin Zoro is jó szerintem. Én Robint kb bárkivel párba tudnék állítani ikszdé Najó bárkivel nem csak Zoro, Franky vagy Chopper. Amúgy igaz One Piece-ben csak viszonzatlan szerelmek vannak más nem nagyon Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #21 Dátum: 10 aug 17, 22:36:41 »

Sanji X Nami az aranyos főleg mikor a Davi Back Fight-alatt flashelte a lányát azon szakadtam
Zoro X Robin Zoro mindíg komálta elég durván ideges lett mikor enel felvilannyozta
Luffy X Hancock,hogy valaki végre nagyfiút csináljon Luffyból
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 aug 19, 23:42:37 »

Én vagyok itt a kakukktojás: Semmilyen fanok által létrehozott szerelmi kapcsolatot nem szeretek a One Piece-ben.
Egyszerűen azért, mert nem illik bele. A LuffyxHancock kapcsolatot szeretem, mert tényleg ott van szerelem, de ez is egyoldalú és rettenetesen vicces! A világ legbombázóbb nője egy idióta majomba szerelmes, ez LOL! Nevet Aranyos. De egy olyan fanartot, ahogy Luffy és Hancock nyalnák falnák egymást, számomra rémálom lenne. Luffy azt sem tudja, hogy szerelmes belé a csaj és nem is szereti őt ÚGY.

De a One Piece-ben valahogy alapszabály (ami általában nincs), hogy a szerelmi dolgok csak viccnek, kifigurázásnak legyenek benn.

Sanji minden gyönyörű nőbe szerelmes, de mindenki fejbe vágja, vagy kihasználja, aminek megint röhögés a vége.
Zoro és Tashigi..Zoro fél a csajtól és menekül tőle, még harcolni is képtelen vele az izompacsirta, és valszeg mert kedveli.
Láttam itt UsoppxKaya-t. Fiú-lány barátság..Barátság.

Egyszer barátnőm mondta: Lucci és Robin még össze is illenének látszatra..mondtam: igen..tényleg..de persze ez lehetetlen Lucci személyiségét nézve. (az ő pairingjeire vagyok a legallergiásabb grrr>( benne no love ergó Lucci -->érzéketlen gyilkológép, magányos vadász)

Oké, hogy mások nem így gondolják, és szabadon használják romantikus fantáziájukat, nyugodtan! De ezzel elveszíti a One Piece feelinget. Minden shounenben van valami Love dolog a karakterek közt, csak itt nem olyan és ez is része a különleges One Piece hatásnak. A jelszó: nakama. Az OP a barátságról szól, nem létre jövő élettársi kapcsolatokról.


Ez csak az én személyes véleményem, ez nem jelenti azt, hogy pokolba az összes pairinggel, de én csak vicc tárgyaként fogadom el a szerelmet a One Piecebe, a többiek véleményét is elfogadom és azt hogy kiket szeretnek együtt. Kérlek ne lincseljetek meg azért, mert ilyen különc véleményen vagyok.

Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #23 Dátum: 10 aug 20, 19:33:17 »

Naja Lucci a kacsájára van rákattanva a vállán
Amúgy azért én hiányolom a komolyabb érzelmeket ez csak bohóckodás,ahogy az előttem szoló más szavakkal leírta
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #24 Dátum: 10 aug 21, 11:21:52 »

Hohó! Tudom ez nem animálra nyitott topic (bocsáss meg a kifejezésért Lucci), de erre csak annyit mondanék, hogy igenis különleges ez a kapcsolat Lucci és Hattori közt, gondolja át mindenki miért, ezt nem itt fogom boncolgatni mert OFF. A CP9 topicban beszélhetünk erről, én ott leszek Nevet OFF vége

Én ezért IS szeretem a One Piece-t. Minden shounen anime/manga arra is nagy hangsúlyt tesz, hogy ki kivel jön össze vagy hogy milyen párosítási lehetőségek vannak. Ez most nem ide illik de pl. Sakura többet nyáladzik a két esélyes szerelmére, mint harcolna. Jó ez így? A One Pieceben ilyen nincs, és ezzel ez el van találva. Mi lenne ebből a világ csodájából, ha Nami hirtelen szerelmet kezdene vallani Luffynak egy nagy harc alatt fél részen keresztül és utána nem is maga a kincs kereséséről és a világ, meg a hőseink sorsáról szólna, hanem arról, hogy hogy lesz szerelmes két ember. Tudom, hogy szép dolog a szerelem, de ez a One Piece világába nem való én szerintem.

Egy tanárom mondta: Ha egy szerelmed elveszted, újat találhatsz úgymond könnyedén, de egy igaz barát bizalmát szinte lehetetlen visszanyerni.

Még egyszer: Mindenki szeressen, amit akar, amiket írok azzal nem másokat bírálok. Csak az én felfogásom szerint, ez a komoly szerelmesdi nem fér bele a One Piece univerzimába...Asszem paranoiás vagyok.. Technikai KO
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #25 Dátum: 10 aug 24, 10:18:18 »

Hát ez elég érdekes. Valahogy én sem érzem úgy,hogy lesz benne (nagyon) szerelmi szál. Mondjuk ne legyen igazam. Én személy szerint örülnék,ha azért lenne benne 1-2.
Luffy és Hancock nekem egyértelmű befutó. Nagyon jók együtt. Luffy mondjuk még nem érti,de most egy jó ideig biztos együtt lesznek. Hátha kialakul valami (remélem igen). Amúgy szerintem Luffy sem olyan mint ahogy kinéz. Jó persze látszólag nem érdeklik a nők,de ki tudja. Viszont ha valakit megszeret akkor azt élete végéig védi. Ráadásul Hancock idősebb is nála. Ő megemberesítheti Luffy-t  kacsint Nah majd kiderül,hogy alakul kettőjük sorsa,de az biztos,hogy Hancock szereti Luffy-t. Bírom amikor elpirul meg ilyenek  Nevet
Több szerelmi szálat én egyenlőre nem igazán látok. Voltak már előttem jó páran akik összehozták "hőseinket". Szerintem ez nem lehetséges. Jó persze Sanji ott van,de ő igazából mindenkit szeret aki csinos... Zoro-t sokkal jobban érdekli,hogy ő legyen a legjobb kardforgató. Franky és Robin.. Hát nekem abszolút de nem jött le,hogy lenne valami is köztük. Valahogy nem illenek szerintem össze a hajóról.. Ez így van jól.
Úgyhogy egyenlőre én Luffy-nak drukkolok  Kúl
Naplózva

senbonzakura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #26 Dátum: 10 aug 27, 13:16:26 »

Zoro szerintem tök egyértelmű hogy a végére össze fog jönni azzal a tengerész lánnyal Nevet
Naplózva

Anime 4 Ever Mosolyog
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #27 Dátum: 10 szep 08, 18:59:20 »

Szerintem Luffy és Hancock összeillene. Az elején Nami X Luffynak drukkoltam de sokkal jobban összeillene vele. Amugy most nem érdekli a szerelem de gondoljuk végig. 2 év telik el most a nagy power up ig luffy meg fog változni és már látom h Nami mellei is nőni fognak még részről részre Nevet Na de a lényeg h talán Luffy feje lágya benő és nem fogja viszautasítani Hancockot. De ki tudja Nevet
Naplózva

shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #28 Dátum: 10 szep 09, 06:23:16 »

Sanji x Nami
Robin x Zoro
Ace x Hancock
Nekem ezek az elképzeléseim. Arról meg hogy Luffy szüzen hal meg vagy nem csak annyit, hogy még Vivi is ott van.
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #29 Dátum: 10 szep 09, 15:23:51 »

Vivi x Sanji
Namira tippem sincs de lehet h Luffy
Luffyra leginkább Hancock
Zoro és a Smokernek a kardos segédje
Franky x Robin
Brook x Chopper xD
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!