24 máj 03, 22:08:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Stern Ritterek  (Megtekintve 7413 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #15 Dátum: 13 júl 20, 21:18:32 »

Szerintem kicsit félre van értve a régebbi quincy harci módszer ( csak isidáról beszélek! az apja edzése előtti időszak):
-mivel azt elsősorban a lidércek és a kor ellen találták ki ( nem a halálistenek ellen).
-a lényege az volt hogyha elér egy bizonyos szintet a használója és magasabb szintre akar jutni gyorsan akkor reshi taszító kesztyűt vesz fel (ishida csomagból kivett kesztyűje). Ezzel nehezebb gyűjteni a reshit tehát végső soron edz a használója. Ha vissza emlékeztek akkor a manga azt mondta ha eltávolítja a kesztyűt a kvinszi akkor az ereje egy rövid időre a csúcsára áll de utána kiég (gondolom az addig távol tartott reshi vákuumszerűen árad a quincybe ez adja az erő löketett)

A mostania quincyk harcrendszere elsősorban a halálistenek ellen lett kitalálva. A rangok meg a képességek is az erő keverékéből származnak szerintem. Pl.: kirgét nem mondták erősnek csak szívatós képessége volt pl lehetet volna más rangja is ha mondjuk erősebb vagy gyengébb pl erőd börtön fegyház ....

Bambietta szerintem nem fog csatlakozni ichi háreméhez abba már vannak egypáran orihime nel rukia tatsuki
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 20, 21:29:32 írta Krulszeme » Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!