24 máj 04, 04:20:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Stern Ritterek  (Megtekintve 7416 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Dátum: 13 jún 30, 15:14:30 »

Itt a Stern Ritter-ekről lehet beszélni. Kinek melyik Stern Ritter a kedvence s miért.

Nekem eddig a kedvenc Stern Rittereim.

1.As Nodt

Hasonlít Karasura a Yu Yu Hakusho-ból, így alapból bejövős a dizájnja, ráadásként hülyére verte Byakuya-t (s Renji-t is talán, ha Mask De Masculine nem lép közbe), s valóban egy olyan karakter, akitől kiráz a hideg. Elég tetszetős eddig.

2.Bazz-B (Buzzbee)

Már akkor szimpatikus volt, amikor először megjelent SS-ben s darabokra lőtte Kira-t egy badass belépővel, majd szintén badass-en kiiktatott még 2 3-ik osztagost.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/494/11
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/494/12
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/494/13
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/494/15

Emellett nem fél kimondani, amire gondol. A dizájnja is egész jó lett. Tetszetős.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1 Dátum: 13 jún 30, 19:52:59 »

Szofron munkája ide tökéletesen illik
http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896
ezen kívül ismerjük még
Jaz Dominot
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/512/4
és még az öreg Sternrittert aki Kyorakuval harcolt
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/497/10
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2 Dátum: 13 júl 01, 20:41:34 »

Nekem eddig Bambietta Basterbine tetszik a legjobban. A betűje alapján erős is és nála van Komamura Bankaij, bár lehet, hogy az hátrány. Nevet Ő az egyetlen ismert élő Quincy lány.  És a kalapja is bejövős. Olyan mintha a rangját mutatná a Vandenreichen belül. Remélem életben fog maradni. Kicsit Rirukára emlékeztet.

A másik favorit Chang Du. Úgy nézem, hogy ő az a csendes, megfontolt típushoz tartozik és nála van Hyorinmaru. Igaz, nem sok hasznát vette, mikor Yama használta a Bankaiját. Szerencséj volt Toshironak, hogy akkor nem ért semmit a Bankaija. ikszdé

Vajon mi van As Nodt maszkja alatt? Lehet, hogy majd meglepődünk rajta.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BFG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #3 Dátum: 13 júl 01, 21:24:07 »

Nos akkor én is elkezdem véleményezni a Stern-Rittereket.

Személyes kedvencem nekem is As Nodt.
Szerintem nagyon eltalálták a karakterét, főleg ezzel a tüskés maszkkal. Meg nagyon jó ,hogy ő lett a Félelem Stern-Ritter ,nagyon is rá illik. Nevet

Másik ideál BG9.
Van egy olyan érzésem ,hogy ugye neki a K a betűje az az szerintetek (szerintem igen) Knight mint Lovag Stern-Ritter? :O
Mert ezzel a lovag maszkkal nagyon is hasonlít egy lovagra. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4 Dátum: 13 júl 01, 21:33:04 »

A kedvenceim Haschwaldt, Bambietta és Cang Du. Valamint az öreg Gordon Freeman/Sanders ezredes. Nevet
Ha Bambi találkozik Ichigóval van egy olyan érzésem, hogy csatlakozik majd Eperke háreméhez. ^^
Én is remélem, hogy túléli. Mosolyog

Ha a betűk tényleg erősorrendet is jelentenek, akkor Sandersnek kellene a C-nek lennie. Kyoraku legyőzője nehogy már ne legyen benne a legjobbak között. Egy másik szemszögből viszont Yama-bá nem bírta megölni NaNaNaNa Batmant vagyis az U-t, akinek az erősorrend alapján gyengének kellene lennie, viszont az előtte álló O-t könnyűszerrel elhamvasztotta. Gondolkozik
Kubo igazán meg fog lepni, ha Maszk nem "Strength" azaz Erő lesz.

A botos Stern Ritternek a neve, aki figyeli Nyak Lekvárt és a többieket az Yajiuma nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 01, 23:38:54 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
BFG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #5 Dátum: 13 júl 19, 16:29:45 »

Szerintem ezzel a "Bankai lopással" jól járt az As Nodt aki Byakuyától lopta el Senbonzakurát és Chang Du aki Tosirótól lopta el hyourinmarut. Tosiró még mondta is hogy az Aizen elleni háború után tökéletes Bankait faragott, és nem tudjuk milyen erőre tett szert. Neeem
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6 Dátum: 13 júl 19, 18:21:10 »

Dehogynem.Ha a tolvaja elég erős/képzett akkor ő megmutathatja mire képes a hyorinmaru.
Igaz Toshirotól jobb lenne,de ami késik nem múlik.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7 Dátum: 13 júl 19, 22:18:00 »

Ez így nem állja meg a helyét. Soha nem fogják képesek olyan erősen használni más technikáját mint az eredeti tulajdonos. Bach sem lesz képes úgy használni mintha Yama használná. Gondoljál csak bele abba, hogy miből fejlődött és miként ki az a bankai. Egy teljesen idegen személy nem lesz képes megérteni ezt ráadásul elzárva is tartják a medálban. Tehát nem is fejlődik tovább a lopás pillanatától. Akitől viszont ellopták és életben maradt az továbbra is fejlődőképes.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8 Dátum: 13 júl 19, 22:29:28 »

Ez igaz.Én csak arra értettem hogy ha a fejlődése alatt Hitsugaya még tanult technikát a Bankaihoz a lopás előtt azt akár láthatjuk is.
Plusz azt is megláthatjuk hogy a tolvajnál mire képes(erőben is) és ez alapján lehet viszonyítani Toshirohoz. Gondolkozik
Jó eséllyel meg amúgy is visszakerülhet hozzá és akkor láthatjuk.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9 Dátum: 13 júl 20, 00:07:56 »

Azokat a technikákat minden bizonnyal láthatjuk majd amelyekkel a bankai rendelkezett de az erejével szerintem a Stern Ritterek nem rendelkeznek a fentebb leírtak miatt. Szerintem erre utalt Yama is amikor Sasakibe bankaiát gyengének nevezte amikor a Stern Ritter használta. Pontosabban rendelkezhetnének vele csak ahhoz irracionálisan hatalmas erő különbségnek kellene lenni az eredeti tulaj és a tolvaj között. Ez pedig szerintem egyik kapitány és Stern Ritter között sincs így, hiszen akkor még lopkodniuk sem kellett volna. Simán lemészárolták volna az egész kapitányi bagázst.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #10 Dátum: 13 júl 20, 11:36:37 »

Szerintem is látni fogjuk majd még használatban az ellopott bankaiokat, az viszont nagyon is elképzelhető, hogy gyengébb változatban. Ezzel nem azt mondom, hogy a látvány ne lenne ugyan az, hanem, mint már rini67 említette csak gyengébb lenne. Szerintem alapjáraton azért van különbség egy stern ritter és egy kapitány között (kapitányok javára), elvégre ha erősebbek lennének, akkor nagyon nem is lenne fontos ellopni a bankaiokat (persze akkor is nagy előnyt jelentene) Szó mi szó, látni fogjuk őket, a látvány is meglesz, csak nem lesznek olyan erősek, így azért túl fogják őket élni (talán, lásd: Byakuya). Legalább is ebben reménykedek. Mosolyog
Mondjuk azért az sem mindegy, hogy milyen betűjelű szerzett bankait. Bambietta az E-vel azért elég ütős lesz (főleg, hogy As Nodt az F-el már be tudta aprítani a hatost), annak ellenére is, hogy Komamuráét szerezte meg.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11 Dátum: 13 júl 20, 12:30:12 »

Látod, azt nem hiszem, hogy a kapitányok alap esetben erősebbek lennének mint a Stern Ritterek, sőt gyengébbek tartom őket. Úgy gondolom, hogy körülbelül a shikai szinten kerülnek azonos szintre és a bankai állapot fordítja javukra az erő előnyeit. Ezért kellett a bankai megszerzését megoldaniuk valamiképpen. Mint hallottuk, olvastuk a mangában a bankai 5-10 szeres erőnövekedést is okozhat. A Stern Ritterek azért erősebbnek alap állapotban mert a technikáik bennük vannak. Nincs szükségük külön aktiválni a shikai és bankai általi erőnövekedést mert a technikáik már magukban tartalmazzák azokat. A shikai állapot pedig már erőnövekedést okoz a shinigamiknak amivel kiegyenlíthetik a különbséget a Stern Ritterekkel, hiszen egy csomó technikai fogáshoz így már ők is hozzáférnek és mellékesen megemeli a szellemi erejüket is. Egyszóval ezt az állapotot tartom azonos erő szintűnek a kapitányok és Stern Ritterek között.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #12 Dátum: 13 júl 20, 13:04:18 »

Jaj úgy néz ki, hogy rosszul fogalmaztam. Nevet Nem kellett volna beletennem azt, hogy "alapjáraton", de már mindegy. >.< Úgy értettem, hogy bankaijal együtt, elvégre a quincyknél is számoltam a végső támadásukkal (amit eddig legalább is láttunk, azzal). Vagyis ha teljes erőbedobással harcol egy kapitány, akkor erősebbek, mint a quincyk (bár igaz, hogy olyan nagyon sokat a Stern Ritterek még nem mutattak, de szerintem ennek az ismeretnek a hiányában is feltételezhetjük, hogy erősebbek a kapitányok). Ha nem engedik ki a kardjukat, akkor valóban erősebben a Ritterek, shikaijal egy szint kb., bankaijal viszont nagy fölény. De ezt írtad te is.
Ezért is írtam, hogyha a bankai állapotnál erősebbek lennének a Stern Ritterek, akkor lenne kicsit fölösleges ez a bankailopás. Remélem így már világos. Nevet Szerintem ugyan azt gondoljuk. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13 Dátum: 13 júl 20, 13:32:22 »

Azért nem biztos, hogy egy kapitány Bankaija erősebb, mint egy Sternritter. Emlékeztek még az Ishida vs Mayuri harcra? Ishida egyetlen lövésből megsemmisítette Mayuri Bankaiját. És az Ishida által használt Letz Stil, Kirge elmondása alapján sokkal gyengébb, mint a Vollstanding, aminek ahogy írtátok még nem ismerjük a teljes erejét, hála Ayon közbeavatkozásának.

A Stern Rittereknek ráadásul még ott van a Blut Vene is, amit még nem sikerült senkinek sem áttörni.
Ha azt nézzük, akkor nagyjából:
betűképesség + Blut Vene = Shikai
Vollstanding = Bankai
Erre jön még rá a Bankai lopás, ami véleményem szerint a Quincyk oldalára dönti a mérleget. Hiába gyengébb a Bankai, mikor ők használják, az a lényeg. hogy a Shinigamik nem fogják tudni használni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14 Dátum: 13 júl 20, 17:14:13 »

Ezt én nem pontosan így gondolom. Az ok, hogy a Blut Vene, Vollstanding is csak egy képesség a quincyk oldalán. Ugyan így a bankai vagy shikai is megajándékozza a shinigamit bizonyos képességekkel. Az pedig egyértelmű, hogy a Blut Vene áttörhető hiszen ennek az ereje, védelme a használója erejétől is függ. Ezt bach igazolta is amikor azt mondta, hogy teljes erővel fog támadni Ichigora. Tehát emiatt egyértelmű, hogy áttörhető csak az erő nagysága a kérdéses. Ez Kirgénél is bebizonyosodott mert ő a védelem mellett döntött Ichigo sebessége miatt. Mégis kettévágta egy nagyobb erő.
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!