24 máj 03, 17:35:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Juha Bach  (Megtekintve 3623 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Dátum: 13 jún 10, 18:46:34 »

Juha Bach, a guincyk atyja, seregük vezetője, Yamamoto 1000 éves ellenfele és gyilkosa, Ichigo (egyik) belső ereje, és a Laibach énekese, tehát a Bleach jelenlegi főellensége.

Eredetéről jelenleg nem sokat tudunk (2013.06.10. eddigi 540 fejezet óta). Ami biztos, hogy ő az első, akinek quincy ereje volt, 1000 évvel ezelőtt megküzdött Yamamoto főkapitánnyal, a Gotei 13 fénykorában, nem tudjuk, hogy ténylegesen vesztett-e, de "lepecsételték". 900 évre volt szüksége, hogy újra megdobbanthassa szívét, újabb 90 évre mire visszanyerje tudatát és ambícióit és végül 9 évre, mikor a Szent kiválasztás révén elszívta minden számára nem "tiszta vérű" quincy erejét, ezzel visszanyerve sajátját.

Visszatérése után sikeres rohamot indított SS ellen, megölve a főkapitányt, hadnagyát, és több ezer katonát. Elmondása szerint Yamamoto elgyengült, puhánnyá vált és megöregedett 1000 év alatt, és ez okozta a vesztét. A Gotei 13 velük együtt halt meg 1000 éve.

Pontos céljai még homályosak, annyi biztos, hogy el akarja pusztítani a lelkek világát, nem törődve a lélekegyensúllyal. Elmondása szerint nem szeret harcolni, de aki ellenvéleménnyel van róla, az nagyon hamar meghal. Minden quincy rettentően tiszteli, Royd még könnyeket is ejtett miután Bach csak annyit mondott neki, hogy szép munkát végzett.

*Személyes vélemény : Bach egy remek főellenség, tényleges erő van a kezében, tekintélyt parancsoló a megjelenése, kellően nyugodt, intelligens és rengeteg titok van körülötte. Nem egy pökhendi alak, és NINCS ISTENKOMPLEXUSA, sőt még csak nem is halhatatlan, van akitől ő is tart (5 nemkívánatos személy), és a főszereplőnek sincs kimondottan oka gyűlölni őt.

Aizennel nagyon, de tényleg nagyon magasra rakta a lécet Kubo, de most, hogy őszinte legyek Bach szerintem túl fog tenni rajta. Főleg, hogy neki teljes mértékkel tudok drukkolni (Aizennek valahogy nem tudtam szívből szorítani.)


De, hogy el is indítsam a topicot legjobb tudásom szerint, feldobnék egy kérdést:

Miért temetik/siratják/gondolják gonosznak/utálják meg a semmiből ennyien a "Darkos fazont" miután megtudtuk, hogy ő Bach 1000 éves lenyomata Ichigoban ?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 11, 13:38:28 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1 Dátum: 13 jún 11, 12:44:09 »

Nem top tier figura. Az arc még csak most/nem rég kezdődött és már is el lenne lőve a fő nemesis? Kétlem. A másik dolog, hogy az erőszint minden arc után csak nő, és a jelenlegi amit túl kell lépni az a Dangai Ichigo - Hogyoku Aizen. Yamával nem bírt, az eszével győzte le, de ez nem változtat azon, hogy nem képvisel olyan nagy erőt. A mérleg igencsak SS oldalára billent a 0. divízió miatt, és csak quincykel nem fognak háborút nyerni. Ebből az jön le, hogy az igazi gonoszok még csak említés szintjén sem szerepeltek. Bach nem ostoba, tudja hogy felborul az egyensúly ha nincs többé SS, és lehet hogy csak ki akarja csalogatni a shinigamikat Seireitei-ből valami miatt. Tehát Bach lehet az egyik gonosz, vagy lehet kettős figura. De én úgy hiszem, hogy ha kirajzolódnak az erőviszonyok, akkor gyorsan kiderül, hogy Bach-nál jóval súlyosabb fickók fognak előlépni. Előbb vagy utóbb, de félre lesz állítva.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2 Dátum: 13 jún 11, 18:15:26 »

SSS:

Nem azért, de nem hiszem, hogy az erőszint olyan hű de nagyon változott.

Pl Kugo Ginjo kb egy Hollow Maszkos Bankai Ichigo erejével bírt csak, s habár Juha Bach állítólag röhögve legyőzte Tier Hallibert (akivel a Bankai-os Toshiro és a kát Shikai + Hollow Maszkos Visored nem bírt el), Yamamoto-t kb Aizen féle hátba támadós módszerrel intézte el (Aizen-él Wonderweiss-t használta fel, Juha Bach Royd Lloyd-ot, s hha Yamamotot elmélete 100%-os lett volna, akkor meg pont az lett volna a Bankai lopás oka, hogy már látta Royd miatt a Bankai 100%-os erejét).

S igen, még nem láttuk Bach 100%-os erejét, ahogyan a Stern Ritter-ek többségét és azok erejét sem (kivéve As Nodt, Driscoll, Loyd & Royd Lloyd és Gerome).

Amúgy bevallom, eddig nekem bejön Jua Bach, van benne valami extra, amit hiányolok a jelenlegi neverending shonen mangákból. Kezdjük ott, hogy nem egy tesco gazdaságos bölcsességeket mondó izomhiányos bishi, hanem van fizikuma (még ha kicsit Gol D. Roger-es is). De amúgy a stílusa is bejön.

De igen, félő, hogy Aizen még visszatér, mivel Kubo mondta, hogy lesz még szerepe a történetben, s nem hiszem, hogy csak Flash Back formájában. Nem akarok találgatni, de van olyan érzésem, hogy Grand Fisher nem véletlenül támadta meg Masaki-t pont akkor, amikor Juha Bach elvette az erejét.

Szóval igen, mint gonosz eddig bejön nekem, s habár remélem, hogy ő marad a végső gonosz, ne felejtsük el, hogy Aizen-től nem véletlenül f*snak még mindig - s nem volt szó arról, hogy kioperálták volna belőle a Hyogaku-t!
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #3 Dátum: 13 jún 11, 22:03:34 »

Bach nem ostoba, tudja hogy felborul az egyensúly ha nincs többé SS
...és mivan,ha pont ez a cél? Újrakovácsolni az egészet.

Egyébként szerintem is lehet egy főmufti a háttérben,aki sunyiban meg akarja reformálni a rendszert,és a terv megvalósításához Bachot találta a legmegfelelőbbnek,ha tippelnem kéne tudnék is egy valakit,akinek valami okból lehetnek ilyen indíttatásai,de ez még nagyon a jövő zenéje,úgyhogy inkább hagyom is.  Pojén

Aizent meg aligha hozza vissza Kubo főellennek,én max pozitív(abb)karakterként tudom elképzelni,túl homályosak még a céljai,szerintem ezeket nem véletlen hagyta annyiban a mangaka,az a szóváltás Uraharával a lepecsételése előtt elég érdekes volt,sok mindent tudott amit mi(meg sztem a shinigamik nagy része)nem.
Naplózva

vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #4 Dátum: 14 márc 30, 15:18:20 »

Bach egy olyan karakter aki így a háttérből irányít és ö maga csak néha jön elő pedig szivesen néznék egy ichigo vs bach
fightot   Mosolyog
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!