24 máj 04, 00:39:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shiba család - Kuukaku, Ganju, Kaien  (Megtekintve 3659 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Dátum: 12 dec 29, 23:05:20 »

Külön-külön nem szerettem volna nekik témát nyitni, de így azért megéri.
Szerintem ők is nagyon fontos szereplők, viszonylag sokat szerepelnek, és "minden út" hozzájuk vezet (főleg ha utazni támad kedvük hőseinknek). Nevet
Magáról a Shiba klánról sokat nem tudni, eléggé rejtélyesek, és a múltjuk homályba burkolózik, de mindenki ismeri őket (úgy-ahogy), így megéri rájuk figyelni, még várhatnak ránk nagy meglepetések. kacsint (?Kaien-Ichigo?, a fullbringerek egy része is náluk kötött ki...)
Itt aztán ki lehet tárgyalni minden létező és feltételezett kapcsolatot velük, magát a családot, a tagokat egyesével, stb... akad bőven beszédtéma szerintem, biztosan sokakat foglalkoztatnak.
Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #1 Dátum: 12 dec 29, 23:35:28 »

Én remélem látjuk őket majd harcolni is.

Kukakuról vmiért én azt gondolom, hogy tud harcolni még hozzá nem is rosszul. Igaz csak egy kidout láttam tőle, de Ichigoékat ő tudta bejuttatni Seireitei-be, ez azért csak jelent vmit. Nem vmi sok, de ki tudja talán a karját is egy nagy harc közben veszítette el(mondjuk amikor kibuktak a nemesi családok közül).

Ganju talán fejlődött vmennyit, pl megtanult pár kidout, erősebb tűzijátékai/petárdái(bombái)vannak, vagy  azt a homokmanipulálós technikát is fejleszthette. Most a mangában is bizalomgerjesztőbb megjelenése volt és vele mentek edzeni a volt fullbringerek, ebből is gondolom, hogy erősödött.

Persze nem várom el, hogy stern rittereket vágjanak le, de kaphatnának gyengébb quincyt, vagy egy csatlós arrancart. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2 Dátum: 12 dec 30, 00:13:09 »

Én azért sokat nézek ki Kokakuból,akár lehet Yoruichi szinten is,hisz elég egyenrangúan bánnak egymással.
Továbbá Ichigo és Ganju nem hiába féltek tőle,egy pillanat alatt elintézte mindkettejüket egy törött pipa miatt félkézzel.
Majdnem bele is pusztult a háza.
Gondolom ezért költözik gyakran Nyelvesít
Eddigi harcokból nagyrészt kivonta magát,de talán amikor már minden veszélyben van akkor már ő se akar kimaradni a buliból.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 00:14:59 írta K ichigo » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3 Dátum: 13 márc 07, 00:06:51 »

Na úgy nézni ki ma bővült a Shibák köre. Nevet Kezd érdekes lenni ez a szál. Igencsak megéreztem, hogy nemsokára lesz velük valami. Nyelvesít
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4 Dátum: 13 márc 07, 00:45:05 »

A szövegben valami olyan is szerepel, hogy Isshin a klán valami alsóbb ágáról származik de mégis ő a klán feje. Nemigazán értem ezt így.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5 Dátum: 13 márc 07, 11:18:31 »

Hát nekem most csak annyi jutott az eszembe, hogy lehet a házon belül egy törvény, ami szerint csak az első szülött főági fiúgyermek lehet a ház feje. Ha így vesszük, akkor Kuukaku nem lehetett vezető, mivel hiába főági, akkor is csak nő, Ganju pedig nem első szülött gyerek. Mivel egyikőjük sem felel meg teljesen ennek a szabálynak, így hiába főágiak mégis csak Isshin lett a ház feje annak ellenére, hogy mellékágba tartozik. De
1. azt nem tudjuk, hogy Kuukaku és a többiek valóban a főágba tartoznak-e
2. valamint emlékeim szerint volt arról szó, hogy Kaien vagy Kuukaku-e az idősebb, de már nem emlékszem. Ezért ha Kaien volt ott is a legidősebb, akkor a teóriám szerint neki kellett volna lennie a ház fejének (főági és férfi)
3. Aztán azt sem tudjuk, hogy ez az ő halála után történt-e, vagy pedig sem. xD Mert ha igen, akkor az ötletem ismét megállja a helyét, és akkor is Isshin lesz a vezető. xD
4. Aztán azt sem tudjuk, hogy Isshinnek vannak-e testvérei ikszdé ikszdé, így nem tudni, hogy ő-e a legidősebb ikszdé
Hm... hirtelen több "miért nem lehet ez a helyes válasz" lehetőség nem jutott az eszembe. Hát ha így nézem, akkor passz, nem tudom, de végül is az ötletem elképzelhető lehet, hiszen gyakoriak az efféle szabályok, csak ahhoz, hogy ilyet ki lehessen jelenteni az kell, hogy Kubo mindenkit elhelyez a házon/családon belül, de a legjobb az lenne, ha a következő fejezetben ő magyarázná meg (vagy valamikor).
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 11:21:10 írta akym17 » Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!