24 máj 04, 04:58:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Arrancarok és Espádák  (Megtekintve 13134 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #15 Dátum: 12 márc 24, 12:31:27 »

Neliel üdvözlése...hát tényleg nagyon Nelles volt  Nevet
örülök neki hogy visszatért, Kubo így sok poént tud így még elsütni...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #16 Dátum: 12 ápr 11, 17:01:42 »

Kubo már meg is kezdte a 'Neles' poénok elsütését  ikszdé A mostani részben is hozta a szokásos formáját.
Amúgy remélem Harribel és a fraccionjai nem fognak meghalni. Harribel a kedvenc női karakterem, a három arrancar csajon meg jókat lehet nevetni amikor nem az ellenféllel, hanem egymás ellen harcolnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 11, 17:02:13 írta TsunadeHime » Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #17 Dátum: 12 máj 06, 20:02:30 »

Amúgy Nelliel erősebb, mint Nnoitra,Sayel Aporro miatt nyert egyedül...

Vicces volt amikor Mayuri Kapitány eljáttsza hogy haldoklik:
Erre Sayel:
-Hahaha, ennyi egy kapitány nekem muhahhaha
Erre eltünik és előjönSayel előtt gülüszem meg minden:
-Csak vicceltem!-szól viccesen xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #18 Dátum: 12 máj 06, 20:31:04 »

Szerintem pedig nem erősebb. Azért Nnoitoráék később megkapták Aizentől a Hogyoku fejlesztését. Így erősebbé válhatott mint Nelliel volt.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #19 Dátum: 12 máj 06, 22:36:21 »

Milyen fejlesztést Rini? Tudtommal Nel és Noitra egy azon alomból származnak, vagyis ugyan akkor kaptak emberi formát. Meg mennyi idő telt el mióta kiütötték Nelt a forgalomból (a sok filler megzavart már elég rendesen)? Viszont a visszatérésekor, mikor újra a régi formában találta magát, igencsak megszorongatta Noitrát, ahhoz képest, hogy x ideig nem harcolt, gyakorolt, vagyis nem jutott semerre azóta. Nem becsülném le azért Nelt ennyire, Viszont csak nekem cseszi a csőrömet ez a gyerek test még mindig? Ennyi idő után azért várnám már az eredeti alakot!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 12 máj 06, 23:53:14 »

Milyen fejlesztést? Amit Aizen a hogyokuval csinált rajtuk. Emlékez csak vissza arra amikor Nooitrora és Nelliel harcoltak Ichigo előtt. Ott mondta, hogy azóta őket továbbfejlesztették. Már nem az aki akkor voltak mikor együtt barangoltak Vasto Lordot vadászni.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #21 Dátum: 12 dec 25, 14:41:26 »

Mert Grimmjow valószínűleg a tévé előtt zabálta a chipset és a seggét vakarta az alatta az idő alatt, amíg Ichigóék valahol máshól szórakoztak és eszébe sem jutott kicsinálni Eperkét, igaz?xD
Szerintem, ha meg akar küzdeni Ichigoval (és meg akar), akkor minimum egy Harribel szintet kéne hoznia. És ki tudja? Lehet, már túl is szárnyalta, amilyen önfejű és kitartó.
Amúgy nem olyan rég írtam az espada erősorrendbe egy listát, hogy szerintem ki a legerősebb, de nagyon nem szívesen olvasgatom, mert egyrészt nem túl pontos, másrészt olyanok kerültek előre, akiket nagyon nem csípek.xD
Szóval, ha szabad leírnám olyan sorrendben, hogy nekem is tetszen. Nagyon nem valószínű, hogy erősorrendben lesznek.Hehe
Szabaaad? Ugye szabaaad?:3

1. Ulquiorra (Kotsog Ogichi.T-T)
2. Grimmjow (Tudtam én, hogy nem dögölhet meg.Hehe
3. Starrk (Még nálam is lustább, ez elismerést érdemel.xD)
4. Nnoitra (Eleinte nem bírtam, de aztán megszoktam a debilállat stílustát.C:)
5. Szayel Aporro (Fáááj látni, hogy milyen kevesen szeretik, pedig sztem a rózsaszín haját leszámítva jó kari. Talán még a haja is jó, ha úgy vesszük... És nem buzi, ezt meg is mondta Renjinek!xP)
6. Nelliel (Csak mert kölyökként vicces, de amúgy Bögyihimécskére emlékeztet felnőtt korában.-_-")
7. Luppi (Bárki bármit mond, sztem jó arc és ha nincsenek a csápjai olyan ölelgetnivaló, bosszantó gyerek, nem?x3)
8. Harribel (Tény, hogy nem szeretem, de akik utána vannak, azokat még kevésbé. Egyszerűen nem szimpi.Q_Q)
9. Aaroniero (Kb az a helyzet itt is, mint Harribelnél, azzal a különbséggel, hogy mindig Kaien jut róla eszembe.:'C)
10. Barragan (Tyűűű, és még van nála rosszabb is.o_<")
11. Yammi (Utálim!>n<)
12. Zommari (Ahogy Byakuya is megmondta, egy arrogáns seggfej.·n·)
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #22 Dátum: 12 dec 25, 15:51:12 »

Eszter4
 Ez inkább a te "ki a legszimpatikusabb az espada"-ból sorrend Nevet Ulquiorra maga mondta hogy, 3nála erősebb van az Espada-ba.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #23 Dátum: 12 dec 25, 16:04:49 »

Én mondtam, hogy nem erősorrend lesz.Nyelvesít Amúgy nem szimpátia alapján döntöttem, mert valószínűleg összef*snám magam, ha megjelenne előttem Ulquiorra második kiengedett formája.x') Sőt, még res nélkül is elég para ahhoz, hogy rosszat tudjak álmodni, de Grimmjow kék haja vagy Nnoitra beteg vigyora sem azért lett az első ötben, mert annyira szimpatikus.xD
Akkor valószínűleg Luppi vezetné a listát.:3
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #24 Dátum: 13 ápr 25, 21:42:40 »

Most kezdtem bele a Bleach be.. már Ulqi vs Ichigónál tartok, de sok logikai kérdés merült fel.

leginkább Neliel esete. Miért ilyen kedves?  Tehát az Espadak Adjuchas szintű lidércek ugye?
És elvileg a lidércek olyan lelkekből alakulnak ki amelyek elvesztették a "lelküket".

Tehát ha magas szintre fejlődnek akkor visszaszerezhetik az önkontrollt és a maszkjuk nagy része átformálódik, nem őrjöngenek és uraik az ösztöneiknek és az érzelmeiknek.

De Neliel miért kedves? visszaszerezte kedves énjét is az ereje fejlődésével egyenesen arányosan? Intelligens volt és képes volt szeretni. A lidércek nem képesek erre nem? pont azért lidércek?

Miért nem változott vissza sima lélekké ha újra képes volt a régi emberi érzelmeire? vagy miért nem kereste meg a Shinigamikat hogy szabadítsák fel? Volt hozzá ereje.



Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #25 Dátum: 13 ápr 26, 14:18:42 »

A nem árt tudni témába múltkor válaszoltam erre a kérdésre, de azután véletlen ki lett törölve a téma.   ikszdé

A Hollowok nem a lelküket vesztik el hanem a szívüket, amitől ürességet éreznek és ezt próbálják megszünztettni a lelkek elfogyasztásával. Szóval a tudatuk és az emlékeik megmaradnak. Jó példa erre Orihime bátyja, vagy az a robbantós Hollow. Igaz, az üresség  okozta fájdalom miatt agresszívé válnak és néha azokat támadják meg, akiket a legjobban szerettek.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/004/12
De nem gonoszak. Orihime bátyja is a végén helyesen cselekedett Hollowként.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/006/14

Azok a Hollowok akiknek erős a személyisége képesek megőrizni a tudatuk, miután Menossá váltak. Akik nem azok értelemszerűen elvesztik önmagukat. Tovább fejlődve Adjuchassá megmarad a személyiségük. Nel azért kedves, mert egyszerű lélekként is kedves volt. Csak ugye ennie kellet, hogy életben maradjon, de ugye más Hollowokat is megehetett Hueco Mundo-ban.
Hueco Mundo kegyetlen hely, ahol csak az erős éli túl. Ölsz, vagy megölnek. De nem csak Nel az egyetlen kedves személyiség. Ott van még Starrk és Harribel is. Ők sem mondhatók gonosznak. Starrk, Lilynette-vel az oldalán, azért csatlakozott Aizenhez mert magányos volt. Harribel pedig hálából követte őt a kis csapatával.

Nel azért nem változott vissza egyszerű lélekké mert képtelen rá. Ha egyszer Hollow lett, akkor az is marad. Ha meg pl Adjuchassról visszafejlődik, mert nem eszik, akkor elveszti a személyiségét és a tudatát. A Shinigamikat gondolom, azért nem kereste fel, mert lehet nem tudott a létezésükről. Mondjuk nemrég változott át Hollow-á, nem fogja tudni automatikusan, hogy vannak Shinigamik vagy hogy mit csinálnak. Vagy épp elmenekült, mert azt hitte, hogy megakarja ölni.  Mikor Nel először találkozott Ichigo-val, azt hitte, hogy a Shinigamik gonoszak. Ezért nem kereste a Shinigamikat. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #26 Dátum: 13 máj 31, 10:45:48 »

Ha már Nel...hol van rajta a lyuk?
Amúgy nekem az Espada-ból Ulqiorra és Grimmjow az elsõ helyen vetekednek. Valamiért Grimmjow emlékeztet Wolverine-re, habár lehet, hogy ez csak én vagyok. Ulqiorra meg olyan eredeti. Õszinte (bizonyos mértékben), hosz keményen kijeletette, hogy õ csak a negyedik. Talán azért kapta a 4-es számot, mert a japánok félik a négyest (mert úgy ejtik, mint a ,,halál" szót [shi]), mint mi a 13-ast, s õ olyan halálos típus. Túl komor ahhoz, hogy más karakterrel hasonlítsam össze. A meglepettségen és a normál arckifejezésen kívül más látott tõle más arckifejezést?
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #27 Dátum: 13 máj 31, 17:53:56 »

Amikor kiakadt Ichigora, akkor mintha idegesnek tűnt volna...
Hogy a mangából idézzek.
Grimmjow-t pedig igazán mutathatnák már.Nyelvesít Több, mint valószínű, hogy ő kapta szét a hueco mundoi quincyt, de jó lenne látni.Nevet
Nekem is ők a kedvenceim.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 16, 18:44:56 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
BFG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #28 Dátum: 13 júl 14, 15:54:18 »

Valaki leírná hogy melyik espádákról van múltbéli visszaemlékezés? és melyik részekben?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #29 Dátum: 13 júl 14, 21:01:10 »

Tessék. Nevet
160,rész Aaroniero/Kaien
167.rész Grimmjow
194,rész Nel, Noitra Szayel
202.rész Nnoitra, Nel
281.rész Barragan
283.rész Starrk
284.rész Harribel
Unmasked Ulquiorra
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!