24 máj 04, 06:02:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Arrancarok és Espádák  (Megtekintve 13135 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Dátum: 11 nov 18, 17:09:55 »

Ide jöhet mindenki, hogy ne kelljen annyi Topic. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #1 Dátum: 12 jan 30, 10:54:44 »

hát nekem a kedvenc espadam Ulquiorra. A személyisége nagyon el lett találva. Már az első kiengedett formájában is nagyon erős és hihetetlenül gyors nem is beszélve a második kiengedett formájáról. Amikor az a zöld lándzsát (nem tom a nevét Nevet) Ichigótól vagy 100 méterre volt aztán Ichigo magában "Látom kitudom kerülni" aztán meg éppen, hogy csak elmozdította a fejét (a haját így is levitte ikszdé) mire elkerülte meg már a pofájába volt a következő. A második kiengedett formájában meg az a lándzsa kegyetlenül nagyot robbant... hiszen a lándzsát nem lehetett látni aztán meg hirtelen egy marha nagy robbanás meg hanghullám meg minden ikszdé ha ez betalálja Ichigot ide oda hollow darabokra szaggatta volna. Kár, hogy meghalt pedig jó lett volna még látni a mangában/animében.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2 Dátum: 12 jan 30, 11:02:18 »

Nekem is Ulqiorra az egyik kedvenc karakterem:D Sokan mondják, hogy az espada-ban nagyobb rangja kellett volna legyen, viszont nem értek teljesen egyet.  Erős, viszont Halibel így is erősebb nála. Az első kiengedett formájában lenne olyan erős, mint Halibel alap szinten. Amikor használja a második kiengedett formáját, akkor lesz olyan erős, mint Halibel a kiengedett formájában.

Egy másik nagy kedvencem Nnoitora volt:D Annyi gondom volt csak vele, hogy elbánt Nel-lel:)

Nel: Gyerekként édi, felnőttként sexy és erős:D Igaz, hogy eltelt némi idő, így az ereje már nem méltó egy harmadik espada-hoz (talán Ulqiorra-nal gyengébb. de erősebb, mint Nnoitora, szal 4, 5. espada:)) de azért még mindig erős a csaj és várom, hogy visszatérjen:D


Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3 Dátum: 12 jan 30, 11:54:28 »

Nel erejét nehéz felbecsülni pontosan hol is van. Lazán verte Nnoitrát, ez az, amit tudunk pontosan. Csak ugyebár a döntő csapás előtt visszaváltozott, így nem tudni, mire lett volna még képes. Majd ha most visszatér, talán többet is megtudunk a pontos erejéről.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4 Dátum: 12 jan 30, 12:17:02 »

Ugye tudjátok, hogy ez nem igaz. Nel sokkal gyengébb volt mint Nnoitora. Ő kiengedett formában harcolt a végén, míg Nnoitora alap állapotban volt. Ahhoz hasonlítsátok őket amikor Nnoitora is felvette a 6 kaszás formáját. Teljesen más lesz az erőkülönbség Nnoitora javára.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5 Dátum: 12 jan 30, 12:40:33 »

Ez sem teljesen igaz. Kezdjük azzal, hogy Nel nem akarta megölni Nnoitorát. Ezt ő maga mondta neki. Végig ő támadott, Nnoitora csak védekezni tudott.
Azt se felejtsük el, hogy Nel-nek rögtön a visszaváltozása után harcolnia kellett. Nem hiszem, hogy a teljes erejét használni tudta akkor.
Az a bizonyos 3. nem véletlenül került a hátára....
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 12:41:27 írta TsunadeHime » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6 Dátum: 12 jan 30, 12:49:57 »

Csakhogy ez végig alapszinten történt. Szabadon engedett állapot már egy egészen más dolog. Azután a kapott 3. jel után Aizen rendesen feltápolta a többi ottmaradt arrancart. Ebben pedig valószínűleg Nel már nem vett részt hiszen kidobták HM-ból. Ellenben Nnoitora a Hogyokunak köszönhetően felerősödött.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #7 Dátum: 12 jan 30, 14:26:15 »

Nem tudni pontosan, hogy mikor is történt Nel gyermekké változása. Bár egyes jelek szerint én úgy vélem, hogy Nel Aizentől kapta a 3-as számot. Az biztos, hogy Aizen alatt szolgált.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/312/13
És nyilván Aizen megvárta, hogy majd Nel gyermek lesz, és majd csak utána tápolja fel az Espadát. Mellesleg Nnoitrára jellemző a nagyotmondás. Mikor Kenpachi levágta a kendojával, azt mondta, hogy még csak "bemelegített". Nyilván ezen is érződik, hogy túlzás. De Nelnek is azért mondhatta, hogy már nem jelent semmit a száma, mert azt mégsem mondhatta, hogy tudom, hogy erősebb vagy. Amúgy mielőtt még felvette volna az igazi formáját, úgy is elég rendesen verte Nnoitrát, úgy hogy közben nem akarta megölni. (régebben is mindig ezzel ment az agyára). Továbbá az is igaz, hogy éppen csak visszatért a felnőtt alakjába, így véleményem szerint nem harcolhatott teljes erővel.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8 Dátum: 12 jan 30, 15:30:07 »

Nel erejéről annyit tudunk, hogy elég rendesen alázta Nnoitrát, amikor normál állapotban voltak. Aztán Nnoitra nem akarta neki engedni, hogy használja a Resurrecciónt. A mértet most ne firtassuk. A kiengedett alakban meg lazán széttörte Nnoitra "kardját" és belé fúródott a dárda.

Nnoitra meg csak a trükkjeivel tudott komoly sebet ejteni Kenpachin pl. Hierro, lyukas fej, +2 rejtett kéz.

Majd ha Nel a következő Arc-ban többet harcol a kiengedett alakjában, mint egy dobás majd, akkor meg látjuk, hogy mit is tud. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9 Dátum: 12 márc 21, 15:38:52 »

Végre visszatért Nel Mosolyog És Harribel is, bár az ő visszatérését nem így képzeltem el. Szegény Szomorú
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10 Dátum: 12 márc 21, 15:42:24 »

Reméljük az így is megfogyatkozott Espadák száma nem csökken tovább! Neeem Viszont Nel tarolt Nevet Ichigónál szó szerint xD De ha akar majd harcolni, akkor hoznia kell a régi formáját, mert így csak gyógyítani meg poént szórni lesz képes.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11 Dátum: 12 márc 21, 18:41:27 »

Tényleg nel nyála gyógyító nem? Hát hacsak nem grimmjow elérte a secunda szintet, jobb ha bujkál mert durván bedarálják majd ha halibel így néz ki..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12 Dátum: 12 márc 21, 18:44:25 »

Szerintem ő is fejlődött. Ha a kapitányok edzettek, akkor ő miért ne?
Egyébként eszembe jutott valami: Most, hogy az Espada nagy rész halott, Harribel lett az első espada? És Neliel (a nagyobbacska xD) a második? És Grimm a harmadik? Kb így lehetne őket erő szerint besorolni.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13 Dátum: 12 márc 21, 20:23:23 »

Csak sajna nem úgy nézz ki, hogy Nel bármit is erősödött volna, hisz még mindig gyerek. Bár ki tudja lehet, hogy megtanulta, hogy hogyan lehet változtatni az alakját. Mert kellene neki egy power up, mert ezek elég erősek, hogy Harribelt is legyőzték és Nel meg gyengébb, mint ő.

Hátha lesz olyan rész, hogy felnőt Nel gyógyítja Ichigót. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14 Dátum: 12 márc 21, 22:23:57 »

Orihimét még mindig megkérhetik, hogy állítsa helyre a maszkját. ha kell a frakcionokét is. Hozzáteszem, hogy ezzel a teleportációs képességgel könnyen elkaphatták Harribellt néhány erős fickóval sőt bárkit jelenleg.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!