24 máj 03, 22:10:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kurosaki Isshin  (Megtekintve 7148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Dátum: 11 máj 31, 21:26:00 »

Tele offolni a manga topicot nem akarván, és kíváncsiságból a többiek véleményére, így csináltam egy Isshin topicot.

Bevezetőnek ezeket találtam róla:

Isshin közel 20 éve került az emberek világába, ahol hozzáment Masaki Kurosakihoz (hopsz, felvette az asszony nevét tehát eredetileg nem Kurosaki), és született 3 gyerek. Jártas az orvoslásban, ezért nyitott egy magánrendelőt.

Ismeri a végső getsugát, ergo nem egy harmadosztályú harcos, és ezt mutatja is a kapitányi hiori a vállán, igaz az osztag szám nem látszik. Közeli ismeretséget ápol Uraharaval és Ishida apjával, Ryukennel.
(Hírtele fontosnak ennyit véltem, forrás: bleach.wikia.com)

Na és akkor kezdem is a spekulációkat:
Ugye elsőnek a közel 20 éve kezdődött emberélet, Ezt alátámasztható azzal, hogy ismerik egymást Ryukennel, akik legjobb tudomásom szerint embernek számolható, így az idő múlása hatással van rá, nem úgy mint a shinigamikra és tudta is, hogy Isshin halálisten. Meg is jegyzi a huenco mondo arc elején, hogy látom visszatért az erőd, mikor Ishidáék megszöknek.

Uraharával gondolom már akkor ismerkedett meg mikor Isshin az élők világába került, Kisuke már előtte itt volt. Vagyis, azok a kapitányok, akik már Urahara bukásánál az osztagok élén álltak, és még most is a posztjukon vannak, nekik ismerniük kéne Isshint. Akkor már felmerül a kérdés, hogy az Aizen elleni harcnál, valaki felismerte egyáltalán? Erre viszont nem kaptunk utalást :S (Ha kicsit kuszák a dolgok szóljatok, megpróbálom jobban összeszedni Mosolyog )
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #1 Dátum: 11 júl 22, 08:13:25 »

amúgy az aizen elleni harcban senki nem látta a 13osztagból
az egyik kedvencem mert játssza a hülyét pedig mindenről tudd szerintem fog még szerepelni és lesz néhány nagyon fontos szerepe:D
Naplózva
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #2 Dátum: 11 júl 27, 11:40:22 »

Egyértelmű hogy lesz szerepe, hiszen ő is elvesztette az erejét, de visszanyerte maradéktalanul, szóval ha másért nem, de ezért szerepelni fog! Nálam top karakterek között van, nagyon nagy beszólásai vannak és az Ichigoval folytatott verekedős vitái is nagyon nagyok!
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3 Dátum: 11 júl 27, 11:50:05 »

Nekem valahogy nem jön be úgy mint Shinigami. De úgy mint családapa aki a felsége poszterével beszélget és Ichigoval bunyózik akkor nagyon bírom. Nevet Meg akkor is bírom, amikor Ryukennel bandázik. Az egyik Shinigami útmutatóban, hogy odaszögezte a falhoz, mert Hollow Ichigo leszúrta Ishidát. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #4 Dátum: 11 júl 27, 12:29:43 »

Én szeretem shinigamiként is! Hiszen lealázta Aizent amikor csak shinigami erőket használt pedig a többi kapitány hozzá se tudott érni! Valahogy azt logikáztam ki(vagy inkább csak szeretném hogy így legyen), hogy csak azért lépett be ilyen későn nehogy a többiek meglássák mert ismerik! 20 éve jött az emberek világába de kétségtelenül egy korábbi kapitány tehát ha más nem az ukitake-kyouraku(vagy hogy írják) duo felismerte volna!
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #5 Dátum: 11 júl 27, 12:51:16 »

amúgy yamamoto simán felismerte volna:D
nah de a verekedős részek a legjobbak 7 re haza megy ichigo és egyből mondja hogy huligán:D
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #6 Dátum: 12 jún 18, 10:21:41 »

Elvesztette az erejét, ezért élt emberként, gondolom ő is mugetsut használt. Talán az is érdekes lehet, hogy neki miért kellett használnia Mosolyog
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #7 Dátum: 14 márc 30, 15:22:31 »

Biztos ki fog derülni addig is várjunk.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8 Dátum: 14 márc 30, 16:15:44 »

Biztos ki fog derülni addig is várjunk.

kis ideje már kiderült minden kacsint
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #9 Dátum: 14 márc 30, 16:24:46 »



kis ideje már kiderült minden kacsint
[/quote]

Arra értetem hogy miért használta a mugetsut isshin Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10 Dátum: 14 márc 30, 19:37:55 »

Azt tudjuk hogy miért vesztette el az erejét(egy időre) és hogy ismeri a végső Getsuga tensho-t.
Azt viszont nem hogy használta is.Lehetséges,de akkor már a tökéletesebb formája lehetett mivel nem az miatt veszette az erejét.
El tudom képzelni hogy az a szint Isshin bankaija,ami most már Ichigonál is elképzelhető.
Annyi meglátszik hogy megküzdött a kardja (szinte) tökéletes erejének megszerzéséért.
Shikai nélkül is milyen jól bírta Aizen ellen. kacsint
Továbbá getsugat is tud alapformában használni.
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!