24 máj 04, 00:10:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A lelkek királya  (Megtekintve 15094 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #15 Dátum: 12 jún 10, 19:53:47 »

Mint azt a Manga témájában említettem. Van néhány apróbb dolog, ami egy érdekes elméletet szült bennem.
Kezdjük az egyész dolog alapjával Rukia a fullbring arc végén mondott mondatával.” SS millió éves megingathatatlan ridegsége eltörlődött.” Ami ebből érdekes az a „Millló éves”.  Vagyis legalább egymillió éves vagy öregebb. Habár ez a mondatbol nem derül ki egyértelműen, de az én értelmezésemben valószínűsíthető hogy fiatalabb, mint 1 milliárd év. Így öregebb mid a földnél és valószínűleg az életnél is bár ebben nem vagyok biztos. Ami azt jelentené, hogy az emberek világának nincs szüksége ss létezésére.
A modern emberi faj, vagyis a homo sapiens körülbelül fél millió éves. A hagyományos értelemben vett ősember mintegy 2 millió évvel ezelőtt jelent meg. A Legidősebb emberszerű lényeket maximum 14 millió ével, ezelőttre datálják.
Továbbá többen „dolog” ként hivatkoznak a lélekkirályra.  Urahara pedig említette, hogy szükséges ss létezéséhez. Szerintem ebből logikus hogy a létrejöttétől kezdve ott kellet lennie. Tehát feltehetően idősebb az embereknél. Így teljesen logikus hogy nem emberi és dologként hivatkoznak rá. Én csalódott lennék, ha emberi alakja lenne.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #16 Dátum: 12 jún 10, 20:46:27 »

Hogy lenne már öregebb az életnél, de főleg a földnél párszázmillió évvel max? ikszdé
 HAbár, a millióéves ennél is kevesebbet sejtett sokkal.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #17 Dátum: 12 jún 10, 21:08:52 »

Ki tudja, hogy mit tanítanak az újonc Shinigamiknak az Akadémián.Szerintem koránt sem olyan régi SS mint Rukia hiszi. Ha azt nézzük, hogy Yamamoto 2100 éve alapította az akadémiát, akkor túl sok az a több millió év. A kutatási és fejlesztési részleget Urahara indította el, ahol egy csomó fontos kelléket csináltak a Shinigamiknak. Amíg nem derül ki valami új dolog a lelkek királyáról, addig a sötétben tapogatózunk.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #18 Dátum: 12 jún 10, 21:15:22 »

Nem is az a lényeg hogy milyen öreg, hanem az hogy amennyiben fiatalabb magánál az életnél, akkor jelenlegi tudásunk szerint, az emberek világának létezéséhez nincs szükség ss-re.
Egyébként ez a quincyk által előidézett világvége csak nekem gyanús?  A két világ egymásba csúszik és megsemmisül. Nekem az egymásba csúszásról inkább az ugrik be, hogy egyesülnek.
És ha mát itt tartunk, akkor mi lesz HM-al és a pokollal, vagyis a reinkarnáción kívül eső világokkal?
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #19 Dátum: 12 jún 18, 10:51:27 »

Szerintem az összes világ egybecsúszna, és a lelkek, lidércek mind az élőkkel egy világban élnének. Mivel a quincyk tovább ölnék a hollowokat egyre kevesebb lélek lenne, és mivel nincs lélekkörforgás aki meghal az nem születne újjá, tehát egy idő után csak lelkek maradnak...
Vagy az újjászületésnél nem vesznének el az emlékek.. ez is teljes káosz lenne szerintem Nevet
Naplózva
corbec
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 15


« Válasz #20 Dátum: 12 jún 20, 19:40:24 »

Lehet lesz valami slusz poén ? Szerintem meg az lehet hogy a lélekirály csupán egy gyerek akinek pusztán létezése irányítja a lelkek körforgását azt leszámítva viszont nagyon gyenge?
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #21 Dátum: 14 okt 26, 17:41:39 »

Nekem elég gyanús ez a lélekkirály hogy igazából nem e pont ő a fő boss.Főleg hogy Aizen kifakadt mikor Urahara lepecsételte. Tőle korábban ilyet nem láttunk nem az az ordibálós fajta.Kíváncsi lennék mit tud ő rolal amit sokan köztük Ichigo sem.Semmiképp se gondolnám gyengének.Bár itt akkor felmerül a kérdés hogy minek kell neki testőrség?Bachnak is van(volt) pedig ő elég erős vagy pl Aizen is előbb a katonáit vetette be ő csak a végén kezdett aprítani.Szerintem még itt lesz vele kapcsolatba valami csavar hogy miért is akarják őt leváltani.Amúgy eltudnám őt képzelni úgy is mint ahogy pl Ohetsu a zanpaktu készítő a lélekkirály pedig a lelkeket készíti amik aztán testet kapnak majd a test halála után visszatérnek hozzá hasonlóan Bachhoz akihez ugyanúgy visszatér a lelkének egy darabja ha meghal a hordozója.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!